oh nou kom eens langsquote:Op dinsdag 9 augustus 2016 16:45 schreef zorro28 het volgende:
[..]
En dan krijgen ze het nog voor elkaar er zoveel af te gooienIk zal dat ook makkelijk kunnen springen met een willekeurig paard
Ik kan goed genoeg paardrijden hoorquote:Op dinsdag 9 augustus 2016 16:57 schreef Cir het volgende:
[..]
oh nou kom eens langs![]()
![]()
niet janken als we je ergens vanaf kunnen schrapen he
Tis niet alsof die vijfkampers niet trainen natuurlijkquote:Op dinsdag 9 augustus 2016 16:58 schreef zorro28 het volgende:
[..]
Ik kan goed genoeg paardrijden hoorOkee, willekeurig paard misschien niet, maar die paarden die ze bij de moderne vijfkamp gebruiken toch zeker wel.
Dat betekent niet dat ze meer talent hebben dan ik in het paardrijdenquote:Op dinsdag 9 augustus 2016 17:06 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Tis niet alsof die vijfkampers niet trainen natuurlijk
logischquote:Op dinsdag 9 augustus 2016 17:07 schreef zorro28 het volgende:
[..]
Dat betekent niet dat ze meer talent hebben dan ik in het paardrijdenEen aantal sowieso niet
Denk dat de paarden misschien gewoon iets minder scherp op het hout zijn in een saai simpel parcoursje als ze een dag van tevoren zo'n zware proef hebben gelopen.quote:Op dinsdag 9 augustus 2016 16:58 schreef zorro28 het volgende:
[..]
Ik kan goed genoeg paardrijden hoorOkee, willekeurig paard misschien niet, maar die paarden die ze bij de moderne vijfkamp gebruiken toch zeker wel.
Ik heb het dan ook niet over eventing, maar over de moderne vijfkampquote:Op dinsdag 9 augustus 2016 17:15 schreef Chai het volgende:
[..]
Denk dat de paarden misschien gewoon iets minder scherp op het hout zijn in een saai simpel parcoursje als ze een dag van tevoren zo'n zware proef hebben gelopen.
En op dat overdreven voorzichtige zijn ze ook niet geselecteerd, zoals de springpaarden op het hoogste niveau dat vaak zijn.
Volgens mij wel, maar doen ze het gewoon 2 keer. Hij staat op de website wel bij de individuele scores iig.quote:Op dinsdag 9 augustus 2016 17:19 schreef Columbiafan het volgende:
Dus telt deze score mee voor het individueel eindklassement?
Niet meer realistisch.quote:Op dinsdag 9 augustus 2016 17:20 schreef marcodej het volgende:
Eventingteam dus op 5e plek. Wat zijn de medaillekansen?
Naar deze sport kan ik niet kijken overigens.
Duitsland kan individueel nog wel naar goud gaan.quote:Op dinsdag 9 augustus 2016 17:28 schreef Columbiafan het volgende:
Frankrijk staat er uitstekend voor.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |