En toch is het een schatjequote:Op donderdag 7 april 2016 00:08 schreef Patrice_Consigny het volgende:
Stax is lief maar die neus is echt te groot.
[ afbeelding ]
Ouch wat zuur.quote:Op donderdag 7 april 2016 00:06 schreef speknek het volgende:
Amsterdam, Utrecht, Groningen, LeidenLeiden, Wageningen voor, de rest tegen.
Duidelijke tegenstelling. Rijke jonge intelligente mensen zijn voor, vergrijsde domme navelstaarders tegen.
Goed toch?quote:Op donderdag 7 april 2016 00:09 schreef Infection het volgende:
Thierry Baudet wilt meer referanda, over o.a. de Euro, Open Grenzen en TTIP.
Zeker. Hij noemde ook immigratie als onderwerpquote:
Ik zou haar gewoon doenquote:Op donderdag 7 april 2016 00:08 schreef Patrice_Consigny het volgende:
Stax is lief maar die neus is echt te groot.
[ afbeelding ]
Sowieso een gidsland. Hopelijk zet dit ook de Britten aan om voor 'leave' te gaan stemmen in juni.quote:Op donderdag 7 april 2016 00:10 schreef Ryan3 het volgende:
Zijn we als NL toch weer een keer een voortrekker.
Eens.quote:Op donderdag 7 april 2016 00:10 schreef BlackLining het volgende:
Tijd voor een referendum over de invoer van een correctief referendum.
Ditquote:
Omdat ze zo sportief waren om mee te doen aan dit rechtse initiatief mogen ze ook een beetje met de eer strijken maar het overgrote deel van links is natuurlijk niet blij met deze uitslag. PVDA en GL balen hier flink van.quote:
Maar eh.. dan krijg je toch 1 fitte bejaarde die stemt voor zo'n hele groep.quote:Op donderdag 7 april 2016 00:11 schreef Nintex het volgende:
Jort riep trouwens nog iets zinnigs voor hij afgekapt werd door Pauw. Digitaal stemmen met je DigiD. Kost een stuk minder geld om zoiets als dit in de toekomst te organiseren. (en iedereen kan gemakkelijk stemmen)
Daar wil ik dan eerst een referendum over.quote:Op donderdag 7 april 2016 00:10 schreef BlackLining het volgende:
Tijd voor een referendum over de invoer van een correctief referendum.
Genieten hequote:
Behalve dat DigiD fraude-gevoelig is. Alles wat beveiligd kan worden, kan ook gekraakt worden.quote:Op donderdag 7 april 2016 00:11 schreef Nintex het volgende:
Jort riep trouwens nog iets zinnigs voor hij afgekapt werd door Pauw. Digitaal stemmen met je DigiD. Kost een stuk minder geld om zoiets als dit in de toekomst te organiseren. (en iedereen kan gemakkelijk stemmen)
Het is helemaal geen rechts initiatief. Je kunt niet van links/rechts spreken, maar van eurofiel vs. eurokritisch, democraat vs. niet-democraat.quote:Op donderdag 7 april 2016 00:12 schreef Alektorophobia het volgende:
[..]
Omdat ze zo sportief waren om mee te doen aan dit rechtse initiatief mogen ze ook een beetje met de eer strijken maar het overgrote deel van links is natuurlijk niet blij met deze uitslag. PVDA en GL balen hier flink van.
Heb het kaartje met de uitslagen nog even bekeken. Die paar gemeentes waar de voorstanders wonnen zijn de gemeentes waar oftewel links enorm groot is zoals Nijmegen en Amsterdam of de gemeentes waar de welvarende bovenlaag woont zoals Rozendaal.
Ik ga wel eens fietsen daar in de buurt, er staat daar nog ergens een klein steentje ter nagedachtenis aan de April-meistakingen. Nooit geweten dat er in die hoek ook zulke acties waren. Mooi stukje geschiedenis.quote:Op donderdag 7 april 2016 00:04 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Mooi toch, deel van mijn familie is ook afkomstig van die keuterboertjes daar. Die dom werden gehouden, maar tijdens de tweede wereldoorlog wel opkwamen tegen de nazi's. Hun botten kun je nog vinden in Oost-Dld.
Die man riep wel meer zinnige dingen.quote:Op donderdag 7 april 2016 00:11 schreef Nintex het volgende:
Jort riep trouwens nog iets zinnigs voor hij afgekapt werd door Pauw. Digitaal stemmen met je DigiD. Kost een stuk minder geld om zoiets als dit in de toekomst te organiseren. (en iedereen kan gemakkelijk stemmen)
Dat is juist het zoet! Hier doen we het voor! En grappige gifjes erbij natuurijk!quote:Op donderdag 7 april 2016 00:11 schreef SeLang het volgende:
[..]
Dit
Ik lach me slap. De overwinning proeft zo nog veel zoeter
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |