Neger watquote:Op zaterdag 26 maart 2016 01:19 schreef hertogjan_lekkerman het volgende:
klopt deels maar als jij door onduidelijke zinnen of statements een topic probeert om zeep te helpen vind ik eigelijk dat je beter terug kan gaan naar je ajax ding. Dit topic gaat niet over Ajax maar over het NLD elftal.
dat is je goed recht.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 01:20 schreef Brammess het volgende:
[..]
Hertog Jan is walgelijk, jij irriteert mij.
probeer je grappig te zijn? Dat ben je namelijk niet echt maar who care's.quote:
Nee, ik probeer de onzin die je uitkraamt te begrijpenquote:Op zaterdag 26 maart 2016 01:23 schreef hertogjan_lekkerman het volgende:
[..]
probeer je grappig te zijn? Dat ben je namelijk niet echt maar who care's.
Afellay verdient zeker meer kansen, veel meer dan een Depay en consort, maar ik denk momenteel niet dat het een leeftijdskwestie is. Ik heb goede hoop dat je er na de interlands eind mei wat meer over kunt zeggen. Dan spelen ze drie wedstrijden en mag je inmiddels wel een patroon of een duidelijk beeld van Blinds ideeën verwachten.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 01:18 schreef Caland het volgende:
[..]
Oh zo, doelde meer op het feit dat Afellay inderdaad best wat meer krediet mag krijgen. En boven een Propper (of Klaassen voor mijn part) verkozen mag worden. Een speler in zijn leeftijdscategorie mist oranje toch een beetje en hij maakt gewoon een goed seizoen door in de PL.
Zeer goede post.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 01:19 schreef hertogjan_lekkerman het volgende:
klopt deels maar als jij door onduidelijke zinnen of statements een topic probeert om zeep te helpen vind ik eigelijk dat je beter terug kan gaan naar je ajax ding. Dit topic gaat niet over Ajax maar over het NLD elftal.
ik vind jou stoer dat je zo maar even 3 posts achter elkaar doet.quote:
Vind ik ook.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 01:31 schreef hertogjan_lekkerman het volgende:
[..]
ik vind jou stoer dat je zo maar even 3 posts achter elkaar doet.
Rasoptimist.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 01:28 schreef Ajacied422 het volgende:
Ik heb goede hoop dat je er na de interlands eind mei wat meer over kunt zeggen. Dan spelen ze drie wedstrijden en mag je inmiddels wel een patroon of een duidelijk beeld van Blinds ideeën verwachten.
Ach, zolang Bert en Blind er zitten, verwacht ik niets. Systematisch gezwets over BOUWEN en het vage PROCES. Niemand snapt wat het proces is, zelfs Blind niet. Is het nou 5-3-2 of 4-3-3, hij snapt het niet. Wat hij allemaal uitvoert buiten de periodes in september, oktober, november. Ik zou het niet weten. Ik wil weten wat zijn visie op voetbal is, hoe denkt hij na over voetbal, hoe stelt hij selecties samen?quote:
Je weet dat er in september, oktober en november ook gevoetbald issssss?quote:Op zaterdag 26 maart 2016 01:39 schreef Sked het volgende:
Je maakt je wel erg druk, Stijn. Het was maar een oefenpotje tegen een veel beter team hoor.
Ik heb wel echt genoten van die Fransen, wat een geweldig team hebben die. Spelen ze nu niet eens met de beste 11.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 01:39 schreef Sked het volgende:
Je maakt je wel erg druk, Stijn. Het was maar een oefenpotje tegen een veel beter team hoor.
Ja, dat weet ik.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 01:39 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Je weet dat er in september, oktober en november ook gevoetbald issssss?
Die kunnen heerlijk ballen, ja. Zijn nu ook van rotte appels als Nasri af. Kunnen ook gewoon zomaar Europees Kampioen wordenquote:Op zaterdag 26 maart 2016 01:39 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik heb wel echt genoten van die Fransen, wat een geweldig team hebben die. Spelen ze nu niet eens met de beste 11.
Zit echt nagenoeg alles in, hopelijk gaan ze nu een keer een toernooi niet rollebollend over straat.
Met die instelling komen we nooit van hem af. De lat mag ondanks de matige selectie echt wel wat omhoog. Deze wedstrijd tegen Frankrijk is qua uitslag niet heel slecht, maar er zit al maanden geen progressie in het spel (inb4 ze hebben ook sinds november niet meer gespeeld). Met Blind gaat Oranje zich niet kwalificeren voor het WK.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 01:28 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Afellay verdient zeker meer kansen, veel meer dan een Depay en consort, maar ik denk momenteel niet dat het een leeftijdskwestie is. Ik heb goede hoop dat je er na de interlands eind mei wat meer over kunt zeggen. Dan spelen ze drie wedstrijden en mag je inmiddels wel een patroon of een duidelijk beeld van Blinds ideeën verwachten.
Nee maar ook als het tegen Frankrijk is, mag je gewoon iets verwachten of in ieder geval meer een duidelijk spelbeeld zien. Oké, je hebt profeet Arjen Robben niet tot je beschikking, er is heibel in defensief opzicht. Maar zorg dat je in ieder geval noodoplossingen hebt.quote:
Ik snap ook zelf niet wat ik in die post geschreven heb, excuus. Zie #61quote:Op zaterdag 26 maart 2016 01:42 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Met die instelling komen we nooit van hem af. De lat mag ondanks de matige selectie echt wel wat omhoog. Deze wedstrijd tegen Frankrijk is qua uitslag niet heel slecht, maar er zit al maanden geen progressie in het spel (inb4 ze hebben ook sinds november niet meer gespeeld). Met Blind gaat Oranje zich niet kwalificeren voor het WK.
Er is gewoon een gebrek aan kwaliteit, zeker nu Janmaat (toch de vaste rechtsback), De Vrij, Pieters en Robbben er niet waren. Strootman wordt al jaren gemist, Memphis is hopeloos uit vorm, Huntelaar heeft een matige periode. Gasten als Martins Indi, Van Persie en Lens kan je niet meer op rekenen.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 01:44 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Nee maar ook als het tegen Frankrijk is, mag je gewoon iets verwachten of in ieder geval meer een duidelijk spelbeeld zien. Oké, je hebt profeet Arjen Robben niet tot je beschikking, er is heibel in defensief opzicht. Maar zorg dat je in ieder geval noodoplossingen hebt.
Is het juist dan op die moeilijke momenten niet belangrijk om een duidelijk spelsysteem uit te schrijven. Oké: je weet dat het lang niet altijd even vast is, die selectie: dan moet je dus iets vinden waarvanuit je wel vastigheid kunt creëren als je de conclusie trekt dat je niet periode na periode je elftal op het materiaal af kan stellen.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 01:52 schreef Sked het volgende:
[..]
Er is gewoon een gebrek aan kwaliteit, zeker nu Janmaat (toch de vaste rechtsback), De Vrij, Pieters en Robbben er niet waren. Strootman wordt al jaren gemist, Memphis is hopeloos uit vorm, Huntelaar heeft een matige periode. Gasten als Martins Indi, Van Persie en Lens kan je niet meer op rekenen.
Eigenlijk mis je gewoon bijna een heel elftal aan spelers die er ~2 jaar geleden nog vast bijzaten en ik vind het niet zo heel gek dat je dan gaat schuiven en gek gaat doen als je die jongens elke keer maar een weekje hebt en door allerlei redenen elke keer 10 anderen moet selecteren.
Je kan geen spelers kopen voor een bepaald systeem hè, je zal naar een systeem moeten waarin je bepalende spelers in hun kracht kunnen spelen, alleen dat kan niet als je elke keer een half elftal mist. Met Willems en Janmaat bijv. kan je prima 5-3-2 spelen, alleen als je toevallig een keer alleen Veltman en Pieters hebt kan dat gewoon niet.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 01:58 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Is het juist dan op die moeilijke momenten niet belangrijk om een duidelijk spelsysteem uit te schrijven. Oké: je weet dat het lang niet altijd even vast is, die selectie: dan moet je dus iets vinden waarvanuit je wel vastigheid kunt creëren als je de conclusie trekt dat je niet periode na periode je elftal op het materiaal af kan stellen.
Voor het EK 2012 was iedereen toch gewoon heel positief? Er was weinig wat erop wees dat het een complete mislukking zou worden als ik het me goed herinner.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 01:55 schreef Sked het volgende:
En voordat Louis derde werd op het WK gingen daar ook al vier gewoon hele moeilijke jaren aan vooraf (ook onder Louis)
Verliespartijen tegen Zweden, Duitsland, Bulgarije, paar gelijkspelletjes.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 02:07 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Voor het EK 2012 was iedereen toch gewoon heel positief? Er was weinig wat erop wees dat het een complete mislukking zou worden als ik het me goed herinner.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |