5 jaar geleden was je polariserend bezig als je überhaupt zei dat er een probleem was, dus onbewust ben jij ook aan het draaien naar het Wilders kamp. Geef het nooit hardop toe hoor.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:48 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Ja radicalisatie en polarisatie gaat het probleem oplossen.
Ik denk eerder dat je nog meer moslims en migranten in het algemeen van je vervreemd en haat aanwakkert.
Hoe dan ook, een aanslag in Nederland zal er vroeg of laat wel van komen vrees ik. Met of zonder Wilders. Terroristische aanslagen zijn niet altijd te voorkomen, al bouw je een hek om Nederland en voer je een Orwelliaans regime in.
DAt is juist het punt, een hele grote groep Europeanen, waaruit een kleine minderheid die het ook echt in de praktijk brengt, voedt zich met Arabische propaganda en voelt zich helemaal niet Europeaan.quote:
Dit. Beter gewoon twitter volgen.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:51 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Sowieso journaal kijken voor updatesZe zenden 180 x hetzelfde uit in een tijdsbestek van 30 minuten.
Een tweede Salah Abdeslamquote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:51 schreef Poepz0r het volgende:
Politie ontdekt niet-ontplofte bommengordel van derde terrorist in Zaventem, meldt VTM Nieuws.
Die snotneus heeft van wel meer zeer voor de hand liggende zaken geen idee.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:49 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
twitter:quotevanvandaag twitterde op dinsdag 22-03-2016 om 12:27:55'Ik heb nog geen idee wie hier achter zit.' Jesse Klaver @NPORadio1 #brussel reageer retweet
Hoe doe je dat met een werkloosheid van 600.000?quote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:49 schreef Gezicht het volgende:
Radicalisering verminder je alleen door mensen die daar vatbaar voor zijn bij de maatschappij te betrekken en Wilders' plannen doen juist het tegenovergestelde.
Had het heel even aangezet, maar duurde niet lang nee. Kansloos gedoe.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:51 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Sowieso journaal kijken voor updatesZe zenden 180 x hetzelfde uit in een tijdsbestek van 30 minuten.
Is toch ook zo?quote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:52 schreef Ryan3 het volgende:
We moeten oppassen voor oorlogsretoriek zegt die Miep bij NOSjournaal.
Dat dus inderdaadquote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:51 schreef Leandra het volgende:
Kan het weer on-topic?! Dus over de aanslagen....
Ik zie alleen maar voordelen:quote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:45 schreef Infection het volgende:
[..]
Nee, je bent in de war. Zonder Wilders zal dit land nog verder de tyfus ingeholpen worden. Als er niet snel wat gebeurt gaan we praktijken zoals Parijs en Brussel ook hier krijgen.
Want als iets in Nederland gebeurt is het ergerquote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:53 schreef matthias24 het volgende:
[..]
Zaventem ligt toch niet in nederland hoop ik.
Precies, liever gister dan vandaagquote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:49 schreef Infection het volgende:
[..]
Wel als je alle ook maar enigszins radicaliserende moslims het land uit zet.
Wil je meedoen aan de samenleving verplichten? Want uit zichzelf gaat het niet gebeuren. Om mee te doen aan de samenleving zul je ook zelf moeite erin moeten steken.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:49 schreef Gezicht het volgende:
Radicalisering verminder je alleen door mensen die daar vatbaar voor zijn bij de maatschappij te betrekken en Wilders' plannen doen juist het tegenovergestelde.
Met die lange nek en onderkin.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:50 schreef Kyran het volgende:
Die terrorismespecialist bij NOS is echt een grote doos zeg ... jezus wat een iritant wijf.
Nee, we moeten ons laten afslachten.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:52 schreef Ryan3 het volgende:
We moeten oppassen voor oorlogsretoriek zegt die Miep bij NOSjournaal.
Wat een domme opmerking zegquote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:53 schreef Joezi het volgende:
[..]
Want als iets in Nederland gebeurt is het erger
Ik denk dat het een normale reactie is, direct nadat zoiets gebeurt.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:53 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Is toch ook zo?
Al is die oorlogsretoriek (in ieder geval op FOK!) al gaande.
twitter:Conflicts twitterde op dinsdag 22-03-2016 om 13:53:54BREAKING: Unexploded suicide vest belonging to a 3rd terrorist found at Brussels Airport, blown up by bomb squad: VTM - @BNONews reageer retweet
Aha, want als je vindt dat het Westen zich eens moet gaan bezinnen op de operaties die daar gaande zijn onder het mom van counterterrorisme kijk je teveel Arabische propaganda. Misschien moet je je eens verdiepen in dergelijke operaties, de aantallen burgers die daarbij omkomen en de constructies die bedacht worden om dat soort moorden te rechtvaardigen. En nee, daarvoor hoef je geen Arabische propaganda te kijken.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:52 schreef tfors het volgende:
[..]
DAt is juist het punt, een hele grote groep Europeanen, waaruit een kleine minderheid die het ook echt in de praktijk brengt, voedt zich met Arabische propaganda en voelt zich helemaal niet Europeaan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |