Dat heeft denk ik te maken met de beschikbare capaciteit in Breda. Alle beschikbare sporen zijn nodig voor reizigerstreinen en op die twee spoortjes ten oosten van Breda gaat het moeilijk worden om 4 ICd's per uur te keren.quote:Op maandag 11 april 2016 08:16 schreef b2py het volgende:
Ondanks het niet uitbreiden van ICD treinen
Het is wel slim. Vanaf station Zwijndrecht zit je zo op de A16, terwijl je vanaf Dordrecht door de stad heen moet.quote:had ik deze constructie via Zwijndrecht niet aan zien komen:
Ik had niet verwacht dat ze zoveel capaciteit nodig zouden hebben omdat ik ervan uit ging dat ze meer zouden opheffen. Al met al had het imo slechter gekund denk ikquote:Op maandag 11 april 2016 09:50 schreef James1988 het volgende:
[..]
Dat heeft denk ik te maken met de beschikbare capaciteit in Breda. Alle beschikbare sporen zijn nodig voor reizigerstreinen en op die twee spoortjes ten oosten van Breda gaat het moeilijk worden om 4 ICd's per uur te keren.
Misschien lukt het als de AmRo-stammen en dubbele locs naar Breda zouden gaan, maar ik denk niet dat er dan genoeg locs zijn. De 900 knippen in Rotterdam en een eilandbedrijfje rijden met een paar sandwichstammen is logistiek vast wel haalbaar, maar ik betwijfel of dat op deze termijn nog in te plannen is.
[..]
Het is wel slim. Vanaf station Zwijndrecht zit je zo op de A16, terwijl je vanaf Dordrecht door de stad heen moet.
Het is kiezen tussen twee kwaden, denk ik.quote:Op maandag 11 april 2016 10:09 schreef b2py het volgende:
[..]
Ik had niet verwacht dat ze zoveel capaciteit nodig zouden hebben omdat ik ervan uit ging dat ze meer zouden opheffen. Al met al had het imo slechter gekund denk ik
Ha, die zag ik over de Gouwebrug gaan!quote:Op zondag 10 april 2016 23:57 schreef dennistd het volgende:
Leuke plaatjes! Vandaag zelf ook op pad geweest:
[ afbeelding ]
Op zondag rijdt de beladen Gefco-autotrein van Captrain mooi in het licht. De rit naar Bad Bentheim werd uitgevoerd met de van RRF gehuurde 4401, die dus ook de terugrit voor zijn rekening zou nemen. Blijkbaar ging het in Oldenzaal en Bad Bentheim vandaag allemaal heel vlug, want de rit naar de Kijfhoek komt hier maar liefst 155 minuten (ruim 2,5 uur) te vroeg door Gouda.
Dat zou inderdaad ook kunnenquote:Op maandag 11 april 2016 10:17 schreef b2py het volgende:
Je zou ook de Amro kunnen offeren om de sandwiches langer te maken tussen Damsko & Breda. Kort keren onder de kap in Mokum en je bespaar zo 20-25 rijtuigen.
Als je vanaf Amersfoort over de fly-over gaat kun je pas bij Barneveld aansluiting weer naar het rechterspoor, lijkt me dus niet echt handigquote:Op maandag 11 april 2016 08:35 schreef b2py het volgende:
Mooi Dennis!
Weet je of die militairetrein dan over de fly-over gaat en pas daarna doorwisselt naar 'rechts' of vlak na het station alle sporen gelijkvloerse oversteekt?
Alles wordt sandwich, plus de Den Haag - Eindhovenpendel die er eind dit jaar bij komt. Dus daarvoor zijn die locs hard nodig.quote:Op maandag 11 april 2016 10:51 schreef b2py het volgende:
Mieters, er komen nog 18 TRAXX'en voor NS en ik vond altijd al dat het er zoveel waren op de Meer..
[ afbeelding ]
De laatste 'Rood-Witten' van Alpha Trains komen terug uit Dessau en zijn nu ook geel blauw.
Via
Ja, wat dan?quote:Op maandag 11 april 2016 12:59 schreef Merode32 het volgende:
Heeft iemand ervaring met het rotterdamse metronetwerk? En in het bijzonder de layout van station .beurs
Aan de zuidzijde van het station, tussen metrolijn D, E en de één niveau hoger gelegen sporen van de lijnen A, B en C, bevindt zich een winkelpassage met uitgangen richting het Churchillplein en het Binnenwegplein.quote:
quote:Op maandag 11 april 2016 10:51 schreef b2py het volgende:
Mieters, er komen nog 18 TRAXX'en voor NS en ik vond altijd al dat het er zoveel waren op de Meer..
Ik begrijp niet helemaal wat je bedoelt maar ik vond wel deze 3D plattegrond, word je hier wijzer uit?quote:Op maandag 11 april 2016 13:08 schreef Merode32 het volgende:
[..]
Aan de zuidzijde van het station, tussen metrolijn D, E en de één niveau hoger gelegen sporen van de lijnen A, B en C, bevindt zich een winkelpassage met uitgangen richting het Churchillplein en het Binnenwegplein.
Begrijp ik goed dat het perron van lijn d/e op hetzelfde niveau ligt als de zuidelijke stationshal? Ik ben er wel eens doorheen gelopen maar kan het me slecht herrineren.
Noordelijke hal>> perron d/e >>> zuidelijke hal met daarboven perrons voor a/b/c?
quote:Op maandag 11 april 2016 13:31 schreef b2py het volgende:
[..]
Ik begrijp niet helemaal wat je bedoelt maar ik vond wel deze 3D plattegrond, word je hier wijzer uit?
[ afbeelding ]
Aha dan klopt de zin:" Aan de zuidzijde van het station, tussen metrolijn D, E en de één niveau hoger gelegen sporen van de lijnen A, B en C, bevindt zich een winkelpassage met uitgangen richting het Churchillplein en het Binnenwegplein."quote:Op maandag 11 april 2016 13:36 schreef Salatrel het volgende:
ABC lijnen liggen op zelfde niveau als die winkeltjes en DE lijnen 1 niveau lager
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bij twijfel: gebruik beton.
quote:Op maandag 11 april 2016 14:39 schreef _JdM_ het volgende:
Vanochtend reden twee van de zes omlopen in de sprinter Apeldoorn-Enschede met ICM. Beide treintjes zijn in Deventer vervangen door een SGM-II en respectievelijk SGM-III. Deze treinstellen stonden eerder in Twente en vervingen op hun beurt weer een treinstel ICM in de Intercity Enschede-Schiphol. In Deventer zijn de SGM-metjes vervangen door ander ICM.
Treinnummertjesreontconstructie:Leuker kunnen we het niet makenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Kranplätze müssen verdichtet sein
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |