abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_160927904
quote:
Zakenman Koen Everink dood aangetroffen in zijn woning in Bilthoven

Zakenman Koen Everink is vrijdagochtend dood aangetroffen in zijn huis in Bilthoven. De advocaat van Everink heeft dat bevestigd. De politie vermoedt een misdrijf en is een onderzoek gestart. De dode is gevonden aan de Hoflaan, zo schrijft RTV Utrecht.

Koen Everink kwam in 2012 in het nieuws nadat hij op Sensation White werd mishandeld door kickbokser Badr Hari, die daar een gevangenisstraf voor kreeg.

Verdachte omstandigheden
"We kregen melding dat er iets was bij het huis in Bilthoven", aldus een woordvoerster van de politie. "Toen agenten het huis binnengingen, werd een overleden persoon aangetroffen. Er was sprake van verdachte omstandigheden, dus er is direct een onderzoek ingesteld."

De politie heeft een Porsche die in de straat stond meegenomen voor onderzoek. Volgens de politie gaat het onderzoek nog geruime tijd duren.


Profiel Koen Everink: Groot geworden in de reiswereld

Everink stond bij zakenblad Quote al bekend als een succesvolle zakenman. Zo werd zijn vermogen in de Quote 500 Junior 2013 geschat op 15 miljoen euro. Hij was al sinds 1997 actief in de reisbranche.

De oprichter van reisbureau Eliza was Here verkocht zijn bedrijf kort voor de mishandeling voor miljoenen aan de reisgigant Sundio Group. De reisondernemer was ook aandeelhouder bij deze groep.
Tennissers

Hij hield van snelle sportauto's, voetbal, fitness en tennis. Naar eigen zeggen was Everink goed bevriend met bekende tennissers als Robin Haase en Igor Sijsling.

In een interview met De Telegraaf vertelde hij vorige maand nog dat hij de tennissers hielp met het boeken van oefenbanen, het laten bespannen van de rackets, het klaarmaken van de drankflesjes, het regelen van ballen of het ophalen van tickets.

"Inderdaad, ik ben een manusje van alles, een duizendpoot. Ik betaal alles zelf om onafhankelijk te blijven. De afgelopen jaren ging ik zo'n tien tot twaalf toernooien per seizoen met ze mee. Ik ken mijn plek. Ik ben een soort loopjongen, zo kun je het wel zien", vertelde hij toen. Dat zag de ondernemer als een soort therapie om de mishandeling te verwerken.

http://www.nu.nl/dvn/4224(...)n-in-reiswereld.html



quote:
Ontreddering in Bilthoven
door Jessica Bode en Chris Ververs

Bilthoven - Uren na de vondst van het levenloze lichaam van zakenman Koen Everink is het nog steeds onmogelijk om ook maar een beetje in de buurt te komen van zijn kapitale woning in Bilthoven.

De straat is met rood-witte politielinten volledig afgezet. Een omwonende staat vertwijfeld voor de afzetting. ,,Koen is dood..", stamelt hij ontredderd.

Natte sneeuw dwarrelt uit de loodgrijze lucht terwijl buurtbewoners bij elkaar schuilen onder paraplu's. ,,Zijn dochtertje werd met betraand gezicht uit de woning gedragen”, rilt een buurvrouw. ,,Het zou vreselijk zijn als dat kleine meisje hem heeft aangetroffen."

De dood van de succesvol zakenman die landelijk bekend werd als slachtoffer van kickbokser Badr Hari leidt direct tot veel speculaties in de chique Bilthovense wijk. ,,Ik stond in december nog met hem op het hockeyveld, toen gaf hij wel aan bedreigd te worden”, stelt een omstander.

Beveiligers werden door de buren nooit in de straat gespot. Wel kreeg Everink in het openbare leven vaak uit Marokkaanse hoek vervelende opmerkingen naar zijn hoofd geslingerd. ,,Koen zei dan altijd tegen die jongens: dit willen jullie ook niet, als ik de politie bel zijn ze er binnen twee minuten.”

Naast politieauto's en busjes van de forensische opsporing trekt de woning ook bekijks van bekenden van Koen en ramptoeristen die willen weten wat er hand is. Sommige buurtbewoners spreken van een ordinaire roofmoord. De politie laat nog niets los zolang het onderzoek loopt.
quote:
Peter rd Vries in RTL Boulevard dd 07-03-2016 : er was wel degelijk camerabewaking
Vanaf 07.53.

http://www.rtlxl.nl/#!/rt(...)de-a552-4efb82e8da88
quote:
Politie.nl Update zaak Bilthoven
Laatste update: 08-03-2016 | 13:25
Bilthoven - Het onderzoek naar de dood van Koen Everink, wordt onverminderd voortgezet. Vrijdagochtend 4 maart werd hij levenloos aangetroffen in zijn woning. Hij werd door messteken om het leven gebracht.

Onderzoek
Direct startte de recherche een groot onderzoek. De Forensische Opsporing verrichtte uitgebreid sporenonderzoek in de woning. Dit onderzoek werd maandag 7 maart afgerond, het rechercheonderzoek gaat door. Zo werd en wordt met diverse getuigen gesproken en worden de sporen verder geanalyseerd.

Scenario’s
Vrijdag 4 maart werd het lichaam meegenomen voor verder onderzoek. Hieruit kwam vast te staan dat Koen Everink door messteken om het leven werd gebracht. Het onderzoek richt zich op wat er zich in de woning heeft afgespeeld en wie de dader(s) is/zijn. Alle mogelijke scenario’s worden opengehouden.

Tips
Tot nu toe kwamen ruim 30 tips binnen die de recherche verder onderzoekt. Tips blijven welkom. Heeft u iets verdachts gezien en/of gehoord in de omgeving van de Hoflaan tussen donderdagavond 3 maart 18.00 uur en vrijdagochtend 4 maart 09.00 uur? Of is u iets in de periode voor donderdagavond 3 maart of na vrijdagochtend 4 maart iets opgevallen dat u ‘ apart’ vond? Meld dit dan bij de recherche. Ook alle andere informatie die het onderzoek kan helpen, kan gedeeld worden. Dinsdagavond 8 maart besteedt Opsporing Verzocht aandacht aan het onderzoek en het regionale opsporingsprogramma Bureau Hengeveld doet dit op woensdag 9 maart.

Informatie delen
Tips kunnen met het onderzoeksteam gedeeld worden via 0900-8844 of via www.politie.nl. Anoniem kan via 0800-7000 of via M-online. Ook de opsporingstiplijn, 0800-6070, kan gebeld worden. Daarnaast kan gesproken worden met het Team Criminele Inlichtingen via 079- 3458999.
quote:
Update Telegraaf dd 08-03-2016

Everink werd doodgestoken
Zakenman Koen Everink is vrijdag met messteken om het leven gebracht in zijn woning in Bilthoven. Dat heeft de politie dinsdag laten weten.
Update Koen Everink is niet door zijn dochter gevonden

Update :

BILTHOVEN - Vrienden en familie van Koen Everink zijn geschokt door de arrestatie van tennistrainer Mark de J. (29). De coach van toptennisser Robin Haase (28) was in de week voor de moord op Everink driemaal in diens woning, ook op de avond voordat Everink dood werd aangetroffen. De recherche meent een sterke zaak tegen De J. te hebben.
Tennistrainer Mark de J., die gisteren op Schiphol werd gearresteerd vanwege de moord op Koen Everink, was de laatste persoon die Everink in leven zag.

http://www.telegraaf.nl/b(...)isite_Everink__.html
"A lie is a lie even if everyone believes it. The truth is the truth even if no one believes it."
pi_160927922
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 maart 2016 09:50 schreef aeaeae het volgende:

[..]

Kan hij in zijn vrije tijd dan niet tennissen?
Wat moet ie met een coach op zijn leeftijd?
pi_160927932
3 keer in de week bij een vriend op bezoek en hem bij het laatste bezoek vermoorden, je zou bijna denken dat er meer was dan 'vriendschap', want als het om het geld gaat was dat wel meegenomen lijkt me... wel bizar voor Haase dat je coach blijkbaar een moord kan plegen en dan doodleuk met je op pad gaat een dag later... ik kan me voorstellen dat je echt helemaal van de kaart bent
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  vrijdag 25 maart 2016 @ 09:54:41 #4
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_160927954
quote:
5s.gif Op vrijdag 25 maart 2016 09:52 schreef Piet_Piraat het volgende:

Wat moet ie met een coach op zijn leeftijd?
Een leraar.
Wist niet dat er een wet bestond die voorschrijft dat je maar tot een bepaalde leeftijd van de diensten van een tennisleraar gebruik van mag maken?
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
  vrijdag 25 maart 2016 @ 09:54:52 #5
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_160927957
Als hij de dader blijkt, dan lijkt 't me geen geplande actie.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_160927975
quote:
11s.gif Op vrijdag 25 maart 2016 09:54 schreef Copycat het volgende:

[..]

Een leraar.
Wist niet dat er een wet bestond die voorschrijft dat je maar tot een bepaalde leeftijd van de diensten van een tennisleraar gebruik van mag maken?
Ineens had ie het licht gezien en ging fanatiek aan de gang op de tennisbaan, geloof je het zelf?
  vrijdag 25 maart 2016 @ 09:59:26 #7
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_160928008
quote:
3s.gif Op vrijdag 25 maart 2016 09:56 schreef Piet_Piraat het volgende:

Ineens had ie het licht gezien en ging fanatiek aan de gang op de tennisbaan, geloof je het zelf?
Het licht gezien? Fanatiek? Je doet alsof hij opeens een profcarrière in de tennissport ambieerde. Ook als liefhebber kun je je spel toch willen verbeteren, met de hulp van een tennisleraar.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_160928027
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 maart 2016 09:54 schreef Perrin het volgende:
Als hij de dader blijkt, dan lijkt 't me geen geplande actie.
als...

dan moest het in ieder geval voor Amerika :)
...
pi_160928411
quote:
3s.gif Op vrijdag 25 maart 2016 09:56 schreef Piet_Piraat het volgende:

[..]

Ineens had ie het licht gezien en ging fanatiek aan de gang op de tennisbaan, geloof je het zelf?
Mogelijk motief: 'Koen Everink had ¤25.000 cash in huis'
Home Quote Headlines
De aanhouding van de 29-jarige Mark de Jong wegens 'betrokkenheid' bij de moord op zakenman Koen Everink roept veel vragen op. Uit betrouwbare bronnen begrijpt Quote dat Everink daags voor de avond van de moord een flink geldbedrag won in een casino, welke cash in huis lag.


De aangehouden Mark de Jong was, zo begrijpt Quote, de tennisleraar van Everink. Hij was op de avond van de moord aanwezig in de Bilthovense villa om naar de voetbalwedstrijd Feyenoord-AZ te kijken. De zakenman is, zo vertelt de politie, na afloop van die wedstrijd met messteken om het leven gebracht.

Onduidelijk is wat het motief is van de moord, en wat De Jongs precieze betrokkenheid is. Bronnen vertellen Quote dat hij waarschijnlijk op de hoogte is geweest van het grote...
bron: Quote http://www.laatste-nieuws(...)cash-in-huis/1201695
pi_160928571
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 maart 2016 09:40 schreef sacha het volgende:

[..]

hij was tevens tennisleraar van meneer Everink
Dat is nieuwe informatie of is dit een conclusie van jou?
pi_160928621
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 maart 2016 10:41 schreef opgebaarde het volgende:

[..]

Dat is nieuwe informatie of is dit een conclusie van jou?
dat staat in dat artikeltje van Quote hierboven :)
...
pi_160928739
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 maart 2016 10:45 schreef sacha het volgende:

[..]

dat staat in dat artikeltje van Quote hierboven :)
ah, gelukkig was die tekst niet vetgedrukt. Ehhhh....

Hoe betrouwbaar is Quote? Volgens mij wist Robin Haase dit niet toen hij werd geinterviewd hoewel "leraar zijn" een breed begrip kan zijn
  vrijdag 25 maart 2016 @ 10:54:25 #13
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_160928750
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 maart 2016 10:53 schreef opgebaarde het volgende:
ah, gelukkig was die tekst niet vetgedrukt. Ehhhh....

Hoe betrouwbaar is Quote? Volgens mij wist Robin Haase dit niet toen hij werd geinterviewd hoewel "leraar zijn" een breed begrip kan zijn
En waarop baseer jij jouw 'volgens mij'?
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_160928773
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 maart 2016 09:52 schreef TheVulture het volgende:
3 keer in de week bij een vriend op bezoek en hem bij het laatste bezoek vermoorden, je zou bijna denken dat er meer was dan 'vriendschap', want als het om het geld gaat was dat wel meegenomen lijkt me... wel bizar voor Haase dat je coach blijkbaar een moord kan plegen en dan doodleuk met je op pad gaat een dag later... ik kan me voorstellen dat je echt helemaal van de kaart bent
Is die kerel schuldig dan? Of zijn ze nog steeds, net als een uur geleden met het onderzoek bezig?
pi_160928905
quote:
5s.gif Op vrijdag 25 maart 2016 10:54 schreef Copycat het volgende:

[..]

En waarop baseer jij jouw 'volgens mij'?
Het interview tussen Haase en de NOS en daar reageert Haase op de vraag hoe goed De J Everink kende met: "Goed, zoals Everink iedereen in de tenniswereld goed kende".
Ik wil niet beweren dat als De J Everink wel eens trainde Haase dit altijd zou verwoorden in zijn antwoord.
pi_160928913
Ook een miljonair vermoorden voor 25k cash...

En dan denken dat je daarmee weg kan komen.... Pfff wat zijn dit voor gooise mongies....
Nothing to see here, carry on
  vrijdag 25 maart 2016 @ 11:09:00 #17
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_160928959
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 maart 2016 11:06 schreef opgebaarde het volgende:
Het interview tussen Haase en de NOS en daar reageert Haase op de vraag hoe goed De J Everink kende met: "Goed, zoals Everink iedereen in de tenniswereld goed kende".
Ik wil niet beweren dat als De J Everink wel eens trainde Haase dit altijd zou verwoorden in zijn antwoord.
Daarom, dus je baseert het niet op iets wat feitelijk is, maar wat eventueel anders gezegd of benadrukt zou kunnen worden.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_160928978
quote:
12s.gif Op vrijdag 25 maart 2016 11:09 schreef Copycat het volgende:

[..]

Daarom, dus je baseert het niet op iets wat feitelijk is, maar wat eventueel anders gezegd of benadrukt zou kunnen worden.
Zekers, ik volg het topic daar in.
En toch zei ik "volgens mij" itt anderen
pi_160929116
Dat hij verdacht wordt van betrokkenheid van moord wil nog niet zeggen dat hij ook de moordenaar is :7
Luisterfragment : http://www.3fm.nl/video/zoeken?q=Koen+Everink
"A lie is a lie even if everyone believes it. The truth is the truth even if no one believes it."
  Moderator vrijdag 25 maart 2016 @ 11:27:14 #20
184769 crew  Deisyy
pi_160929269
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 maart 2016 09:52 schreef TheVulture het volgende:
3 keer in de week bij een vriend op bezoek en hem bij het laatste bezoek vermoorden, je zou bijna denken dat er meer was dan 'vriendschap', want als het om het geld gaat was dat wel meegenomen lijkt me... wel bizar voor Haase dat je coach blijkbaar een moord kan plegen en dan doodleuk met je op pad gaat een dag later... ik kan me voorstellen dat je echt helemaal van de kaart bent
Je vermoedt dat het weleens een crime passionnel zou kunnen zijn?
Ik ga gaten graven! Want waar gaten zijn is hoop!
pi_160929308
Maar (alleen) Quote meldt dat De J tennisleraar is van Everink,dus het is feitelijk.

Dat het een simpel 1+1 van Quote zou zijn (tennis + tenniscoach Haase = tennisleraar) net zoals 25.000 gewonnen de nacht voor zijn dood dus.... Dat is wel een enorm gekke gedachten en ik heb geen feiten om mijn twijfel te onderbouwen dus ik twijfel niet
pi_160929357
Dan moet je nog van je wapen af, zit je waarschijnlijk onder het bloed, dus wat doe je met je kleren en auto, waar ook sporen zullen zijn en dat allemaal terwijl je vliegtuig al op je staat te wachten.
En dan kalm naast Haasse in het vliegtuig gaan zitten en over koetjes en kalfjes gaan praten.
pi_160929375
25K is net zoveel wat Koen Everink over had voor een ontmoeting back stage met Doutzen Kroes tijdens het Sensation White festival.
  vrijdag 25 maart 2016 @ 11:34:39 #24
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_160929411
Even wat anders. Had hij geen vrouw?
Wie dit leest is een lezer van dit
  vrijdag 25 maart 2016 @ 11:34:50 #25
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_160929414
Koen dus
Wie dit leest is een lezer van dit
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')