prima, als jij op de FP staat met dat je een mexicano met groen verf gaat eten, incl filmpje etc zoals die ene gast die zijn sok opat ofzo en ook de FP haalde, dan krijg je de helft van mijn vermogen.quote:Op donderdag 7 april 2016 22:55 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
telt het ook als ik mexicano's gewoon groen verf ofzo
Weet je wel niet hoe fucking groot de pizza's in de VS zijn?quote:Op donderdag 7 april 2016 22:56 schreef Opsonisatie het volgende:
[..]
Voor minder dan 6 euro bij de domino's, brokestudentleef
Aaah, kom nouquote:
Maar van welk geld koopt hij al die vriezers?quote:Op donderdag 7 april 2016 22:57 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Maar je hebt wel een levensvoorraad pizza.
beetje veel eisen of nietquote:Op donderdag 7 april 2016 22:56 schreef Etsu het volgende:
[..]
prima, als jij op de FP staat met dat je een mexicano met groen verf gaat eten, incl filmpje etc zoals die ene gast die zijn sok opat ofzo en ook de FP haalde, dan krijg je de helft van mijn vermogen.
Ik wil kebab eten op de markt. Vorige week maar vis gehad.quote:Op donderdag 7 april 2016 22:56 schreef Opsonisatie het volgende:
Omg ja morgen pizza en mozarella sticks
Goede vraag.quote:Op donderdag 7 april 2016 22:58 schreef HPLC het volgende:
[..]
Maar van welk geld koopt hij al die vriezers?
Oh dat klinkt wel lief. Ik zou er over nadenken. Welke datum was het?quote:Op donderdag 7 april 2016 22:57 schreef Etsu het volgende:
[..]
Aaah, kom nouIk wil op die dag mn familie en vrienden bij elkaar brengen, iets doen (eten/drinken ofzo) en dan mij uitzwaaien en ik wil jou erbij hebben
in t ergste geval verkoop ik mn huis wel om dat te kunnen betalenquote:Op donderdag 7 april 2016 22:58 schreef HPLC het volgende:
[..]
Maar van welk geld koopt hij al die vriezers?
Geen idee, in augustus ergens.quote:Op donderdag 7 april 2016 23:00 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Oh dat klinkt wel lief. Ik zou er over nadenken. Welke datum was het?
Denk dat het wel moet kunnenquote:Op donderdag 7 april 2016 23:01 schreef Etsu het volgende:
[..]
Geen idee, in augustus ergens.![]()
Zie het allemaal nog wel, maar het was mn eerste idee.
Ja enorm huge of niet, anders hadden ze ammel geen obesitas hequote:Op donderdag 7 april 2016 22:57 schreef Remqo het volgende:
[..]
Weet je wel niet hoe fucking groot de pizza's in de VS zijn?
Omg ik heb lekkerste vis ever gehad. Viskraampje op grote marktquote:Op donderdag 7 april 2016 22:59 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Ik wil kebab eten op de markt. Vorige week maar vis gehad.
welkequote:Op donderdag 7 april 2016 23:04 schreef Opsonisatie het volgende:
[..]
Omg ik heb lekkerste vis ever gehad. Viskraampje op grote markt
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |