 
		 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Wel eens naar ons huidige elftal gekekenquote:Op dinsdag 12 april 2016 20:51 schreef Caland het volgende:
Veel Marokkanen in een voetbalelftal betekent eigenlijk vooral dat je nauwelijks wedstrijden wint. Marokkanen hebben namelijk nooit de betekenis van het woord teamsport geleerd.

 
			 
			
			
			http://www.rtvutrecht.nl/(...)-de-hoofdklasse.htmlquote:Op dinsdag 12 april 2016 20:51 schreef Caland het volgende:
Veel Marokkanen in een voetbalelftal betekent eigenlijk vooral dat je nauwelijks wedstrijden wint. Marokkanen hebben namelijk nooit de betekenis van het woord teamsport geleerd.
 
			 
			
			
			Haha en dan een gerelateerd bericht er naast dat de voorzitter van die club wordt verdacht van drugshandelquote:Op dinsdag 12 april 2016 20:53 schreef PSVCL het volgende:
[..]
http://www.rtvutrecht.nl/(...)-de-hoofdklasse.html
 .
. .
.
											 
			 
			
			
			Was een Turkquote:Op dinsdag 12 april 2016 20:57 schreef RemcoW23 het volgende:
[..]
Haha en dan een gerelateerd bericht er naast dat de voorzitter van die club wordt verdacht van drugshandel.
Oh trouwens: http://nos.nl/teletekst#834_2 . Plafond is inmiddels ook wel bereikt na dat laatste kampioenschapje.
 
			 
			
			
			Het probleem kort samengevat.quote:
 
			 
			
			
			quote:Op dinsdag 12 april 2016 20:57 schreef RemcoW23 het volgende:
[..]
Haha en dan een gerelateerd bericht er naast dat de voorzitter van die club wordt verdacht van drugshandel.
 
											 
			 
			
			
			Waarschijnlijk heeft hij wel gelijk. Zoals wel vaker.quote:Op dinsdag 12 april 2016 19:57 schreef bamibij het volgende:
Derksen: Clubs hebben soms te veel Marokkaanse spelers
Voetbalanalist Johan Derksen (67) heeft maandag in het RTL-sportprogramma Voetbal Inside zijn vrees uitgesproken over de ontwikkelingen bij amateurclubs in Nederland. Volgens Derksen functioneren sommige clubs niet meer of verdwijnen ze zelfs door een te groot percentage spelers met een Marokkaanse achtergrond. ,,Ik zal wel worden weggezet als racist, maar dat interesseert me dus geen reet'', aldus Derksen.
[ afbeelding ]
Volgens Derksen zijn er clubs 'naar de klote gegaan' omdat hun velden in de buurt lagen van plekken waar veel Marokkaanse gezinnen wonen. ,,Marokkaanse spelers krijgen dan de overhand in de selectie en dat functioneert dus bijna nergens. Nederlandse jongeren gaan naar andere clubs. Die willen niet met negen Marokkaanse jongens werken die niet in hun blote kont durven te douchen.''
Probleem
Terwijl presentator Wilfred Genee Derksen wees op zijn wellicht ongenuanceerde uitspraken, ging Johan nog even fijntjes door op het onderwerp. Met een ernstig gezicht: ,,Het werkt niet als Marokkanen in amateurclubs de overhand krijgen. Er wordt nooit eerlijk over gesproken in dit land. Maar het is wel degelijk een probleem. Een veel groter probleem dan we met z'n allen willen onderkennen. Ik ben niet voor niets verhuisd uit Gouda waar veel Marokkanen wonen.''
Johan Derksen gebruikte voor zijn uitspraken de maandag in het AD verschenen column van Hugo Borst als basis. Borst signaleert in zijn column de ontwikkelingen die door Derksen op geheel eigen wijze werden aangehaald en geļnterpreteerd. Borst: ,,Ik heb het menig trainer off the record horen zeggen: niet te veel van die gasten in je ploeg.'' En: ,,Durven we over deze gevoelige materie te praten? Ik denk dat dat nodig is.''
De reacties op het betoog van Derksen waren op sociale media zeer divers. ,,Goed dat je dit bij naam durft te noemen'', reageert iemand. Weer een ander vindt de uitspraken echt niet kunnen.
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)kaanse-spelers.dhtml
game on
 
			 
			
			
			Hard gewerkt ja, wel een kopje koffie verdiend nuquote:Op dinsdag 12 april 2016 21:27 schreef Specularium het volgende:
Wat posts verwijderd.
Discussie over Wilders mag ergens anders.
 
											 
			 
			
			
			http://www.rtvutrecht.nl/(...)van-drugshandel.htmlquote:Op dinsdag 12 april 2016 20:53 schreef PSVCL het volgende:
[..]
http://www.rtvutrecht.nl/(...)-de-hoofdklasse.html
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Turkquote:Op dinsdag 12 april 2016 21:37 schreef Specularium het volgende:
[..]
http://www.rtvutrecht.nl/(...)van-drugshandel.html
 
			 
			
			
			Het is al oud nieuws, maar mensen hier vinden natuurlijk leuk gezien deze discussie om dit nu te posten, maar die voorzitter is een Marokkaan. Hij is aangehouden op verzoek van Turkije.quote:
 
			 
			
			
			Ah ok dacht dat het een Turk was.quote:Op dinsdag 12 april 2016 22:00 schreef vincenzo78 het volgende:
[..]
Het is al oud nieuws, maar mensen hier vinden natuurlijk leuk gezien deze discussie om dit nu te posten, maar die voorzitter is een Marokkaan. Hij is aangehouden op verzoek van Turkije.
 
			 
			
			
			Najim El Houati....duidelijk Marokkaanse naam (of het moet een Algerijn/Tunesier/Libiėr/Egyptenaar zijn)quote:
 
			 
			
			
			Marokkaan.quote:Op dinsdag 12 april 2016 22:02 schreef vincenzo78 het volgende:
[..]
Najim El Houati....duidelijk Marokkaanse naam (of het moet een Algerijn/Tunesier/Libiėr/Egyptenaar zijn)
 
			 
			
			
			En zien elkaars fouten niet. Zelfreflectie is non-existent in de Marokkaanse gemeenschap. Een gedisciplineerde opvoeding en milieu zou wonderen doen. Kijk bijv. maar hoe joden hun kinderen opvoeden en vergelijk het dan met Marokkanen.quote:
 
			 
			
			
			 
  
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Dat kunnen mensen ontkennen zoveel ze willen, meer diegenen onder ons die zelf jaren hebben meegedraaid in het amateurvoetbal weten wel beter.quote:Op dinsdag 12 april 2016 22:27 schreef de_boswachter het volgende:
Ontkennen dat het vooral teams zijn met Marocs die problemen veroorzaken op de amateurvelden
 
			 
			
			
			Bedankt voor je bijdrage...nu snel terug naar je hockey, tennis of golf dan kun je snel een stick in je achterste werkenquote:Op dinsdag 12 april 2016 22:29 schreef Pek het volgende:
Voetbal
Paupersport trekt paupervolk aan, boeiend
 
											
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |