ik onthoud allesquote:Op vrijdag 18 maart 2016 19:00 schreef Chai het volgende:
[..]
Fuck dacht dat niemand dat had onthouden.
Frass' moeder stinkt ook wel ja.quote:
Naar een van die landen gaan telt ook als emigratiequote:Op vrijdag 18 maart 2016 19:06 schreef Kurovski het volgende:
Sinds 10 oktober 2010 zijn de eilanden Bonaire, Sint Eustatius en Saba bestuurlijk gezien openbare lichamen die als bijzondere gemeenten functioneren binnen het land Nederland.
Lijkt mij dat men wajong gewoon daar kan krijgen.
Nee.quote:Op vrijdag 18 maart 2016 19:06 schreef Kurovski het volgende:
Sinds 10 oktober 2010 zijn de eilanden Bonaire, Sint Eustatius en Saba bestuurlijk gezien openbare lichamen die als bijzondere gemeenten functioneren binnen het land Nederland.
Lijkt mij dat men wajong gewoon daar kan krijgen.
Nee, is een gemeente officieel.quote:Op vrijdag 18 maart 2016 19:07 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Naar een van die landen gaan telt ook als emigratie
Ja, en?quote:Op vrijdag 18 maart 2016 19:07 schreef BaskervilleHound het volgende:
[..]
Nee, is een gemeente officieel.
Dus niet buitenland.quote:Op vrijdag 18 maart 2016 19:08 schreef Etsu het volgende:
[..]
Ja, en?
Gaat u in het buitenland wonen en heeft u een Wajong-uitkering? Dan stopt deze uitkering op de eerste dag van de maand na uw vertrek. Het maakt dan niet uit naar welk land u verhuist. Gaat u weer in Nederland wonen? Neem dan telefonisch contact op met UWV. Bel UWV Telefoon Werknemers via +31 88 898 20 01. U kunt dan misschien uw uitkering weer krijgen. In dat geval hoeft u niet opnieuw een uitkering aan te vragen.
Let op: in een aantal gevallen kunt u uw Wajong-uitkering wel houden:
U heeft een medische behandeling nodig in het buitenland.
U heeft een baan gevonden waarmee u zelf geld kunt verdienen.
Uw ouders of verzorgers moeten naar het buitenland verhuizen. En u bent voor uw verzorging van hen afhankelijk.
Geldt een van deze situaties voor u? Of is er een andere reden waarom u vindt dat u uw Wajong-uitkering in het buitenland moet houden? Stuur dan, zodra u weet dat u gaat verhuizen, een brief naar het UWV-kantoor waarmee u contact heeft. Geef daarin aan waarom u uw Wajong-uitkering wilt houden als u naar het buitenland verhuist. Wij beoordelen altijd uw individuele situatie en laten u dan weten of u uw uitkering mee kunt nemen naar het buitenland.
De wetgeving heeft het niet over emigreren, maar over buiten Nederland.quote:Op vrijdag 18 maart 2016 19:07 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Naar een van die landen gaan telt ook als emigratie
'Het maakt dan niet uit naar welk land u verhuist.'quote:
Er staat toch Nederland? Daar vallen die onder.quote:Op vrijdag 18 maart 2016 19:10 schreef Etsu het volgende:
[..]
'Het maakt dan niet uit naar welk land u verhuist.'
En als ze wilden dat je de Wajong kon houden in een van de BES-eilanden, dan stond er wel 'Koninkrijk der Nederlanden'.
Brengt te veel mensen op ideeen. Volgens mij kan het.quote:Op vrijdag 18 maart 2016 19:10 schreef Etsu het volgende:
[..]
'Het maakt dan niet uit naar welk land u verhuist.'
En als ze wilden dat je de Wajong kon houden in een van de BES-eilanden, dan stond er wel 'Koninkrijk der Nederlanden'.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |