Tof, staat op de lijst als het Gearbest gezeur opgelost isquote:
Kleuren zijn matig van het scherm, klopt ook wel. Had de G4 ook al wat last vanquote:Op dinsdag 10 mei 2016 14:34 schreef Mehari het volgende:
[..]
Geen van deze punten kan ik, en volgens mij meerdere gebruikers, bevestigen.
Aye ,dat werkt backwards wel dacht ik.quote:Op dinsdag 10 mei 2016 16:22 schreef Stansfield het volgende:
Ik heb een blitzwolf charger gekocht met QC 3.0 voor de xiaomi mi5 die ik wil gaan kopen. Maar nu twijfel ik of ik niet de xiaomi mi4s ga kopen. Die heeft QC 2.0. Werkt die charger met QC3.0 dan ook gewoon voor de QC 2.0 die de mi4s heeft?
De eerste serie S3 had een duidelijk wat blauwige tint, latere waren (veel) beter, ook de gps van de eerste serie was niet erg positievast ook dat is later verbeterd.quote:[..]
Kleuren zijn matig van het scherm, klopt ook wel. Had de G4 ook al wat last van
Blijkt ook wel uit de test bij de buren. Overigens is de rest gewoon software.
Ergens wellicht nog wel een beetje spijt dat ik het toestel weg heb gedaan...
krijg je wel kramp in je hand van als je deze moet vasthouden tijdens het bellen.quote:Op dinsdag 10 mei 2016 14:30 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Ziet er mooi uit voor ¤250 euro.
[ afbeelding ]
Ik snap dit niet, zijn t compleet verschillende telefoons?quote:Op woensdag 11 mei 2016 09:14 schreef Stansfield het volgende:
Ik twijfel nog erg tussen de xiaomi mi5 en de xiaomi mi4s. Scheelt nogal wat in prijs en qua specs is het volgens mij hoofdzakelijk de 820 vs 808 chip. En verder wat kleinere dingen als iets betere camera en QC 3.0 vs QC 2.0. Maar is dat het prijsverschil waard?
Wil er wel een jaar of 2 minimaal mee doen en het liefst nog langer. Wat is dan wijsheid om te kopen?
Korte batterijduur is op mij de laatste tijd wel absoluut van toepassing. Verder inderdaad geen enkel probleem.quote:Op dinsdag 10 mei 2016 14:34 schreef Mehari het volgende:
[..]
Geen van deze punten kan ik, en volgens mij meerdere gebruikers, bevestigen.
Is dat geen software die de processor blijft belasten?quote:Op woensdag 11 mei 2016 22:23 schreef J.B. het volgende:
[..]
Korte batterijduur is op mij de laatste tijd wel absoluut van toepassing. Verder inderdaad geen enkel probleem.
Opnieuw flashen kan hopelijk helpen..?quote:Op donderdag 12 mei 2016 01:46 schreef Amarantha het volgende:
Volgens mij gaat mijn Jiayu S3 het niet heel lang meer overleven. Scherm doet raar af en toe.. en steeds vaker. Whatsapp enz staat dan ineens op de kop (en beginscherm enz niet), vandaag zag ik mijn scherm 4x. Of het scherm is ineens wit. Gisteren ging mijn telefoon ineens uit en wou een hele tijd niet meer aan.
Nee ze liggen redelijk bij elkaar maar er is best een prijsverschil. En dan vraag ik me af of dat het waard is voor de mi5.quote:Op woensdag 11 mei 2016 18:08 schreef Onufriev het volgende:
[..]
Ik snap dit niet, zijn t compleet verschillende telefoons?
quote:Op woensdag 11 mei 2016 22:02 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Nubia 11 met een Snapdragon 617. Waarschijnlijk willen ze het zo goedkoop mogelijk verkopen.
De Nubia Z11 is alsnog beter dan een P9000 edge. Voor 250-300 euro zou ik eerder daarvoor gaan. Maar Nubia kennende vragen ze er vast 400 euro voorquote:Op donderdag 12 mei 2016 10:00 schreef shiznuts het volgende:
[..]Dat wordt dan eerder een P9000 Edge of Vernee Apollo voor mij...
Kut je hebt gelijk, ik raak helemaal in de war van al die namen en opvolgers binnen twee wekenquote:Op donderdag 12 mei 2016 11:14 schreef shiznuts het volgende:
Huh, whatabout... http://www.umidigi.com/page-umi_super.html
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Je bedoelt de UMI Touch? http://umidigi.com/page-umi_touch_activity.html
Idem. Ik vind niks mankeren aan de homeknop en ik heb nog niks gehad dat niet instelleren wilde of crashte. Dat zal dan eerder aan de software liggen, lijkt me. Ik vind zelfs de camera zeer meevallen. Prima voor kiekjes.quote:Op dinsdag 10 mei 2016 14:34 schreef Mehari het volgende:
[..]
Geen van deze punten kan ik, en volgens mij meerdere gebruikers, bevestigen.
Fok heeft wel een aantal reviews van toestellen. In de regel aardige toestellen maar zoals bij de umi touch is er toch ook wel eens issues met de kwaliteit.quote:Op donderdag 12 mei 2016 12:07 schreef no1uknow het volgende:
Die Umi Super ziet er wel echt slick uit. Wat zijn de ervaringen met dat merk in general?
Ik heb zelf het idee dat die wat moeite heeft met de hitte in mijn kamer/huis. Heb het ook pas sinds het weer zo warm is buiten.quote:Op donderdag 12 mei 2016 08:22 schreef Jonmen het volgende:
[..]
Opnieuw flashen kan hopelijk helpen..?
Umi is softwarematig ook niet zo best tochquote:Op donderdag 12 mei 2016 12:55 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Fok heeft wel een aantal reviews van toestellen. In de regel aardige toestellen maar zoals bij de umi touch is er toch ook wel eens issues met de kwaliteit.
In het geval van de touch het scherm waar het gereviewde model en het toestel van iemand in de reacties last van witte vlekjes had.En de wifi viel tegen.
Ook bij de umi Rome was de wifi matig dacht ik.
Ben benieuwd. Na een dagje werken Red hij het tot ik naar bed ga, maar ga ik een dagje weg en zit ik iets meer op mijn telefoon is het rond het avonduur (18u-20u) al spannend. Ik sta altijd rond 7 uur op, dus na 12-13 uur is hij al leeg dan.quote:Op donderdag 12 mei 2016 21:31 schreef Brecht35 het volgende:
Wat heb ik op dit moment lopen op de Redmi Note 2 om batterij langer te laten meegaan:
- Redmi Note 2 Tool(regelt CPU frequentie)
- Batterijprofiel met onder andere: Geheugen wissen na 5 min(zet je alarm vast in je taakbalk door op de meest linkse touchknop te drukken en je alarmklok naar beneden te slepen -er verschijnt nu een slotje op je app-)
Maarrr dit leverde niet zoveel op. Dus ben ik gaan kijken naar welke apps er werden uitgevoerd, ik heb deze apps bevroren(Titanium Backup Pro) omdat ik ze gewoonweg niet gebruik en ik heb de indruk dat m'n batterijpercentage nu veel trager naar beneden gaat(so far so good, zal het morgen met zekerheid weten te zeggen):
- ATCI Service
- Cloudprinter
- Documenten
- Galerij
- Mi Cloud
- Mi Drop
- Mi Remote
- Muziek
- Starschermlayout backuppen
- Uniplay Service
- Video
Wil je echt het onderste uit de kan dan moet dit eens bekijken.quote:Op donderdag 12 mei 2016 21:31 schreef Brecht35 het volgende:
Wat heb ik op dit moment lopen op de Redmi Note 2 om batterij langer te laten meegaan:
- Redmi Note 2 Tool(regelt CPU frequentie)
- Batterijprofiel met onder andere: Geheugen wissen na 5 min(zet je alarm vast in je taakbalk door op de meest linkse touchknop te drukken en je alarmklok naar beneden te slepen -er verschijnt nu een slotje op je app-)
Maarrr dit leverde niet zoveel op. Dus ben ik gaan kijken naar welke apps er werden uitgevoerd, ik heb deze apps bevroren(Titanium Backup Pro) omdat ik ze gewoonweg niet gebruik en ik heb de indruk dat m'n batterijpercentage nu veel trager naar beneden gaat(so far so good, zal het morgen met zekerheid weten te zeggen): ...........
Dat viel voor de verandering een keertje mee. Heb het idee dat ze minder lopen prutsen in de MTK ROMS ipv dingen toevoegen die miemand gebruikt maar wel het systeem instabiel maken.quote:Op donderdag 12 mei 2016 22:48 schreef Catch22- het volgende:
[..]
Umi is softwarematig ook niet zo best toch
Thanks, zal er eens naar kijken als ik m'n gsm terug opgestart krijg. Het uitschakelen van Mi Account heeft ervoor gezorgd dat ik 'm niet meer kan unlocken na een reboot(activeren wil niet lukken, krijg RPC error). Maar even kloten in TWRP...quote:Op vrijdag 13 mei 2016 00:56 schreef elinx het volgende:
[..]
Wil je echt het onderste uit de kan dan moet dit eens bekijken.
Dat gaat nog een stapje verder dan alleen het uitschakelen/bevriezen van apps.
Nou, poe-poe, heh, he. Wat een bevalling. Een maand nadat het pakketje het land was binnengekomen dan eindelijk bezorgd.quote:Op maandag 9 mei 2016 11:14 schreef shiznuts het volgende:
[..]
UMI Touch (waar ik al friggin' lang op aan 't wachten ben, postfrustraties...) [..]
In de pre-order van 239 dollar zit het er standaard in. In die van 199,99 dollar (niet meer verkrijgbaar) niet. Maar wel relaxt van 0 naar 100% binnen een uur.quote:Op vrijdag 13 mei 2016 14:26 schreef RobertNL het volgende:
Laat mij raden, charger mag je er los bij kopen
Hmz ie QI ziet er niet verkeerd uit. Was hij in de deal veel goedkoper?quote:Op vrijdag 13 mei 2016 14:31 schreef shiznuts het volgende:
Over chargers gesproken... was net als merk bij de AE Brand deals: http://www.aliexpress.com/store/116590
[ afbeelding ]
Stoorde me er al aan dat die Qi chargers van die vlakke plateaus zijn als het ware. Ik heb graag zicht op m'n display/notification LED (vooral omdat ik in een bunker woon en alleen bereik heb zo'n beetje bij de vensterbank).
-- Nog ff terugkomend op de P9000 VS Touch. UMI heeft verrassenderwijs betere speakersound. Noemde de P9000 eerder echter al vrij brak, dus dat is ook niet zo heel moeilijk.
Ja, inderdaad. Nouja dat valt die korting van 40 dollar alweer deels in het niet natuurlijk. Zo'n charger kost vast ook 15$quote:Op vrijdag 13 mei 2016 15:37 schreef MisterJ.Lo het volgende:
[..]
In de pre-order van 239 dollar zit het er standaard in. In die van 199,99 dollar (niet meer verkrijgbaar) niet. Maar wel relaxt van 0 naar 100% binnen een uur.
Jammer dat ze dan EU shipping aanbieden maar niet naar Nederlandquote:Op vrijdag 13 mei 2016 18:59 schreef shiznuts het volgende:
$24.00 was 'ie.
Bij het bestellen als comment opgeven welke Qi-receiver je er gratis bij wilt hebben (een foon Qi-compatible maken).
Ik heb het eens bekeken en bij nader inzien is het toch wat te veel werk. MIUI 8 komt er ook nog eens aan binnen een aantal maanden...Maar bedankt voor je reactie.quote:Op vrijdag 13 mei 2016 00:56 schreef elinx het volgende:
[..]
Wil je echt het onderste uit de kan dan moet dit eens bekijken.
Dat gaat nog een stapje verder dan alleen het uitschakelen/bevriezen van apps.
Daaromquote:Op vrijdag 13 mei 2016 22:37 schreef Brecht35 het volgende:............Ik heb het eens bekeken en bij nader inzien is het toch wat te veel werk....................
Ja, daar zat ik naar te kijken en daar stond "Mi Account" tussen. Misschien dat het op oudere ROMs wel uitgeschakeld mocht worden, maar op de huidige xiaomi.eu ROM zeker NIET.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 08:29 schreef elinx het volgende:
[..]
Daarom
"Wil je echt het onderste uit de kanl".
Maar het overzicht van uitschakelbare/bevroren/verwijderbare apps is wel interessant. Want zo weet je tenminste wat je wel en niet mag uitschakelen en welke consequenties dat heeft.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |