Omdat het dan natuurlijk een stuk goedkoper is...quote:Op zaterdag 26 maart 2016 21:30 schreef bondage het volgende:
Geen foto maar wel een opmerkelijke tekst:
http://www.funda.nl/koop/(...)-broekhovenseweg-66/
[..]
[..]
Waarom zou je een woning kopen en de krakers er laten zitten?
quote:Op zaterdag 26 maart 2016 23:51 schreef koningshof111 het volgende:
Iemand die altijd een automatiek in huis heeft willen hebben?
http://www.funda.nl/koop/(...)geurtsweg-2/#foto-12
Ik ben altijd tegen het kraakverbod geweest, vooral omdat ik alleen maar nette krakers ken. Maar als ik dit zo zie...quote:Op zaterdag 26 maart 2016 21:33 schreef Taartje het volgende:
[..]
"Omschrijving
Zowel voor- als achterhuis zijn volledig vernield en door vandalen uitgeleefd. "
Mwah, zo heel vreemd vind ik het niet eigenlijk. Die (kapotte) Senseo,'s zijn zeer waarschijnlijk bedoeld voor reserve-onderdelen. Ik denk dat de bewoner een handigerd is die voor buren, familie, vrienden en vrienden van vrienden, hun Senseo repareert (en wellicht is dit ook wel een hobby, Senseo's reparerenquote:Op zaterdag 26 maart 2016 19:25 schreef Geralt het volgende:
[ afbeelding ]
Mooie verzameling Senseo's
In dit lelijke huis
Jup, en blijkbaar hebben ze het hele huis uitgeleefd en er een bende van gemaakt. Ik dacht eerst explosie ofzo, wat stuk kan is stukquote:
Vraag ik me ook af, ik vind Senseo koffie niet een zo heel lekker eigenlijkquote:Op zaterdag 26 maart 2016 23:55 schreef Geralt het volgende:
[..]
[..]
Serieus, wat moet iemand met 20 Senseo's?
Die laten zich er waarschijnlijk niet zo makkelijk uit krijgen. Foto's van de binnenkant zijn ook al niet beschikbaar omdat de krakers het daar blijkbaar niet mee eens waren. Maar goed, kraken is tegenwoordig verboden dus ik denk dat even de politie bellen zou moeten voldoen zodra je het gekocht hebt.quote:Op zondag 27 maart 2016 00:54 schreef FFnog het volgende:
[..]
Omdat het dan natuurlijk een stuk goedkoper is...
Het is alleen de vraag hoe en wanneer je die krakers er uit gaat krijgen...
Geniaal. Ik ga het even doorgeven aan m'n broer, als idee voor de verbouwing van z'n pas aangekochte huis.quote:
Denk dat het huis rijp is voor de sloop, dan kun je nog wat lol hebben om ze eruit te krijgen.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 21:30 schreef bondage het volgende:
Geen foto maar wel een opmerkelijke tekst:
http://www.funda.nl/koop/(...)-broekhovenseweg-66/
[..]
[..]
Waarom zou je een woning kopen en de krakers er laten zitten?
Ik zou er ook wel ff willen pissen:quote:
De buren kunnen inderdaad 'lekker' meegenieten als iemand daarop begint te spelen... Misschien hebben ze een vrijstaande woning gevonden en kunnen ze daar los gaan op het orgelquote:Op zondag 27 maart 2016 10:08 schreef danos het volgende:
Een fokking orgel in een appartementje van 58m2:
[ afbeelding ]
http://www.funda.nl/koop/(...)8280714-boogjes-114/
Ik denk dat de rest van het complex dolgelukkig is en als bevriende verhuizer zou ik me toch ff afmelden met een lulsmoesje.
waarschijnlijk een oud Philips werknemer ofzo? Staat wel meer Philips rommel daarquote:Op zaterdag 26 maart 2016 23:55 schreef Geralt het volgende:
[..]
[..]
Serieus, wat moet iemand met 20 Senseo's?
=edit=
En waarschijnlijk is dat ding in de keuken ook een Senseo, dus dan zouden het er 21 zijn, maar dat kan ik niet goed zien op de foto
Achja, elke gek zn gebrek, ik verzamel F1 modelauto's van alle wereldkampioenen en iemand anders verzameld Senseo apparaten
Ruzie over een dierenthuis voor kansarme dieren. Gemeente en buren waren er niet blij met het dierenthuis.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 22:22 schreef flipsen het volgende:
[..]
Ik ben toch wel benieuwd naar de achtergrond van dit huis. Het is was in principe een mooi pand, groot en een flink perceel er omheen. Wat is er gebeurd? Heeft Dutroux er gewoond ofzo?
WTF!quote:Op zaterdag 26 maart 2016 23:51 schreef koningshof111 het volgende:
Iemand die altijd een automatiek in huis heeft willen hebben?
http://www.funda.nl/koop/(...)geurtsweg-2/#foto-12
Ik weet het: geel slow-chat. Maar interessant. Vraag me vooral af waar die Steven en Alice van Duijn hun geld mee hebben verdiend, dat ze dit pand te koop hebben staan maar intussen wel een nieuw pand in Almere hebben, met 30.000m2 grond. Ok, Almere, maar tochquote:Op zondag 27 maart 2016 11:19 schreef douche-eendje het volgende:
[..]
Ruzie over een dierenthuis voor kansarme dieren. Gemeente en buren waren er niet blij met het dierenthuis.
http://www.omroepbrabant.(...)cht+begonnen+is.aspx
http://www.ed.nl/regio/ge(...)geplunderd-1.3837471
Hebbeeeeeeeeenquote:Op zaterdag 26 maart 2016 11:02 schreef k_man het volgende:
Een huis met diverse bijzonder ingerichte kamers. Wat bijvoorbeeld te denken van dit boudoir deze thuisbioscoop?
[ afbeelding ]
Of deze tobbe?
[ afbeelding ]
Die gaan er wel uit hoor als er echt iets met het gebouw gaat gebeuren, zoals in dit geval.quote:Op zondag 27 maart 2016 08:33 schreef bondage het volgende:
Die laten zich er waarschijnlijk niet zo makkelijk uit krijgen. Foto's van de binnenkant zijn ook al niet beschikbaar omdat de krakers het daar blijkbaar niet mee eens waren. Maar goed, kraken is tegenwoordig verboden dus ik denk dat even de politie bellen zou moeten voldoen zodra je het gekocht hebt.
Owja, dat sowiesoquote:Op zondag 27 maart 2016 17:23 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Die gaan er wel uit hoor als er echt iets met het gebouw gaat gebeuren, zoals in dit geval.
Behoorlijk lastig tenzij een eventuele koper het koopt om te slopen. Bouwtechnische keuring zal dan ook niet gaan.quote:Door de huidige bewoning zijn wij helaas niet in staat om u de woning van binnen te laten zien. Het staat u echter volledig vrij om de woning in uw eigen tijd aan de buitenkant te bezichtigingen.
Een discussie omtrent het verlaten met behulp van een honkbalknuppel en een fietsketting en wat loden pijpen kan het vertrek van krakers bespoedigenquote:Op zondag 27 maart 2016 17:23 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Die gaan er wel uit hoor als er echt iets met het gebouw gaat gebeuren, zoals in dit geval.
Grote stort douche staat in de omschrijving, koude bak water voor als je uit de sauna komt. Alternatief voor koud dompelbad.quote:Op zondag 27 maart 2016 19:23 schreef bondage het volgende:
Wat is dit? Een vage douche?
[ afbeelding ]
http://www.funda.nl/koop/(...)urgerlaan-1/#foto-42
Ai, lijkt me maar niets na een warme sauna. Brrrquote:Op zondag 27 maart 2016 19:27 schreef Snoopyfrl het volgende:
[..]
Grote stort douche staat in de omschrijving, koude bak water voor als je uit de sauna komt. Alternatief voor koud dompelbad.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |