Pak dan lekker de wagen zaterdag. Rij langs de Rijn. Stop bij de Lorelei. Pak een pondje naar de overkant. Lekker wat eten in zo'n klein dorpje. Beetje rondwandelen.quote:Op maandag 4 april 2016 18:42 schreef hockeyertje het volgende:
Ja we gaan ook echt niet voor het stappen. We hebben alle 2 een drukke periode gehad met school en werk. Elkaar weinig gezien dus even genieten van elkaar en eten en drinken.
Ik vind het vooral tof dat je op 4 uur rijden zo'n totaal ander landschap hebt...quote:Op maandag 4 april 2016 18:44 schreef hockeyertje het volgende:
[..]
Hoezo dichtbij? Het is wel even rijden en een andere cultuur.
Ook dat inderdaad. Bedankt voor de tips.quote:Op maandag 4 april 2016 20:19 schreef n00b13 het volgende:
[..]
Ik vind het vooral tof dat je op 4 uur rijden zo'n totaal ander landschap hebt...
Goede keuze, fantastisch mooi gebied! Vooral wat kastelen bezoeken, die zijn heel gaaf.quote:Op maandag 4 april 2016 17:24 schreef hockeyertje het volgende:
Beste mede fokkers,
Aankomende vrijdag ga ik een weekend naar Koblenz met mijn vriendin. Het is de bedoeling om rond 1 uur te vertrekken en daar dus rond 4 uur aan te komen. Wat zijn dingen die je niet mag missen. Het is de bedoeling om gewoon leuk een weekendje samen te zijn, maar wel wat leuke dingen te doen.
Is het een leuk/slim idee om zondag na het ontbijt naar Keulen te gaan omdat het daar dan koop zondag is en het meeste in koblenz denk ik dicht is. Dan na een lekker diner weer het laatste stukje terug naar nederland te rijden.
Tips zijn welkom. We zijn een jong stel (20/23 jaar) maar houden wel van wat cultuur
Hotel hebben wij al geboekt en wij gaan met de auto.
In de buurt van Koblenz heb je ook het plaatsje Nassau. Met het voorouderlijke kasteel van onze koninklijke familie.quote:Op maandag 4 april 2016 20:41 schreef hockeyertje het volgende:
Ook dat inderdaad. Bedankt voor de tips.
Nou ja niet hunkeren, maar door een centrum lopen waar alles dicht is is niet echt gezellig. Verder is mijn vriendin inderdaad een wijnliefhebber maar niet de hockeyerquote:Op maandag 4 april 2016 20:59 schreef Roger_ het volgende:
volgens mij is er meer al genoeg te doen in Koblenz voor een weekend,
Ik zou dan schatten Hockey = vrouwelijk , Koblenz -= Wijn ... wat doet je vermoeden dat je, je verveelt in Koblenz ? dat jij dan al hunkert naar de koopzondag in Keulen ?
Dan zou ik eerder nog naar Frankfurt gaan , als je perse wilt shoppen .
Dat vond ik ook leukquote:Op maandag 4 april 2016 18:12 schreef n00b13 het volgende:
Ik vond Deutsches Eck wel aardig.
Wat terrasjes om heen met goede braadworst.
Maar als je een losbandig twintigersleven leidt is dat misschien niets voor je. K zou zeggen. Check Google even.
Ja, het is dan koopzondag. Daarom leek het ons ook leuk om daar naar toe uit te wijken in plaats van een zondag ergens te lopen waar alles dicht is.quote:Op donderdag 7 april 2016 00:59 schreef MCH het volgende:
Weet je zeker of de winkels open zijn in Keulen? Meestal zijn de winkels in DUI op zondag dicht.
Reken daar maar niet opquote:Op vrijdag 8 april 2016 19:26 schreef LordLynx het volgende:
Ik weet het niet zeker maar ik denk dat de winkeltjes in Cochem op zondag wel open zijn, is enorm toeristisch daar.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |