stik in je lach plsquote:Op maandag 4 april 2016 16:44 schreef HPLC het volgende:
Ik ben gestopt met luisteren, ik heb de slappe lach
Ik in de 8 jaar dat ik een rijbewijs heb dus ook niet. Zelfs niet toen ik met 80 een berm heb meegepakt omdat een mongool voor mij ineens besloot van rijbaan te wisselen terwijl hij daarvoor stil stond.quote:Op maandag 4 april 2016 16:43 schreef Frozen-assassin het volgende:
Ik kan me niet herinneren dat ik ooit een claxon heb gebruikt in de vijf jaar dat ik al rondrij
ik vind dat je ondanks je beperkingen een stuk aantrekkelijker bent dan bijvoorbeeld een opsonisatie of oberkulliequote:Op maandag 4 april 2016 16:46 schreef MrBradge het volgende:
[..]
En dan sta ik op 2? Is dit lijstje door Ray Charles en Stevie Wonder samengesteld?
Misschien moet je wat meer gaan uitlokken op de weg. Ietsje sportiever, beetje horken, wat meer claxonneren. Dan wordt het materiaal wat interessanter.quote:
mijn lijstje zegt anders van nietquote:Op maandag 4 april 2016 16:47 schreef Oberkullie het volgende:
[..]
Ik ben mooier dan TARDIS. hoor, weenie
En bij winst natuurlijk ook.quote:Op maandag 4 april 2016 16:47 schreef Opsonisatie het volgende:
Ik heb tijdens bruiloften gewoon getühterd.
quote:Op maandag 4 april 2016 16:47 schreef Oberkullie het volgende:
[..]
Ik ben mooier dan TARDIS. hoor, weenie
quote:Op maandag 4 april 2016 16:48 schreef Opsonisatie het volgende:
Ohja en in 2007 toen turkije kwartfinales van EK of WK won ofzo
Ik?quote:Op maandag 4 april 2016 16:46 schreef HPLC het volgende:
[..]
Hoera, tussen mijn twee favoriete users in
Bedankt maat, ik kon het niet over mijn kant laten gaan, maar gelukkig stond jij voor mij klaar.quote:Op maandag 4 april 2016 16:48 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
[..]
ik heb het gelijk de kiem in gesmoord vriend
haha ja in 2007 haha en toen je ook nog eens 5 was haha geloofwaardig hoorquote:Op maandag 4 april 2016 16:48 schreef Opsonisatie het volgende:
Ohja en in 2007 toen turkije kwartfinales van EK of WK won ofzo
Dan toeter je toch niet zelf joh dreumesquote:Op maandag 4 april 2016 16:49 schreef Opsonisatie het volgende:
[..]
Ik was een 10 jarig kindje toen en moest verplicht mee gvd
Krijg kramp in je vingersquote:Op maandag 4 april 2016 16:49 schreef HPLC het volgende:
[..]
haha ja in 2007 haha en toen je ook nog eens 5 was haha geloofwaardig hoor
Hoe moeilijk is het om midden in een stuur te drukken dan met je handje.quote:Op maandag 4 april 2016 16:49 schreef Catkiller het volgende:
[..]
Dan toeter je toch niet zelf joh dreumes
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |