De printer die ik nu heb lijkt daar sterk op en die kan het inderdaad aan.. maar..quote:Op woensdag 27 april 2016 18:57 schreef Chinless het volgende:
http://www.canon.nl/printers/inkjet/pixma/pixma_pro_9000_mark_ii/
Ja naar zulk printers zijn al gauw 300-400 euro of meer. Dus weeg die kosten eens tegen elkaar afquote:Op woensdag 27 april 2016 20:58 schreef Saisai het volgende:
Hmm nou, ik wil het niet perse zelf doen, maar de prijs van zelf doen en het laten doen ligt mijlenver uit elkaar.
Als ik het zou laten doen betekent dat dat elk artikel met zo'n 15 euro omhoog moet gaat en dat is een stijging van 100%
Ik kom overigens de HP officejet pro x tegen en ik was heul in mn nopjes, maar die blijkt ook alleen 300 grams aan te kunnen via de handmatige toevoer
eerlijk gezegd ga ik ervan uit dat ik meer dan 400 euro kwijt ga zijn en dat is prima.quote:Op woensdag 27 april 2016 23:56 schreef Chinless het volgende:
[..]
Ja naar zulk printers zijn al gauw 300-400 euro of meer. Dus weeg die kosten eens tegen elkaar af
Ik heb hem even opgezocht en op zich kan ik best een hele grote printer kwijt, maar dit is een printstraatquote:Op woensdag 27 april 2016 23:49 schreef Donkergroen het volgende:
Alle "thuisgebruik" apparaten hebben deze mogelijkheid niet.
Zelf heb ik gewerkt met een Canon Imagerunner 9060 i.c.m. een side paper deck en die kon het wel, maar dat is een andere tak van sport zogezegd... Die gooit er ongeveer 20 SRA3 vellen van 300 gr/m2 uit per minuut en er kunnen zo'n 1300 vel in de "lade"....
Precies, dat is het probleemquote:Op donderdag 28 april 2016 10:27 schreef Fer het volgende:
Je kan ook wat drukkerijen proberen in de buurt, velen hebben een deftige printer staan en staan vaker om werk te springen dan multicopy. Zeker als het bijvoorbeeld geen haast heeft, kun je vast wel pingelen.
Als je trouwens een opgedikte 300gr gebruikte, lekker stug, kom je met heel veel,printers in de problemen, door de vele bochten in het apparaat.
9040 is een zwartwit. Je zou eens op zoek moeten naar een Xerox Phaser of Oki 9xxx.quote:Op donderdag 28 april 2016 12:37 schreef Saisai het volgende:
Ik heb wat leveranciers gebeld en inderdaad, het blijft lastig. het is óf handinvoer á 20 vellen voor een zacht prijsje, of een hele printstraat voor 10.000 euro.
Er zit gewoon helemaal niets tussenin en mensen raken helemaal in de war als ik zeg dat de printkwaliteit me niet zoveel boeit
Ik heb zojuist gebeld met een bedrijf wat handelt in tweedehands professionele printers en daar hebben ze een monoprinter staan die zo'n 80 vel per keer aan kan. Officieel kan deze geen 300 grams aan, maar omdat het papier geen bochten hoeft te maken en rechtdoor de printer gaat, gaan we kijken of het lukt met mijn eigen papier. Mooi meegenomen is dat deze ook A3 aan kan.
Het gaat in dit geval om de Laserjet 9040 hp. Mocht iemand hier die toevallig hebben staan, of een soortgelijke, dan hoor ik graag ervaringen op dik papier
Zwart wit is prima juist! De Xerox Phaser 8700 (uit mijn hoofd) zou inderdaad een goeie zijn en de oki c911 ook inderdaad.quote:Op donderdag 28 april 2016 13:10 schreef Fer het volgende:
[..]
9040 is een zwartwit. Je zou eens op zoek moeten naar een Xerox Phaser of Oki 9xxx.
Goeie tip, thanks. Ik zal ze goed aan het werk zetten daarquote:Op donderdag 28 april 2016 15:11 schreef Donkergroen het volgende:
Goed controleren of de afbeelding ook "vast" zit! Vaak is de fusertemperatuur niet hoog genoeg waardoor de toner niet goed inbrand op het papier. Vegen dus.. en niet 3 velletjes proberen maar 10 of 15, en eigenlijk zegt zelfs dat niet zoveel (omgeving-afhankelijk, luchtvochtigheid, toestand van het papier enz..)
Succes!
Echt?! Graag, kom maar door!quote:Op donderdag 28 april 2016 17:06 schreef Fer het volgende:
9040 heeft nog een ouderwetse massieve fuser, die met een beetje pech inmiddels een paar platte kanten heeft gekregen. Je moet hem ieder geval instellen op de dikste stand, heavy 2 of 3 dacht ik.
Maar als zwartwit voldoende is ken ik misschien nog wel meer modellen.
Het is 'normaal' printpapier, geschikt voor laserprinters.quote:Op donderdag 28 april 2016 17:32 schreef Fer het volgende:
Hmmm, ik heb even gekeken op marktplaats, maar het lijkt erop dat er nog maar weinig handel in is. Te oud waarschijnlijk.
Je hebt trouwens nog steeds je type papier gemeld. Want een silk of mc 300gr wil nog wel op 240-250gr ingesteld, maar een opgedikte, extra stugge ongestreken soort lukt meestal niet.
quote:Op vrijdag 29 april 2016 01:47 schreef Donkergroen het volgende:
Ken 'm verder niet maar is gespecificeerd tot 270 grs, dat is hoopvol.
MC, of gesatineerd, is ook hoopvol.
Kortom...: vol hoop![]()
Goed testen van te voren blijft het devies!
Leuk die katten-vouwplaat... ga ik bestellen voor verjaardag zusje dus ik hoop dat je een goeie printer aanschaft
Hmmm, ik hoop het niet voor je, maar als ze er zo graag vanaf willen, zal het wel een versleten hok zijn. Voordeel van die 9040 was, dat zelfs een leek nog een beetje eraan kan sleutelen, die phaser lijkt me al moeilijker.dquote:Op vrijdag 29 april 2016 09:55 schreef Saisai het volgende:
[..]Cool!
Sterker nog, ik mag de printer hebben in ruil voor een fles wijn. En je gelooft het niet, hij wordt zelfs gebracht
Nou ja, dan doe ik het toch weer weg..? Aan deze Phaser kun je vrij veel sleutelen aangezien het een geheim menu heeft waarin je een aantal zaken kunt resetten. Daar heb ik wel het één en ander voor uitgezocht. Nou ja, voor een flesje wijn kan ik niet echt de mist in gaan lijkt me.quote:Op vrijdag 29 april 2016 10:45 schreef Fer het volgende:
[..]
Hmmm, ik hoop het voor je, maar als ze er zo graag vanaf willen, zal het wel een versleten hok zijn. Voordeel van die 9040 was, dat zelfs een leek nog een beetje eraan kan sleutelen, die phaser lijkt me al moeilijker.
Anders op ebay kijken voor goedkope imaging units of fuser/transfer kits.quote:Op vrijdag 29 april 2016 10:48 schreef Saisai het volgende:
[..]
Nou ja, dan doe ik het toch weer weg..? Aan deze Phaser kun je vrij veel sleutelen aangezien het een geheim menu heeft waarin je een aantal zaken kunt resetten. Daar heb ik wel het één en ander voor uitgezocht. Nou ja, voor een flesje wijn kan ik niet echt de mist in gaan lijkt me.
Het testen waard.
Ja, zal ik zeker doenquote:Op vrijdag 29 april 2016 10:52 schreef Fer het volgende:
[..]
Anders op ebay kijken voor goedkope imaging units of fuser/transfer kits.
En waar kunnen we de uitvoer van de printer aanschauwen?quote:Op woensdag 4 mei 2016 09:22 schreef Saisai het volgende:
Het juist installeren was een hel, maar hij doet het helemaal naar behoren nu.
Ik heb er zojuist zonder problemen 370gr doorheen geknald!![]()
Dus voor iedereen die een dergelijke printer zoekt, probeer deze te kopen/ krijgen
Ik had een filmpje geplaatst, maar die doet het nietquote:Op dinsdag 10 mei 2016 20:31 schreef vaduz het volgende:
[..]
En waar kunnen we de uitvoer van de printer aanschauwen?
quote:Op woensdag 11 mei 2016 08:29 schreef Saisai het volgende:
[..]
Ik had een filmpje geplaatst, maar die doet het niet
https://goo.gl/photos/4rw5yULebVSkwbbT9quote:Op woensdag 11 mei 2016 14:11 schreef vaduz het volgende:
[..]Nog een keertje proberen? Uploaden naar een andere site?
* vaduz is nu hij de printer de kopieermachine heeft gezien heel jaloers op SaiSaiquote:Op woensdag 11 mei 2016 14:24 schreef Saisai het volgende:
[..]
https://goo.gl/photos/4rw5yULebVSkwbbT9
is een printer, hij kan niet kopiërenquote:Op woensdag 11 mei 2016 14:27 schreef vaduz het volgende:
[..]
* vaduz is nu hij de printer de kopieermachine heeft gezien heel jaloers op SaiSai
Ik heb hem gekregen, maar 200 euro gespendeerd om hem weer netjes te laten lopen. huismerk toner van 123inkt is geloof ik 55 euro en kan 15.000 printjes doenquote:Op woensdag 11 mei 2016 14:30 schreef vaduz het volgende:
Hoeveel heb je ervoor betaald mits niet geheim? En wat kost een toner voor zo een apparaat?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |