Face hunters moet minions kotsen, Midrange nietquote:Op vrijdag 15 april 2016 11:33 schreef Azpilicueta het volgende:
[..]
Denk het niet, Hunter moet minions kotsen dus dan is de kaart te langzaam aangezien het weinig effect zal hebben.
Leuke kaart en leuke artquote:Op vrijdag 15 april 2016 21:35 schreef Noppie2000 het volgende:
[ afbeelding ]
En nog een prima kaart, nu voor priest!
het is gelukt! 5 euro én voor een goed doel. Ik mag niet klagenquote:Op donderdag 14 april 2016 21:32 schreef Blistering het volgende:
Hero gekochtWel toffe animaties. Beter gemaakt dan Liadrin imo.
Nicequote:Op vrijdag 15 april 2016 22:13 schreef DjUntzUntz het volgende:
[..]
het is gelukt! 5 euro én voor een goed doel. Ik mag niet klagen
Fel Reaver speelt men vaak in rush decks en aangezien je nooit naar fatique gaat zijn er een hoop kaarten die je nooit afpakt. Dat ze dan met fel reaver weggaan maakt ook niet zoveel meer uit danquote:Op zaterdag 16 april 2016 09:16 schreef nogeenoudebekende het volgende:
Ik snap als n00b zijnde het nut nog niet helemaal van die Fel Reaver type kaarten. Waarom vrijwillig kaarten discarden, hoe kan dit mij van nut zijn?
Ja, regelmatig heeft je tegenstander geen direct antwoord en dan kun je aardig losgaan met die kaart.quote:Op zaterdag 16 april 2016 09:42 schreef nogeenoudebekende het volgende:
Ah zo. ja met 8/8 op 5 mana is het wel een doordrammer natuurlijk..
Tegen Rogue lijkt mij het wel een leuk gezichtquote:Op zaterdag 16 april 2016 09:32 schreef Noppie2000 het volgende:
Het is alleen lastig om Fel Reaver op het juiste moment in te zetten en tegen sommige tegenstanders is het ern zelfmoord zet
Nice kaart icm brann.quote:Op zaterdag 16 april 2016 19:29 schreef lord_bono het volgende:
Prima early game kaart, zie het liever niet tegen me gebruikt worden met miin pala dek bijvoorbeeld
Frost nova freezet. Da's heel wat anders dan 1damage doen. Bovendien wordt frost nova eigenlijk alleen oor freeze mages gebruikt. En daar is die kaart essentieel, die gaan ze echt niet wisselen met deze.quote:Op zaterdag 16 april 2016 22:04 schreef nogeenoudebekende het volgende:
Of ipv een Frost Nova. Heeft ook nog board presence.
dat was het ook, hier een updated versie:quote:Op zondag 17 april 2016 16:43 schreef BWolf het volgende:
[..]
Gekke art wel. Lijkt bijna een onscherpe screenshot.
dat voelt het inderdaad. wat een insane goeie kaart (OP als je 'em icsm c'thun zelf, lol)quote:Op zondag 17 april 2016 17:40 schreef Noppie2000 het volgende:
[ afbeelding ]
Zelfs zonder C'Thun effect zou ik deze in sommige decks spelen, denk ik. 6 mana 5/7 met taunt voelt best ok.
wat gaat er donderdag gebeuren dan?quote:Op zondag 17 april 2016 18:07 schreef Noppie2000 het volgende:
Hype opbouwen he, je kunt lastig beginnen met je beste kaarten en steeds mindere tonenmaar gelijk heb je, krijg er steeds meer zin in
benieuwd naar donderdag!
Dan is er een livestream van Blizzard waar naar verwachting de release date en op z'n minst enkele (maar vermoedelijk het grootste deel) van de kaarten bekend wordt.quote:Op zondag 17 april 2016 18:56 schreef DjUntzUntz het volgende:
[..]
wat gaat er donderdag gebeuren dan?
big game hunter wordt gebuffed hoorde ik. je mag er straks 4 van in je deck en ze verlagen de attack count van 7 naar 5quote:Op zondag 17 april 2016 19:07 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]
Dan is er een livestream van Blizzard waar naar verwachting de release date en op z'n minst enkele (maar vermoedelijk het grootste deel) van de kaarten bekend wordt.
edit: Al zou ik het persoonlijk fijner vinden als ze dan de nerfs bekend maakte en de redenen achter die nerfs![]()
Ik verwacht toch wel ergens zo'n strakke actie, dat ze het donderdag tijdens de stream direct live gaan uitbrengen na dat de stream. Zou ook wel strakke bazen actie zijnquote:Op zondag 17 april 2016 19:07 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]
Dan is er een livestream van Blizzard waar naar verwachting de release date en op z'n minst enkele (maar vermoedelijk het grootste deel) van de kaarten bekend wordt.
edit: Al zou ik het persoonlijk fijner vinden als ze dan de nerfs bekend maakte en de redenen achter die nerfs![]()
Als het goed is zijn er weer een aantal van die showmatches met streamers, net als bij de aankondiging van TGT. Zou wel heel dik zijn jaquote:Op zondag 17 april 2016 19:15 schreef DjUntzUntz het volgende:
[..]
Ik verwacht toch wel ergens zo'n strakke actie, dat ze het donderdag tijdens de stream direct live gaan uitbrengen na dat de stream. Zou ook wel strakke bazen actie zijn
Jullie nog specifieke plannen om kaarten te craften wanneer je ze niet krijgt?quote:Op zondag 17 april 2016 19:17 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Als het goed is zijn er weer een aantal van die showmatches met streamers, net als bij de aankondiging van TGT. Zou wel heel dik zijn ja
Ik wacht sowieso 2 weken ofzo voor ik iets craft. Even afwachten wat wel en niet goed blijkt.quote:Op zondag 17 april 2016 19:30 schreef DjUntzUntz het volgende:
[..]
Jullie nog specifieke plannen om kaarten te craften wanneer je ze niet krijgt?
C'thun ga ik denk ik golden craften. N'zoth lijkt mij het craften zeer zeker waard in sommige decks. (rogue, priest, hunter), zitten nog wel meer kaarten tussen waarvan ik denk: zeker de moeite waard!
Ik ben wel nieuwsgierig hoe goed Yogg-Saron uiteindelijk wordt... lijkt me ultiem gaaf om met die kaart een tof mage deck te bouwen... maar of het de moeite waard is? hmm...
goed idee.quote:Op zondag 17 april 2016 19:32 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]
Ik wacht sowieso 2 weken ofzo voor ik iets craft. Even afwachten wat wel en niet goed blijkt.
Ik kijk even wat ik uit mijn pakjes krijg. Heb de pre-order + minimaal 40 pakjes van gold en dan uiteraard nog een sloot pakjes halen met geld.quote:Op zondag 17 april 2016 19:30 schreef DjUntzUntz het volgende:
[..]
Jullie nog specifieke plannen om kaarten te craften wanneer je ze niet krijgt?
C'thun ga ik denk ik golden craften. N'zoth lijkt mij het craften zeer zeker waard in sommige decks. (rogue, priest, hunter), zitten nog wel meer kaarten tussen waarvan ik denk: zeker de moeite waard!
Ik ben wel nieuwsgierig hoe goed Yogg-Saron uiteindelijk wordt... lijkt me ultiem gaaf om met die kaart een tof mage deck te bouwen... maar of het de moeite waard is? hmm...
quote:Op zondag 17 april 2016 19:51 schreef Blistering het volgende:
Ik kijk even wat ik uit mijn pakjes krijg. Heb de pre-order + minimaal 40 pakjes van gold en dan uiteraard nog een sloot pakjes halen met geld.
7 Uur 's avonds. (10 uur 's ochtends daar)quote:Op zondag 17 april 2016 22:22 schreef Blistering het volgende:
Hoe laat is die stream eigenlijk donderdag?
Oh balen, dan ben ik aan het werkquote:Op maandag 18 april 2016 07:04 schreef Abby79 het volgende:
[..]
7 Uur 's avonds. (10 uur 's ochtends daar)
Nice. Hele goeie legendaryquote:Op maandag 18 april 2016 09:55 schreef Verbal het volgende:
Whehehe, vorig topic nog zitten zeiken dat ik de waarde van Bloodmage Thalnos niet zie, wat trek ik gisteravond uit een pakje?
V.
Ik heb nu 3500 en dat vind ik al heel watquote:Op maandag 18 april 2016 16:28 schreef DjUntzUntz het volgende:
[..]
heb het nooit verder geschopt dan 4400~ gold en destijds vond ik dat al heel wat, lol!
ik kocht eerder vaak na 400-500 gold wat pakjes... maar dan is de 'satisfaction' feeling toch een heel stuk minder. Eigenlijk moet je opsparen tot 40 pakjes kunnen kopen. Dan is de kans altijd 100% dat je een legendary krijgt...wat natuurlijk het leukste is!quote:Op maandag 18 april 2016 16:44 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Ik heb nu 3500 en dat vind ik al heel wat
Ik koop normaal bij elke 100 gold een packquote:Op maandag 18 april 2016 16:49 schreef DjUntzUntz het volgende:
[..]
ik kocht eerder vaak na 400-500 gold wat pakjes... maar dan is de 'satisfaction' feeling toch een heel stuk minder. Eigenlijk moet je opsparen tot 40 pakjes kunnen kopen. Dan is de kans altijd 100% dat je een legendary krijgt...wat natuurlijk het leukste is!
Ach, de één levert zijn geld in blij Blizzard, de ander bij Marlboro en weer een ander bij Grolsch. Ik koop ook dingen bij Blizzard. Ik besteed ook best wat tijd aan m'n hobby, dus dan mag dat ook best wat kosten.quote:Op maandag 18 april 2016 16:25 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Dat hij altijd bakken met geld inlevert bij Blizzard
vreselijkquote:Op maandag 18 april 2016 16:55 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Ik koop normaal bij elke 100 gold een pack
ik drink en rook niet. al die moneyz $_$quote:Op maandag 18 april 2016 16:57 schreef mosselmossel het volgende:
[..]
Ach, de één levert zijn geld in blij Blizzard, de ander bij Marlboro en weer een ander bij Grolsch. Ik koop ook dingen bij Blizzard. Ik besteed ook best wat tijd aan m'n hobby, dus dan mag dat ook best wat kosten.
Klopt wel ja maar de drang is zo groot om packs te halen. Vind het al vrij knap van mezelf dat ik 3.5k gespaard hebquote:Op maandag 18 april 2016 16:59 schreef DjUntzUntz het volgende:
[..]
vreselijk![]()
ten minste, vind ik dan. ik haalde daar op een gegeven moment geen voldoening meer uit.
Geld uitgeven aan een hobbyquote:Op maandag 18 april 2016 16:25 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Dat hij altijd bakken met geld inlevert bij Blizzard
true. ik bewaar al m'n geld, zodat ik het later kan afstaan aan anderen wanneer ik oud ben. Mensen die al hun geld namelijk wasten krijgen hetzelfde, maar hoeven dan niks te betalenquote:
vriendinnetjes die pakjes kopenquote:Op maandag 18 april 2016 18:44 schreef Noppie2000 het volgende:
Kan ondertussen niet wachten om mijn 50 packs te openen die al weken wachten op me45 smeuries, bawwww
die van mij heeft wel een onwijs toffe magicarp beanie voor me gehaakt! dat is meer haar specialiteit dan geld aan mij uitgevenquote:
Welke?quote:Op maandag 18 april 2016 19:21 schreef nickhguitar het volgende:
Nog tips voor budget decks? Heb al wel wat legendarys.. ben spelen met aggro hunter wel zat.
300quote:Op maandag 18 april 2016 18:41 schreef Azpilicueta het volgende:
Ik heb er ook wel voor 300 ingestopt, maar dat interesseert mij niets. Ik heb er ook al een maand of 5 (sinds ik begon) dagelijks plezier van zowel op het werk en is het ook mijn cardio maatje bij het fitnessen.
Maar zal er ook wel aanliggen aan wat je te besteden hebt. Toen ik nog op school zat en 100 euro veel geld waa dan had ik er hetzelfde over gedacht
Er is altijd baas boven baas hè! Maar heb wel alles wat je je kan wensen. Al dan niet gold, dat niet helaas. Maar dat is ook wel erg veel dustquote:
Haha grapje toch manquote:Op maandag 18 april 2016 21:42 schreef Azpilicueta het volgende:
[..]
Er is altijd baas boven baas hè! Maar heb wel alles wat je je kan wensen. Al dan niet gold, dat niet helaas. Maar dat is ook wel erg veel dust
Ik ben wel de onbetwiste koning wat betreft de uitgave bij mij op het werkquote:Op maandag 18 april 2016 21:44 schreef Blistering het volgende:
[..]
Haha grapje toch man![]()
Zolang je maar plezier hebt
Vette kaart!quote:Op maandag 18 april 2016 22:02 schreef Blistering het volgende:
Nieuwe legendary via /r/Hearthstone:
[ afbeelding ]
Ja, een beetje rng is inherent. Blizzard lijkt ernaar toe te willen gaan dat bijna alles compleet willekeurig is.quote:Op maandag 18 april 2016 22:14 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Je weet dat je Hearthstone speelt, toch?
Ik houd het er maar bij dat ik het niet met je eens benquote:Op maandag 18 april 2016 22:19 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Ja, een beetje rng is inherent. Blizzard lijkt ernaar toe te willen gaan dat bijna alles compleet willekeurig is.
Een 1/1 die willekeurig transformeert naar iets anders? Sorry hoor, dat is echt zo random... Unstable Portal voelt soms al aan als een gokpaleis.quote:Op maandag 18 april 2016 22:28 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Ik houd het er maar bij dat ik het niet met je eens ben
Ja, dat klopt. En dat vind ik leuk, een beetje RNG mag. Veel RNG mag van mij ook. In echte kaartspellen zijn dit soort effecten onmogelijk, daarom speel ik Hearthstone. Ik wil dit soort gekke effecten die een game compleet overhoop kunnen gooien.quote:Op maandag 18 april 2016 22:30 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Een 1/1 die willekeurig transformeert naar iets anders? Sorry hoor, dat is echt zo random... Unstable Portal voelt soms al aan als een gokpaleis.
Blijkbaar net niet perfect dan toch.quote:
Wel gelijk de reden dat je HS als e-sport totaal niet serieus hoeft te nemen. Skill heeft 100,000x minder invloed op de uitkomst van een game in HS dan in bijvoorbeeld LoL.quote:Op maandag 18 april 2016 22:31 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Ja, dat klopt. En dat vind ik leuk, een beetje RNG mag. Veel RNG mag van mij ook. In echte kaartspellen zijn dit soort effecten onmogelijk, daarom speel ik Hearthstone. Ik wil dit soort gekke effecten die een game compleet overhoop kunnen gooien.
Dat men het teveel vindt of het RNG-gehalte maar haten, prima, maar dan heb je echt de verkeerde game IMO
Dat denk ik ook wel. Al ken ik LoL niet, maar ik ben altijd een fanatieke Fifa speler geweest en bijvoorbeeld vorig jaar stond ik 11e v/d wereld. Daar speelt 'geluk' ook wel een bepaalde rol, maar echt een hele kleine. Daar geeft skill wel heel vaak de doorslag en al helemaal als je tegen iemand speelt onder je niveau.quote:Op maandag 18 april 2016 22:56 schreef Blistering het volgende:
[..]
Wel gelijk de reden dat je HS als e-sport totaal niet serieus hoeft te nemen. Skill heeft 100,000x minder invloed op de uitkomst van een game in HS dan in bijvoorbeeld LoL.
Gouden legendariesquote:Op dinsdag 19 april 2016 07:11 schreef Verbal het volgende:
[..]
Sterker nog, het is een golden, zag ik gisteren
V.
Ergens ben ik het met je eens. Een HS heeft minder pure skills nodig dan een Counterstrike, LoL en ga maar door. Aan de andere kant vind ik dat niet het enige waar je naar moet kijken.quote:Op maandag 18 april 2016 22:56 schreef Blistering het volgende:
[..]
Wel gelijk de reden dat je HS als e-sport totaal niet serieus hoeft te nemen. Skill heeft 100,000x minder invloed op de uitkomst van een game in HS dan in bijvoorbeeld LoL.
Ik neem die competitieve scene niet zo serieus eerlijk gezegdquote:Op dinsdag 19 april 2016 09:44 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Ergens ben ik het met je eens. Een HS heeft minder pure skills nodig dan een Counterstrike, LoL en ga maar door. Aan de andere kant vind ik dat niet het enige waar je naar moet kijken.
Er is een competitieve scene, gamers die uren en uren per dag oefenen en 2,3,4 stappen vooruit denken, elk toernooi trekt tienduizenden tot honderdduizenden kijkers etc. Een 'professional' zal tegen een leek waarschijnlijk 90 van de 100 potjes winnen, afhankelijk van het format enzo. Maar dat er skill aanwezig is, is niet te ontkennen.
Ik vergelijk het een beetje met darts. Veel mensen vinden het geen sport, maar die gasten trainen 10 uur per dag met prijzengeld en miljoenen kijkers in een jaar. Is het dan geen sport? Vind ik wel, maar anderen weer niet.
RNG speelt een grote rol in HS, tuurlijk, maar dat heeft voorlopig niet de bovenste hand (tenminste, met Standard wordt het een groot deel ingeperkt), dus ik vind het wel prima
Bedoelde dat die druids bij alle drie die potjes de perfecte hand hadden. Ik niet nee, anders had ik er wel eentje gewonnen 😉quote:Op maandag 18 april 2016 22:47 schreef mosselmossel het volgende:
Als je minder rng wil, dan moet je gaan pokeren inderdaad.
[..]
Blijkbaar net niet perfect dan toch.
Magicarp is dan ook wel baas boven baasquote:Op maandag 18 april 2016 19:07 schreef DjUntzUntz het volgende:
[..]
die van mij heeft wel een onwijs toffe magicarp beanie voor me gehaakt! dat is meer haar specialiteit dan geld aan mij uitgeven
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |