^^ Precies dat!quote:Op vrijdag 6 mei 2016 04:48 schreef Razztwizzle het volgende:
Ik heb ze nog helemaal niet nodig gehad. Zelfs bij stuwing komt er niks uit
(Ja, of ik moet er in knijpen
) .
En is het gelukt?quote:Op maandag 9 mei 2016 10:01 schreef LadyBlack het volgende:
Nog steeds groene poep hier...ik snap er niks van. Hopelijk lukt het me straks om op het inloopspreekuur van het cb langs te gaan.
Deurbellen! De tepel in je borst drukken, met je arm of de muis van je hand.quote:Op vrijdag 6 mei 2016 06:57 schreef Dot. het volgende:
Hier ook echt compressen nodig, vooral tijdens het voeden, want de ander begint ook bij een tsr. Ik vind het bij wegwerp fijn dat ze meteen droog zijn, omdat het vocht echt opgenomen wordt. Of is dat bij wasbare ook zo? Lily pads houden alles tegen toch?
Yes. Enorm irritant.quote:Op maandag 9 mei 2016 20:25 schreef LadyBlack het volgende:
Als je baby zich de hele tijd met zn armpje afzet tegen je borst, zodat hij eerst je tepel uitrekt, en daarna het vacuüm verbreekt
Wat bij mijn enorme lekkage heeft geholpen waren de lekschalen van medela. Hoeveel melk daar onder een voeding wel niet in heeft gezetenquote:Op maandag 9 mei 2016 17:59 schreef LadyBlack het volgende:
Ja gelukt maar vergeten over die poep te vragen!
Oh en ik heb die compressen wel nodig als ik voed, want dan wil de andere kant nog wel eens meedoen. Of als een borst heel vol zit en ik leun ertegen met mn arm, of met S
Ik zou wel blijven oefenen.. Vriendin van mij had het een paar keer geprobeerd, ging goed. Toen een poos niet en toen een maand voor ze moest werken weer wel en toen ging haar kleine weigeren (en doet dat nog..).quote:Op woensdag 11 mei 2016 12:12 schreef Razztwizzle het volgende:
Ja dat vroeg ik me nog af: Moet je blijven oefenen met flesjes? Kunnen ze het verleren? Het is alweer een paar weken geleden dat Tas een flesje dronk. Ging prima, maar ik wil niet dat hij ineens flesjes gaat weigeren als ik eens wegga.
Waar ga je naartoe? Als het bijv een pretpark of sauna oid is, hebben ze daar wel een koelkast.quote:Op woensdag 11 mei 2016 12:15 schreef Razztwizzle het volgende:
Ohja en nog iets: Ik ga over een paar weken een dagje weg met m'n moeder. Dus dan moet ik tussendoor kolven. Moet ik de melk dan heel koud houden om te kunnen bewaren?
Ik zou het eventueel in de elektrische koelbox in de auto kunnen zetten. Die koelt tot ongeveer 10 graden, en als de auto niet rijdt houdt 'ie het nog wel een tijdje koel als ik er koelelementen bijleg.
Of hebben jullie handige tips voor dat soort dagen? Ik heb dat bij A nooit gedaan dus ik ben een beetje clueless.
Kijk anders even op Marktplaats, staat misschien ook wel wat!quote:Op woensdag 11 mei 2016 13:36 schreef Razztwizzle het volgende:
Oh dank voor de links! Onder die Avent kolf kunnen alleen Avent flesjes volgens mij. Dus ik ga even kijken of die ook goed in zo'n koeltasje passen. En anders dan maar overgieten.
Fijn dat het niet duur is ook! Ik weet namelijk nog niet of ik ga kolven op m'n werk. Vanaf augustus moet ik weer werken, ik kijk t.z.t. wel of ik daar zin in heb. Dus heel veel extra spullen ga ik nog niet aanschaffen voor sporadisch een dagje weg.
Ik heb nog een shitload aan Avent flesjes (schuin uitlopend, zeg maar: \_/ met blauwe deksel), die mag je wel hebben van mij? In ruil voor beschuit met muisjesquote:Op woensdag 11 mei 2016 13:36 schreef Razztwizzle het volgende:
Oh dank voor de links! Onder die Avent kolf kunnen alleen Avent flesjes volgens mij. Dus ik ga even kijken of die ook goed in zo'n koeltasje passen. En anders dan maar overgieten.
Fijn dat het niet duur is ook! Ik weet namelijk nog niet of ik ga kolven op m'n werk. Vanaf augustus moet ik weer werken, ik kijk t.z.t. wel of ik daar zin in heb. Dus heel veel extra spullen ga ik nog niet aanschaffen voor sporadisch een dagje weg.
Bij de oudste heb ik veel moeten kolven en flesjes bijgeven. Dat stond me zo enorm tegen, dat ik bij mijn jongste echt maar 2x geoefend heb met de fles (precies die 2 keer dat ik een afspraak had en een paar uurtjes de deur uit was). Maar het ging toch gewoon goed. Ik geloof niet dat ze het zomaar ineens verleren. Wel dat ze heel erg hardnekkig kunnen weigeren omdat ze liever wachten op mama's borsten. Maar vraag me af of je dat zou kunnen voorkomen met regelmatig oefenen.quote:Op woensdag 11 mei 2016 12:12 schreef Razztwizzle het volgende:
Ja dat vroeg ik me nog af: Moet je blijven oefenen met flesjes? Kunnen ze het verleren? Het is alweer een paar weken geleden dat Tas een flesje dronk. Ging prima, maar ik wil niet dat hij ineens flesjes gaat weigeren als ik eens wegga.
Oh tof!! Beschuit regel ik voor jequote:Op woensdag 11 mei 2016 16:25 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Ik heb nog een shitload aan Avent flesjes (schuin uitlopend, zeg maar: \_/ met blauwe deksel), die mag je wel hebben van mij? In ruil voor beschuit met muisjes.
Kan je man niet af en toe een flesje geven?quote:Op woensdag 11 mei 2016 20:50 schreef SaskiaR het volgende:
N. weigert mijn gekolfde melk op te drinken op het kdv... Ze houden haar wel zoet met water en crackers, maar wat doe ik nu met die melk ? Heb nog 2 liter...
Ik denk dat ze het gewoon niet lekker vindt, ze drinkt wel andere dingen.quote:Op woensdag 11 mei 2016 21:16 schreef Aerenia het volgende:
[..]
Kan je man niet af en toe een flesje geven?
Anders doneren? Ken iemand in Delft die het misschien wil hebben. Ken haar via het moedermelknetwerk (heb 1 liter aan haar gedoneerd) en haar kindje gedijt helaas niet zo goed bij de zuivere Delftsche lucht als N en A
Is hij minder onrustig bij het fingerfeeden? En heb je ook een flesje geprobeerd? Wij waren echt aan het hannesen met fingerfeeden, omdat hij het zo vervelend vond en ik heb toen een Breastflow fles besteld en dat ging veel beter. Hij dronk toen ook meer en we hoefden niet meer zo te vechten om er 10cc in te krijgen.quote:Op woensdag 11 mei 2016 23:18 schreef Dyre het volgende:
Nee, nu nog geen spray gekregen, maar dat is wel een goede om morgen even na te vragen
B is inderdaad nog onder de 3 kilo, maar het probleem bij hem is niet het in slaap vallen, maar juist heel veel onrust (tijdens het aanhappen).
Ik snap waarom de LK over een osteopaat begon, ik heb een hele snelle bevalling gehad, maar zou ik dat dan niet bij meer moeten merken dan alleen bij het drinken? Het is verder een hele rustige en lieve baby. Ik kan me niet voorstellen dat hij na een bezoekje aan de osteopaat ineens beter aanhapt. Die onrust komt m.i. doordat er niet snel genoeg melk komt, en niet door iets 'lichamelijks'.
Yay!quote:Op woensdag 11 mei 2016 17:31 schreef Razztwizzle het volgende:
[..]
Oh tof!! Beschuit regel ik voor je.
hoe oud is hij nu, lamb? Je zou kunnen proberen of hij in zijn slaap ook aanhapt, en dat jij zo langer kunt slapen?quote:Op donderdag 12 mei 2016 21:01 schreef Lamb29 het volgende:
Wat een heftige start dyre!
Heb je al lanolin oid? Die zalf hielp hier heel goed bij kloofjes.
Vraagje!
Voeden op verzoek hier..
Maar een jongetje dat steeds vaker lang tussen voedingen laat vooral in de avond. Overdag en nachten om de 3 a 4 uur maar de avond lijkt zijn 'doorslaap' moment te worden.
Net om half 6 gedronken en nu nog totaaaaal geen aanstalten.
Zouden jullie dan om 21.00/00.00 wakker maken?
Joh, misschien wil 'ie morgen wel weer 15x om bij te tankenquote:Op woensdag 18 mei 2016 21:43 schreef Lamb29 het volgende:
Ah fijn om te lezen Sara!
E. is nu 8 weken. Meestal komt hij 7/8x op een dag. Probeer dus los te laten maar vandaag komen we op 6x uit. Dus meteen weer dikke twijfelniet te weinig?
Die mag vast doorverkocht worden hequote:Op donderdag 19 mei 2016 12:08 schreef LadyBlack het volgende:
Een romper van Carters, van Mariposas overgenomen!
Zit echt briljant
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |