SPOILER: Kampioen afbeeldingen 2010/2011, 2011/2012, 2012/2013 en 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2012/2013Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2014/2015Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gifjes enzulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"In zekere zin ben ik waarschijnlijk onsterfelijk"
- Johan Cruijff![]()
Peter van Vossen de nieuwe Janssenquote:Op donderdag 31 maart 2016 08:06 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Janssen de nieuwe Kluivert.
- Peter van Vossen
- Patrick KluivertDrop drop drop drop drop drop drop!!!! DROP!!! drop drop drop drop !!![]()
Ajax gaat niet verder dan vijf miljoen euro voor 'gevoelige transfer'
Donderdag, 31 maart 2016 om 07:00
Ajax heeft maximaal vijf miljoen euro over voor Sébastien Haller, zo schrijft het Algemeen Dagblad donderdag. Het ligt voor de hand dat de aanvaller aan zijn laatste maanden bij FC Utrecht bezig is. De club uit de Domstad verlangt echter minimaal acht miljoen euro voor een uitgaande transfer van de Frans jeugdinternational. Met een vasthoudende strategie van Ajax en de spits kan FC Utrecht voor het blok worden gezet.
Haller wil volgens het dagblad heel graag naar Ajax, een stabiele club die altijd Europees speelt en liefst Champions League. De Amsterdamse club is dan ook optie nummer één van Haller, die over een contract tot medio 2019 beschikt. FC Utrecht betreurt de huidige situatie, daar de club veel geld kan mislopen als de aanvaller blijf volharden in zijn keuze en Ajax ver beneden onder de vraagprijs van de Domstedelingen blijft zitten.
Een eventuele transfer van Haller naar het buitenland kan lucratiever uitpakken, zeker als clubs uit verschillende landen tegen elkaar op gaan bieden. Volgens het dagblad heeft Ajax ‘Hallers hoofd flink op hol gebracht’, al zou hij ook te horen hebben gekregen dat hij ‘één van de kandidaten’ is. De Fransman zelf wil vooral een sportieve keuze maken. Echte grote buitenlandse clubs zouden de aanvaller hooguit voor de breedte halen en wellicht zelfs direct uitlenen.![]()
Liever Janssen dan Haller inderdaad.Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!![]()
Ik zie ze liever alle 2 niet.Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.![]()
Graag. Huntelaarquote:Op donderdag 31 maart 2016 09:44 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Wie dan Huntelaar? Er moet gewoon wel een spits bij.
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.![]()
Er is meer keuze dan alleen die drie.quote:Op donderdag 31 maart 2016 09:44 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Wie dan Huntelaar? Er moet gewoon wel een spits bij.
Misschien komt Veldmate nog met iets leuks uit Zuid-AmerikaOh.![]()
In ieder geval geen Eredivisiespits, hoop ik.quote:Op donderdag 31 maart 2016 09:51 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Er is meer keuze dan alleen die drie.
Misschien komt Veldmate nog met iets leuks uit Zuid-Amerika![]()
Maar JR, wie zou jij uit Argentinië of Brazilië weten wie er moet komen? Als er al een spits komt, weten we vrijwel nada en is het ook voor jou gissen hoe hij het gaat doen.![]()
Prima, Haller voor 8 naar Engeland, Milik nog een jaar eerste spits. Misschien dat De Jong nog wel een jaartje als reservespits wil komen, speciaal voor JR-Style?Hoeren neuken, nooit meer werken.![]()
pantelicFOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Geen idee, ik volg die competities niet.quote:Op donderdag 31 maart 2016 10:06 schreef Ajacied422 het volgende:
Maar JR, wie zou jij uit Argentinië of Brazilië weten wie er moet komen? Als er al een spits komt, weten we vrijwel nada en is het ook voor jou gissen hoe hij het gaat doen.
Maar Zuid-Amerika is meer dan Brazilië en Argentinië. En aangezien Ajax zo groots bracht dat ze daar gaan scouten verwacht ik wel het een en ander.Oh.![]()
Ja, zo is het makkelijk praten natuurlijk. Een competitie niet volgen maar wel blind schreeuwen dat ze daar moeten scouten. That's the way ahahahah i like it ahahah
Tududu.![]()
Veldmate gaat geen spits uit Zuid-Amerika vinden. De vorige (Suarez) kwam hij ook maar per ongeluk tegen. Daarnaast zijn veel goede spelers daar al ondergebracht bij stel investeerders![]()
namens Ajax ons welgemeende excuses dat we niet vinden dat Haller 8 mil waard is.quote:Op donderdag 31 maart 2016 10:27 schreef Paul het volgende:
Of betaal normaal voor Haller of rot op!!!!!!!!!!!!
FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Of vraag een normale prijs voor Hallerquote:Op donderdag 31 maart 2016 10:27 schreef Paul het volgende:
Of betaal normaal voor Haller of rot op!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!
Forum Opties Forumhop: Hop naar: