Dan kwamen de time wraiths. Dat is juist iets wat Zoom niet wou. En doordat Barry zijn remnant had gemaakt kwamen de wraiths.quote:Op woensdag 25 mei 2016 23:08 schreef Tamabralski het volgende:
[..]
Wat als een van zijn timeline remnants besloot niet te sterven.
Tadum...
Maar hoe veel kijkers van Arrow kijken er ook The Flash. Zou sowieso wel goed zijn als ze Felicity gaan retconnen nu.quote:Op donderdag 26 mei 2016 00:08 schreef Michie_ het volgende:
Deze aflevering zou grote effecten op Arrow moeten hebben zou je denken.
Heb ik iets gemist?quote:Op donderdag 26 mei 2016 00:08 schreef Michie_ het volgende:
Deze aflevering zou grote effecten op Arrow moeten hebben zou je denken.
Google Flashpoint paradox, of als je Netflix hebt, bekijk de animatie film. Daar in red Barry zijn moeder ook en dat heeft invloed op de hele wereld.quote:
Ok... Maar ik denk dat het weer huilie huilie wordquote:Op donderdag 26 mei 2016 02:49 schreef Uezurii het volgende:
[..]
Google Flashpoint paradox, of als je Netflix hebt, bekijk de animatie film. Daar in red Barry zijn moeder ook en dat heeft invloed op de hele wereld.
Dat is ook logisch aangezien ineens een karakter (zijn moeder) bestaat die eerst dood ging en nu leeft, Thawn waarmee het anders af loopt, de vader van Barry die niet de gevangenis in gaat.quote:Op donderdag 26 mei 2016 02:49 schreef Uezurii het volgende:
[..]
Google Flashpoint paradox, of als je Netflix hebt, bekijk de animatie film. Daar in red Barry zijn moeder ook en dat heeft invloed op de hele wereld.
Die time remnants zijn Zoom, die weten dus ook wat er gebeurt als je sterft; NIETS. Denk niet dat ze moeilijk gaan liggen doen. One Zoom, One Plan, One Way. Hail Zoom.quote:Op woensdag 25 mei 2016 23:08 schreef Tamabralski het volgende:
[..]
Wat als een van zijn timeline remnants besloot niet te sterven.
Tadum...
Hij had net de dood van zn moeder geaccepteerd... Ga dan back in time en red je vader van Zoom.quote:Op donderdag 26 mei 2016 10:54 schreef Komakie het volgende:
[..]
Dat is ook logisch aangezien ineens een karakter (zijn moeder) bestaat die eerst dood ging en nu leeft, Thawn waarmee het anders af loopt, de vader van Barry die niet de gevangenis in gaat.
Misschien dat het hele gedeelte dat Thawn terug wil naar zijn tijd en Eddy hem dood niet is gebeurd om uiteenlopende redenen.
Barry heeft inderdaad geleerd om niet te het verleden te kloten, maar het verdriet om de dood van zijn vader en hoe Zoom alles heeft geprobeerd te slopen doet hem in een vlaag van verstandsverbijstering toch besluiten om terug te gaan in de tijd in de hoop dat dan zijn vader en moeder blijven leven.
Alles is best ok uitgedacht en hebben echt wel een logische verklaring. Je moet dan alleen wat verder kijken dan je neus lang is.
Natuurlijk zijn sommige dingen ook wel onlogisch of te makkelijk, maar we hebben het ook over een televisie serie over een man die rete snel kan rennen en kan tijdreizen
Ik vond het in ieder geval een leuke aflevering.
Had gekund ja.quote:Op donderdag 26 mei 2016 11:33 schreef Shadowkid053 het volgende:
[..]
Hij had net de dood van zn moeder geaccepteerd... Ga dan back in time en red je vader van Zoom.
Wat een onzin. Om verhaal te hebben moet je maar slecht schrijfwerk en motivatie leveren?quote:Op donderdag 26 mei 2016 14:24 schreef Komakie het volgende:
[..]
Had gekund ja.
Maar goed, je moet ook een beetje verhaal hebben en dan worden niet altijd de meest logische keuzes genomen.
Over onzin gesproken.quote:Op donderdag 26 mei 2016 14:52 schreef Uezurii het volgende:
[..]
Wat een onzin. Om verhaal te hebben moet je maar slecht schrijfwerk en motivatie leveren?
Ja het is een helden serie maar dat is geen excuus voor slecht geschreven meuk wat het grote deel van seizoen 2 is.
Als je een beetje verhaal wil, zijn juist logische keuzes nodig.quote:Op donderdag 26 mei 2016 14:24 schreef Komakie het volgende:
[..]
Had gekund ja.
Maar goed, je moet ook een beetje verhaal hebben en dan worden niet altijd de meest logische keuzes genomen.
Vertel. Wat zat er zo goed in elkaar dit seizoen. Wat was er goed geschreven. Vooral vergeleken met seizoen 1.quote:
Nee joh! De show gaat over een superheld en is niet realistisch. Dan hoeft het niet logisch te zijn.quote:Op donderdag 26 mei 2016 15:39 schreef Kamina het volgende:
[..]
Als je een beetje verhaal wil, zijn juist logische keuzes nodig.
Wat er zo slecht was;quote:Op donderdag 26 mei 2016 15:46 schreef Uezurii het volgende:
[..]
Vertel. Wat zat er zo goed in elkaar dit seizoen. Wat was er goed geschreven. Vooral vergeleken met seizoen 1.
Ben echt van mening dat the CW maar 1 show goed kan laten zijn per seizoen. Vorig seizoen was dat seizoen 1 flash en dit seizoen was het Supernatural.
Hier sluit ik mij bij aan. Extra minpunten:quote:Op donderdag 26 mei 2016 17:22 schreef Shadowkid053 het volgende:
[..]
Wat er zo slecht was;
De chronologie die gefucked wordt; Eerst barry vrede laten krijgen met de dood van zn moeder in de speedforce.
Barry de hele tijd samen willen brengen met Iris, vervolgens een spiderman en marry jane doen![]()
De tenenkrommende scenes van mevrouw snow![]()
Joe die soms spontaan het IQ van een kip heeft![]()
Wally. Damn wat een kneus.
Lichtpuntjes? Zoom zag er mega awesome uit. Ciscogod en Harry scenes.
Echt dit seizoen was vooral na de break om te huilen.
Whispers:quote:Op donderdag 26 mei 2016 17:34 schreef Uezurii het volgende:
[..]
Hier sluit ik mij bij aan. Extra minpunten:
- Barry die zelf niet kan uitvogelen hoe hij een vijand moet verslaan
- De "uitstekende" plannen om Zoom te stoppen en hem daarna Barry zijn kracht te geven
- Harry die alles fluisterde
- Earth 2 had zo veel potential maar werd totaal niet goed gebruikt.
Zoom vond ik enorm vet in het begin. Vooral toen hij met Barry door de stad heen rende en iedereen liet zien dat the Flash verslagen was. Beste moment van het hele seizoen. En daarna... Daarna ging het snel mis en werd het typisch CW pulp.
The Flash gaat sneller Arrow achterna dan dat Barry rennen kan.
Hij zei nog iets van 'sorry guys'.quote:Op vrijdag 27 mei 2016 20:03 schreef Odaiba het volgende:
Zoals ik het nu begrijp heeft the Flash zijn toekomst eigen verleden veranderd dus is seizoen 1 a 2 helemaal niet gebeurd?
Klopt. Hij groeit nu op mét ouders. Zal nooit samen met Iris zijn, Eddie blijft leven, hij loopt de band met Joe mis etc. Harry zal nooit overgenomen worden door Eobard. Je gaat nu een soort van Earth 2 krijgen. ALLES kan.quote:Op vrijdag 27 mei 2016 20:03 schreef Odaiba het volgende:
Zoals ik het nu begrijp heeft the Flash zijn toekomst eigen verleden veranderd dus is seizoen 1 a 2 helemaal niet gebeurd?
Valt allemaal nog mee dan. Al vraag ik mij af;quote:Op woensdag 1 juni 2016 21:02 schreef Shadowkid053 het volgende:
[..]
Klopt. Hij groeit nu op mét ouders. Zal nooit samen met Iris zijn, Eddie blijft leven, hij loopt de band met Joe mis etc. Harry zal nooit overgenomen worden door Eobard. Je gaat nu een soort van Earth 2 krijgen. ALLES kan.
Barry gaat juist eerder met Iris zijn. Zo ging het in de originele timeline ook waar zijn moeder niet dood ging en future Barry vandaan kwam en zij getrouwd waren. Toen kwam Eobard terug en veranderde alles.quote:Op woensdag 1 juni 2016 21:02 schreef Shadowkid053 het volgende:
[..]
Klopt. Hij groeit nu op mét ouders. Zal nooit samen met Iris zijn, Eddie blijft leven, hij loopt de band met Joe mis etc. Harry zal nooit overgenomen worden door Eobard. Je gaat nu een soort van Earth 2 krijgen. ALLES kan.
Allemaal giswerk. Er zijn vele multiverses waar alles anders is. Een verkeerde koffie bestellen kan resulteren in het einde van de wereld. Je weet het niet.quote:Op donderdag 2 juni 2016 12:25 schreef Uezurii het volgende:
[..]
Barry gaat juist eerder met Iris zijn. Zo ging het in de originele timeline ook waar zijn moeder niet dood ging en future Barry vandaan kwam en zij getrouwd waren. Toen kwam Eobard terug en veranderde alles.
Mwah.. We weten dat in de originele tijdlijn Barry zijn ma niet dood ging en daar werd hij the Flash op een latere datum en trouwde hij met Iris. Dus dat gebeurt nu ook, mits Eobard niet gaat zitten fucken want die zit ook nog in het verleden.quote:Op donderdag 2 juni 2016 14:47 schreef Shadowkid053 het volgende:
[..]
Allemaal giswerk. Er zijn vele multiverses waar alles anders is. Een verkeerde koffie bestellen kan resulteren in het einde van de wereld. Je weet het niet.
Krijgen we straks een New 52 Flash?quote:Op donderdag 2 juni 2016 13:00 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
Fucking Flashpoint Paradox!!En dat was 5 jaar geleden!
En nu wordt Eddie zeker Cobalt Blue. Maar de tv serie volgt de comics niet.quote:Op woensdag 1 juni 2016 21:02 schreef Shadowkid053 het volgende:
[..]
Klopt. Hij groeit nu op mét ouders. Zal nooit samen met Iris zijn, Eddie blijft leven, hij loopt de band met Joe mis etc. Harry zal nooit overgenomen worden door Eobard. Je gaat nu een soort van Earth 2 krijgen. ALLES kan.
Geen idee,we zien wel!Bovendien gebruiken ze al New-52 Flash personages!quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
quote:Op vrijdag 3 juni 2016 09:08 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
DC Rebirth:Ik heb het gelezen. Erg tof.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.
Dat vond ik ook zo een onzin, dat hele speedforce gedoe. Barry had zijn snelheid gekregen door de explosie en opeens is er een soort andere 'wereld' genaamd speedforce. Hoe zit het dan met de abilities van anderen? Is er ook een 'vibeforce', 'frostforce' oh en niet te vergeten een 'sharkforce'quote:
Het is soms nog vager want er is een comic waar die onweerstraal die Barry raakt, Barry zelf is.. Flash die zo snel gaat en zichzelf omzet in energie etc..quote:Op vrijdag 3 juni 2016 14:59 schreef Karina het volgende:
[..]
Dat vond ik ook zo een onzin, dat hele speedforce gedoe. Barry had zijn snelheid gekregen door de explosie en opeens is er een soort andere 'wereld' genaamd speedforce. Hoe zit het dan met de abilities van anderen? Is er ook een 'vibeforce', 'frostforce' oh en niet te vergeten een 'sharkforce'
De pa van Barry zag er overigens ook wel stom uit in dat strakke leren pak met die pan op zijn hoofd
Om het nog wat moeilijker te makenquote:Op vrijdag 3 juni 2016 15:02 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Het is soms nog vager want er is een comic waar die onweerstraal die Barry raakt, Barry zelf is.. Flash die zo snel gaat en zichzelf omzet in energie etc..
Het idee achter de Speedforce is dat het eigenlijk niet écht dat ongeluk is waarOM Barry zijn krachten heeft, maar waarDOOR hij die heeft. De Speedforce kiest je, eigenlijk, maar het moet wel een beetje hulp krijgen. Zoiets.quote:Op vrijdag 3 juni 2016 14:59 schreef Karina het volgende:
[..]
Dat vond ik ook zo een onzin, dat hele speedforce gedoe. Barry had zijn snelheid gekregen door de explosie en opeens is er een soort andere 'wereld' genaamd speedforce. Hoe zit het dan met de abilities van anderen? Is er ook een 'vibeforce', 'frostforce' oh en niet te vergeten een 'sharkforce'
De pa van Barry zag er overigens ook wel stom uit in dat strakke leren pak met die pan op zijn hoofd
Dat was voor dramatisch effect.quote:Op vrijdag 3 juni 2016 15:05 schreef Karina het volgende:
[..]
Om het nog wat moeilijker te maken![]()
Wat ik ook wel gek vond, toen 'pa' in die gevangenis bij Zoom zat, waarom maakte hij van die ingewikkelde gebaren in plaats van op het glas te schrijven, lijkt me wat handiger te herkennen.
Ah ik snap het, het zit al in je maar het moet er nog even uitgehaald worden.quote:Op vrijdag 3 juni 2016 15:14 schreef Breuls het volgende:
[..]
Het idee achter de Speedforce is dat het eigenlijk niet écht dat ongeluk is waarOM Barry zijn krachten heeft, maar waarDOOR hij die heeft. De Speedforce kiest je, eigenlijk, maar het moet wel een beetje hulp krijgen. Zoiets.
Dat de Speedforce een soort bovennatuurlijke kracht (a la the Force uit Star Wars) is, én een eigen dimensie buiten de realiteit, is overigens wel gewoon iets uit de comics, dus het zal lezers wat minder verbazen dan onwetende kijkers, vermoed ik.
Johquote:
Iets in die richting, ja.quote:Op vrijdag 3 juni 2016 15:16 schreef Karina het volgende:
[..]
Ah ik snap het, het zit al in je maar het moet er nog even uitgehaald worden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |