Ik denk dat ze daarin wel gelijk hebben, hier was het taxatie rapport er al binnen een week. Dus wij hadden ruim van te voren alles al voor elkaar. Alleen de verkopende partij heeft uitstel aangevraagd van een week ivm moeilijke communicatie onderling en NHG akkoord wat langer duurde.quote:Op woensdag 6 april 2016 11:38 schreef N3cro het volgende:
Mja misschien beter. Ik vind dit allemaal heel moeilijk. Ik heb het juridisch loket nog even gebeld en die zeiden dat ik die hypotheek gewoon had moeten aanvragen. Daaruit bleek dan dat ik teveel geld zelf zou moeten meenemen, en daarmee kon ik dan die koop stopzetten. Op de vraag waarom zowel mijn financieel adviseur als de makelaar hiermee niet kwam kreeg ik als antwoord: 'tsja dan bent u opgelicht'
Zo hee wat heb jij voor landgoed gekocht?quote:Op woensdag 6 april 2016 10:57 schreef N3cro het volgende:
Omdat het bijna 3 maanden duurde voordat de taxatie klaar was
En volgens mij hoef je dat niet eens meer te bewijzen.quote:Op woensdag 6 april 2016 11:23 schreef hoas het volgende:
Ik zou een advocaat nemen en er op spelen dat TS handelingsonbekwaam is.
Jij maakt het helemaal fraai! Als ik het wil heb ik morgen 3 taxateurs op de stoep staan en vrijdag het eindverslag.quote:Op woensdag 6 april 2016 12:03 schreef Thunder0x het volgende:
Kun je niet de taxateur hier verantwoordelijk voor stellen? Een taxatie die 3 weken duurt
Dat adres bestaat volgens mij helemaal niet. Nu snap ik waarom die taxateur drie weken bezig is geweest.quote:Op woensdag 6 april 2016 10:37 schreef N3cro het volgende:
''U heeft met mijn cliënt, de heer vuile flikker een koopovereenkomst gesloten betreffende de onroerende zaak plaatselijk bekend kutwoning 123 in schubbekutteveen.
Verder wel helemaal gezond?quote:Op woensdag 6 april 2016 12:27 schreef Fenasd het volgende:
- Verschil tussen nieuwe koopprijs en jouw koopprijs.
Interessante wending aan de zaak: er zijn dus én een financieel adviseur én een makelaar (jouw aankoopmakelaar???) bij betrokken: wat hebben die dan in godsnaam uitgefroten dat het zo ver is gekomen en dat het zo lang heeft moeten duren??quote:Op woensdag 6 april 2016 11:38 schreef N3cro het volgende:
Op de vraag waarom zowel mijn financieel adviseur als de makelaar hiermee niet kwam kreeg ik als antwoord: 'tsja dan bent u opgelicht'
Dat is ookmhet eerste waar ik dacht. Met zo'n lage taxatie kun je nooit voldoende hypotheek krijgen. Hierdoor kom je onder je voorbehoud van financiering.quote:Op woensdag 6 april 2016 11:38 schreef N3cro het volgende:
Mja misschien beter. Ik vind dit allemaal heel moeilijk. Ik heb het juridisch loket nog even gebeld en die zeiden dat ik die hypotheek gewoon had moeten aanvragen. Daaruit bleek dan dat ik teveel geld zelf zou moeten meenemen, en daarmee kon ik dan die koop stopzetten. Op de vraag waarom zowel mijn financieel adviseur als de makelaar hiermee niet kwam kreeg ik als antwoord: 'tsja dan bent u opgelicht'
Wie zegt dat de taxatie te laag is? Misschien was de overeen gekomen prijs wel aan de hoge kant.quote:Op woensdag 6 april 2016 17:26 schreef Fer het volgende:
[..]
Dat is ookmhet eerste waar ik dacht. Met zo'n lage taxatie kun je nooit voldoende hypotheek krijgen. Hierdoor kom je onder je voorbehoud van financiering.
Je bent er van op de hoogte dat die 10% boete bedoeld is om kosten te dekken wanneer de koop niet doorgaat?quote:Op woensdag 6 april 2016 12:27 schreef Fenasd het volgende:
Ik heb echt het idee dat voor TS een curator aangesteld moet worden. Hoe kun je nu een huis kopen en verder absoluut geen enkel idee hebben wat er bij komt kijken. Blijkbaar heb je ook de contracten die je hebt getekend niet gelezen.Ik verwacht dat je de werkelijke schade moet gaan betalen aan de verkoper. Hoe hoog die is is moeilijk te bepalen.
Als ik de verkoper was betaalde je:
- Mijn rentelasten vanaf datum overdracht.
- Verschil tussen nieuwe koopprijs en jouw koopprijs.
- 10% boete
Zijn voorstel is totale waanzin, maar die 10% hoeven niet de enige kosten zijn die vergoed dienen te worden.quote:Op woensdag 6 april 2016 17:43 schreef spiritusbus het volgende:
[..]
Je bent er van op de hoogte dat die 10% boete bedoeld is om kosten te dekken wanneer de koop niet doorgaat?
Wat je nu voorstelt is absurd en zal nooit iemand hoeven te betalen.
Het moet wel erg extreem zijn lijkt me wil die 10% niet kostendekkend zijn.quote:Op woensdag 6 april 2016 18:00 schreef hottentot het volgende:
[..]
Zijn voorstel is totale waanzin, maar die 10% hoeven niet de enige kosten zijn die vergoed dienen te worden.
Het gaat er helemaal niet om of die 10% wel of niet kostendekkend is, zo is het niet bedoeld.quote:Op woensdag 6 april 2016 18:04 schreef spiritusbus het volgende:
[..]
Het moet wel erg extreem zijn lijkt me wil die 10% niet kostendekkend zijn.
Komt op hetzelfde neer, TS zal het verschil met eigen geld moeten aanvullen en als hij dat niet heeft...quote:Op woensdag 6 april 2016 17:34 schreef hottentot het volgende:
[..]
Wie zegt dat de taxatie te laag is? Misschien was de overeen gekomen prijs wel aan de hoge kant.
Een stukje uit een vrij standaardovereenkomst (van Eigen Huis in dit geval). Valt onder de daadwerkelijke schade niet te lezen, dat ook het verlies doordat tezijnertijd voor een lagere prijs verkocht moet worden, meegenomen kan worden (mits alles tezamen boven de 10% uitkomt natuurlijk).quote:Ontbinding op grond van tekortkoming is slechts mogelijk na voorafgaande ingebrekestelling. Bij ontbinding van de koopovereenkomst op grond van toerekenbare tekortkoming zal de nalatige partij ten behoeve van de wederpartij een zonder rechterlijke tussenkomst terstond opeisbare boete van tien procent (10%) van de koopsom verbeuren, onverminderd het recht op aanvullende schadevergoeding, indien de daadwerkelijke schade hoger is dan de onmiddellijk opeisbare boete, en onverminderd vergoeding van kosten van verhaal.
Je eist altijd meer dan je hoop te krijgen.quote:Op woensdag 6 april 2016 17:43 schreef spiritusbus het volgende:
[..]
Je bent er van op de hoogte dat die 10% boete bedoeld is om kosten te dekken wanneer de koop niet doorgaat?
Wat je nu voorstelt is absurd en zal nooit iemand hoeven te betalen.
Iets met realiteitszin.quote:Op woensdag 6 april 2016 21:18 schreef Fenasd het volgende:
[..]
Je eist altijd meer dan je hoop te krijgen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |