Volgens de richtlijnen hoeft hij maar 700cc ofzo, maar daar gaat hij dus wel flink overheen.quote:Op maandag 16 oktober 2017 14:08 schreef Molo het volgende:
Hoezo is dat teveel? Als je kleine het nodig heeft en niet absurd uit de kluiten groeit of last heeft, zou ik me niet zo'n zorgen maken
richtlijnen geven gemiddelden aan. En niemand is precies gemiddeld. Let it go, hij drinkt goed, geniet er van en laat het hem zelf maar regelenquote:Op maandag 16 oktober 2017 14:20 schreef LeSage het volgende:
[..]
Volgens de richtlijnen hoeft hij maar 700cc ofzo, maar daar gaat hij dus wel flink overheen.
Meh, die richtlijnen ook, ik ga me daar toch teveel zorgen over zitten maken
Geruststellend juist. Dat betekent dat er dan weer meer ruimte komt in m'n hoofd voor andere zaken. Kan ik nu lekker me volvreten met babykennis en dan ruil ik dat later in voor nuttiger zaken zoals wereldpolitiek of wat te doen met mijn pestende kind of...quote:Op dinsdag 17 oktober 2017 08:30 schreef Brighteyes het volgende:
Oh wacht, ik zie nu idd ook dat ik het niet goed heb gezegd, rijstebloem is de optie om voeding voor hongerige babies te verzwaren.
(Bizar eigenlijk hoe snel je dingen vergeet, na 8 jaar.)
Ik wou dat ik het vergat zodat ik belangrijkere dingen kon onthouden :’)quote:Op dinsdag 17 oktober 2017 11:55 schreef Crumpette het volgende:
Hoe weet je dat nog allemaal joh kwakik weet die schemas echt niet meer van mn oudste.
Lesage ik zou me niet te druk maken, als het te veel is gooien zd het er wel weer uit.
Zie het kleuter-... topic.quote:Op dinsdag 17 oktober 2017 11:47 schreef Lemijn het volgende:
[..]
Geruststellend juist. Dat betekent dat er dan weer meer ruimte komt in m'n hoofd voor andere zaken. Kan ik nu lekker me volvreten met babykennis en dan ruil ik dat later in voor nuttiger zaken zoals wereldpolitiek of wat te doen met mijn pestende kind of...
Zijn jouw kinderen al zo groot? Wow. Kom eens ergens vertellen hoe het met ze gaat dan?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 7% gewijzigd door #ANONIEM op 23-10-2017 23:10:28 ]
Ik neem Adrians vraag even mee hier naartoequote:Op zondag 22 oktober 2017 23:54 schreef Adrian4 het volgende:
En wat ik nog steeds vergeet te vragen. Heeft iemand ervaring met kokosolie door de fles bij hongerige babies?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |