abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_161400302
quote:
0s.gif Op woensdag 13 april 2016 15:03 schreef tong80 het volgende:

[..]

Ik ben er te schijterig voor :)

:P
Soms wint nieuwsgierigheid het bij mij.
pi_161400317
quote:
0s.gif Op woensdag 13 april 2016 15:03 schreef tong80 het volgende:

[..]

Ik ben er te schijterig voor :)

:P
Het enige waar je bang voor bent, is voor jezelf... álles wat er komt, komt uit jezelf.. je kijkt als het ware in een geestelijke spiegel.

De overeenkomsten met wiet bijvoorbeeld, zijn zeer groot.
Lambo of Rekt
  woensdag 13 april 2016 @ 16:57:24 #63
452300 DuizendGezichten
Komedie? Tragedie?
pi_161402743
Eén keer in m'n leven paddo's op. Laat me dit zeggen; als je persoonlijkheid gebaseerd is op en waarde hecht aan controle, raad ik het af.
Op het scherp van de snede.
  woensdag 13 april 2016 @ 16:58:13 #64
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_161402769
quote:
0s.gif Op woensdag 13 april 2016 16:57 schreef DuizendGezichten het volgende:
Eén keer in m'n leven paddo's op. Laat me dit zeggen; als je persoonlijkheid gebaseerd is op en waarde hecht aan controle, raad ik het af.
Haha ja. Je moet je er echt aan kunnen overgeven.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  Trouwste user 2022 woensdag 13 april 2016 @ 20:51:53 #65
7889 tong80
Spleenheup
pi_161408983
quote:
3s.gif Op woensdag 13 april 2016 15:04 schreef EggsTC het volgende:

[..]

Het enige waar je bang voor bent, is voor jezelf... álles wat er komt, komt uit jezelf.. je kijkt als het ware in een geestelijke spiegel.

De overeenkomsten met wiet bijvoorbeeld, zijn zeer groot.
Daar ben ik dus bang voor. Erg slechte ervaringen met wiet. Handje vasthouden zittend op de plee in een kroeg, paniek, ziek, badend in het zweet.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 woensdag 13 april 2016 @ 20:52:31 #66
7889 tong80
Spleenheup
pi_161409009
quote:
0s.gif Op woensdag 13 april 2016 16:58 schreef Perrin het volgende:

[..]

Haha ja. Je moet je er echt aan kunnen overgeven.
Ik ben dus iemand die de controle wil houden. :)

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  woensdag 13 april 2016 @ 21:21:11 #67
446903 TheBlackbird
voluntaristische vogel
pi_161410006
Idd legaliseren. Opvattingen over (psychedelische) drugs zijn aan het verschuiven:
The old global consensus on the war on drugs is crumbling

Interview met Rick Doblin, oprichter van Multidisciplinary Association for Psychedelic Studies (MAPS).:
Voor meer nieuws, projecten en onderzoek: http://www.maps.org/

Heb een paar jaar geleden een hoop verschillende psychedelica uitgeprobeerd. LSD vind ik meestal wel fijner dan truffels, enige echt slechte trip heb ik gehad op truffels. Geen angst of verlies van controle, maar wel een hele negatieve gedachtegang die ik maar rustig heb uitgezeten. Kon het achteraf wel relativeren en was op zich nog wel interessant, ook.

Hallucinogenen zijn trouwens af te raden als je serieuze emotionele of geestelijke problemen hebt, die kunnen de emoties of negatieve gedachten versterken. Misschien kan het in sommige gevallen, zeker in een therapeutische setting wel helpen. Maar zomaar in je eentje aan beginnen om aan je problemen te willen ontsnappen ofzo, dat gaat niet werken.
Voluntaryism: het radicale idee dat menselijke relaties vrijwillig zouden moeten zijn, vrij van dwang en geweld
pi_161416379
quote:
0s.gif Op woensdag 13 april 2016 20:52 schreef tong80 het volgende:

[..]

Ik ben dus iemand die de controle wil houden. :)

:P
Dat was ook mijn valkuil bij tripjes. Dat zelfs mijn gedachten op een gegeven moment niet meer mijn eigen gedachten waren. Het wappert alle kanten op. Een depersonalisatie van jezelf. En dan bepaald toch het onderliggende gemoed de trip. Daar heb je op dat moment geen controle over. Al vond ik het visuele en auditieve aspect altijd bijzonder, inclusief de nabeschouwing. :)
pi_161417116
Ahja zo erg is een bad trip niet. Overleef je ook wel weer en kan heel leerzaam zijn. Dat gezegd hebbende, ik denk niet dat ik het snel zou proberen.
A man is not old until regrets take the place of dreams.
pi_161417129
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 april 2016 19:02 schreef tong80 het volgende:
Voor het eerst zijn er beelden van hersenen tijdens een LSD-trip gepubliceerd. De verbindingen tussen hersendelen in een trippend brein versterken elkaar veel meer. Op de scans is een uitermate groot verschil te zien tussen een 'normaal' en een 'trippend' brein.

[ afbeelding ]

Door de drug werken gebieden in de hersenen die normaal gescheiden van elkaar opereren meer in elkaars vaarwater. Zo werden gedeeltes van de hersenen die zich bezighouden met zicht, focus, beweging en gehoor veel meer met elkaar verbonden. Ook al waren de ogen van alle vrijwilligers gesloten, toch zagen de onderzoekers veel meer hersenactiviteit dan zonder de invloed van de drug. Hoe groter het effect is, hoe intenser de proefpersonen de dromerige visioenen beoordeelden. Dit zou ook de heftige hallucinaties door LSD (d-lysergzuurdiethylamide) kunnen verklaren.

Onderzoeker David Nutt zegt in The Guardian dat neurowetenschappers vijftig jaar op deze doorbraak hebben gewacht. ,,Deze ontdekking staat gelijk aan de ontdekking van het Higgs-deeltje in de deeltjesversneller," zegt Nutt. De bevindingen zijn gepubliceerd in het tijdschrift 'Proceedings of the National Academy of Sciences (PNAS).

[ afbeelding ]

Onderzoek
Samen met zijn collega Robin Carhart-Harris, nodigde Nutt twintig lichamelijk en geestelijk gezonde vrijwilligers uit in een kliniek. Hier waren zij twee dagen aanwezig. Op de eerste dag kregen ze een dosis van 75 mg LSD toegediend en op de tweede dag kregen de vrijwilligers een placebo. Hierdoor kon de vergelijking in hersenscans goed worden gemaakt.

Door de scans konden de onderzoekers voor het eerst zien wat LSD doet met het menselijk brein. ,,We kunnen hierdoor beter begrijpen waarom de drug zo'n grote invloed heeft op het zelfbewustzijn. Dit kan grote gevolgen hebben voor doorbraken binnen de psychiatrie," aldus Carhart-Harris. De drug zou uiterst nuttig kunnen zijn bij mensen waarbij negatieve gedachten verankerd zijn in de hersenen. Bijvoorbeeld tijdens een depressie of een verslaving.

Feiten
LSD werd in 1938 ontworpen door chemicus Albert Hofmann en hij kwam er in 1943 per ongeluk achter dat het als tripmiddel werkte, aldus Drugs Info Team. De drug werd populair in de jaren zestig en zeventig. Daarna nam het gebruik af. In Nederland wordt de drug veel minder gebruikt dan XTC en andere partydrugs. LSD is wel populair bij mensen die van tripervaringen houden.

De 'werkelijkheid' wordt tijdens de trip anders gezien, gevoeld, beleefd en beoordeeld. Gebruikers hebben creatieve inzichten waarin de omgeving heel anders wordt gezien dan in nuchtere toestand. Dit kan ook omslaan zodat negatieve gevoelens de overhand krijgen. Een trip kan zes tot twaalf uur duren, afhankelijk van de dosering.

[ afbeelding ]

LSD is meestal verkrijgbaar in de vorm van een papertrip. Dit zijn bedrukte stukjes eetbaar papier waarop een dunne laag LSD is gespoten.

http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)ersenen-op-LSD.dhtml

Zelf in de jaren 80 XTC gebruikt, als verslavingsgevoelige er snel mee gestopt, vond het veel te lekker. Alles was prachtig, lief en leuk. Veranderde mijn persoonlijkheid ook veel te veel. Was in totale euforie. Wil ook nog een brombeer kunnen zijn. Dus terug naar de harddrug alcohol. LSD is nog heftiger. Zou het nooit durven te slikken. Alle controle kwijt.
Dus is het straks fascinerend het hersenproces te zien. Ben benieuwd naar de eerste beelden en visuele uitleg.

:7 *O*

:P

Bijzonder.
pi_161417144
Artsen zijn ook al soms wat verder op dit gebied trouwens. Ik kreeg een tijd geleden door een neuroloog paddenstoelen aangeraden. Dat lijkt hierop.
pi_161417267
quote:
0s.gif Op donderdag 14 april 2016 08:36 schreef Jaroon het volgende:
Artsen zijn ook al soms wat verder op dit gebied trouwens. Ik kreeg een tijd geleden door een neuroloog paddenstoelen aangeraden. Dat lijkt hierop.
Echt? Interessant. Hoe zou het bij jou moeten helpen volgens die neuroloog, als je dat zou willen delen?
pi_161417289
quote:
14s.gif Op donderdag 14 april 2016 08:47 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Echt? Interessant. Hoe zou het bij jou moeten helpen volgens die neuroloog, als je dat zou willen delen?
Tegen clusterhoofdpijn. Ik durf het niet. Hoe? Dat weet men ook niet. Soms werkt het.
pi_161417308
quote:
0s.gif Op donderdag 14 april 2016 08:48 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Tegen clusterhoofdpijn. Ik durf het niet. Hoe? Dat weet men ook niet. Soms werkt het.
Oh bah, clusterhoofdpijn. ;(
pi_161417347
quote:
0s.gif Op donderdag 14 april 2016 08:50 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Oh bah, clusterhoofdpijn. ;(
Er is geen medicijn voor. Daarnaast moet je oppassen met advies. Jij zou een van de weinige mensen zijn die ik ken die weet wat het is.
pi_161417379

Had deze daar eens over gezien. Fascinerend wel.
A man is not old until regrets take the place of dreams.
pi_161417380
quote:
0s.gif Op donderdag 14 april 2016 08:55 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Er is geen medicijn voor. Daarnaast moet je oppassen met advies. Jij zou een van de weinige mensen zijn die ik ken die weet wat het is.
Ik weet wat het is, niet hoe het voelt. Schijnt wel een van de ergste pijnen te zijn. Een kennis van me kwam erachter dat het kwam door een allergie van cafeïne en weer een ander had veel baat bij magnesiumsupplementen. Maar paddenstoelen heb ik nog niet eerder van gehoord. :)
pi_161417402
quote:
0s.gif Op donderdag 14 april 2016 08:58 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Ik weet wat het is, niet hoe het voelt. Schijnt wel een van de ergste pijnen te zijn. Een kennis van me kwam erachter dat het kwam door een allergie van cafeïne en weer een ander had veel baat bij magnesiumsupplementen. Maar paddenstoelen heb ik nog niet eerder van gehoord. :)
Misschien is het dat voor iemand.Die trigger. Voor iemand. Ik kan goed tegen pijn. Dit gaat er 10 x over heen.
pi_161417418
quote:
0s.gif Op donderdag 14 april 2016 09:00 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Misschien is het dat voor iemand.Die trigger. Voor iemand. Ik kan goed tegen pijn. Dit gaat er 10 x over heen.
Dan zou je denken dat de angst voor nog zo'n aanval groter is dan de angst om paddenstoelen te proberen.
pi_161417468
quote:
11s.gif Op donderdag 14 april 2016 09:02 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Dan zou je denken dat de angst voor nog zo'n aanval groter is dan de angst om paddenstoelen te proberen.
De angst zit er in dat ik echt al heel veel geprobeerd heb en niets werkt. Dat gaat over medicijnen maar ook een operatie. Dan kun je dit gaan doen......de angst is dan controle kwijt te raken in je geest,
pi_161440975
Neurons to nirvana is trouwens ook een interessante docu over dit onderwerp. Op Netflix.

Neurons to Nirvana (2013) - IMDb
  vrijdag 15 april 2016 @ 10:26:57 #82
198417 Lastpost
Rotterdammert!
pi_161441060
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 april 2016 19:07 schreef Richestorags het volgende:
Iedereen die het ooit heeft gedaan wist dit natuurlijk zelf al ;)
Haha inderdaad. :D
pi_161441181
Hetzelfde kun je zeggen over wiet soms.
pi_161466241
quote:
0s.gif Op woensdag 13 april 2016 15:03 schreef tong80 het volgende:

[..]

Ik ben er te schijterig voor :)

:P
Same... Als je pech hebt beland je in een psychose. :@
pi_161466290
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 april 2016 12:37 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Same... Als je pech hebt beland je in een psychose. :@
Dat kan. En dan heb je echt een probleem.
pi_161466308
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 april 2016 12:40 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Dat kan. En dan heb je echt een probleem.
Met spacecake heb ik een keer een halve bad trip gehad (de ene helft ging lekker, de andere helft niet en ik kwam er snel uit). Maar de hele week was ik een beetje angstig. Sindsdien dus liever niet psychedelische drugs. ;(
pi_161466390
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 april 2016 12:41 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Met spacecake heb ik een keer een halve bad trip gehad (de ene helft ging lekker, de andere helft niet en ik kwam er snel uit). Maar de hele week was ik een beetje angstig. Sindsdien dus liever niet psychedelische drugs. ;(
Je kan er gevoelig voor zijn. Ik heb dat niet zo maar moet wel in een heel vertrouwde omgeving zijn. Ik rook en eet het dus ook niet meer.
pi_161466526
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 april 2016 12:48 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Je kan er gevoelig voor zijn. Ik heb dat niet zo maar moet wel in een heel vertrouwde omgeving zijn. Ik rook en eet het dus ook niet meer.
^O^
pi_161477523
quote:
,,Deze ontdekking staat gelijk aan de ontdekking van het Higgs-deeltje in de deeltjesversneller,"
Dat is wel heel erg overdreven. :?
ING en ABN investeerden honderden miljoenen euro in DAPL.
#NoDAPL
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')