TrumpGod.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 10:31 schreef Confetti het volgende:
[..]
http://www.nytimes.com/20(...)t-brussels.html?_r=1
The Donald zag het al op 27 januari.
BOEMquote:Op dinsdag 22 maart 2016 10:32 schreef Burrito het volgende:
Weeeelkom jij bent welkoooom, welkom in mijn land
Er wordt niets tegen gedaan? Er zijn aanslagen voorkomen hoor. Huiszoekingen en meer.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 10:09 schreef whatdafuck het volgende:
Vandaag zijn we geschokt. Morgen is het bijna normaal. Het word een gewoonte in Europa. Aanslagen horen er ook hier bij. En het word erger en erger. Er word niets tegen gedaan.
Nee was 3 uur geleden al fake en nu nog steeds.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 10:32 schreef Rijst het volgende:
https://www.facebook.com/buahing/posts/910182039099048
Geharde boeddhisten natuurlijk. Of levensgevaarlijke hindoes.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 10:32 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Beetje naief dan zijn er wel weer andere maloten die hun eigen stukkie willen opeisen.
Ho ho. Mensenrechten....quote:Op dinsdag 22 maart 2016 10:32 schreef LXIV het volgende:
Ze hadden die absalam meteen de duimschroeven moeten aandraaien naddat ze hem opgepakt hadden. Letterlijk. Dan hadden er nu 27 mensen nog gewoon vanavond naar hun familie kunnen terugkeren.
Die doen ook dingen die niet zo leuk zijn hoor in nepal en pakistan... Je hoeft maar tot de verkeerde kaste te behoren en je bent niets meer waard... Ook met vrouwenrechten nemen ze het niet zo nauw.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 10:33 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Geharde boeddhisten natuurlijk. Of levensgevaarlijke hindoes.
Nou, natuurlijk lieten ze andere volkeren toe, maar ze werden altijd als minder gezien en hadden minder rechten. Maar de christenen werden aardig goed onderdrukt in de 1e/2e eeuw hoor, en dat was toch de gouden eeuw zeg maar voor rome. En de opstanden in judea enz.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 10:27 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Ook niet bepaald, eigenlijk zag je dat hoe meer de macht van Rome afnam, hoe harder ze optraden. In de periode dat Rome op zijn sterkst was zag je het minste van dit soort repressie.
quote:
22 maart 2016, 10:30 Extra politie
Op grote treinstations in Nederland wordt extra politie ingezet, zo laat een woordvoerder van minister Van der Steur (Veiligheid en Justitie) weten.
Heb je daar bewijs voor. Het is niet eens bekend of dit door IS is gedaan.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 10:32 schreef LXIV het volgende:
Ze hadden die absalam meteen de duimschroeven moeten aandraaien naddat ze hem opgepakt hadden. Letterlijk. Dan hadden er nu 27 mensen nog gewoon vanavond naar hun familie kunnen terugkeren.
quote:Op dinsdag 22 maart 2016 10:32 schreef LXIV het volgende:
Ze hadden die absalam meteen de duimschroeven moeten aandraaien naddat ze hem opgepakt hadden. Letterlijk. Dan hadden er nu 27 mensen nog gewoon vanavond naar hun familie kunnen terugkeren.
Waren er vorige week aanwijzingen dat er moslims waren in West-Europa ja?quote:Op dinsdag 22 maart 2016 10:08 schreef richolio het volgende:
Vorige week was het dus al bekend dat er aanwijzingen waren voor aanslagen in West-Europa, dat dat eraan zat te komen. Helaas hebben ze toch niets kunnen doen..
Geniaal bericht.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |