het nieuwe fietsenquote:Op dinsdag 29 maart 2016 16:50 schreef Ajacied422 het volgende:
Lutsenko en Westra vonden het zo zielig dat Kristoff al een tijdje niet had gewonnen. Wat een sportiviteit!
Maar 44 seconden op de Panzerfusilier moet toch wel voldoende zijn.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 17:04 schreef wimderon het volgende:
Lutsenko nomineert zich vandaag wel voor de award van slechtste teamgenoot![]()
Westra rijdt volgens mij nog bewust rustig op de muur om z'n ploegmaat erbij te houden, blijkt dat dat patatje er helemaal niks van snapt. Had beter gewoon door kunnen trekken om solo door te gaan.
Ja, maar hij had de etappe kunnen winnen én meer tijd kunnen pakken volgens mij.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 17:43 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Maar 44 seconden op de Panzerfusilier moet toch wel voldoende zijn.
quote:· Elevate the Tour de Suisse to a truly international sporting event
· Deliver a stronger, more compelling story to the race with the best riders and teams competing
· Attract new technology and international sponsors through a greater, international broadcast audience
· Multiply the impact of Social Media through joint communications by the 11 WorldTour teams
En groen? Moet het ook groen zijn?quote:Op dinsdag 29 maart 2016 17:56 schreef wimderon het volgende:
Velon heeft overigens een partnership gesloten met de Ronde van Zwitserland. Een partnership dat te omschrijven valt als gebakken lucht.
[..]
Dit klinkt wel lekker concreet allemaal ja.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 17:56 schreef wimderon het volgende:
Velon heeft overigens een partnership gesloten met de Ronde van Zwitserland. Een partnership dat te omschrijven valt als gebakken lucht.
[..]
Een van de grotere talenten van Eritrea. Terecht dat hij een kans heeft gekregen bij de nieuwe opleidingsploeg van Dimension Data. En mooi dat hij nu al meteen zoiets laat zien. In Coppi e Bartali ook niet onverdienstelijk met een 36e plaats.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 18:38 schreef Koffieplanter het volgende:
Amanuel Gebreigzabhier (wie kent hem niet) derde in Palio Recioto, toch geen onaardige beloftenkoers. Eritrea represent.
Mooi toch dat Dimension Data Afrikanen opleidt?quote:Op dinsdag 29 maart 2016 18:47 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Een van de grotere talenten van Eritrea. Terecht dat hij een kans heeft gekregen bij de nieuwe opleidingsploeg van Dimension Data. En mooi dat hij nu al meteen zoiets laat zien. In Coppi e Bartali ook niet onverdienstelijk met een 36e plaats.
http://radioplus.be/#/stu(...)5-8124-00163edf48dd/quote:Op dinsdag 29 maart 2016 15:07 schreef Sjoerd102 het volgende:
[..]
Is dat stuk ergens terug te luisteren?
Markus is echt zonde van de plaats bij Roompot. Had dan gewoon Vermeltfoort, Mol (als je je toch focust op oudjes), Tim Ariesen, Reinders of Brusselman een contract aangeboden.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 17:49 schreef wimderon het volgende:
[..]
Ja, maar hij had de etappe kunnen winnen én meer tijd kunnen pakken volgens mij.
Overigens heeft Markus Barry het ook nog niet helemaal dit jaar; alweer een DNF.
En dat alles onder het mom van zogenaamde opleidingsploeg. Het Topsport Vlaanderen van Nederland. Wat een grap.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 19:42 schreef Mani89 het volgende:
Roompot is een opvangtehuis geworden voor mislukte coureurs.
Toch maar mooi Groenewegen afgeleverd bij een WT-ploeg!quote:Op dinsdag 29 maart 2016 19:42 schreef TheArt het volgende:
[..]
En dat alles onder het mom van zogenaamde opleidingsploeg. Het Topsport Vlaanderen van Nederland. Wat een grap.
Ik denk niet dat je antwoord gaat krijgen.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 18:49 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Mooi toch dat Dimension Data Afrikanen opleidt?
Nee inderdaad hij is uitgeluld door mij.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 20:05 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik denk niet dat je antwoord gaat krijgen.
Thanks.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 19:32 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
http://radioplus.be/#/stu(...)5-8124-00163edf48dd/
Op 2h29m50s
Betreft VRT man Carl Berteele.
Ook lang geen slechte wedstrijd van Jhonatan Narvaez, twaalfde. Nog zo'n vliegende Ecuadoriaan.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 18:47 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Een van de grotere talenten van Eritrea. Terecht dat hij een kans heeft gekregen bij de nieuwe opleidingsploeg van Dimension Data. En mooi dat hij nu al meteen zoiets laat zien. In Coppi e Bartali ook niet onverdienstelijk met een 36e plaats.
Ja, knap gezien van de opleidingsploeg van Etixx. Heeft al meer goede uitslagen gereden de laatste tijd. En net als Bernal van 1997. We krijgen de komende jaren nog veel meer Zuid-Amerikaans genot.quote:Op woensdag 30 maart 2016 00:06 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Ook lang geen slechte wedstrijd van Jhonatan Narvaez, twaalfde. Nog zo'n vliegende Ecuadoriaan.
Met uiteraard de Escarabajos op kop. Ik kan echt niet wachten tot we het broekje uit mogen doen voor Miguel Florez, Jorge Ivan Gomez, German Chavez, Jhon Rodriguez, Daniel Avellaneda, Adrian Bustamante en Camilo Castro, om er maar wat op te noemen, maar dat is allemaal nog zo lang wachten. Wat dat betreft moet ik oppassen met wat ik zeg, want Castro is van '99 en nu voel ik me een soort lid van vereniging Martijn.quote:Op woensdag 30 maart 2016 00:23 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Ja, knap gezien van de opleidingsploeg van Etixx. Heeft al meer goede uitslagen gereden de laatste tijd. En net als Bernal van 1997. We krijgen de komende jaren nog veel meer Zuid-Amerikaans genot.
Chavezje, waar is die gebleven? Zou naar Manzana Postobon gaan, maar dat ging toen niet door om een of andere reden.quote:Op woensdag 30 maart 2016 00:32 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Met uiteraard de Escarabajos op kop. Ik kan echt niet wachten tot we het broekje uit mogen doen voor Miguel Florez, Jorge Ivan Gomez, German Chavez, Jhon Rodriguez, Daniel Avellaneda, Adrian Bustamante en Camilo Castro, om er maar wat op te noemen, maar dat is allemaal nog zo lang wachten. Wat dat betreft moet ik oppassen met wat ik zeg, want Castro is van '99 en nu voel ik me een soort lid van vereniging Martijn.
http://equipocoldeportesclaro.com/ciclistas/quote:Op woensdag 30 maart 2016 00:44 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Chavezje, waar is die gebleven? Zou naar Manzana Postobon gaan, maar dat ging toen niet door om een of andere reden.
Wilmar Paredes heb ik ook nog wel op het lijstje van de hoop staan.
Flinke verzameling jongens die verpest zijn door Corti.quote:Op woensdag 30 maart 2016 00:47 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
http://equipocoldeportesclaro.com/ciclistas/
Terug bij Coldeportes - Claro.
Nou nee.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 21:29 schreef Sjoerd102 het volgende:
[..]
en fotografen stoppen onderweg langs de kant om foto's te maken.
Jawel. Er worden per wedstrijd enkele fotografen geloot die vanaf de motor foto's mogen maken.quote:
quote:Adrie van der Poel: “Hoop dat Mathieu over twee jaar voor de weg kiest”
Als het aan vader Adrie ligt, maakt Mathieu van der Poel over twee seizoenen de overstap naar de weg. De juniorenwereldkampioen van 2013 is dan 23 jaar en moet de weg met het veldrijden gaan koppelen. “Wij gaan samen bewijzen dat die combinatie wel kan”, stelt Van der Poel senior.
Speels
Poelidoor was dinsdag aanwezig bij een wielerdebat in het Centrum Ronde van Vlaanderen. Daar kwam de vraag over de wegcarrière van zoon Mathieu voor de zoveelste keer naar voren. Vader Adrie vindt dat een eventuele overstap nog twee jaar zou moeten wachten, vertelt hij Het Nieuwsblad. “Mathieu heeft de voorbije jaren verschillende aanbiedingen van grote ploegen gekregen, maar we hebben bewust voor BKCP-Corendon en haar voorganger Powerplus gekozen. In Nederland zijn immers de afgelopen jaren al veel toptalenten kapot gemaakt. Omdat hen het plezier in het wielrennen werd ontnomen. Ze moesten als junior en belofte al leven als een prof. Niet zo bij Mathieu. Ik probeer hem nog één à twee jaar op een speelse manier met wielrennen te laten omgaan.”
‘Alleen bergop fietsen vindt hij leuk’
De reden dat de jongste wereldkampioen veldrijden aller tijden nu nog niet op de weg rijdt, is te wijten aan desinteresse. Zo probeert Mathieu van der Poel zich de komende maanden te plaatsen voor de Olympische Spelen in Rio de Janeiro. Als mountainbiker wel te verstaan, omdat hij dit leuker vindt dan wegwielrennen. En volgens vader Adrie staat plezier nu nog voorop. “Hij heeft geen trainingsschema en geen eigen trainer. Mathieu doet waar hij zin in heeft. En momenteel vindt hij het wegwielrennen saai. Vier à vijf uur op de fiets hangen vindt hij maar niets. Behalve als het bergop gaat, want dan kan hij echt koersen. Maar ik hoop dat hij over twee jaar voor de weg kiest. Zonder de cross te laten vallen natuurlijk. En dan gaan wij samen bewijzen dat die combinatie wel kan.”
http://www.wielerflits.nl(...)r&utm_source=twitter
Hem met stokken richting de weg douwen heeft ook geen nut als hij het gewoon dodelijk saai vindt. Laat hem maar lekker door de modder blijven crossen dan.quote:
Zondag een mini-demarrage, na 20 meter omkijken en inhouden en vervolgens lossen op het moment suprême.quote:
Odds bij betkantoren hierop zouden 1.01 zijn.quote:Op woensdag 30 maart 2016 15:56 schreef Szura het volgende:
[..]
Zondag een mini-demarrage, na 20 meter omkijken en inhouden en vervolgens lossen op het moment suprême.
Dat zou wel leuk zijn, want jij rekende je al helemaal rijk met de so called 'MVP'. Pedersen kon Mathieu voor geen meter bijhouden in de jeugd en krijgt nu alle lof in deze De Panne. Wat gaat er nu door je heen?quote:Op woensdag 30 maart 2016 15:31 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Hem met stokken richting de weg douwen heeft ook geen nut als hij het gewoon dodelijk saai vindt. Laat hem maar lekker door de modder blijven crossen dan.
Eerder 'stopten fotografen langs de kant' en nu zijn het er al 'enkelen' die vanaf de motor fotograferen, aanzienlijk verschil.quote:Op woensdag 30 maart 2016 07:05 schreef Sjoerd102 het volgende:
[..]
Jawel. Er worden per wedstrijd enkele fotografen geloot die vanaf de motor foto's mogen maken.
Maar ik nodig je graag uit om zaterdag achterop bij mij op de motor tijdens de Volta Limburg Classic mee te rijden,
En dat terwijl ze met 4 man op kop de laatste kilometer ingingen en Viviani geen mannen meer had.quote:Op woensdag 30 maart 2016 16:47 schreef SaintOfKillers het volgende:
Een sprint verliezen tegen Viviani, vrij genant.
*Laatste 2 kilometer. Richeze 50 meter te vroeg van kop.quote:Op woensdag 30 maart 2016 16:48 schreef DeeBee het volgende:
[..]
En dat terwijl ze met 4 man op kop de laatste kilometer ingingen en Viviani geen mannen meer had.
Maar dit was gewoon erg sterk van Viviani, maar normaal wordt Kittel hier nooit geklopt nee...
't is dan wel weer jammer dat ze nu door Sky geklopt worden.quote:Op woensdag 30 maart 2016 16:48 schreef Szura het volgende:
Iedere keer dat Etixx geklopt wordt, is mooi meegenomen
Mooi voor Vos dat ze weer op de weg terug is!quote:Op woensdag 30 maart 2016 16:53 schreef TheArt het volgende:
Marianne Vos is helemaal terug. Ze wint de eerste editie van de Pajot Hills Classic voor Guarnier, Lepistö, Ferrand-Prevot en D'Hoore. Haar 2e koers pas en dan in dit deelnemersveld al winnen.
twitter:ProCyclingStats twitterde op woensdag 30-03-2016 om 17:23:33Pompidompidomhttps://t.co/ZfdAS2T6Bk reageer retweet
quote:Op woensdag 30 maart 2016 15:58 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Dat zou wel leuk zijn, want jij rekende je al helemaal rijk met de so called 'MVP'. Pedersen kon Mathieu voor geen meter bijhouden in de jeugd en krijgt nu alle lof in deze De Panne. Wat gaat er nu door je heen?
quote:Op woensdag 30 maart 2016 16:53 schreef TheArt het volgende:
Marianne Vos is helemaal terug. Ze wint de eerste editie van de Pajot Hills Classic voor Guarnier, Lepistö, Ferrand-Prevot en D'Hoore. Haar 2e koers pas en dan in dit deelnemersveld al winnen.
En die vanaf de motor hadden er toestemming voor.quote:Op woensdag 30 maart 2016 16:14 schreef wimderon het volgende:
[..]
Eerder 'stopten fotografen langs de kant' en nu zijn het er al 'enkelen' die vanaf de motor fotograferen, aanzienlijk verschil.
In het geval van Gent-Wevelgem waren het er 12, op een totaal van 62 motoren in de koers.
Of je nou toestemming hebt of niet om wat dan ook te doen, dat geeft je nog geen vrijbrief om in de weg te gaan rijden. Laat staan om roekeloos renners voorbij te stuiven.quote:Op woensdag 30 maart 2016 19:53 schreef Sjoerd102 het volgende:
[..]
En die vanaf de motor hadden er toestemming voor.
Maargoed, dit is een discussie die ik als vaste wielervolger en motorrijder niet verder ga voeren.
Dat heeft met niet motorrijders en mensen die koers alleen vanaf tv volgen geen zin.(no offence verder voor jou hoor ;-))
twitter:MichaelMorkov twitterde op dinsdag 29-03-2016 om 18:09:52I would defently expect the motorbikes to be more carefull at the #3dpk today, but 3 times almost got take down, do to stupid moves. #uci ?? reageer retweet
'Do to'quote:Op woensdag 30 maart 2016 20:00 schreef wimderon het volgende:
[..]
Of je nou toestemming hebt of niet om wat dan ook te doen, dat geeft je nog geen vrijbrief om in de weg te gaan rijden. Laat staan om roekeloos renners voorbij te stuiven.
Maar blijkbaar zijn er genoeg die het allemaal geen reet boeit:twitter:MichaelMorkov twitterde op dinsdag 29-03-2016 om 18:09:52I would defently expect the motorbikes to be more carefull at the #3dpk today, but 3 times almost got take down, do to stupid moves. #uci ?? reageer retweet
quote:Op woensdag 30 maart 2016 21:25 schreef Ajacied422 het volgende:
Ruben Van Gucht @rvangucht
Vanavond ExtraTimeKoers @canvastv/@sporza. Met deze 4: @Vannieuwkerke, @josedecauwer, @EdwardTheuns & @NickNuyens.
Ah leuk, thanksquote:Op woensdag 30 maart 2016 21:25 schreef Ajacied422 het volgende:
Ruben Van Gucht @rvangucht
Vanavond ExtraTimeKoers @canvastv/@sporza. Met deze 4: @Vannieuwkerke, @josedecauwer, @EdwardTheuns & @NickNuyens.
Genot.quote:Op woensdag 30 maart 2016 20:06 schreef Koffieplanter het volgende:
Victor Hugo Peña en José Serpa gaan samen een wielerploeg opzetten in Colombia. De ploeg heet.... tromgeroffel..... Arroz Sonora, ofwel: rijst.
[ afbeelding ]
Met Pipo genotquote:Op woensdag 30 maart 2016 21:25 schreef Ajacied422 het volgende:
Ruben Van Gucht @rvangucht
Vanavond ExtraTimeKoers @canvastv/@sporza. Met deze 4: @Vannieuwkerke, @josedecauwer, @EdwardTheuns & @NickNuyens.
Staat genoteerd.quote:Op woensdag 30 maart 2016 22:53 schreef Ajacied422 het volgende:
Als Thomas de Ronde van Vlaanderen wint, kijk ik nooit meer naar koers.
Ik begeef me bij lange na niet op gevaarlijk terrein. Op naar de zege van Sagan of Cancellara.quote:Op woensdag 30 maart 2016 22:55 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Staat genoteerd.
Britse wielergoden onderschatten.
Inderdaad. Geweldige kerelquote:Op woensdag 30 maart 2016 23:00 schreef showtimer het volgende:
Pipo is toch ook van een uitstervend ras
Silent ban heeft haar goed gedaanquote:Op woensdag 30 maart 2016 16:53 schreef TheArt het volgende:
Marianne Vos is helemaal terug. Ze wint de eerste editie van de Pajot Hills Classic voor Guarnier, Lepistö, Ferrand-Prevot en D'Hoore. Haar 2e koers pas en dan in dit deelnemersveld al winnen.
Mooi stukje theaterquote:Op donderdag 31 maart 2016 00:13 schreef Ajacied422 het volgende:
Ronde van Vlaanderen 2010 terugblik nu op Sporza
twitter:thijszonneveld twitterde op donderdag 31-03-2016 om 10:32:25Op een doordeweekse morgen in je joggingbroek op de bank naar de ochtendrit van de Driedaagse De Panne kijken. Puur geluk. #DDP reageer retweet
Jij zit hier enorm te genieten?quote:Op donderdag 31 maart 2016 11:30 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Koersen op Vlaamse wegen in het voorjaar is nooit saai.
Dat is natuurlijk overdreven, maar om een of andere reden vind ik het niet snel saai. Het is het begin van het seizoen dus heb nog zin in wielrennen, gewoon wat luisteren naar het gepraat van de commentatoren en ondertussen andere dingen doen.quote:
Ik stel de Wattagemeter alvast in op 450W.quote:
Lekker strakke tijdslimiet aanhouden en de rest van het rondje wordt ook lekker overzichtelijkquote:Op donderdag 31 maart 2016 12:11 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Ik stel de Wattagemeter alvast in op 450W.
Heerlijke proloog, niks meer aan doen.
Dan leer je nog eens wat.quote:Op donderdag 31 maart 2016 14:46 schreef Koffieplanter het volgende:
Waarom krijg ik een soort college over de cultuur in Bordeaux terwijl mij om tien over half drie De Panna is beloofd?
Ik word niet bepaald enthousiast als ik een lezing moet aanhoren over de infrastructuur van de stad Bordeaux.quote:
Hogere cultuur is niet aan iedereen besteed inderdaad.quote:Op donderdag 31 maart 2016 14:48 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Ik word niet bepaald enthousiast als ik een lezing moet aanhoren over de infrastructuur van de stad Bordeaux.
Nooit geweten dat jij van de hogere cultuur bent.quote:Op donderdag 31 maart 2016 14:56 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Hogere cultuur is niet aan iedereen besteed inderdaad.
Stil nou.quote:Op donderdag 31 maart 2016 14:57 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Nooit geweten dat jij van de hogere cultuur bent.
Ik probeer Cavaliers boos te krijgen en dan ga jij een beetje in mijn wielen rijden.quote:
Jij krijgt mij niet gek, Mani.quote:Op donderdag 31 maart 2016 15:00 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Ik probeer Cavaliers boos te krijgen en dan ga jij een beetje in mijn wielen rijden.
Topfavoriet imoquote:Op donderdag 31 maart 2016 15:39 schreef Slobeend het volgende:
Hoeveel procent kans maakt Ut Beest op de eindoverwinning jongens?
Vanaf kwart over 4 zo'n beetjequote:
Als hij het redt geef ik hem 100% kans.quote:Op donderdag 31 maart 2016 15:39 schreef Slobeend het volgende:
Hoeveel procent kans maakt Ut Beest op de eindoverwinning jongens?
Staat genoteerd.quote:Op donderdag 31 maart 2016 15:41 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Als hij het redt geef ik hem 100% kans.
Je hebt ongelofelijk kansloze humor af en toe.quote:Op donderdag 31 maart 2016 15:41 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Als hij het redt geef ik hem 100% kans.
Je mag wel wat aardiger toen tegen Maniquote:Op donderdag 31 maart 2016 15:47 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Je hebt ongelofelijk kansloze humor af en toe.
Ik zeg af en toe.quote:Op donderdag 31 maart 2016 15:51 schreef Sked het volgende:
[..]
Je mag wel wat aardiger toen tegen Mani
Ik heb je toch weer laten reageren.quote:Op donderdag 31 maart 2016 15:47 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Je hebt ongelofelijk kansloze humor af en toe.
En dan te bedenken dat Bohli nu nog bij de beloften had gefietst als Flakemore er niet plotseling mee was gestopt.quote:Op donderdag 31 maart 2016 15:56 schreef DeeBee het volgende:
Prachtige FIFA reclames op Eurosport, wat een integere organisatie is dat toch.
Bohli lijkt op weg naar de snelste tijd ondertussen.
Aardig talentje. Redt het helaas net niet, 0.7 seconde achter Bodnar.quote:Op donderdag 31 maart 2016 15:58 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
En dan te bedenken dat Bohli nu nog bij de beloften had gefietst als Flakemore er niet plotseling mee was gestopt.
De Duitsers rollen België weer eens binnen.quote:Op donderdag 31 maart 2016 16:20 schreef Frozen-assassin het volgende:
Der Pantzerwagen is van start gegaan
Ik hoor geen luchtalarmquote:Op donderdag 31 maart 2016 16:21 schreef DeeBee het volgende:
[..]
De Duitsers rollen België weer eens binnen.
Betaald parkeren op de hele berg heb ik gehoord van Traksel.quote:Op donderdag 31 maart 2016 16:21 schreef wimderon het volgende:
[..]
Hier gaan we een hoop opgeblazen motoren zien.
Dat wordt gezellig in de Tour!quote:Op donderdag 31 maart 2016 16:31 schreef Slobeend het volgende:
We moeten nog een heel jaar naar de aartslelijke Direct Energie shirtjes kijken.
jinxquote:Op donderdag 31 maart 2016 16:44 schreef Ajacied422 het volgende:
Lieuwe gaat winnen jongens!!1!1!!!!!1!!11
Renaat spreekt elke taal, geen enkel probleem. Als er een keer een Afrikaantje wint gewoon in het Eritrees.quote:
Da's geen taal, Henk.quote:Op donderdag 31 maart 2016 16:48 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Renaat spreekt elke taal, geen enkel probleem. Als er een keer een Afrikaantje wint gewoon in het Eritrees.
Allemaal een pot nat daar onder de evenaar.quote:Op donderdag 31 maart 2016 16:48 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Da's geen taal, Henk.
Ach het klinkt allemaal hetzelfde in die okkietokkielanden.quote:Op donderdag 31 maart 2016 16:48 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Da's geen taal, Henk.
Ray Kerckhoff?quote:Op donderdag 31 maart 2016 16:49 schreef Ajacied422 het volgende:
Yes @lieuwewestra vechten als leeuw spieren als kabeltouwen Leeuwenhart vezels van ijzerdraad wint #3dpk klasse
Lijkt me wel lachen eigenlijk.quote:Op donderdag 31 maart 2016 16:49 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Allemaal een pot nat daar onder de evenaar.
Ik zal een keer een vluchtje naar Asmara boeken, al lijkt het mij niet zo'n hele leuke vakantiebestemming als ik eerlijk ben.
Wtf staat hierquote:Op donderdag 31 maart 2016 16:49 schreef Ajacied422 het volgende:
Yes @lieuwewestra vechten als leeuw spieren als kabeltouwen Leeuwenhart vezels van ijzerdraad wint #3dpk klasse
Lekker allemaal enge ziektes oplopen.quote:Op donderdag 31 maart 2016 16:50 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Lijkt me wel lachen eigenlijk.
Ja, fietsjes mee? Zijn er nog een beetje bergen daar?quote:Op donderdag 31 maart 2016 16:50 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Lijkt me wel lachen eigenlijk.
Je moet heel explosief zijn om die te winnen.quote:Op donderdag 31 maart 2016 16:55 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Ja, fietsjes mee? Zijn er nog een beetje bergen daar?
Ziet er niet verkeerd uit nu ik het even opzoek, maar ook weer niet al te gezellig:
[ afbeelding ]
Al woon ik nu ook in een gebied met permanent code geel, dus yolo.Bestaat er een Ronde van Eritrea? Dat lijkt mij echt fantastisch om te zien namelijk.
https://en.wikipedia.org/wiki/Tour_of_Eritreaquote:Op donderdag 31 maart 2016 16:55 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Ja, fietsjes mee? Zijn er nog een beetje bergen daar?
Ziet er niet verkeerd uit nu ik het even opzoek, maar ook weer niet al te gezellig:
[ afbeelding ]
Al woon ik nu ook in een gebied met permanent code geel, dus yolo.Bestaat er een Ronde van Eritrea? Dat lijkt mij echt fantastisch om te zien namelijk.
Natuurlijk zijn daar bergen. Waarom denk je dat al die Eritreeërs klimmers zijn? Asmara ligt op meer dan 2000 meter hoogte, bijvoorbeeld.quote:Op donderdag 31 maart 2016 16:55 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Ja, fietsjes mee? Zijn er nog een beetje bergen daar?
Ziet er niet verkeerd uit nu ik het even opzoek, maar ook weer niet al te gezellig:
[ afbeelding ]
Al woon ik nu ook in een gebied met permanent code geel, dus yolo.Bestaat er een Ronde van Eritrea? Dat lijkt mij echt fantastisch om te zien namelijk.
quote:Op donderdag 31 maart 2016 16:56 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Je moet heel explosief zijn om die te winnen.
Lekker man, niks meer aan doen. En ja, beetje hetzelfde verhaal als Ethiopie, al vertikken die het op fietsen te gaan zitten en blijven ze lekker rennen.quote:Op donderdag 31 maart 2016 16:58 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Natuurlijk zijn daar bergen. Waarom denk je dat al die Eritreeërs klimmers zijn? Asmara ligt op meer dan 2000 meter hoogte, bijvoorbeeld.
Er zijn wel altijd politieke spanningen in Eritrea, vooral met Ethiopië enzo, daarom zal het reisadviesje niet al te positief zijn. Van de andere kant is zo'n reisadvies vaak overdreven negatief.
De afgelopen jaren waren er altijd wel wat koersen in Eritrea, alleen afgelopen jaar ging dat even niet door. Dit jaar is er gelukkig wel weer koers en dat begint volgende maand al. Ronde van Eritrea begint op 19 april en voor en na die tijd zijn er nog wat losse koersen.
En Tsgabu Grmay dan?quote:Op donderdag 31 maart 2016 16:59 schreef DeeBee het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[..]
Lekker man, niks meer aan doen. En ja, beetje hetzelfde verhaal als Ethiopie, al vertikken die het op fietsen te gaan zitten en blijven ze lekker rennen.
Zou mooi zijn als ze de Ronde van Eritrea ook op CyclingHub uitzenden.
Van een beetje Bilharzia ga je een stuk sneller fietsen.quote:Op donderdag 31 maart 2016 16:51 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Lekker allemaal enge ziektes oplopen.
quote:Team LottoNL - Jumbo
171 Gesink, Robert
172 Battaglin, Enrico
173 Bennett, George
174 Bouwman, Koen
175 Campenaerts, Victor
176 Lindeman, Bert-Jan
177 Martens, Paul
178 Kelderman, Wilco
Dat hij wel op de voorlopige lijst stond was een fout.quote:Op donderdag 31 maart 2016 17:13 schreef Mykonos het volgende:
Mooie zege van Westra! Ook sterk van Bohli in die tijdrit, en Martin komt maar niet terug op z'n oude niveau.
Verder: Dumoulin stond op de voorlopige startlijst voor Pais Vasco, maar niet op de definitieve. Die tijdrit won hij vorig jaar nog, en hij is nu toch wel hersteld van zijn ziekte?
Droomploeg.quote:
quote:De Afspraak elke werkdag om 20u30
Bart Schols kijkt op zijn eigen manier naar het nieuws. Een programma voor wie helemaal mee is met de dagactualiteit, maar toch nog honger heeft naar meer.
In het wiel van De Ronde
Tijdens de 100ste Ronde van Vlaanderen op zondag 3 april moeten de renners tussen Brugge en Oudenaarde over 18 hellingen en 7 kasseistroken in het prachtige decor van de Vlaamse Ardennen. In het wiel van De Ronde rijdt Ruben Van Gucht met zes profrenners over de cruciale stroken in het parcours.
Greg Van Avermaet, Sep Vanmarcke, Jürgen Roelandts, Jens Keukeleire, Edward Theuns en Dries Devenyns nemen Ruben mee in hun wiel en tonen hem hoe ze hun favoriete helling bedwingen en waar de koers zondag mee bepaald zal worden.
Het parcours dat Ruben en de renners afleggen is de leidraad, aangevuld met archiefbeelden met commentaar van passages uit vorige edities. Johan Museeuw, bekend om zijn grote parcourskennis in de Vlaamse Ardennen zorgt voor extra inzicht.
http://www.wielerflits.nl/nieuws/152244/roompot-wil-wielerploeg-twee-jaar-langer-sponsoren.html/comment-page-1quote:Roompot wil wielerploeg twee jaar langer sponsoren
Roompot Vakanties wil het contract met wielerploeg Roompot Oranje Peloton met twee jaar verlengen. Dat bevestigt directeur Van Cutsem aan Omroep Zeeland. Het bedrijf is tevreden over de samenwerking met de Procontinentale wielerploeg.
“Er hangt een positieve vibe rondom de ploeg en onze naamsbekendheid in België en Duitsland is met 23 procent gegroeid door deze sponsoring. Dat blijkt uit onderzoek,” klinkt het.
Roompot startte vorig jaar als hoofdsponsor van de ploeg van Michael Zijlaard. De overeenkomst loopt eind dit jaar af. “We gaan de komende periode gebruiken om definitieve invulling te geven aan details in het contract”, legt teambaas Zijlaard uit.
Ik zou die positieve vibe eerder willen omschrijven als, alles wat wij doen is toch wel leuk. Een beetje zoals Skil in de Tour van 2009 zeg maar.quote:
En daar is toch aardig wat van gekomenquote:Op donderdag 31 maart 2016 23:29 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Ik zou die positieve vibe eerder willen omschrijven als, alles wat wij doen is toch wel leuk. Een beetje zoals Skil in de Tour van 2009 zeg maar.
Dat staat al in dit topic, Hans. Tevens zijn het de neefjes Henao, niet de broertjes.quote:Op donderdag 31 maart 2016 23:35 schreef Frozen-assassin het volgende:
GP Miguel Indurain zaterdag met Kientana, Yates, broertjes Henao, TJ Slagter, Purito, VDB3
O ja nou ja soms mis ik iets. Kan gebeurenquote:Op donderdag 31 maart 2016 23:36 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Dat staat al in dit topic, Hans. Tevens zijn het de neefjes Henao, niet de broertjes.
Nee, dat komt omdat je er niks van kan. Hahaha, wat dacht jij dan? Dacht jij dat je pech had? Hahahaha.quote:Op donderdag 31 maart 2016 23:36 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
O ja nou ja soms mis ik iets. Kan gebeuren
Oke leukquote:Op donderdag 31 maart 2016 23:37 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Nee, dat komt omdat je er niks van kan. Hahaha, wat dacht jij dan? Dacht jij dat je pech had? Hahahaha.
Tjah, het is niet veel, ik ben bang dat het ook niet veel zal worden maar het is beter dan niets.quote:Op donderdag 31 maart 2016 23:29 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Ik zou die positieve vibe eerder willen omschrijven als, alles wat wij doen is toch wel leuk. Een beetje zoals Skil in de Tour van 2009 zeg maar.
Haha 1 april!quote:Op vrijdag 1 april 2016 10:55 schreef Captain_Fabulous het volgende:
Was verdorie ook tijd.Dat domme gerag over die kutkeien, het was niet van deze tijd. PR is te lang een koers geweest voor lompe kasseienkletsers, die minstens 80 kilo moesten wegen omdat ze anders van de stenen afstuiterde. Nu de rest van dat achterhaalde parcour nog aanpakken, en Quintana kan eindelijk ook eens winnen hier. Of een mooie sprinter als Bouhanni, die verdient het ook wel.
Ik word zo moe van domme mensen soms...quote:
Dan zal je wel de hele dag moe zijn.quote:Op vrijdag 1 april 2016 11:12 schreef Captain_Fabulous het volgende:
[..]
Ik word zo moe van domme mensen soms...
Chronischquote:
bron: nos.nlquote:Sagan: schuld ligt ook bij renners
Aan de vooravond van de Ronde van Vlaanderen hekelt Peter Sagan de houding van veel zijn collega's in het peloton. De wereldkampioen ziet daar een van de oorzaken in van de toenemende onveiligheid in het profwielrennen.
"Hét probleem is dat er 200 renners zijn, 20 ploegen, en dat ze allemaal op de eerste rij willen zitten", zegt Sagan vandaag in de Belgische krant Het Nieuwsblad. "De ploegleiders eisen dat je voor een gevaarlijk deel van het parcours vooraan zit om een eventuele crash te vermijden. Dus stormt iedereen naar voren. Als één renner dat doet met de leider, dan is er geen enkel probleem. Maar in de Tour willen ze alle negen van de ploeg voorin rijden."
Koppen bij elkaar
“De toprenners moeten de koppen bijeensteken. Als we niet één blok vormen in deze materie, dan gebeurt er nooit wat. Hoe gaat het nu? Een jonge nieuwkomer denkt: ik ben sterk, ik ben goed, dus kan ik alles doen wat ik wil. Zonder respect voor de anderen. Daar krijg ik wat van. Het is hun leven, maar ze spelen ook met het mijne. Ik begrijp niet dat er renners tussen zitten die amper kunnen sturen en toch vooraan willen rijden.”
Naambekendheid van Roompot is flink gegroeid.quote:Op donderdag 31 maart 2016 23:29 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Ik zou die positieve vibe eerder willen omschrijven als, alles wat wij doen is toch wel leuk. Een beetje zoals Skil in de Tour van 2009 zeg maar.
quote:De Volta Limburg Classic wordt zaterdag 2 april rechtstreeks uitgezonden door L1. De voorbeschouwing (en de start) is live te zien vanaf 11:15 uur. Vanaf 14:45 uur is L1 live bij de finale van de koers.
Foto verslag volgt na het weekend.quote:
Dat mag jij doen. Ik hoef niet alweer de DVD van de Tour van Bauke.quote:Op vrijdag 1 april 2016 20:51 schreef wimderon het volgende:
[..]
Zit je al paraat om de subpoule voor de Sjiero aan te maken?
Gezellig. Hoe voelt het om niet meer de grootst Colombia fapper op CN te zijn?quote:Op vrijdag 1 april 2016 20:59 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Wat vind je ervan dat Ryo is wedergekeerd?
Wennen, maar ik schik me in mijn rol. Aan de andere kant, een beetje backup als een paar mafketels onzin uitspugen is niet verkeerd natuurlijk.quote:Op vrijdag 1 april 2016 21:03 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Gezellig. Hoe voelt het om niet meer de grootst Colombia fapper op CN te zijn?
Dit meen jij niet.quote:Op vrijdag 1 april 2016 20:57 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Dat mag jij doen. Ik hoef niet alweer de DVD van de Tour van Bauke.
Kermiskoers van Oudenaarde toch?quote:Op vrijdag 1 april 2016 20:49 schreef Sjoerd102 het volgende:
[..]
daar schijnt zondag ook een profkoersje te zijn die ook met de motor goed te volgen is
die ja. De vlaamse variant op de amstel gold race.quote:
Ik vind dat je af en toe als kijker best tegen jezelf in bescherming genomen mag worden, ik wil helemaal niet in de verleiding gebracht worden om de eerste paar uur van roubaix naar een niet zo interessante kopgroep met grote voorsprong te gaan kijken (zelfs niet als Tjallingii er in zit)quote:Op vrijdag 1 april 2016 23:27 schreef wimderon het volgende:
Daniel Bilalian van France TV zegt dat als het volledig uitzenden van Roubaix bevalt, mogelijk alle etappes van de Tour van start tot finish uitgezonden gaan worden. Ik hoop dat het geen garp is![]()
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |