abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Moderator woensdag 23 maart 2016 @ 14:13:33 #1
8781 crew  Frutsel
pi_160885839


quote:
Omgekomen aanslagplegers Brussel waren bekenden van politie

Twee zelfmoordterroristen die achter de aanslagen in Brussel van dinsdag zaten, zijn volgens de Franstalige publieke omroep in België, RTBF, de broers Khalid en Ibrahim El Bakraoui. Ze zouden bekenden van de politie zijn.

Het tweetal werd door de Belgische politie gezocht wegens banden met de terreurcel die bij de aanslagen van 13 november vorig jaar in Parijs betrokken was, aldus bronnen bij de politie. Meerdere leden van die cel zijn al opgepakt, als laatste de recent opgepakte Salah Abdeslam. Khalid blies zichzelf op bij metrostation Maalbeek en Ibrahim op het vliegveld.

Khalid huurde meerdere keren onder valse naam een woning; onder meer in Charleroi en in de Driesstraat in Vorst, waar vorige week een schietpartij tussen terroristen en politie plaatsvond. Abdeslam verbleef ook in de woning in Vorst. Khalid werd in 2011 al eens veroordeeld tot vijf jaar cel wegens gewelddadige autoroof.

De andere broer, Ibrahim, was zes jaar geleden betrokken bij een gewelddadige overval op een wisselkantoor in Brussel, die uitmondde in en schietpartij met de politie. Hij kreeg negen jaar cel.

Jan Jambon, de Belgische minister van Binnenlandse Zaken, kan de namen van de verdachten niet bevestigen.

Gezocht
In België wordt nog altijd gezocht naar een verdachte die dinsdag kon ontkomen na de aanslagen op Zaventem. Hij is, samen met de broers, te zien op beelden van een bewakingscamera die dinsdag werden vrijgegeven.

Volgens het Franstalige Belgische dagblad La Dernière Heure is de gezochte verdachte de 24-jarige oud-Syriëganger Najim Laachraoui. Hij wordt sinds maandag gezocht door de politie en zou contact hebben gehad met terreurverdachte Salah Abdeslam. Hij reisde onder meer met hem naar Hongarije.

Dodental
Bij de aanslagen op het vliegveld en de metro kwamen dinsdag zeker dertig mensen om het leven. 230 mensen raakten gewond. De aanslagen zijn opgeëist door terreurbeweging Islamitische Staat (IS). Woensdag is het eerste slachtoffer geïdentificeerd; een Peruviaanse die omkwam bij de aanslag op Zaventem.

Woensdagochtend zijn huiszoekingen in de Brusselse gemeente Schaarbeek afgerond. Dinsdag werden daar nog een spijkerbom, chemische stoffen en een IS-vlag gevonden. Het is niet duidelijk of er verder nuttige informatie is aangetroffen.

Openbaar vervoer
De ochtendspits komt woensdagochtend op gang in Brussel. Het grootste deel van het openbaar vervoer is open voor het publiek in de Belgische hoofdstad.

Vervoersbedrijf MIVB heeft de reistijden in Brussel uit veiligheidsoverwegingen beperkt. Het autoverkeer in Brussel zal eveneens woensdag nog de nodige hinder ondervinden: een aantal tunnels blijft afgesloten. Ook de omgeving van de Wetstraat, waar regeringsgebouwen staan, blijven gesloten voor het verkeer.

Treinverkeer
Het treinverkeer naar België is ook weer opgestart: de Thalys en de Intercity tussen Amsterdam en Brussel rijden weer. De trein stopt niet op station Brussels Airport, omdat de luchthaven nog gesloten is.

Vakbond FNV Spoor had kanttekeningen geplaatst bij de beslissing van NS om woensdag weer treinen te laten rijden naar Brussel. In een brief aan de NS uitte de bond zijn zorgen over de beveiliging van het traject tussen Roosendaal en Antwerpen na de aanslagen van dinsdag in Brussel. Ook zou het personeel dat de treindienst naar Brussel verzorgt, behoorlijk ontdaan zijn.

De NS zegt woensdagochtend echter dat er geen afmeldingen zijn van het personeel en dat de treinen naar en vanuit België woensdag weer volgens de normale dienstregeling rijden. Advies aan reizigers is wel om kort voor vertrek de reisplanner te raadplegen.

Vluchten
Het vliegverkeer van Zaventem wordt woensdag nog steeds omgeleid via vier regionale vliegvelden in België. Charleroi verwerkt twintig extra vluchten op woensdag, op Oostende zijn woensdagochtend al zeven extra vluchten vertrokken en staan er nog zeven gepland.

Ook vanuit Antwerpen en Luik vertrekken extra vluchten, aldus de Belgische luchtverkeersleiding Belgocontrol.

Donderdag is de internationale luchthaven bij Brussel ook gesloten.

Kranten
De ochtendkranten staan woensdag uitgebreid stil bij de aanslagen. De Telegraaf noemt de aanslagen "beestachtig" en stelt dat Europa in het hart is getroffen. Trouw omschrijft de terreur als "de aanslagen die Brussel wél en niet verwachtte".

De aanslagen in Brussel luiden volgens de Belgische media een nieuw tijdperk in. Gevreesd wordt dat de strijd tegen terreur ten koste zal gaan van de privacy. Maar er is na dinsdag "geen weg terug", aldus de dagbladen.

Ministeriële bijeenkomst
Nederland zal als EU-voorzitter een overleg van Europese ministers organiseren, op verzoek van België, meldt minister van Veiligheid en Justitie Ard van der Steur op Twitter. De bijeenkomst is wellicht op donderdagochtend al.

Eerder dinsdag zei Van der Steur al dat wordt bekeken of de Europese ministers die over terreur gaan bij elkaar moeten komen. De bewindsman sprak van "moorddadige aanslagen" en heeft België alle steun toegezegd.
Twee Nederlanders vermist na aanslagen Brussel

Bronnen & Blogs
Fok: Frontpage Live
Reddit over Brussel
HLN: Aanslagen Brussel
AD: Aanslagen in Brussel
Teruglezen: Aanslagen Brussel van minuut tot minuut
NRC: Wat we nu weten over de aanslagen in Brussel
Reuters World News live Blog

Live Streams
NPO
RTL Z


quote:
Belgische media hebben een foto in handen van de drie vermoedelijke daders van de aanslagen op de luchthaven Zaventem. De mannen lopen achter een bagagekarretje. De foto zou door de politie zijn getwitterd, terwijl het beeld eigenlijk voor intern gebruik was.

Of zij allemaal zijn omgekomen, is niet duidelijk. Bij de aanslagen in de vertrekhal gingen kort na elkaar twee bommen af. De Belgische minister Reynders van Buitenlandse Zaken zei eerder vandaag dat er rekening mee wordt gehouden dat er nog een dader voortvluchtig is. Het gevaar is nog niet geweken, waarschuwde hij.
bron: http://nos.nl/artikel/209(...)entem-verspreid.html

De discussie over de Islam kan hier: F&L / Hoe nu verder met de Islam na Parijs en Brussel?
  woensdag 23 maart 2016 @ 14:14:00 #2
425882 Lothiriel
Altijd optimistisch!
pi_160885848
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:09 schreef WhateverWhatever het volgende:
Toch als je gister de media moet moet geloven heeft Belgie te weinig info en de mogelijkheden gehad om dit te voorkomen, mensen zijn weggestopt in de ghetto`s zonder enig toezicht/info, daarnaast slechte communicatie van de inlichtingendiensten met elkaar, men kon gewoon lekker hun gang gaan in hun Arabisch wereldje in deze wijken,ook had er nooit naar buiten gebracht mogen worden dat Abdeslam zou gaan praten, daarom zijn gister de aanslagen ook gepleegd, waarschijnlijk vervroegd uit angst van praten.
Wat is dit voor onzin eigenlijk die altijd terugkomt? Het al dan niet verpauperen van je wijk heb je samen met je buurbewoners in de hand. Geen medelijden mee als je er een broeiplek voor terroristen mee kweekt.
Political correctness is tyranny with manners
- Charlton Heston
pi_160885850
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:05 schreef Lacoste het volgende:

[..]

Je kunt jezelf natuurlijk ook helemaal gek maken he. Amsterdam Centraal en Utrecht Centraal zijn ook makkelijke doelwitten. Ga je dat ook mijden?
Nee, maar ik reis dan ook nooit in de spits.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_160885877
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:14 schreef raptorix het volgende:

[..]

Nee, maar ik reis dan ook nooit in de spits.
Ik ook niet zo heel erg vaak, maar ik ga er geen festival, feest of voetbalwedstrijd voor afzeggen hoor. De kans dat je in het verkeer om komt is nog altijd vele malen groter.
Vincent zag het koren,
Einstein het getal,
Zeppelin de zeppelin,
en Johan zag de bal.
pi_160885891
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:15 schreef Lacoste het volgende:

[..]

Ik ook niet zo heel erg vaak, maar ik ga er geen festival, feest of voetbalwedstrijd voor afzeggen hoor. De kans dat je in het verkeer om komt is nog altijd vele malen groter.
Ik maak me ook niet zozeer zorgen over mezelf, maar wel hoe men het zou aanpakken met koningsdag.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_160885922
quote:
9s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:14 schreef Lothiriel het volgende:
Wat is dit voor onzin eigenlijk die altijd terugkomt? Het al dan niet verpauperen van je wijk heb je samen met je buurbewoners in de hand. Geen medelijden mee als je er een broeiplek voor terroristen mee kweekt.
Tegenwoordig heerst meer het individualisme waardoor mensen alleen kijken naar wat voor hen direct van belang is. Dat je je wijk samen leefbaar kan houden , komt bij een hoop niet eens op.
pi_160885927
quote:
9s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:14 schreef Lothiriel het volgende:

[..]

Wat is dit voor onzin eigenlijk die altijd terugkomt? Het al dan niet verpauperen van je wijk heb je samen met je buurbewoners in de hand. Geen medelijden mee als je er een broeiplek voor terroristen mee kweekt.
Ja maar als de buurtbewoners ook allemaal Arabisch praten is er totaal geen toezicht meer en als de inlichtingendiensten ook nog eens falen (kijk naar Abdeslam die daar 4 maanden ongezien kan wonen) maar een broeiplek was/is het zeker!
Hopelijk hebben de inlichtingendiensten hier in Nederland het beter voor elkaar.
  woensdag 23 maart 2016 @ 14:20:09 #8
425882 Lothiriel
Altijd optimistisch!
pi_160885956
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:17 schreef Chadi het volgende:

[..]

Tegenwoordig heerst meer het individualisme waardoor mensen alleen kijken naar wat voor hen direct van belang is. Dat je je wijk samen leefbaar kan houden , komt bij een hoop niet eens op.
Wel, ik woonde vroeger in één van de armste wijken van Dendermonde (da's België). Volledig autochtoon, maar sociaal-economisch gezien achtergesteld. Maar van zulke toestanden zoals in Molenbeek heb ik nooit wat gezien.

Dus blijkbaar is er toch nog iets anders dan de sociaal-economische situatie die daartoe leidt. Individualisme zal er misschien niet goed aan doen, maar die individualistische reflex is er evengoed bij autochtonen en wijken zoals Molenbeek tref je in 'witte' buurten toch niet aan.
Political correctness is tyranny with manners
- Charlton Heston
pi_160885965
In 1 dag tijd 26 delen, is het niet een beetje overdreven?
-He who makes peacefull revolution impossible, makes violent revolution inevitable-<br />John F Kennedy
<a href="http://www.harpersbazaar.nl/cultuur-reizen/news/a2125/onderzoek-taalpuristen-zijn-vreselijke-mensen/" rel="nofollow" target="_blank">http://www.harpersbazaar.(...)n-vreselijke-mensen/</a>
  Moderator woensdag 23 maart 2016 @ 14:21:29 #10
8781 crew  Frutsel
pi_160885981
Nog maar eens even O-)

quote:
Eén verdachte wordt momenteel ondervraagd

De Brusselse broers El Bakraoui zouden geïdentificeerd zijn als de zelfmoordterroristen die zichzelf gisteren opbliezen in de luchthaven van Zaventem en het metrostation, zo meldt het federaal parket
Dat zijn twee doden, twee terroristen, één daarvan staat op de foto uit de OP, de ander niet

quote:
Khalid El Bakraoui werd ook al genoemd in het onderzoek naar Salah Abdeslam. Van de derde terrorist, Najim Laachraoui, werd een tijdje gewag gemaakt dat hij was opgepakt, maar dat ontkent het federaal parket nu
Dat is de 3e verdachte, de man rechts op de foto die nog voortvluchtig is en die vermoedelijk de bomkoffer heeft gemaakt op Zaventem maar die zijn eigen bomkoffer niet heeft laten ontploffen en is gevlucht voor alles begon. Of de gevonden, niet ontplofte, bomgordel ook van hem is geweest is nog niet bekend.

quote:
Nu komt ook naar boven dat Mohamed Abrini, een andere vriend van Abdeslam, gelinkt wordt aan de aanslagen. De Federale Politie heeft gisterenavond in Schaarbeek ook een verdachte opgepakt op verdenking van betrokkenheid bij de aanslagen in Brussel, die persoon wordt momenteel nog ondervraagd. Het dreigingsniveau blijft voorlopig op niveau 4 behouden.
Ook hij staat niet op de foto voor zover ik dus weet.

quote:
De twee Brusselse broers El Bakraoui stonden bij het gerecht al bekend omwille van criminele feiten, maar werden voorheen nog niet gelinkt aan terrorisme. Vorige week werd voor het eerst gewag gemaakt van Khalid El Bakraoui. De man werd genoemd in het onderzoek naar Salah Abdeslam. Zo zou hij medehuurder zijn geweest van het pand waar vorige week de schietpartij heeft plaatsgevonden en Abdeslam nog kon vluchten.

Ibrahim El Bakraoui blijkt nu de kamikaze te zijn die zichzelf opblies in de luchthaven van Zaventem. Zijn broer Khalid blijkt de zelfmoordterrorist te zijn in het metrostation van Brussel, van hem zou eveneens een testament teruggevonden zijn in een vuilnisbak.

Er zou mogelijk nog een tweede verdachte bij de aanslagen in de metro zijn opgemerkt. Wie de twee mannen zijn, waarvan ééntje zich nog opblies in de luchthaven van Zaventem en de andere kon vluchten, is voorlopig nog niet bekend.
Hebben we het hier dan over de persoon links? En als die zich dus opblies zouden er dus DRIE explosies op Zaventem moeten zijn geweest terwijl we overal horen dat er twee waren. Maar die kofferbom was er ook... of was het een zelfmoordterrorist die zich met die kofferbom opblies? Daar van uitgaande klopt het dus, maar dan weten we nog niet wie die gast was, maar wel dat hij dood is.

quote:
De voortvluchtige verdachte, de mysterieuze man in de witte jas en het donkere petje werd een tijdje gelinkt aan Najim Laachraoui, maar daar wil het parket voorlopig nog geen bevestiging over geven. Volgens de federaal procureur Frederic Van Leeuwen vluchtte de derde verdachte weg nog voor de aanslag begon. Eerder werd aangenomen dat zijn bomgordel niet was afgegaan, maar dat blijkt nu dus niet waar te zijn.
quote:
Door die vlucht werd nog veel erger vermeden, want de derde man had de zwaarste explosieven bij zich, zo bleek toen DOVO de tas gecontroleerd liet ontploffen.

De betrokkenheid van de broers El Bakraoui zou bevestigd zijn aan de hand van vingerafdrukken in een woning in Schaarbeek. Bij de huiszoeking gisteravond werd een tas met daarin een zware lading explosieven gevonden. Ook werden 15 kilogram TATC, 150 liter aceton en 30 liter zuurstofwater aangetroffen. In een vuilbak in een straat in de Brusselse deelgemeente werd een laptop gevonden, daarop stond het een testament van Ibrahim. Bij die huiszoekingen werd ook een verdachte in Schaarbeek opgepakt op verdenking van betrokkenheid bij de aanslagen. Om wie het gaat, is voorlopig nog onduidelijk.

De 24-jarige Belgische Marokkan groeide op in Schaarbeek, en is een elektromechanicus van opleiding. In 2013 vertrok hij naar Syrië, in 2015 keerde hij terug. Hij hielp de bommen maken voor de aanslagen in Parijs. Zijn DNA werd gevonden in een huis in het Waalse Auvelais waar de bommen werden gemaakt, en in het huis waar Abdeslam na de aanslagen even onderdook. Hij stortte vanuit Brussel geld op de rekening van de nicht van "het brein" Abdelhamid Abaaoud om een tweede reeks aanslagen in Parijs voor te bereiden. Dat plan werd echter voorkomen door de politieactie in Saint-Denis.

Hij had geen strafblad, maar stond wel op de OCAD-lijst van Syriëstrijders, als strijdersnaam gebruikte hij Abou Idriss.
Vorige week dinsdag ontsnapte hij samen met Salah Abdeslam uit het appartement in Vorst waar de politie binnenviel.

Opvallend: Najim is de broer van Mourad Laachraoui (21) een taekwandotalent dat zich net niet plaatste voor de Spelen van Rio. De familie lijkt de banden met Najim helemaal te hebben doorgeknipt. Ze zeggen zelfs dat ze hem niet kennen, wellicht om de carrière van Mourad niet te schaden.

Het federaal parket ontkent nu dat Laachraoui opgepakt is.

Abrini

De 31-jarige Mohammed Abrini is vandaag ook opnieuw in beeld gebracht als mogelijke verdachte, hij wordt gezocht sinds de aanslagen van 13 november in Parijs. Abrini komt eveneens uit de Molenbeek en reisde twee dagen voor de aanslagen van 13 november met Salah Abdeslam naar de Franse hoofdstad. Bewakingsbeelden van een videocamera in een tankstation even ten noorden van Parijs laten zien hoe Abrini plaatsneem achter het stuur van een Renault Clio die ook werd gebruikt bij de aanslagen.

Abrini en Abdeslam kennen elkaar door en door. Ze groeiden samen op letterlijk twintig meter van elkaar op. Pal op de Gemeenteplaats, in het hartje van Molenbeek. Achter de hoek van datzelfde plein baatte Omar Abbaaoud jarenlang zijn winkeltje uit. Zijn zoon Abdelhamid Abbaoud was de officieuze leider van het Belgische ISIS-netwerk en het meesterbrein achter Verviers en Parijs.

Of Abrini in Syrië is geweest, is onduidelijk. Abrini heeft wel een jongere broer Souleymane, die in augustus 2014 omkwam in Syrië. Sinds juni 2015 staat Abrini op de OCAD-lijst van jihadi’s
Wordt nog vervolgd... :P
  woensdag 23 maart 2016 @ 14:22:33 #11
425882 Lothiriel
Altijd optimistisch!
pi_160885999
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:18 schreef WhateverWhatever het volgende:

[..]

Ja maar als de buurtbewoners ook allemaal Arabisch praten is er totaal geen toezicht meer en als de inlichtingendiensten ook nog eens falen (kijk naar Abdeslam die daar 4 maanden ongezien kan wonen) maar een broeiplek was/is het zeker!
Hopelijk hebben de inlichtingendiensten hier in Nederland het beter voor elkaar.
Dat krijg je als mensen weigeren zich in te passen in de maatschappij... Als je geen Frans of Nederlands wilt leren, dan zoek je het ook een beetje zelf. Er zijn kansen genoeg om de taal te leren. Ik weet dat er discriminatie is, en het is moeilijk als nieuwkomer, maar als je na 3 of zelfs 4 generaties nog je eigen taaltje spreekt doe je toch iets verkeerd lijkt me.

En dat er geen toezicht is, komt misschien ook omdat de plaatselijke jeugd het de politie zo lastig als ze maar kunnen maakt. Bij de arrestatie van Abdeslam zag je dat nog (200 flessen en stenen gooiende jongeren) :'). Ik zou als politieagent daar ook niet graag meer komen.
Political correctness is tyranny with manners
- Charlton Heston
pi_160886025
quote:
9s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:20 schreef Lothiriel het volgende:

[..]

Wel, ik woonde vroeger in één van de armste wijken van Dendermonde (da's België). Volledig autochtoon, maar sociaal-economisch gezien achtergesteld. Maar van zulke toestanden zoals in Molenbeek heb ik nooit wat gezien.

Dus blijkbaar is er toch nog iets anders dan de sociaal-economische situatie die daartoe leidt. Individualisme zal er misschien niet goed aan doen, maar die individualistische reflex is er evengoed bij autochtonen en wijken zoals Molenbeek tref je in 'witte' buurten toch niet aan.
Molenbeek is ook een geval apart . Daar heb je het gevoel alsof je ergens anders op aarde bent beland. Voelt niet echt EU aan om het zo te zeggen :D
  woensdag 23 maart 2016 @ 14:24:02 #13
452947 frietenstamp
Thierry! Thierry! Thierry!
pi_160886033
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:12 schreef Frutsel het volgende:

Dat is wel zo... beide broers zijn geïdentificeerd als zelfmoordterrorist. 1 op vliegveld, de ander in de metro

Als we zeker weten dat er een broer bij betrokken is dan kan die niet onbekend zijn en moet het de ongeïdentificeerde (uit het artikel van NRC.nl) zijn.

Dan is de linker op de foto de onbekende, op de vlucht.
De middelste: broer 1 (zelfmoord)
De rechter: een bekende, op de vlucht
De vierde niet op de foto: broer 2 (zelfmoord)
pi_160886040
quote:
9s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:22 schreef Lothiriel het volgende:

[..]

Dat krijg je als mensen weigeren zich in te passen in de maatschappij... Als je geen Frans of Nederlands wilt leren, dan zoek je het ook een beetje zelf. Er zijn kansen genoeg om de taal te leren. Ik weet dat er discriminatie is, en het is moeilijk als nieuwkomer, maar als je na 3 of zelfs 4 generaties nog je eigen taaltje spreekt doe je toch iets verkeerd lijkt me.

En dat er geen toezicht is, komt misschien ook omdat de plaatselijke jeugd het de politie zo lastig als ze maar kunnen maakt. Bij de arrestatie van Abdeslam zag je dat nog (200 flessen en stenen gooiende jongeren) :'). Ik zou als politieagent daar ook niet graag meer komen.
Klopt, het is gewoon een eigen staatje in een land geworden net zoals de buitenwijken van Parijs, gelukkig blijft het daar toch al een tijdje aardig rustig gelukkig.
pi_160886042
die gast die gezocht wordt doet me denken aan The Humpty Dance

  Eindredactie Sport / Forummod woensdag 23 maart 2016 @ 14:25:58 #16
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_160886076
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:21 schreef Frutsel het volgende:
Nog maar eens even O-)

[..]

Dat zijn twee doden, twee terroristen, één daarvan staat op de foto uit de OP, de ander niet

[..]

Dat is de 3e verdachte, de man rechts op de foto die nog voortvluchtig is en die vermoedelijk de bomkoffer heeft gemaakt op Zaventem maar die zijn eigen bomkoffer niet heeft laten ontploffen en is gevlucht voor alles begon. Of de gevonden, niet ontplofte, bomgordel ook van hem is geweest is nog niet bekend.

[..]

Ook hij staat niet op de foto voor zover ik dus weet.

[..]

Hebben we het hier dan over de persoon links? En als die zich dus opblies zouden er dus DRIE explosies op Zaventem moeten zijn geweest terwijl we overal horen dat er twee waren. Maar die kofferbom was er ook... of was het een zelfmoordterrorist die zich met die kofferbom opblies? Daar van uitgaande klopt het dus, maar dan weten we nog niet wie die gast was, maar wel dat hij dood is.

[..]

[..]

Wordt nog vervolgd... :P
Nu ben ik in de war :+

Die (Wit)-Russen zijn inmiddels weer van het toneel verdwenen? En dat het in die metro ook een zelfmoordenaar was had ik nog niet gelezen :o
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_160886082
Maar iedereen kan Geertje wel gek vinden maar ik kan mij totaal vinden in de grenzen dicht en de oud Syriëgangers mogen gewoon het land niet meer in!
  woensdag 23 maart 2016 @ 14:26:25 #18
452947 frietenstamp
Thierry! Thierry! Thierry!
pi_160886083
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:24 schreef WhateverWhatever het volgende:

[..]

Klopt, het is gewoon een eigen staatje in een land geworden net zoals de buitenwijken van Parijs, gelukkig blijft het daar toch al een tijdje aardig rustig gelukkig.
No go area's. En dat zonder hekken. ^O^
pi_160886098
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:26 schreef frietenstamp het volgende:

[..]

No go area's. En dat zonder hekken. ^O^
Precies, vroeger was dat de Bijlmer in Nederland, maar dat hebben zij toch aardig opgeknapt.
pi_160886100
Raar dat er opeens gesproken wordt over een derde (zelfs de krachtigste) explosie, maar dat daar nog niemand eerder over gerept heeft. Hoe laat is die bom ontploft dan? Kan toch niet zo zijn dat op het moment dat alle ogen en oren van de wereld gericht zijn op een plek, waar de gehele journalistieke wereld zicht omheen heeft verzameld, ongemerkt een bom is afgegaan? :?
pi_160886115
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:26 schreef WhateverWhatever het volgende:
Maar iedereen kan Geertje wel gek vinden maar ik kan mij totaal vinden in de grenzen dicht en de oud Syriëgangers mogen gewoon het land niet meer in!
Je kan hem wel gelijk geven maar lost hij daadwerkelijk wel iets op als hij straks misschien premier wordt.
Of blijft t bij aandacht vragen?
pi_160886133
Net of grenzen dicht ooit iets opgelost heeft. Voor de EU de grenzen open gooide waren er ook continu aanslagen.
pi_160886160
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:29 schreef Chadi het volgende:
Net of grenzen dicht ooit iets opgelost heeft. Voor de EU de grenzen open gooide waren er ook continu aanslagen.
Ja maar ik wil me veilig voelen.
wooblabalurg
  woensdag 23 maart 2016 @ 14:31:09 #24
192592 SureD1
------------------------------
pi_160886164
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:24 schreef frietenstamp het volgende:

[..]

Als we zeker weten dat er een broer bij betrokken is dan kan die niet onbekend zijn en moet het de ongeïdentificeerde (uit het artikel van NRC.nl) zijn.

Dan is de linker op de foto de onbekende, op de vlucht.
De middelste: broer 1 (zelfmoord)
De rechter: een bekende, op de vlucht
De vierde niet op de foto: broer 2 (zelfmoord)
De linker is dood... Van HLN:

Ibrahim El Bakraoui is geïdentificeerd als een van de aanslagplegers op Brussels Airport. Zijn identiteit werd achterhaald op basis van vingerafdrukken. Hij blies zichzelf op om 07.58 uur in de vertrekhal van Zaventem. Een tweede explosie vond meteen daarna plaats ter hoogte van lijn 2. De tweede kamikaze is nog niet geïdentificeerd, een derde dader is nog op de vlucht. Het gaat om de man met de witte jas en de zwarte hoed voor wie gisteren een opsporingsbericht werd verspreid. De persoon liet een rugzak achter met de zwaarste lading explosieven. Op de luchthaven werden géén oorlogswapens gevonden.

Op Zaventem dus drie man, twee dood en een op de vlucht...

Bij de metro iig een...
  Moderator woensdag 23 maart 2016 @ 14:31:26 #25
8781 crew  Frutsel
pi_160886170
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:24 schreef frietenstamp het volgende:

[..]

Als we zeker weten dat er een broer bij betrokken is dan kan die niet onbekend zijn en moet het de ongeïdentificeerde (uit het artikel van NRC.nl) zijn.

Dan is de linker op de foto de onbekende, op de vlucht.
De middelste: broer 1 (zelfmoord)
De rechter: een bekende, op de vlucht
De vierde niet op de foto: broer 2 (zelfmoord)
Mjah... lees het artikel wat ik hierboven post nog eens. Even een quote:

quote:
Er zou mogelijk nog een tweede verdachte bij de aanslagen in de metro zijn opgemerkt. Wie de twee mannen zijn, waarvan ééntje zich nog opblies in de luchthaven van Zaventem en de andere kon vluchten, is voorlopig nog niet bekend.
Mogelijk een TWEEDE verdachte in de Metro. Maar één daarvan is gevlucht (is dat dan ook dezelfde persoon rechts op de foto?) en één daarvan heeft zich alsnog opgeblazen in de luchthaven van Zaventem? (is dat dan de man links op de foto?)

Maar het woord "mogelijk" is dus ook zo'n twijfelgeval :')

Serieus.. echt duidelijk is het allemaal nog niet...
  woensdag 23 maart 2016 @ 14:31:51 #26
452947 frietenstamp
Thierry! Thierry! Thierry!
pi_160886176
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:21 schreef Frutsel het volgende:
van hem zou eveneens een testament teruggevonden zijn in een vuilnisbak.

Vaag verhaal van die testamenten in prullenbakken.
pi_160886188
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:28 schreef gijsman het volgende:

[..]

Je kan hem wel gelijk geven maar lost hij daadwerkelijk wel iets op als hij straks misschien premier wordt.
Of blijft t bij aandacht vragen?
Nee, dat geloof ik ook niet maar hij is wel de enige die iets durft te zeggen en hij wordt alleen maar groter hoor met dit soort aanslagen Nederlanders worden Islaammoe
  Moderator woensdag 23 maart 2016 @ 14:33:02 #28
8781 crew  Frutsel
pi_160886198
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:27 schreef bierkip het volgende:
Raar dat er opeens gesproken wordt over een derde (zelfs de krachtigste) explosie, maar dat daar nog niemand eerder over gerept heeft. Hoe laat is die bom ontploft dan? Kan toch niet zo zijn dat op het moment dat alle ogen en oren van de wereld gericht zijn op een plek, waar de gehele journalistieke wereld zicht omheen heeft verzameld, ongemerkt een bom is afgegaan? :?
Ze hebben later toch een bom gecontroleerd van afstand laten ontploffen om hem onschadelijk te maken. Bedoel je die?
  woensdag 23 maart 2016 @ 14:33:07 #29
452947 frietenstamp
Thierry! Thierry! Thierry!
pi_160886201
quote:
1s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:31 schreef SureD1 het volgende:

[..]

De linker is dood... Van HLN:

Ibrahim El Bakraoui is geïdentificeerd als een van de aanslagplegers op Brussels Airport. Zijn identiteit werd achterhaald op basis van vingerafdrukken. Hij blies zichzelf op om 07.58 uur in de vertrekhal van Zaventem. Een tweede explosie vond meteen daarna plaats ter hoogte van lijn 2. De tweede kamikaze is nog niet geïdentificeerd, een derde dader is nog op de vlucht. Het gaat om de man met de witte jas en de zwarte hoed voor wie gisteren een opsporingsbericht werd verspreid. De persoon liet een rugzak achter met de zwaarste lading explosieven. Op de luchthaven werden géén oorlogswapens gevonden.

Op Zaventem dus drie man, twee dood en een op de vlucht...

Bij de metro iig een...
De tweede explosie was geen kamikaze maar een tas. De zwaarste explosie die geen slachtoffers heeft veroorzaakt.
pi_160886203
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:31 schreef Frutsel het volgende:

[..]

Mjah... lees het artikel wat ik hierboven post nog eens. Even een quote:

[..]

Mogelijk een TWEEDE verdachte in de Metro. Maar één daarvan is gevlucht (is dat dan ook dezelfde persoon rechts op de foto?) en één daarvan heeft zich alsnog opgeblazen in de luchthaven van Zaventem? (is dat dan de man links op de foto?)

Maar het woord "mogelijk" is dus ook zo'n twijfelgeval :')

Serieus.. echt duidelijk is het allemaal nog niet...

Vaak is het handig om te kijken wat mensen zelf denken dat er gebeurt is en vooral wat er blijft plakken, heb je minder kans dat je met een voor Henk en Ingrid ongeloofwaardig verhaal komt.
wooblabalurg
pi_160886204
Nee die van de metro zijn niet dezelfde als van het vliegveld lijkt me

Dus TOCH mogelijk 5 terroristen? :p
pi_160886214
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:29 schreef Chadi het volgende:
Net of grenzen dicht ooit iets opgelost heeft. Voor de EU de grenzen open gooide waren er ook continu aanslagen.
Ook niet alles maar wel een beejte
pi_160886215
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:33 schreef Frutsel het volgende:

[..]

Ze hebben later toch een bom gecontroleerd van afstand laten ontploffen om hem onschadelijk te maken. Bedoel je die?
Die bedoelt hij denk ik ja. Was gisteren al vrij snel bekend toch?
Vincent zag het koren,
Einstein het getal,
Zeppelin de zeppelin,
en Johan zag de bal.
pi_160886226
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:33 schreef Frutsel het volgende:

[..]

Ze hebben later toch een bom gecontroleerd van afstand laten ontploffen om hem onschadelijk te maken. Bedoel je die?
Oh ok, nu snap ik het idd! thnx :)
  Moderator woensdag 23 maart 2016 @ 14:35:11 #35
8781 crew  Frutsel
pi_160886247
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:31 schreef frietenstamp het volgende:

[..]

Vaag verhaal van die testamenten in prullenbakken.
stond op laptop die in de straat in de prullenbak was gedeponeerd.
pi_160886286
Waarom zou je je testament in een prullenbak gooien, je weet toch dat je dood gaat, dan had je het net zo goed thuis kunnen laten liggen.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
  woensdag 23 maart 2016 @ 14:37:35 #37
192592 SureD1
------------------------------
pi_160886289
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:33 schreef frietenstamp het volgende:

[..]

De tweede explosie was geen kamikaze maar een tas. De zwaarste explosie die geen slachtoffers heeft veroorzaakt.
Dan hangt het op het woord kamikaze... Daaruit impliceer ik dat die tweede ook dood is. Als HLN dat woord wat losser gebruikt kan het inderdaad dat van de drie op de foto alleen de middelste zich opgeblazen heeft en dat er nog twee rondlopen...
pi_160886305
'Vol in debat met juichende leerlingen'

Haha, laat mij niet lachen, alsof je kan debatteren met deze droeftoetters. :')
Gewoon 20 stokslagen of stenigen kijken of zij het dan nog een keer doen.
  woensdag 23 maart 2016 @ 14:38:43 #39
452947 frietenstamp
Thierry! Thierry! Thierry!
pi_160886310
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:35 schreef Frutsel het volgende:

[..]

stond op laptop die in de straat in de prullenbak was gedeponeerd.
In "de" straat (welke straat?) is een laptop met een testament gevonden. Op een andere lokatie is in een andere prullenbak nog een tweede testament gevonden.
pi_160886334
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:31 schreef frietenstamp het volgende:

[..]

Vaag verhaal van die testamenten in prullenbakken.
Vind het ook iets te toevallig en exact beschreven zoals al door velen is geopperd. Door het oppakken van Abdeslam en het laten weten dat hij best wel bereid zou zijn tot praten dat daardoor deze daders eerder dan gepland hun aanslag wilden uitvoeren.

Aan de ene kant blijkt het huis waar de daders zich schuil hielden ook aan deze aanname te voldoen doordat er nog van alles aan bommateriaal te vinden was. Alles overhaast dus.

Aan de andere kant hoop ik niet dat het blufpoker is geweest van de autoriteiten met al deze doden tot gevolg.
“To destroy a people you must first sever their roots.”
pi_160886351
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:38 schreef WhateverWhatever het volgende:
'Vol in debat met juichende leerlingen'

Haha, laat mij niet lachen, alsof je kan debatteren met deze droeftoetters. :')
Fijn dat je je jonge medemens al bij voorbaat afschrijft. Toont echt je hart voor de zaak.
wooblabalurg
pi_160886357
Wow, wat een dag gisteren... Ik woon en werk niet zo ver van Zaventem.
Heel wat mensen die ik ken zijn op het nippertje niet aanwezig geweest bij de aanslagen (familielid is een halte eerder uit die metro gestapt omdat ze een 'slecht gevoel' had, kennis die in vertrekhal werkt had dienstwissel gedaan en daardoor gisteren een late dienst in plaats van vroege, nog iemand anders had 30 minuten daarvoor iemand opgehaald die geland was, etc).

Iedereen loopt hier wat verdoofd rond. Onwerkelijk gevoel...

quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:33 schreef Lacoste het volgende:

[..]

Die bedoelt hij denk ik ja. Was gisteren al vrij snel bekend toch?
Er was een rugzak niet ontploft, deze had de zwaarste explosieven. De bom was echter erg onstabiel geworden door de explosies en is daardoor ontploft op het moment dat DOVO is toegekomen. Niet echt gecontroleerd gebeurd, maar er waren gelukkig geen mensen aanwezig toen, waardoor er geen extra gewonden zijn gevallen.
pi_160886374
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:38 schreef frietenstamp het volgende:

[..]

In "de" straat (welke straat?) is een laptop met een testament gevonden. Op een andere lokatie is in een andere prullenbak nog een tweede testament gevonden.
Dat is terrorist 101, altijd je testament en ID laten slingeren op plaats delict. Op die manier weet iedereen wie het was en hoeft niemand onnodige vragen te stellen.
wooblabalurg
  Moderator woensdag 23 maart 2016 @ 14:43:13 #44
8781 crew  Frutsel
pi_160886407
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:38 schreef frietenstamp het volgende:

[..]

In "de" straat (welke straat?) is een laptop met een testament gevonden. Op een andere lokatie is in een andere prullenbak nog een tweede testament gevonden.
Max Roosstraat

http://nieuws.vtm.be/binn(...)-schaarbeek-afgerond
pi_160886439
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:40 schreef C_elf het volgende:
Wow, wat een dag gisteren... Ik woon en werk niet zo ver van Zaventem.
Heel wat mensen die ik ken zijn op het nippertje niet aanwezig geweest bij de aanslagen (familielid is een halte eerder uit die metro gestapt omdat ze een 'slecht gevoel' had, kennis die in vertrekhal werkt had dienstwissel gedaan en daardoor gisteren een late dienst in plaats van vroege, nog iemand anders had 30 minuten daarvoor iemand opgehaald die geland was, etc).

Iedereen loopt hier wat verdoofd rond. Onwerkelijk gevoel...

[..]

Er was een rugzak niet ontploft, deze had de zwaarste explosieven. De bom was echter erg onstabiel geworden door de explosies en is daardoor ontploft op het moment dat DOVO is toegekomen. Niet echt gecontroleerd gebeurd, maar er waren gelukkig geen mensen aanwezig toen, waardoor er geen extra gewonden zijn gevallen.
Een slecht gevoel?
pi_160886478
quote:
1s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:44 schreef Slaro het volgende:

[..]

Een slecht gevoel?
Toeval bestaat niet.
pi_160886505
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:46 schreef skysherrif het volgende:

[..]

Toeval bestaat niet.
Heeftie al gereageerd op FB? :P
pi_160886543
quote:
1s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:44 schreef Slaro het volgende:

[..]

Een slecht gevoel?
Ja, ze gaat normaal altijd met de auto naar Brussel, maar die startte 's ochtends niets. Dus dan maar de trein en metro genomen. Ondertussen had ze via haar gsm al het nieuws enzo wat gevolgd. En dan in die metro kreeg ze het ineens benauwd en moest ze echt weg. Dus uitgestapt en een taxi genomen naar haar werk. Daar kreeg ze dan te horen dat in die metro aan de volgende halte de bom was ontploft.

quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:46 schreef skysherrif het volgende:

[..]

Toeval bestaat niet.
Zoiets dus ja :)
pi_160886566
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:49 schreef C_elf het volgende:

[..]

Ja, ze gaat normaal altijd met de auto naar Brussel, maar die startte 's ochtends niets. Dus dan maar de trein en metro genomen. Ondertussen had ze via haar gsm al het nieuws enzo wat gevolgd. En dan in die metro kreeg ze het ineens benauwd en moest ze echt weg. Dus uitgestapt en een taxi genomen naar haar werk. Daar kreeg ze dan te horen dat in die metro aan de volgende halte de bom was ontploft.

[..]

Zoiets dus ja :)
Goed dat ze er uit is gegaan.
  woensdag 23 maart 2016 @ 14:51:46 #50
287899 Smoofie
Duikeendje? Duikeendje!!
pi_160886578
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:49 schreef C_elf het volgende:

[..]

Ja, ze gaat normaal altijd met de auto naar Brussel, maar die startte 's ochtends niets. Dus dan maar de trein en metro genomen. Ondertussen had ze via haar gsm al het nieuws enzo wat gevolgd. En dan in die metro kreeg ze het ineens benauwd en moest ze echt weg. Dus uitgestapt en een taxi genomen naar haar werk. Daar kreeg ze dan te horen dat in die metro aan de volgende halte de bom was ontploft.

[..]

Zoiets dus ja :)
Val alle duizenden mensen is er altijd wel iemand die door toeval eraan ontsnapt
AFCA
Qui audet adipiscitur
  woensdag 23 maart 2016 @ 14:51:47 #51
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_160886580
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:49 schreef C_elf het volgende:

[..]

Ja, ze gaat normaal altijd met de auto naar Brussel, maar die startte 's ochtends niets. Dus dan maar de trein en metro genomen. Ondertussen had ze via haar gsm al het nieuws enzo wat gevolgd. En dan in die metro kreeg ze het ineens benauwd en moest ze echt weg. Dus uitgestapt en een taxi genomen naar haar werk. Daar kreeg ze dan te horen dat in die metro aan de volgende halte de bom was ontploft.

[..]

Zoiets dus ja :)
Darn :{
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_160886596
en hoe is het met Banaantje? :)
...
pi_160886604
quote:
17s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:40 schreef Baconbus het volgende:

[..]

Fijn dat je je jonge medemens al bij voorbaat afschrijft. Toont echt je hart voor de zaak.
Met dit soort jongens kan je niet in discussie, je weet tcch..
  woensdag 23 maart 2016 @ 14:53:34 #54
452947 frietenstamp
Thierry! Thierry! Thierry!
pi_160886617
quote:
14s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:41 schreef Baconbus het volgende:

[..]

Dat is terrorist 101, altijd je testament en ID laten slingeren op plaats delict. Op die manier weet iedereen wie het was en hoeft niemand onnodige vragen te stellen.
Ben wel benieuwd wat er in de nalatenschap van zo'n terrorist zit om te verdelen, behalve zijn explosieven, spijkerverzameling en afwijzingsbrieven voor stages.
pi_160886624
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:52 schreef WhateverWhatever het volgende:

[..]

Met dit soort jongens kan je niet in discussie, je weet tcch..
Zelf de discussie afkappen levert weinig op. Niemand heeft ook echt gelijk, het zijn enkel andere invalshoeken.
wooblabalurg
pi_160886630
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:49 schreef C_elf het volgende:

[..]

Ja, ze gaat normaal altijd met de auto naar Brussel, maar die startte 's ochtends niets. Dus dan maar de trein en metro genomen. Ondertussen had ze via haar gsm al het nieuws enzo wat gevolgd. En dan in die metro kreeg ze het ineens benauwd en moest ze echt weg. Dus uitgestapt en een taxi genomen naar haar werk. Daar kreeg ze dan te horen dat in die metro aan de volgende halte de bom was ontploft.

[..]

Zoiets dus ja :)
En was het ook haar metro die was getroffen?!
pi_160886641
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:49 schreef C_elf het volgende:

[..]

Ja, ze gaat normaal altijd met de auto naar Brussel, maar die startte 's ochtends niets. Dus dan maar de trein en metro genomen. Ondertussen had ze via haar gsm al het nieuws enzo wat gevolgd. En dan in die metro kreeg ze het ineens benauwd en moest ze echt weg. Dus uitgestapt en een taxi genomen naar haar werk. Daar kreeg ze dan te horen dat in die metro aan de volgende halte de bom was ontploft.

[..]

Zoiets dus ja :)
Beetje het Final Destination gevoel :)
pi_160886670
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:53 schreef frietenstamp het volgende:

[..]

Ben wel benieuwd wat er in de nalatenschap van zo'n terrorist zit om te verdelen, behalve zijn explosieven, spijkerverzameling en afwijzingsbrieven voor stages.
Het zal je verbazen maar terorristen zijn soms net mensen, dus wellicht een niet-compleet servies, een blender en een romantisch dagboek. Maar voor t zelfde geld bedenkt iedereen er zelf een beeld bij wat voor hen prettig voelt.
wooblabalurg
  woensdag 23 maart 2016 @ 14:57:01 #59
399552 DUTCHKO
Globetrotter
pi_160886688
quote:
9s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:22 schreef Lothiriel het volgende:

[..]

Dat krijg je als mensen weigeren zich in te passen in de maatschappij... Als je geen Frans of Nederlands wilt leren, dan zoek je het ook een beetje zelf. Er zijn kansen genoeg om de taal te leren. Ik weet dat er discriminatie is, en het is moeilijk als nieuwkomer, maar als je na 3 of zelfs 4 generaties nog je eigen taaltje spreekt doe je toch iets verkeerd lijkt me.

En dat er geen toezicht is, komt misschien ook omdat de plaatselijke jeugd het de politie zo lastig als ze maar kunnen maakt. Bij de arrestatie van Abdeslam zag je dat nog (200 flessen en stenen gooiende jongeren) :'). Ik zou als politieagent daar ook niet graag meer komen.
Wat ik dus niet begrijp is, als je dit soort gedrag om je heen ziet, dat je gewoon niet keihard ingrijpt.
Daders van dit soort rellen indentificeren, gegevens verzamelen en als ze 2 paspoorten hebben de Belgische afnemen en eruit flikkeren.... reden: onoverkomelijk onaangepast gedrag, symphatie en goedkeuring naar radicaal extremisme welke een gevaar is voor de Rechtsstaat Belgie cq de EU.

Kortom: eruit met dat zooitje.
  woensdag 23 maart 2016 @ 14:58:27 #60
452947 frietenstamp
Thierry! Thierry! Thierry!
pi_160886719
quote:
11s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:56 schreef Baconbus het volgende:

[..]

Het zal je verbazen maar terorristen zijn soms net mensen, dus wellicht een niet-compleet servies, een blender en een romantisch dagboek. Maar voor t zelfde geld bedenkt iedereen er zelf een beeld bij wat voor hen prettig voelt.
Wel de moeite waard dus om een testament voor op te stellen en in een prullenbak te dumpen voor het geval de notaris daar zijn post komt ophalen. :')
pi_160886723
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:57 schreef DUTCHKO het volgende:

[..]

Wat ik dus niet begrijp is, als je dit soort gedrag om je heen ziet, dat je gewoon niet keihard ingrijpt.
Daders van dit soort rellen indentificeren, gegevens verzamelen en als ze 2 paspoorten hebben de Belgische afnemen en eruit flikkeren.... reden: onoverkomelijk onaangepast gedrag, symphatie en goedkeuring naar radicaal extremisme welke een gevaar is voor de Rechtsstaat Belgie cq de EU.

Kortom: eruit met dat zooitje.
Ja, maar dan ben je dus weer racistisch en gaan ze jou vergelijken met Geertje, maar totaal met je eens hoor, geen woorden maar daden, de maat is vol aanpakken!
pi_160886749
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:57 schreef DUTCHKO het volgende:

[..]

Wat ik dus niet begrijp is, als je dit soort gedrag om je heen ziet, dat je gewoon niet keihard ingrijpt.
Daders van dit soort rellen indentificeren, gegevens verzamelen en als ze 2 paspoorten hebben de Belgische afnemen en eruit flikkeren.... reden: onoverkomelijk onaangepast gedrag, symphatie en goedkeuring naar radicaal extremisme welke een gevaar is voor de Rechtsstaat Belgie cq de EU.

Kortom: eruit met dat zooitje.
pi_160886751
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:58 schreef frietenstamp het volgende:

[..]

Wel de moeite waard dus om een testament voor op te stellen en in een prullenbak te dumpen voor het geval de notaris daar zijn post komt ophalen. :')
In deze context denk ik bij een testament eerder aan iets wat te vergelijken is met een zelfmoordbrief.
wooblabalurg
  woensdag 23 maart 2016 @ 15:00:52 #64
192592 SureD1
------------------------------
pi_160886767
Dit helpt een beetje bij het tellen hoeveel terroristen we nog zoeken:

http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)gen-in-Brussel.dhtml
  woensdag 23 maart 2016 @ 15:03:15 #65
218617 YazooW
bel de wouten!
pi_160886805
RT
RT – Verified account ‏@RT_com

BREAKING: Atlanta airport evacuated over suspicious package, reports of shooting
https://mobile.twitter.com/RT_com/status/712639003649040385
  woensdag 23 maart 2016 @ 15:04:50 #66
452947 frietenstamp
Thierry! Thierry! Thierry!
pi_160886829
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:59 schreef Baconbus het volgende:

[..]

In deze context denk ik bij een testament eerder aan iets wat te vergelijken is met een zelfmoordbrief.
Iets van een persverklaring of zo? "Kanker-europa, fuck USA, dood aan infidels, IS4ever"

Ben nog steeds benieuwd, laat ze het maar openbaar maken.
pi_160886874
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:04 schreef frietenstamp het volgende:

[..]

Iets van een persverklaring of zo? "Kanker-europa, fuck USA, dood aan infidels, IS4ever"

Ben nog steeds benieuwd, laat ze het maar openbaar maken.
Meestal maken ze alleen dingen openbaar die doordat ze openbaar worden gemaakt nieuwe informatie opleveren. Verwacht ik niet hierbij.
wooblabalurg
  woensdag 23 maart 2016 @ 15:07:24 #68
292419 NoXia
Productiefoutje
pi_160886882
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:03 schreef YazooW het volgende:
RT
RT – Verified account ‏@RT_com

BREAKING: Atlanta airport evacuated over suspicious package, reports of shooting
https://mobile.twitter.com/RT_com/status/712639003649040385
Dat is best ver weg.
  woensdag 23 maart 2016 @ 15:07:41 #69
369021 tfors
gaarne wijzigen naar #ANONIEM
pi_160886893
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:57 schreef DUTCHKO het volgende:

[..]

Wat ik dus niet begrijp is, als je dit soort gedrag om je heen ziet, dat je gewoon niet keihard ingrijpt.
Daders van dit soort rellen indentificeren, gegevens verzamelen en als ze 2 paspoorten hebben de Belgische afnemen en eruit flikkeren.... reden: onoverkomelijk onaangepast gedrag, symphatie en goedkeuring naar radicaal extremisme welke een gevaar is voor de Rechtsstaat Belgie cq de EU.

Kortom: eruit met dat zooitje.
Ik snap het ook echt niet. Veel mensen in NW-Europa zijn gewoon niet trots genoeg op hun eigen land om voor zichzelf op te komen denk ik.
pi_160886934
quote:
1s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:54 schreef Slaro het volgende:

[..]

En was het ook haar metro die was getroffen?!
Dat is nog niet helemaal duidelijk, maar gezien het uur enzo is de kans erg groot.

quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:07 schreef Baconbus het volgende:

[..]

Meestal maken ze alleen dingen openbaar die doordat ze openbaar worden gemaakt nieuwe informatie opleveren. Verwacht ik niet hierbij.
Het parket heeft het testament van Ibrahim El Bakraoui gedeeltelijk openbaar gemaakt. Volgens De Morgen: In dat testament zegt de terrorist, die zichzelf opblies in Zaventem, dat hij zich "gehaast", "niet wetende wat te doen", "overal gezocht" en "niet meer veilig" voelde. En dat "als het zou aanslepen", hij vreesde om "naast hen in een cel te eindigen".
pi_160886958
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:07 schreef tfors het volgende:

[..]

Ik snap het ook echt niet. Veel mensen in NW-Europa zijn gewoon niet trots genoeg op hun eigen land om voor zichzelf op te komen denk ik.
Wat heeft trots zijn op je eigen land te maken met voor jezelf opkomen?
wooblabalurg
  woensdag 23 maart 2016 @ 15:11:06 #72
292419 NoXia
Productiefoutje
pi_160886968
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:09 schreef C_elf het volgende:

[..]

Dat is nog niet helemaal duidelijk, maar gezien het uur enzo is de kans erg groot.

[..]

Het parket heeft het testament van Ibrahim El Bakraoui gedeeltelijk openbaar gemaakt. Volgens De Morgen: In dat testament zegt de terrorist, die zichzelf opblies in Zaventem, dat hij zich "gehaast", "niet wetende wat te doen", "overal gezocht" en "niet meer veilig" voelde. En dat "als het zou aanslepen", hij vreesde om "naast hen in een cel te eindigen".
Ongeleid projectiel dus. Weinig georganiseerd.
pi_160886981
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:09 schreef C_elf het volgende:

[..]

Het parket heeft het testament van Ibrahim El Bakraoui gedeeltelijk openbaar gemaakt. Volgens De Morgen: In dat testament zegt de terrorist, die zichzelf opblies in Zaventem, dat hij zich "gehaast", "niet wetende wat te doen", "overal gezocht" en "niet meer veilig" voelde. En dat "als het zou aanslepen", hij vreesde om "naast hen in een cel te eindigen".
Ah kijk dat klinkt redelijk geloofwaardig. Geen uitweg meer zien. Dan maar dit. Plausibel.
wooblabalurg
  woensdag 23 maart 2016 @ 15:13:02 #74
54837 nixxx
NIET broer van TD
pi_160887008
Aceton en zuurstofwater, dat laatste zal wel waterstof peroxide zijn op zijn Belgs. Daar maak je TATP van, behoorlijk link explosief want druk en wrijvingsgevoelig. Als ze daar drie of vier keer 15 kilo van hebben gemaakt hebben ze geluk gehad dat ze zelf niet de lucht in zijn gegaan. Al zou dat verreweg mijn voorkeur hebben gehad.
ik ben niet gek.. ik ben volstrekt niet gek, ik ben helemaal niet gek... ik ben een nagemaakte gek
gooi alles weg neem een besluit, doe als het moet alles opnieuw
  woensdag 23 maart 2016 @ 15:14:03 #75
369021 tfors
gaarne wijzigen naar #ANONIEM
pi_160887029
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:10 schreef Baconbus het volgende:

[..]

Wat heeft trots zijn op je eigen land te maken met voor jezelf opkomen?
Ik weet niet hoe ik het moet uitleggen, maar ik heb het gevoel dat mensen zich nog steeds schamen dat we in het verleden met geweld de wedloop naar welvaart gewonnen hebben. En dat we nu dus verplicht zijn om die welvaart te delen met andere culturen. In principe wel prima denk ik dan, maar dan alleen met mensen die het ook verdienen, niet dat soort subculturen die hier continu rotzooi zitten te schoppen of erger.
  Moderator woensdag 23 maart 2016 @ 15:15:10 #76
214736 crew  dick_laurent
Dick Laurent Is Dead
pi_160887054
Voor wie denkt dat de problemen in Molenbeek / Brussel iets van de laatste tijd is? Nope. Shit is daar al loos met migranten sinds 1991 en daarvoor al, kijk maar:

  woensdag 23 maart 2016 @ 15:16:30 #77
452947 frietenstamp
Thierry! Thierry! Thierry!
pi_160887085
quote:
14s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:11 schreef Baconbus het volgende:

[..]

Ah kijk dat klinkt redelijk geloofwaardig. Geen uitweg meer zien. Dan maar dit. Plausibel.
"Overal gezocht". Is dat wat ze met wanhopig bedoelen?
  woensdag 23 maart 2016 @ 15:16:52 #78
330618 MrvanTrapZ
Facta, non verba
pi_160887094
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:15 schreef dick_laurent het volgende:
Voor wie denkt dat de problemen in Molenbeek / Brussel iets van de laatste tijd is? Nope. Shit is daar al loos met migranten sinds 1991 en daarvoor al, kijk maar:

Kippenvel bij dat intro muziekje. _O_ Nostalgie.
Rock you in your face and stab your brain with your nosebone
pi_160887142
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:15 schreef dick_laurent het volgende:
Voor wie denkt dat de problemen in Molenbeek / Brussel iets van de laatste tijd is? Nope. Shit is daar al loos met migranten sinds 1991 en daarvoor al, kijk maar:

Deze groeperingen zijn gewoon aan hun lot overgelaten, zoek het uit en succes en laat ons vooral met rust... -O-
  woensdag 23 maart 2016 @ 15:20:12 #80
369021 tfors
gaarne wijzigen naar #ANONIEM
pi_160887170
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:19 schreef WhateverWhatever het volgende:

[..]

Deze groeperingen zijn gewoon aan hun lot overgelaten, zoek het uit en succes en laat ons vooral met rust... -O-
Chinese immigranten bijvoorbeeld worden ook aan hun lot overgelaten en daar hoor je vooral goede dingen over.
pi_160887195
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:14 schreef tfors het volgende:

[..]

Ik weet niet hoe ik het moet uitleggen, maar ik heb het gevoel dat mensen zich nog steeds schamen dat we in het verleden met geweld de wedloop naar welvaart gewonnen hebben. En dat we nu dus verplicht zijn om die welvaart te delen met andere culturen. In principe wel prima denk ik dan, maar dan alleen met mensen die het ook verdienen, niet dat soort subculturen die hier continu rotzooi zitten te schoppen of erger.
Is toch niet zo vreemd dat mensen zich schamen voor mensonterende taferelen?
Natuurlijk moeten we de welvaart delen, iedereen moet de welvaart proeven zodat we samen nog meer welvaart kunnen realiseren, want iedereen verdiend evenveel welvaart.
wooblabalurg
pi_160887238
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:20 schreef tfors het volgende:

[..]

Chinese immigranten bijvoorbeeld worden ook aan hun lot overgelaten en daar hoor je vooral goede dingen over.
Ja maar die leven niet met hun gedachten nog in de Middeleeuwen of hebben haat tegen het Westen en zijn zwaar gelovig, en ook niet geheel onbelangrijk zij hebben tenminste normen en waarden meegekregen tijdens hun opvoeding. Conclusie: een chinees kan je niet met de Arabische cultuur vergelijken.
  Moderator woensdag 23 maart 2016 @ 15:23:41 #83
214736 crew  dick_laurent
Dick Laurent Is Dead
pi_160887239
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:20 schreef tfors het volgende:

[..]

Chinese immigranten bijvoorbeeld worden ook aan hun lot overgelaten en daar hoor je vooral goede dingen over.
Yup. Iets met M en arokkanen en probleemgedrag. Maar ja.... als je dat zegt dan ben je een racist... ipv een realist :')
pi_160887244
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:20 schreef tfors het volgende:

[..]

Chinese immigranten bijvoorbeeld worden ook aan hun lot overgelaten en daar hoor je vooral goede dingen over.
Die hebben gemiddeld een veel hoger IQ.
pi_160887248
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:15 schreef dick_laurent het volgende:
Voor wie denkt dat de problemen in Molenbeek / Brussel iets van de laatste tijd is? Nope. Shit is daar al loos met migranten sinds 1991 en daarvoor al, kijk maar:

En voor wie denkt dat inmenging in het Midden-Oosten door het Westen iets van de laaste tijd is idem.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
  Moderator woensdag 23 maart 2016 @ 15:24:43 #86
214736 crew  dick_laurent
Dick Laurent Is Dead
pi_160887260
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:24 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

En voor wie denkt dat inmenging in het Midden-Oosten door het Westen iets van de laaste tijd is idem.
Waar. Ik ontken dat ook niet. Geef alleen de feiten ;)
  woensdag 23 maart 2016 @ 15:25:13 #87
369021 tfors
gaarne wijzigen naar #ANONIEM
pi_160887270
quote:
17s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:21 schreef Baconbus het volgende:

[..]

Is toch niet zo vreemd dat mensen zich schamen voor mensonterende taferelen?
Natuurlijk moeten we de welvaart delen, iedereen moet de welvaart proeven zodat we samen nog meer welvaart kunnen realiseren, want iedereen verdiend evenveel welvaart.
Nee, maar wil jij ook welvaart delen met tuig?
pi_160887286
Waarom zouden die gasten zichzelf vaak opblazen, terwijl je dus ook gewoon een bom kan achterlaten in een rugzakje? Zou de ene moslimboef levensmoeier zijn dan de andere?
pi_160887309
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:26 schreef Pleun2011 het volgende:
Waarom zouden die gasten zichzelf vaak opblazen, terwijl je dus ook gewoon een bom kan achterlaten in een rugzakje? Zou de ene moslimboef levensmoeier zijn dan de andere?
Sterven als martelaar, grote eer
pi_160887342
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:26 schreef Pleun2011 het volgende:
Waarom zouden die gasten zichzelf vaak opblazen, terwijl je dus ook gewoon een bom kan achterlaten in een rugzakje? Zou de ene moslimboef levensmoeier zijn dan de andere?
De 1 is kanslozer dan de ander. Misschien daarom
  woensdag 23 maart 2016 @ 15:30:44 #91
454110 Alektorophobia
minderminderminder
pi_160887362
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 15:03 schreef DUTCHKO het volgende:

[..]

Niets.
Die zullen (hopelijk) geen doelwit worden.
Het zijn vaak de coalitie landen die meevechten met de US in het Midden Oosten en Noord Afrika.
IS gerelateerd op dit moment.
Die zijn al doelwit geweest daarom noemde ik die twee landen ook. De Iraakse terrorist Taymour Abdulwahab wilde een aanslag plegen op een station. De bomgordel ging echter te vroeg af waardoor er slechts 2 gewonden waren. In Malmö explodeerde in 2014 maar liefst 36 bommen http://nieuwreligieuspeil.net/node/5779 die vooral politieauto's en politiebureaus trof. Daders komen uit een groep van zo'n 10 islamieten. In Denemarken wordt er een aanslag gepleegd op cartoonist Lars Vilks. Verschillende slachtoffers één dode. Een dag later wordt er een aanslag gepleegd op een synagoge 3 slachtoffers. Daarnaast zijn er in beide landen een reeks aanslagen op tijd voorkomen. Het heeft dus niets te maken met landen die in de coalitie tegen IS zitten. De rode draad is duidelijk de immigratiepolitiek. Dat is de bron en niets anders.
De landen die niet aan meedoen aan de massa-import uit het Midden Oosten en niets van de islam moeten hebben blijven dan ook verschoond van aanslagen. (zie Polen, Tsjechië, Hongarije, Slowakije, Roemenië)
God bestaat niet dus geniet van het leven
pi_160887373
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:25 schreef tfors het volgende:

[..]

Nee, maar wil jij ook welvaart delen met tuig?
Tuig is een subjectief begrip bedoelt om verdeeldheid te creëren.
We zijn allemaal mensen, en iedereen is evenveel waard.
wooblabalurg
  woensdag 23 maart 2016 @ 15:31:15 #93
292419 NoXia
Productiefoutje
pi_160887379
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:27 schreef skysherrif het volgende:

[..]

Sterven als martelaar, grote eer
Dit ja en iets met maagden
  woensdag 23 maart 2016 @ 15:31:31 #95
130298 TheThirdMark
To what Purpose!
pi_160887380
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:10 schreef Baconbus het volgende:

[..]

Wat heeft trots zijn op je eigen land te maken met voor jezelf opkomen?
Omdat je als NW-Europeaan, vooral de blanke soort, wettelijk gezien niet voor jezelf mag opkomen.
Wanneer je het gedrag van bepaalde MO-afkomstigen aan de kaak stelt wordt je publiekelijk aan de schandpaal genageld en staat er om de haverklap een agent aan je deur om te sommeren op te houden.
Wanneer een bepaalde MO-afkomstige naar, als voorbeeld, Syrie afreist om te gaan moorden en verkrachten wordt hij met open armen thuis opgevangen, groot applaus van de overheid erbij dat hij toch wel dapper was om dat achter zich te laten om hier weer verder te gaan met zijn leven. Van een gevangenisstraf is nimmer sprake.

En dat zorgt er wel voor dat velen zoiets hebben van ''ok, dan maar niet''.
pi_160887435
quote:
14s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:31 schreef TheThirdMark het volgende:

[..]

Omdat je als NW-Europeaan, vooral de blanke soort, wettelijk gezien niet voor jezelf mag opkomen.
Wanneer je het gedrag van bepaalde MO-afkomstigen aan de kaak stelt wordt je publiekelijk aan de schandpaal genageld en staat er om de haverklap een agent aan je deur om te sommeren op te houden.
Wanneer een bepaalde MO-afkomstige naar, als voorbeeld, Syrie afreist om te gaan moorden en verkrachten wordt hij met open armen thuis opgevangen, groot applaus van de overheid erbij dat hij toch wel dapper was om dat achter zich te laten om hier weer verder te gaan met zijn leven. Van een gevangenisstraf is nimmer sprake.

En dat zorgt er wel voor dat velen zoiets hebben van ''ok, dan maar niet''.
Als je wettelijk gezien niet voor jezelf op mag komen heb je denk ik een probleem met de wet.
En als je een probleem hebt met de wet heb je een probleem met de rechtbanken en politiek.
Ik zie niet wat trots zijn op je eigen land daarmee te maken heeft. Wellicht dat je het nader uit kan leggen.
wooblabalurg
pi_160887437
quote:
14s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:31 schreef TheThirdMark het volgende:

[..]

Omdat je als NW-Europeaan, vooral de blanke soort, wettelijk gezien niet voor jezelf mag opkomen.
Wanneer je het gedrag van bepaalde MO-afkomstigen aan de kaak stelt wordt je publiekelijk aan de schandpaal genageld en staat er om de haverklap een agent aan je deur om te sommeren op te houden.
Wanneer een bepaalde MO-afkomstige naar, als voorbeeld, Syrie afreist om te gaan moorden en verkrachten wordt hij met open armen thuis opgevangen, groot applaus van de overheid erbij dat hij toch wel dapper was om dat achter zich te laten om hier weer verder te gaan met zijn leven. Van een gevangenisstraf is nimmer sprake.

En dat zorgt er wel voor dat velen zoiets hebben van ''ok, dan maar niet''.
Zo is het. Al je woorden moeten blijkbaar op een gouden schaaltje. Je zou eens iemand tegen het zere been schoppen. Dat de politie bij die twitteraar aan de deur stond is :r :r :r op deze manier verliezen steeds meer burgers het, toch al wankele, vertrouwen in de rechtsstaat.
pi_160887465
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:34 schreef empa1010 het volgende:

[..]

Zo is het. Al je woorden moeten blijkbaar op een gouden schaaltje. Je zou eens iemand tegen het zere been schoppen. Dat de politie bij die twitteraar aan de deur stond is :r :r :r op deze manier verliezen steeds meer burgers het, toch al wankele, vertrouwen in de rechtsstaat.
Jij denkt dat alle haatvolle reacties hier en op sites als GeenStijl eerst op een gouden schaaltje zijn gelegd?
wooblabalurg
pi_160887527
quote:
17s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:31 schreef Baconbus het volgende:

[..]

We zijn allemaal mensen, en iedereen is evenveel waard.
_O- _O- _O- _O- _O- _O- _O- _O-
  Moderator woensdag 23 maart 2016 @ 15:39:13 #100
214736 crew  dick_laurent
Dick Laurent Is Dead
pi_160887537
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:30 schreef Alektorophobia het volgende:

[..]

Het heeft dus niets te maken met landen die in de coalitie tegen IS zitten. De rode draad is duidelijk de immigratiepolitiek. Dat is de bron en niets anders.
De landen die niet aan meedoen aan de massa-import uit het Midden Oosten en niets van de islam moeten hebben blijven dan ook verschoond van aanslagen. (zie Polen, Tsjechië, Hongarije, Slowakije, Roemenië)
Yup. Niet voor niets ook dat Polen zoiets heeft van, fuck dit. Geen MO immigranten :{w
http://www.nu.nl/terreur-(...)tvangen-in-land.html

En tja.... als je ziet wat voor shit veel van deze mensen in je land veroorzaakt. Kan je het ze dan nog wel kwalijk nemen? :{
  woensdag 23 maart 2016 @ 15:39:37 #101
369021 tfors
gaarne wijzigen naar #ANONIEM
pi_160887546
quote:
17s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:31 schreef Baconbus het volgende:

[..]

Tuig is een subjectief begrip bedoelt om verdeeldheid te creëren.
We zijn allemaal mensen, en iedereen is evenveel waard.
Daar ben ik het mee eens bij geboorte, maar daar ben ik het niet mee eens nadat iemand jaren lang zijn samenleving treitert, dan heeft ie minder rechten (of is minder waard) dan iemand die jaren lang de samenleving gediend heeft.
pi_160887564
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:39 schreef dick_laurent het volgende:

[..]

Yup. Niet voor niets ook dat Polen zoiets heeft van, fuck dit. Geen MO immigranten :{w
http://www.nu.nl/terreur-(...)tvangen-in-land.html

En tja.... als je ziet wat voor shit veel van deze mensen in je land veroorzaakt. Kan je het ze dan nog wel kwalijk nemen? :{
Polen heeft tenminste een helder beleid. Hier bezoekt de koning een IS wijk. Leuk weetje voor de slachtoffers van al die aanslagen.
pi_160887577
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:40 schreef Elzies het volgende:

[..]

Polen heeft tenminste een helder beleid. Hier bezoekt de koning een IS wijk. Leuk weetje voor de slachtoffers van al die aanslagen.
Een IS wijk. De tering. :') :')
Allah Al Watan Al Malik
  woensdag 23 maart 2016 @ 15:42:39 #104
420375 Baconbus
Babuganesh.
pi_160887596
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:38 schreef Elzies het volgende:

[..]

_O- _O- _O- _O- _O- _O- _O- _O-
Vanwaar dat deze gedachte u tot lachen brengt?
wooblabalurg
  woensdag 23 maart 2016 @ 15:42:56 #105
192592 SureD1
------------------------------
pi_160887599
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:40 schreef Elzies het volgende:

[..]

Polen heeft tenminste een helder beleid. Hier bezoekt de koning een IS wijk. Leuk weetje voor de slachtoffers van al die aanslagen.
Ga lekker in Polen wonen dan, wat let je, we hebben in de EU vrij verkeer van personen, dat heeft ook goede kanten weet je...
  woensdag 23 maart 2016 @ 15:43:32 #106
302743 WhateverWhatever
Tik `m aan ouwe!
pi_160887606
quote:
17s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:31 schreef Baconbus het volgende:

[..]

Tuig is een subjectief begrip bedoelt om verdeeldheid te creëren.
We zijn allemaal mensen, en iedereen is evenveel waard.
Hier, een mooi t shirt voor je.
  Moderator woensdag 23 maart 2016 @ 15:44:04 #107
214736 crew  dick_laurent
Dick Laurent Is Dead
pi_160887619
IS wijk... nouja, weet je... is misschien niet helemaal tof om te zeggen nee.
Maar kijk eens wat er gebeurd als je een wijk jarenlang z'n gang laat gaan en de problemen keer op keer wegwuift. Kijk naar Molenbeek. Waar dat letterlijk is gebeurd. Waar de bevolking voor het overgrote deel uit Marokkanen bestaat.
Kijk wat er voor types uit die wijk nu opstaan. Het is geen xenofobie, het zijn feiten, keiharde feiten.
pi_160887644
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:44 schreef dick_laurent het volgende:
IS wijk... nouja, weet je... is misschien niet helemaal tof om te zeggen nee.
Maar kijk eens wat er gebeurd als je een wijk jarenlang z'n gang laat gaan en de problemen keer op keer wegwuift. Kijk naar Molenbeek. Waar dat letterlijk is gebeurd. Waar de bevolking voor het overgrote deel uit Marokkanen bestaat.
Kijk wat er voor types uit die wijk nu opstaan. Het is geen xenofobie, het zijn feiten, keiharde feiten.
België vergelijken met Nederland. :') De Schilderswijk vergelijken met Molenbeek. :') Spreken over 'wegwuifen' en doen alsof we in 2000 leven. :') :')
Allah Al Watan Al Malik
pi_160887649
Een voortreffelijke reactie van Joost Niemöller op de islamitische terreur van gisteren: http://joostniemoller.nl/(...)we-gewoon-wegkijken/
  woensdag 23 maart 2016 @ 15:45:35 #110
359381 malleable
a/b should be solve(bx = a)
pi_160887660
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:44 schreef dick_laurent het volgende:
IS wijk... nouja, weet je... is misschien niet helemaal tof om te zeggen nee.
Maar kijk eens wat er gebeurd als je een wijk jarenlang z'n gang laat gaan en de problemen keer op keer wegwuift. Kijk naar Molenbeek. Waar dat letterlijk is gebeurd. Waar de bevolking voor het overgrote deel uit Marokkanen bestaat.
Kijk wat er voor types uit die wijk nu opstaan. Het is geen xenofobie, het zijn feiten, keiharde feiten.
En daarom gaat de koning er naar toe, om het niet jarenlang zijn gang te laten gaan maar er boven op te zitten en de mensen te betrekken met onze maatschappij.
pi_160887665
quote:
9s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:22 schreef Lothiriel het volgende:

[..]

Dat krijg je als mensen weigeren zich in te passen in de maatschappij... Als je geen Frans of Nederlands wilt leren, dan zoek je het ook een beetje zelf. Er zijn kansen genoeg om de taal te leren. Ik weet dat er discriminatie is, en het is moeilijk als nieuwkomer, maar als je na 3 of zelfs 4 generaties nog je eigen taaltje spreekt doe je toch iets verkeerd lijkt me.

En dat er geen toezicht is, komt misschien ook omdat de plaatselijke jeugd het de politie zo lastig als ze maar kunnen maakt. Bij de arrestatie van Abdeslam zag je dat nog (200 flessen en stenen gooiende jongeren) :'). Ik zou als politieagent daar ook niet graag meer komen.
Veel Marokkanen spreken toch juist Frans?
pi_160887673
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 14:17 schreef Chadi het volgende:
[..]
Tegenwoordig heerst meer het individualisme waardoor mensen alleen kijken naar wat voor hen direct van belang is. Dat je je wijk samen leefbaar kan houden , komt bij een hoop niet eens op.
We moeten juist meer individualisme, juist onder de moslims. Dit zijn idioten die beïnvloed zijn en niet door individuele gedachten.
Question authorities, fuck religion, educate yourself, Viva el individualismo!
There's only one way of life, and that's your own!
  woensdag 23 maart 2016 @ 15:47:03 #113
420375 Baconbus
Babuganesh.
pi_160887690
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:39 schreef tfors het volgende:

[..]

Daar ben ik het mee eens bij geboorte, maar daar ben ik het niet mee eens nadat iemand jaren lang zijn samenleving treitert, dan heeft ie minder rechten (of is minder waard) dan iemand die jaren lang de samenleving gediend heeft.
Zijn treiteren en dienen niet subjectief en gerelateerd aan het beeld dat een ieder van de samenleving heeft?

Dus wat voor de één dan een minderwaardig persoon zou zijn, zou voor de ander een meer waardig persoon zijn. Beter dus om iedereen als gelijk te beschouwen.
wooblabalurg
  woensdag 23 maart 2016 @ 15:48:26 #114
420375 Baconbus
Babuganesh.
pi_160887721
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:43 schreef WhateverWhatever het volgende:

[..]

Hier, een mooi t shirt voor je.
[ afbeelding ]
Bedankt voor het cadeau maar dat durf ik toch nooit aan te trekken.
Voor je het weet gooien ze molotovs of varkenshoofden naar me.
Dit zou ik graag proberen te vermijden.
wooblabalurg
pi_160887728
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:47 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Zijn treiteren en dienen niet subjectief en gerelateerd aan het beeld dat een ieder van de samenleving heeft?

Dus wat voor de één dan een minderwaardig persoon zou zijn, zou voor de ander een meer waardig persoon zijn. Beter dus om iedereen als gelijk te beschouwen.
Er zijn prima een aantal basiswaarden vast te stellen waar als je je er niet aanhoudt je er niet bij hoort. Een ander geweld aandoen is daar er 1 van.
Question authorities, fuck religion, educate yourself, Viva el individualismo!
There's only one way of life, and that's your own!
pi_160887736
quote:
5s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:35 schreef Baconbus het volgende:

[..]

Jij denkt dat alle haatvolle reacties hier en op sites als GeenStijl eerst op een gouden schaaltje zijn gelegd?
O dat van die twitteraar was een haatvolle reactie? Dat was een normale reactie waar niks raars in stond. Daar had ik het over. Je trekt hetgeen ik bedoel finaal uit z'n verband. Haatvolle reacties hoeven voor mij ook niet, dat is juist wat terroristen willen bewerkstelligen.. tweespalt zaaien. Maar als een normale reactie al niet eens meer kan, dan worden 'wij' dus monddood gemaakt in dit land. En dat vind ik verwerpelijk.
pi_160887769
quote:
1s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:42 schreef SureD1 het volgende:

[..]

Ga lekker in Polen wonen dan, wat let je, we hebben in de EU vrij verkeer van personen, dat heeft ook goede kanten weet je...
Dus omdat mensen terecht de gevaren van islamterreur voordragen moeten ze maar in Polen gaan wonen?
  woensdag 23 maart 2016 @ 15:51:25 #118
302743 WhateverWhatever
Tik `m aan ouwe!
pi_160887775
Als het zo doorgaat wonen wij straks in Hollandistan:



  woensdag 23 maart 2016 @ 15:51:45 #119
420375 Baconbus
Babuganesh.
pi_160887784
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:48 schreef truthortruth het volgende:

[..]

Er zijn prima een aantal basiswaarden vast te stellen waar als je je er niet aanhoudt je er niet bij hoort. Een ander geweld aandoen is daar er 1 van.
Ook de basiswaarden kunnen vanuit verschillende kanten bekeken worden.
Dat geweld gebruiken een no-go is ben ik met je eens, en dat is ook goed te monitoren.
Vraag is alleen of er naast geweld niet andere factoren zijn waardoor je zou kunnen zeggen dat iemand de samenleving dient/treitert. En of die in sommige gevallen niet zwaarder wegen dan geweld of zelfs oorzaak zouden zijn van geweld.
wooblabalurg
pi_160887789
Trek in lamskapsalon met Belgische patat jij.
pi_160887795
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:15 schreef dick_laurent het volgende:
Voor wie denkt dat de problemen in Molenbeek / Brussel iets van de laatste tijd is? Nope. Shit is daar al loos met migranten sinds 1991 en daarvoor al, kijk maar:

25 jaar lang links wegkijken dus. Waarvan akte.
  Moderator woensdag 23 maart 2016 @ 15:52:24 #122
214736 crew  dick_laurent
Dick Laurent Is Dead
pi_160887798
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:45 schreef Mutant01 het volgende:

[..]

België vergelijken met Nederland. :') De Schilderswijk vergelijken met Molenbeek. :') Spreken over 'wegwuifen' en doen alsof we in 2000 leven. :') :')
:') is wel je favo smiley he... good for you man :') :W

Ik vergelijk nergens Belgie met NL en de Schilderswijk met Molenbeek. Dus wat klets je.
  woensdag 23 maart 2016 @ 15:52:48 #123
420375 Baconbus
Babuganesh.
pi_160887807
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:49 schreef empa1010 het volgende:

[..]

O dat van die twitteraar was een haatvolle reactie? Dat was een normale reactie waar niks raars in stond. Daar had ik het over. Je trekt hetgeen ik bedoel finaal uit z'n verband. Haatvolle reacties hoeven voor mij ook niet, dat is juist wat terroristen willen bewerkstelligen.. tweespalt zaaien. Maar als een normale reactie al niet eens meer kan, dan worden 'wij' dus monddood gemaakt in dit land. En dat vind ik verwerpelijk.
Dan heb ik je verkeerd begrepen, excuses.
Ik was in de veronderstelling dat je het idee had dat er amper een mening gegeven worden.
Aangezien ik hele uitgesproken meningen voorbij zie komen verbaasde me dat.
wooblabalurg
pi_160887829
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:51 schreef WhateverWhatever het volgende:
Als het zo doorgaat wonen wij straks in Hollandistan:

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]
_O- _O-
  woensdag 23 maart 2016 @ 15:54:40 #125
420375 Baconbus
Babuganesh.
pi_160887833
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:51 schreef WhateverWhatever het volgende:
Als het zo doorgaat wonen wij straks in Hollandistan:

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]
Dit is toch alleen leuk als je op de basisschool zit?
wooblabalurg
pi_160887847
quote:
5s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:54 schreef Baconbus het volgende:

[..]

Dit is toch alleen leuk als je op de basisschool zit?
Moker gespot.
pi_160887855
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:52 schreef Baconbus het volgende:

[..]

Dan heb ik je verkeerd begrepen, excuses.
Ik was in de veronderstelling dat je het idee had dat er amper een mening gegeven worden.
Aangezien ik hele uitgesproken meningen voorbij zie komen verbaasde me dat.
Aanvaard hoor :) d8 al, waar komt dat overdreven reageren ineens vandaan. Het zou iedereen sieren om z'n fatsoen te bewaren, ook op dit forum. Maar het is en blijft opvallend dat er hysterisch gedaan wordt over 1 verkeerd woord, terwijl de Syriegangers (waar wij beiden op reageerden) onderhand vertroeteld worden bij 'thuis'-komst. Dat rijmt niet en dat pikken burgers niet veel langer. Zo'n tweet-reactie van de politie maakt het er niet beter op.
  woensdag 23 maart 2016 @ 15:57:02 #128
420375 Baconbus
Babuganesh.
pi_160887877
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:55 schreef HulkHeld het volgende:

[..]

Moker gespot.
Wat doet je dat vermoeden?
wooblabalurg
  woensdag 23 maart 2016 @ 15:58:05 #129
420375 Baconbus
Babuganesh.
pi_160887894
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:55 schreef empa1010 het volgende:

[..]

Aanvaard hoor :) d8 al, waar komt dat overdreven reageren ineens vandaan. Het zou iedereen sieren om z'n fatsoen te bewaren, ook op dit forum. Maar het is en blijft opvallend dat er hysterisch gedaan wordt over 1 verkeerd woord, terwijl de Syriegangers (waar wij beiden op reageerden) onderhand vertroeteld worden bij 'thuis'-komst. Dat rijmt niet en dat pikken burgers niet veel langer. Zo'n tweet-reactie van de politie maakt het er niet beter op.
Dat Syriëgangers vertroeteld worden bij thuiskomst is mij niet bekend.
Heb je hier wellicht een bron van? Nog niet eerder over gehoord namelijk.
wooblabalurg
pi_160887900
quote:
5s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:57 schreef Baconbus het volgende:

[..]

Wat doet je dat vermoeden?
Bij nader inzien, je bent een koelie met islamitische achtergrond, right?
pi_160887912
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:58 schreef Baconbus het volgende:

[..]

Dat Syriëgangers vertroeteld worden bij thuiskomst is mij niet bekend.
Heb je hier wellicht een bron van? Nog niet eerder over gehoord namelijk.
Ze horen uberhaupt niet eens binnen te komen. Paspoort afnemen bij het uireizen.
  woensdag 23 maart 2016 @ 15:59:36 #132
168739 Red_85
'echt wel'
pi_160887922
quote:
17s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:31 schreef Baconbus het volgende:

[..]

Tuig is een subjectief begrip bedoelt om verdeeldheid te creëren.
We zijn allemaal mensen, en iedereen is evenveel waard.
Nee.
Het soort extremisten wat zich gisteren weer op blies tussen kuffar en de kuffar dood willen omdat het kuffar zijn, zijn de aarde niet waard. Mensonwaardige wezens.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  woensdag 23 maart 2016 @ 16:00:06 #133
359381 malleable
a/b should be solve(bx = a)
pi_160887928
quote:
2s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:58 schreef Zienswijze het volgende:

[..]

Ze horen uberhaupt niet eens binnen te komen. Paspoort afnemen bij het uireizen.
Je bedoelt iedereen die naar Turkije gaat zijn paspoort afpakken?
pi_160887942
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:58 schreef Baconbus het volgende:

[..]

Dat Syriëgangers vertroeteld worden bij thuiskomst is mij niet bekend.
Heb je hier wellicht een bron van? Nog niet eerder over gehoord namelijk.
Ik heb dat v.d. Laan zelf horen zeggen. Dat hij ze uitnodigt, inclusief het beroemde kopje thee, om met ze te praten. Iemand uitnodigen voor de thee valt in dit kader m.i. al onder vertroetelen. (ik schreef overigens, 'onderhand') Die lui lachen zich dood om zo'n behandeling. Maar dat hebben 'wij' blijkbaar nog niet door.
  Moderator woensdag 23 maart 2016 @ 16:00:53 #135
214736 crew  dick_laurent
Dick Laurent Is Dead
pi_160887944
Overigens, ik herinner me nog, dat ten tijde van de moord op Theo van Gogh (ik zat toen op school aan de rand van kanaleneiland, Utrecht wat ook voor het grootste deel bestaat uit Marokkaanse medemensen) er letterlijk groepjes Marokkaanse jochies, tussen de 10 en misschien 16 jaar oud langs de weg stonden en naar willekeurige blanke voorbijgangers termen als "Theoooo, kkr Theo dood. Lekker voor jullie" riepen.

Dus ja... tis niet alsof shit is veranderd in de afgelopen tien jaar. I'm not surprised dat ze nu weer staan te juichen :O
  woensdag 23 maart 2016 @ 16:01:43 #136
420375 Baconbus
Babuganesh.
pi_160887957
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:58 schreef HulkHeld het volgende:

[..]

Bij nader inzien, je bent een koelie met islamitische achtergrond, right?
Ook niet, wat deed je dat vermoeden?
wooblabalurg
  woensdag 23 maart 2016 @ 16:02:27 #137
420375 Baconbus
Babuganesh.
pi_160887972
quote:
2s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:58 schreef Zienswijze het volgende:

[..]

Ze horen uberhaupt niet eens binnen te komen. Paspoort afnemen bij het uireizen.
Hoe weten ze dan waar ze vandaan komen bij aankomst?
wooblabalurg
pi_160887977
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 16:00 schreef dick_laurent het volgende:
Overigens, ik herinner me nog, dat ten tijde van de moord op Theo van Gogh (ik zat toen op school aan de rand van kanaleneiland, Utrecht wat ook voor het grootste deel bestaat uit Marokkaanse medemensen) er letterlijk groepjes Marokkaanse jochies, tussen de 10 en misschien 16 jaar oud langs de weg stonden en naar willekeurige blanke voorbijgangers termen als "Theoooo, kkr Theo dood. Lekker voor jullie" riepen.

Dus ja... tis niet alsof shit is veranderd in de afgelopen tien jaar. I'm not surprised dat ze nu weer staan te juichen :O
Dit kan ik me ook nog wel heugen. Paar topics ook al gereageerd na iemand die een filmpje had gepost dat de opvoeding hedendaags niets meer voorstelt in die cultuur. Als je hoort wat een taalgebruik die pestventjes op die leeftijd hanteren..
  woensdag 23 maart 2016 @ 16:03:20 #139
130298 TheThirdMark
To what Purpose!
pi_160887987
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:34 schreef Baconbus het volgende:

[..]

Als je wettelijk gezien niet voor jezelf op mag komen heb je denk ik een probleem met de wet.
En als je een probleem hebt met de wet heb je een probleem met de rechtbanken en politiek.
Ik zie niet wat trots zijn op je eigen land daarmee te maken heeft. Wellicht dat je het nader uit kan leggen.
Omdat het trots zijn op eigen land enkel mag wanneer het de politiek uitkomt.
Iets waar letterlijk niets tegen gedaan kan worden aangezien zowel de rechtbanken als de politiek vanuit beginsel zo corrupt zijn als de pest.
Enige wat je daar tegen kan doen is een Franse Revolutie en hopen dat er genoeg koppen rollen.
  woensdag 23 maart 2016 @ 16:04:12 #140
420375 Baconbus
Babuganesh.
pi_160888000
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:59 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Nee.
Het soort extremisten wat zich gisteren weer op blies tussen kuffar en de kuffar dood willen omdat het kuffar zijn, zijn de aarde niet waard. Mensonwaardige wezens.
Mensen die terreur zaaien zijn onwetend, maar dat maakt ze niet minderwaardig.
Als ze beter wisten zouden ze beter doen.
wooblabalurg
pi_160888021
quote:
14s.gif Op woensdag 23 maart 2016 16:04 schreef Baconbus het volgende:

[..]

Mensen die terreur zaaien zijn onwetend, maar dat maakt ze niet minderwaardig.
Als ze beter wisten zouden ze beter doen.
Rot toch op man :')
pi_160888024
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:51 schreef Baconbus het volgende:
Ook de basiswaarden kunnen vanuit verschillende kanten bekeken worden.
Dat geweld gebruiken een no-go is ben ik met je eens, en dat is ook goed te monitoren.
Vraag is alleen of er naast geweld niet andere factoren zijn waardoor je zou kunnen zeggen dat iemand de samenleving dient/treitert. En of die in sommige gevallen niet zwaarder wegen dan geweld of zelfs oorzaak zouden zijn van geweld.
Niets weegt zwaarder dan geweld, en voor geweld kan je prima definiëren waar de grenzen liggen en voor de uitzonderingen heb je een rechter.
Question authorities, fuck religion, educate yourself, Viva el individualismo!
There's only one way of life, and that's your own!
  woensdag 23 maart 2016 @ 16:06:28 #143
420375 Baconbus
Babuganesh.
pi_160888047
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 16:00 schreef empa1010 het volgende:

[..]

Ik heb dat v.d. Laan zelf horen zeggen. Dat hij ze uitnodigt, inclusief het beroemde kopje thee, om met ze te praten. Iemand uitnodigen voor de thee valt in dit kader m.i. al onder vertroetelen. (ik schreef overigens, 'onderhand') Die lui lachen zich dood om zo'n behandeling. Maar dat hebben 'wij' blijkbaar nog niet door.
Oh mij klinkt het wel positief in de oren dat de burgermeester zich persoonlijk wil inzetten om het gesprek aan te gaan met mensen die een dergelijke keuze gemaakt hebben.

Wellicht dat andere mensen ze liever gestraft zien worden maar dat kan op basis van hun eventuele daden in Syrië, niet omdat ze überhaupt gegaan zijn. Ik kan me best voorstellen dat er genoeg zijn die van een koude kermis thuis komen en dan kan begrip voor positiviteit zorgen.
wooblabalurg
  woensdag 23 maart 2016 @ 16:06:29 #144
302743 WhateverWhatever
Tik `m aan ouwe!
pi_160888048
quote:
14s.gif Op woensdag 23 maart 2016 16:04 schreef Baconbus het volgende:

[..]

Mensen die terreur zaaien zijn onwetend, maar dat maakt ze niet minderwaardig.
Als ze beter wisten zouden ze beter doen.
Ja dubbele doei! :W
  woensdag 23 maart 2016 @ 16:07:17 #145
369021 tfors
gaarne wijzigen naar #ANONIEM
pi_160888065
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 15:51 schreef Baconbus het volgende:

[..]

Ook de basiswaarden kunnen vanuit verschillende kanten bekeken worden.
Dat geweld gebruiken een no-go is ben ik met je eens, en dat is ook goed te monitoren.
Vraag is alleen of er naast geweld niet andere factoren zijn waardoor je zou kunnen zeggen dat iemand de samenleving dient/treitert. En of die in sommige gevallen niet zwaarder wegen dan geweld of zelfs oorzaak zouden zijn van geweld.
Als iedereen zo goedmoedig was als jij dan zou er geen enkel probleem zijn. Helaas worden we in NW-Europa aangevallen door mensen die allesbehalve goedmoedig zijn en misbruik maken van die goedmoedigheid. Wil jij dat toelaten?
  woensdag 23 maart 2016 @ 16:08:17 #146
420375 Baconbus
Babuganesh.
pi_160888078
quote:
14s.gif Op woensdag 23 maart 2016 16:03 schreef TheThirdMark het volgende:

[..]

Omdat het trots zijn op eigen land enkel mag wanneer het de politiek uitkomt.
Iets waar letterlijk niets tegen gedaan kan worden aangezien zowel de rechtbanken als de politiek vanuit beginsel zo corrupt zijn als de pest.
Enige wat je daar tegen kan doen is een Franse Revolutie en hopen dat er genoeg koppen rollen.
In dat geval hoop ik dat iedereen die jouw gevoel deelt zich toevoegt om de rechtbanken en politiek dit duidelijk te maken. Want ik denk dat er zeker wel iets voor te zeggen valt.
wooblabalurg
  woensdag 23 maart 2016 @ 16:08:36 #147
420375 Baconbus
Babuganesh.
pi_160888087
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 16:05 schreef HulkHeld het volgende:

[..]

Rot toch op man :')
Maar ik wil helemaal niet weg.
wooblabalurg
pi_160888093
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 16:06 schreef Baconbus het volgende:

[..]

Oh mij klinkt het wel positief in de oren dat de burgermeester zich persoonlijk wil inzetten om het gesprek aan te gaan met mensen die een dergelijke keuze gemaakt hebben.

Wellicht dat andere mensen ze liever gestraft zien worden maar dat kan op basis van hun eventuele daden in Syrië, niet omdat ze überhaupt gegaan zijn. Ik kan me best voorstellen dat er genoeg zijn die van een koude kermis thuis komen en dan kan begrip voor positiviteit zorgen.
Begrip voor mensen die andere mensen afslachten, ik sla even over. :')
Question authorities, fuck religion, educate yourself, Viva el individualismo!
There's only one way of life, and that's your own!
  woensdag 23 maart 2016 @ 16:09:39 #149
420375 Baconbus
Babuganesh.
pi_160888099
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 16:05 schreef truthortruth het volgende:

[..]

Niets weegt zwaarder dan geweld, en voor geweld kan je prima definiëren waar de grenzen liggen en voor de uitzonderingen heb je een rechter.
Aanzetten tot massaal geweld of met voorbedachte rade grote groepen verdelen en aanzetten tot geweld weegt voor mij zwaarder dan geweld zelf.
wooblabalurg
pi_160888127
quote:
0s.gif Op woensdag 23 maart 2016 16:09 schreef Baconbus het volgende:
Aanzetten tot massaal geweld of met voorbedachte rade grote groepen verdelen en aanzetten tot geweld weegt voor mij zwaarder dan geweld zelf.
Dat zou het einde van religie betekenen, wil jij dat?
Question authorities, fuck religion, educate yourself, Viva el individualismo!
There's only one way of life, and that's your own!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')