FOK!forum / General Chat / Ik ben het zat deeltje 3
tong80woensdag 30 maart 2016 @ 22:25
Ben nu al zo'n twee jaar aan het kwakkelen met m'n gezondheid. In het begin gewoon moe. Beetje kortademig, snel verkouden. Kleine, normale dingen die iedereen wel eens heeft. Na dertig jaar gestopt met roken. Moest er een keer van komen. Ik was al gestopt met op regelmatige basis drinken.
Toch leek het me niet meer adem te verschaffen. Vreemd genoeg ging het juist minder.
Na een tijdje toch eens naar de huisarts. Bloed laten prikken. Bloedwaarden waren hier en daar niet 100%, Cholesterol kon ook beter. Vitamine B en D waren te laag. Dat krijg je nu eenmaal als zolderkamer-autist die nooit buitenkomt. Verder torste ik te veel kilo's mee.

Geprobeerd gezonder en regelmatiger te eten, minder koffie te drinken en ook eens naar de Albert Heijn te lopen, een kilometer verderop, i.p.v. gemakzuchtig naar de HEMA aan de overkant. Diëtiste toegewezen. Moest trouwens ook een normaler dag-en nachtritme aan gaan nemen (Je ziet me vrijwel nooit meer 's avonds laat of 's nachts posten). Het bleef toch allemaal achteruit gaan. Tot ik me plots op de grond bevond er een ziekenwagen met sirene voor m'n neus stond. En ik op de positie zat waar ik vlak er voor op de grond lag. In elkaar gezakt terwijl ik stond te pinnen. Gelukkig stond de broer van een goede kennis achter me, waar ik net mee stond te praten.

Eenmaal in het Jeroen Bosch ziekenhuis maar weer eens bloed geprikt, net zoals in de ambulance. Ook het hartritme gecontroleerd, dat dus gevaarlijk te hoog was. Het was een déja vu omdat ik vier jaar geleden op dezelfde wijze in de ziekenwagen was beland. Toen was het leuker, kennis uit Tiel hielp me toen. Hebben we nog samen een biertje gedronken uit het bierinfuus. Lag ik weer aan de draden in m'n arm. Kreeg zo'n blauw hesje aan. Ik denk door Karl Lagerveld ontworpen. De knopen zaten namelijk aan de achterkant. Hij zal wel van de blauwe knoop zijn. Ik kon m'n drijfnatte T-shirtje niet meer aantrekken, dus met de trein terug naar Bommel in het blauwe hesje. In Den Bosch denken ze dan dat je van carnaval houdt.

Stond ik buiten het ziekenhuis aan de verkeerde kant van de weg op de bus te wachten.
Volgens mij moest de chauffeur wel lachen. Zulke dingen herinner ik me nog vaag. Het is me een raadsel hoe ik thuis ben gekomen met de trein. Weet wel dat ik niet wist hoe je een kaartje moest "kopen." Vroeger werd je vriendelijk geholpen door een kassa-juffrouw.
Afijn, heel verhaal nog maar dan wordt het echt te lang. Ziekenhuis opname volgde. Moest er wel zelf achteraan gaan. Werd op advies van velen TIEL. Met Den Bosch had ik al slechte ervaringen. Slangen in m'n reet en maag. Zum scheissen beschissen zum kotzen betrübt
Kleine, niet verontrustende dingetjes gevonden. Lever zou zich herstellen en kleine maagzweer geen blijvend letsel gemaakt

Zat bij een internist waarbij het helemaal niet klikte. Een Iraneze vluchteling die me niet begreep. 'Heb ik weer.' Hierna volgde nog twee interne onderzoeken. Het ging allemaal iets beter. Langzaam vooruit. Maar de laatste tijd is het weer kut met peren. Je zou zeggen, dan krijg je gezond fruit binnen. Zit nu al anderhalve maand op een weer nieuwe afspraak met een nieuwe internist te wachten. Laatste tijd lig ik meer in bed dan dat ik op ben. M'n aantal posts zakt iedere dag weer. Vanmiddag ook weer in bed gelegen. Me nog nooit zo beroerd gevoeld dan de laatste paar dagen. Te beroerd om naar de huisarts te gaan. Begin me nu echt zorgen te maken. Maandag is mijn eigen huisarts er weer. Vroeger wel eens belletje getrokken. Ga ik nu maar eens extra hard doen.

Bedankt voor de aandacht. Nu FF pissen.

:T
Mr.Pingwoensdag 30 maart 2016 @ 22:38
Ik dacht dat mijn leven kut was, maar dat van jou is nog kutter.
noodgangwoensdag 30 maart 2016 @ 22:38
Klote man, het ergste lijkt me dat je nog niet echt een diagnose hebt en dus niet weet waar je aan toe bent. Sterkte!!
Haagswoensdag 30 maart 2016 @ 22:54
Geef de moed niet op. Alles komt goed!
Dunnevandalewoensdag 30 maart 2016 @ 22:56
Tong heel veel sterkte,ik zal duimen dat er nu eens duidelijk wordt wat je echt mankeert....
Fopjewoensdag 30 maart 2016 @ 22:58
Dat is klote tong, hopelijk krijg je snel duidelijkheid! ^O^
richoliowoensdag 30 maart 2016 @ 22:59
Jeetje Tong, sterkte!
FANNwoensdag 30 maart 2016 @ 23:02
Hopelijk komen ze er nu eens achter wat je precies mankeert :Y

Sterkte! :*
#ANONIEMwoensdag 30 maart 2016 @ 23:02
Sterkte man!
#ANONIEMwoensdag 30 maart 2016 @ 23:09
Wat is het probleem nu?
En sterkte

[ Bericht 25% gewijzigd door #ANONIEM op 30-03-2016 23:10:20 ]
loni55woensdag 30 maart 2016 @ 23:44
Ach het ergste wat kan gebeuren is dat je doodgaat.
Copycatwoensdag 30 maart 2016 @ 23:53
quote:
Maar de laatste tijd is het weer kut met peren. Je zou zeggen, dan krijg je gezond fruit binnen.
Ik moest een beetje grinniken.

Hoop dat je snel meer weet en weer helemaal de oude wordt!
#ANONIEMdonderdag 31 maart 2016 @ 00:09
Tong beterschap. Voor wat het boeit heb genoten van je verhaal. Liet mij toch een beetje nadenken.Niet te veel anders kreeg ik hoofdpijn. Laat die azijnzijkers lekker achterje en focus eerst maar op je eigen herstel
Tja..1986donderdag 31 maart 2016 @ 01:14
Naar Tong. Sterkte! En gewoon op naar die 1.000.000 posts hè!
ikbennieuwopfokdonderdag 31 maart 2016 @ 02:15
Godver, had gehoopt dat na zoveel tijd het juist eindelijk weer beter met je zou gaan. Naja, blijkbaar is je lichaam net zo dwars als jou. Het komt vast wel in orde, laat er maar eens een echte specialist naar kijken, of een leuke zuster.
pfefferkatzedonderdag 31 maart 2016 @ 02:45
quote:
0s.gif Op woensdag 30 maart 2016 22:25 schreef tong80 het volgende:
Na dertig jaar gestopt met roken. Ik was al gestopt met op regelmatige basis drinken.
Vreemd genoeg ging het juist minder.
Al gedacht aan weer beginnen met roken en drinken of is dat een slecht idee? :@

Sterkte tong.
onlogischdonderdag 31 maart 2016 @ 08:01
quote:
0s.gif Op woensdag 30 maart 2016 22:25 schreef tong80 het volgende:
M'n aantal posts zakt iedere dag weer.

:T
Veruit het meest verontrustende bericht uit je lange betoog :{
pokkerdepokdonderdag 31 maart 2016 @ 08:15
kom op tong, effe de dokter bellen dan, of zoiets.
Maanvisdonderdag 31 maart 2016 @ 09:28
Je aantal posts is niet belangrijk, je hoeft het er niet over te hebben als zijnde iets dat vermeld moet worden, beter worden is belangrijker. Beterschap!
Verder denk ik dat het geen kwaad kan om je eens te laten testen of je misschien een internetverslaving hebt? (misschien ben je wel heel beledigd dat ik dat aanhaal, maar bedenk je dan dat ik het beste met je voor heb).

[ Bericht 42% gewijzigd door Maanvis op 31-03-2016 09:45:26 ]
tong80donderdag 31 maart 2016 @ 10:21
quote:
2s.gif Op woensdag 30 maart 2016 23:09 schreef aloa het volgende:
Wat is het probleem nu?
En sterkte
Ben weer lekker aan het kwakkelen. Eerst was het in periodes, nu vanaf zondag meer in bed dan eruit. Herstel niet. Is alsof ik griep en verkouden tegelijk heb. Vaak naar het toilet. Buik-en koppijn. Af en toe achter de computer, dan weer gaan liggen. Heb al een paar dagen niet echt geslapen. Eten valt ook niet mee. Kortom het is weer feest. Ik gaat weer legge. Op naar de zomer.

P.S nu is het misschien duidelijk waarom ik m'n laatste FOK!-periode soms een beetje te negatief en knorrig reageerde. Dat hoort niet bij me. :)

:P
Geraltdonderdag 31 maart 2016 @ 10:26
Beterschap Tong!
Vermondonderdag 31 maart 2016 @ 12:52
Pics van de kassa-juffrouw, en beterschap
tong80donderdag 31 maart 2016 @ 21:40
quote:
7s.gif Op donderdag 31 maart 2016 10:26 schreef Geralt het volgende:
Beterschap Tong!
Dank je

:P
tong80donderdag 31 maart 2016 @ 21:41
quote:
18s.gif Op donderdag 31 maart 2016 12:52 schreef Vermon het volgende:
Pics van de kassa-juffrouw, en beterschap
Ik ga maandag pas weer naar buiten. Althans dat hoop ik. ;)

:P
tong80donderdag 31 maart 2016 @ 21:42
quote:
0s.gif Op donderdag 31 maart 2016 09:28 schreef Maanvis het volgende:
Je aantal posts is niet belangrijk, je hoeft het er niet over te hebben als zijnde iets dat vermeld moet worden, beter worden is belangrijker.
Alsof ik serieus was.

:P
opgebaardevrijdag 1 april 2016 @ 10:51
beterschap tong!
tong80vrijdag 1 april 2016 @ 13:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 april 2016 10:51 schreef opgebaarde het volgende:
beterschap tong!
Dank je.

Vroeg opgestaan. Even vuilniszak weggebracht buiten in de container. 100 meter heen en terug, twee trappen op, dat is het. Was kapot. Eerst even gezeten en weer naar bed. Kom er net uit.
Ben doodmoe. Koppijn.

:P
raptorixvrijdag 1 april 2016 @ 13:59
Wees blij dat het een iranees was, voor zelfde geld had je een oud topvoetballer met medische ambities, ja mijn naam is Pothuizen, ik loop hier stage mijnheer Tong80 :+
tong80vrijdag 1 april 2016 @ 14:05
Ha ha ha

Komt uit Cuilemborg idd.

:P
JohnnyKnoxvillevrijdag 1 april 2016 @ 14:13
Wat ben je precies zat tong? Dat je ziek bent/je voelt, of moeten we ons écht zorgen gaan maken?
Combinatie begin van de OP en TT deed me iets ergs vrezen.
tong80vrijdag 1 april 2016 @ 14:35
quote:
11s.gif Op vrijdag 1 april 2016 14:13 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Wat ben je precies zat tong? Dat je ziek bent/je voelt, of moeten we ons écht zorgen gaan maken?
Combinatie begin van de OP en TT deed me iets ergs vrezen.
Ik ben het zat niet fit te zijn, ben het zat in het ongewisse te blijven, ben alle onderzoeken zat. :)

Ik maak me iig zorgen. Ze kunnen maar niks vinden wat de oorzaak kan zijn.

Zware hoofdpijn, constant moe, slecht slapen, niet te veel kunnen eten, misselijk, vaak naar het toilet, droge lippen, veel zoute speekselvorming, kortademig bij een kleine inspanning, daar is deze week een continue buikpijn bijgekomen. Maandag gaan we verder kijken.

:P
onlogischvrijdag 1 april 2016 @ 14:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 april 2016 14:35 schreef tong80 het volgende:

[..]

Ik ben het zat niet fit te zijn, ben het zat in het ongewisse te blijven, ben alle onderzoeken zat. :)

Ik maak me iig zorgen. Ze kunnen maar niks vinden wat de oorzaak kan zijn.

Zware hoofdpijn, constant moe, slecht slapen, niet te veel kunnen eten, misselijk, vaak naar het toilet, droge lippen, veel zoute speekselvorming, kortademig bij een kleine inspanning, daar is deze week een continue buikpijn bijgekomen. Maandag gaan we verder kijken.

:P
Ga eens naar een sportschool en verbijt je tegen de hoofdpijn/buikpijn etc.

Act like a man.
tong80vrijdag 1 april 2016 @ 16:46
quote:
14s.gif Op vrijdag 1 april 2016 14:38 schreef onlogisch het volgende:

[..]

Ga eens naar een sportschool en verbijt je tegen de hoofdpijn/buikpijn etc.

Act like a man.
Jij niet begrijp

:P
tong80zaterdag 2 april 2016 @ 13:17
Voelde me vanochtend zeer slecht. Zeg maar griep. Dokter gebeld. Wilde niet komen. Ik moest zelf vervoer regelen. Broer gebeld, broer is verpleegkundige. Die kwam langs. En heeft 112 gebeld. 112 heeft de dokter gebeld. De dokter kwam nu wel. Althans een andere arts. Onderzoekjes. Conclusie waarschijnlijk een parasiet in de darmen, boven mijn andere ziektebeeld maakte het heftiger. Van de parasieten alleen word je al ziek. Ze is tropenarts geweest, niet dat het wat uitmaakt waarschijnlijk. Broer medicatie gehaald. En een tijdelijke tussen-oplossing-tablet. Nu maar afwachten. Parasieten zitten in ieders lichaam, alleen bij extreem vatbaren, zeg maar ongezonde mensen kunnen ze toeslaan. Als er iemand niet beweegt, te zwaar is, ongezond eet, ben ik het wel. Zo, nu eerst een Bavaria.

Goeiemorgen

:P
Dunnevandalezaterdag 2 april 2016 @ 15:49
Beterschap tong!
tong80zaterdag 2 april 2016 @ 15:50
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 april 2016 15:49 schreef Dunnevandale het volgende:
Beterschap tong!
Dank je wel. :)

:P
onlogischzaterdag 2 april 2016 @ 15:56
Beterschap ouwe reus. Wat verwachten ze van die parasiet? Is dat een week? 2 weken? een maand?

Met andere woorden ; wanneer kan je naar de sportschool?
1marcelfilmszaterdag 2 april 2016 @ 15:59
ik ben verveling beu
tong80zaterdag 2 april 2016 @ 16:03
quote:
5s.gif Op zaterdag 2 april 2016 15:56 schreef onlogisch het volgende:
Beterschap ouwe reus. Wat verwachten ze van die parasiet? Is dat een week? 2 weken? een maand?

Met andere woorden ; wanneer kan je naar de sportschool?
HaHaHa. Eerst een week slikken. Slaat het niet aan, twee weken wachten en een nieuwe kuur. Dus maar hopen dat het gelijk werkt. Werkt het de tweede keer ook niet dan verder zoeken. Ben wel wat gewend inmiddels.

Qua sporten wil ik al zo lang. Maar moet je wel fit zijn. Qua eten heb ik nu ondersteuning van een specialiste die komt één keer in de week samen met me koken en geeft me tips en adviezen. Is geen keukenmuts maar een soort SPVer die ook voedingsdeskundige is. Heb al een paar nuttige dingen van geleerd. Kleine dingen, maar aldoende. Schrok me kapot toen ze het gas hoog zette bij het vleesbraden, ik liet het altijd een beetje pruttelen. Iets anders kleins. Als de boter nog niet helemaal was gesmolten pleurde ik het vlees er al op. Ook niet meer doen.

Aldus Herman de Blijker. :)

:P
tong80zaterdag 2 april 2016 @ 16:04
quote:
13s.gif Op zaterdag 2 april 2016 15:59 schreef 1marcelfilms het volgende:
ik ben verveling beu
Andere geraniums kopen. Of ga sporten. Kookcursus iets ? Of Parasietspringen ?

Ik wil alleen maar helpen.

:P
onlogischzaterdag 2 april 2016 @ 16:06
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 april 2016 16:03 schreef tong80 het volgende:

[..]

HaHaHa. Eerst een week slikken. Slaat het niet aan, twee weken wachten en een nieuwe kuur. Dus maar hopen dat het gelijk werkt. Werkt het de tweede keer ook niet dan verder zoeken. Ben wel wat gewend inmiddels.

Qua sporten wil ik al zo lang. Maar moet je wel fit zijn. Qua eten heb ik nu ondersteuning van een specialiste die komt één keer in de week samen met me koken en geeft me tips en adviezen. Is geen keukenmuts maar een soort SPVer die ook voedingsdeskundige is. Heb al een paar nuttige dingen van geleerd. Kleine dingen, maar aldoende. Schrok me kapot toen ze het gas hoog zette bij het vleesbraden, ik liet het altijd een beetje pruttelen. Iets anders kleins. Als de boter nog niet helemaal was gesmolten pleurde ik het vlees er al op. Ook niet meer doen.

Aldus Herman de Blijker. :)

:P
Gezond eten lost 80% van je problemen op tong. Probeer gewoon eens een prakkie te koken. Je zult zien dat je opknapt.
tong80zaterdag 2 april 2016 @ 16:09
quote:
14s.gif Op zaterdag 2 april 2016 16:06 schreef onlogisch het volgende:

[..]

Gezond eten lost 80% van je problemen op tong. Probeer gewoon eens een prakkie te koken. Je zult zien dat je opknapt.
Heb al een start gemaakt. :)

Misschien ga ik het nog leuk vinden ook. :D

:P
Dagonetzaterdag 2 april 2016 @ 16:13
Wandel je Tong? Dat is ook al een hele goede beweging en buiten zijn doet ook wonderen voor je humeur. Met of zonder muziek via de telefoon, of een audioboek.
Dan kan je voorbereiden tot je wel naar de sportschool kan.

Of zwemmen?
tong80zaterdag 2 april 2016 @ 19:08
quote:
5s.gif Op zaterdag 2 april 2016 16:13 schreef Dagonet het volgende:
Wandel je Tong? Dat is ook al een hele goede beweging en buiten zijn doet ook wonderen voor je humeur. Met of zonder muziek via de telefoon, of een audioboek.
Dan kan je voorbereiden tot je wel naar de sportschool kan.

Of zwemmen?
Ik heb een oud mobieltje. Alleen om te bellen. Ik moet meer gaan wandelen. Doe ik dan liever zonder ding op m'n oor. Zie het nut daar niet van in. Ik woon in een mooi middeleeuws stadje met dijken, parken. Dus ik moet een keer starten en er een gewoonte van maken. Ik was een echte sportman, 12 jaar eerste elftal, basketbal, tafeltennis. Door omstandigheden moeten stoppen met sporten. Ook geen werk meer op dat moment. Ging zuipen en bleef binnen zitten. Ben nu 25 kilo zwaarder danb destijds. Sommigen herkennen me niet eens meer. Toen werd ik ziek, zo'n 2 en half jaar geleden. Stoute plannen in ijskast en alleen nog met herstel bezig. Het gezonder en regelmatiger eten, met begeleiding is al een stap. Straks het wandelen oppakken.

:P
ikwilookwatzeggenzaterdag 2 april 2016 @ 19:13
Houd moed Tong.
tong80zaterdag 2 april 2016 @ 19:42
quote:
14s.gif Op zaterdag 2 april 2016 19:13 schreef ikwilookwatzeggen het volgende:
Houd moed Tong.
Ben een positivo. Merk nu al dat de medicatie langszaam aan slaat. Wel al 8 keer naar de WC geweest. :D

:P
FANNzaterdag 2 april 2016 @ 19:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 april 2016 16:09 schreef tong80 het volgende:

[..]

Heb al een start gemaakt. :)

Misschien ga ik het nog leuk vinden ook. :D

:P
Ga aan de smoothie's :P

mrebf4.jpg
FANNzaterdag 2 april 2016 @ 19:47
LDS staat voor Luie Donder Syndoom

40+ grapje :@
tong80zaterdag 2 april 2016 @ 19:48
Veel te veel werk. Voor één glas voor een heel huishouden aan afwas. ;)

:P
tong80zaterdag 2 april 2016 @ 19:49
quote:
11s.gif Op zaterdag 2 april 2016 19:47 schreef FANN het volgende:
LDS staat voor Luie Donder Syndoom

40+ grapje :@
Beter dan LSD Luie Saaie Donder.

:P
FANNzaterdag 2 april 2016 @ 19:49
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 april 2016 19:48 schreef tong80 het volgende:
Veel te veel werk. Voor één glas voor een heel huishouden aan afwas. ;)

:P
ja jij bent écht lui dus :')
FANNzaterdag 2 april 2016 @ 19:50
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 april 2016 19:49 schreef tong80 het volgende:

[..]

Beter dan LSD Luie Saaie Donder.

:P
of AZT -O-
tong80zaterdag 2 april 2016 @ 19:54
quote:
10s.gif Op zaterdag 2 april 2016 19:49 schreef FANN het volgende:

[..]

ja jij bent écht lui dus :')
Heeft niks met lui te maken. Allemaal te ingewikkeld.

:P
tong80zaterdag 2 april 2016 @ 19:54
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 april 2016 19:50 schreef FANN het volgende:

[..]

of AZT -O-
Asielzoekercentrum Tiel ?

:P
FANNzaterdag 2 april 2016 @ 19:55
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 april 2016 19:54 schreef tong80 het volgende:

[..]

Asielzoekercentrum Tiel ?

:P
Arme Zieke Tong oO<
FANNzaterdag 2 april 2016 @ 19:56
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 april 2016 19:54 schreef tong80 het volgende:

[..]

Heeft niks met lui te maken. Allemaal te ingewikkeld.

:P
Oké ik zal niet vragen waarom, maar ik neem het gewoon aan :Y
tong80zaterdag 2 april 2016 @ 20:01
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 april 2016 19:55 schreef FANN het volgende:

[..]

Arme Zieke Tong oO<
:*

:T
tong80zaterdag 2 april 2016 @ 20:02
quote:
14s.gif Op zaterdag 2 april 2016 19:56 schreef FANN het volgende:

[..]

Oké ik zal niet vragen waarom, maar ik neem het gewoon aan :Y
Hou dingen liever simpel. Dezelfde vitamines krijg je eenvoudiger binnen. Is effeiciënter. :D

:P
FANNzaterdag 2 april 2016 @ 20:04
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 april 2016 20:02 schreef tong80 het volgende:

[..]

Hou dingen liever simpel. Dezelfde vitamines krijg je eenvoudiger binnen. Is effeiciënter. :D

:P
Kan ook hoor....

bordje groente iedere dag en vers sinaasappelsap, avocado is wel erg gezond trouwens,
zo normaal vind ik dat niet lekker, in een Smoothie is het O+ O+ O+

http://www.optimalegezondheid.com/19-redenen-om-avocado-te-eten/

denk er maar over na :*
tong80zaterdag 2 april 2016 @ 20:55
Doe ik. :)

:P
richoliozaterdag 2 april 2016 @ 20:59
Avocado O+ Op een broodje zalm oid.

Erg gezond ook inderdaad
tong80zaterdag 2 april 2016 @ 21:05
quote:
1s.gif Op zaterdag 2 april 2016 20:59 schreef richolio het volgende:
Avocado O+ Op een broodje zalm oid.

Erg gezond ook inderdaad
In kiwi's zit de meeste vitamine C.

Ik word hier wel prettig gestimuleerd. Serieus. :)

:P
FANNzaterdag 2 april 2016 @ 21:26
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 april 2016 21:05 schreef tong80 het volgende:

[..]

In kiwi's zit de meeste vitamine C.

Ik word hier wel prettig gestimuleerd. Serieus. :)

:P
een kiwi stop je in je holle kies, dat kan de hele dag door :+
tong80zaterdag 2 april 2016 @ 21:59
quote:
1s.gif Op zaterdag 2 april 2016 20:59 schreef richolio het volgende:
Avocado O+ Op een broodje zalm oid.

Erg gezond ook inderdaad
Meer tips ?

:P
FANNzaterdag 2 april 2016 @ 23:05
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 april 2016 21:59 schreef tong80 het volgende:

[..]

Meer tips ?

:P
ik heb er honderden voor je, maar ik moet er eerlijk bij zeggen dat ik ook wel eens zondig :P

Dat veel koffie niet zo goed is had je al in je OP staan, koffie verzuurd je lichaam, maar ja, ik
drink ook wel minder, maar af en toe een bakkie koffie is zo lekker :@ dus daar ben ik ook nog niet vanaf....

Ik geloof wel heilig in groente en fruit O+

dit is el een mooie link voor je, onderaan staan allemaal verschillend voordelen van verschillende soorten fruit.

http://tom008.infoteur.nl/specials/geneeskrachtig-fruit.html

maar de avocado is mijn favoriet :P

Ik heb net trouwens een kommetje druiven naar binnen zitten snaaien en straks neem ik nog een paar dadels.

Dadels zijn ook gezond Tong :Y

je hoeft niet een hele bak te eten, maar elke dag zo tussen door een paar dadeltjes is beter dan snoepen...

http://mens-en-gezondheid(...)acht-van-dadels.html

Ik weet natuurlijk niet wat je precies mankeert, maar ik denk niet dat het kwaad kan om gezonde dingen te eten.

Een stoomapparaat is voor jou misschien ook wel handig, als je je groente lang kookt zit er geen vitamientje meer in namelijk, heb je hiermee geen last van.

En het is makkelijk.... de aardappels doe je in de onderste bak, je groente in de bovenste bak.

Je zet de klok op zeg 25 minuten en klaar is Kees, zit een gebruiksaanwijzing bij hoor...

Ik heb deze...

http://www.bestekeus.nl/p(...)-ref-kieskeurig.html

en hier staan de voordelen van groente stomen...

http://eten-en-drinken.in(...)en-gezond-koken.html

Nu moet ik alleen nog stoppen met roken :D
tong80zaterdag 2 april 2016 @ 23:59
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 april 2016 23:05 schreef FANN het volgende:

Nu moet ik alleen nog stoppen met roken :D
Ik heb dertig jaar gerookt. 2 jaar gelden in één keer gestopt. Moet me steeds inhouden te zeggen dat ze het moeten proberen. Dat zijn namelijk de ergsten. De gestopte rokers. M'n schoonzus deed dat steeds. Jullie weten zelf ook wel dat je het moet doen.

Ik zit met veel vragen over gezond eten en dat soort dingen. Zal er zo een topic over openen in Cul.

Anders wordt dit een kook topic.

:P
FANNzondag 3 april 2016 @ 07:02
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 april 2016 23:59 schreef tong80 het volgende:

[..]

Ik heb dertig jaar gerookt. 2 jaar gelden in één keer gestopt. Moet me steeds inhouden te zeggen dat ze het moeten proberen. Dat zijn namelijk de ergsten. De gestopte rokers. M'n schoonzus deed dat steeds. Jullie weten zelf ook wel dat je het moet doen.

Ik zit met veel vragen over gezond eten en dat soort dingen. Zal er zo een topic over openen in Cul.

Anders wordt dit een kook topic.

:P
Oké Tong, ik ga straks je andere topic even bekijken, ik heb wel zo'n beetje alle tips gegeven in
die ene post die ik zo kon bedenken eigenlijk, ik hoop dat je de linkjes gaat lezen, misschien heb
je er iets aan....