3-0 maximaal. En bedankt, stond er veel te lang inquote:Op vrijdag 18 maart 2016 16:40 schreef Bolasie het volgende:
Het lek is boven, 5-0 voor jullie. Tevens Vilhena uit de OP gehaald.
Wat jullie denken is niet relevant voor de TTquote:Op vrijdag 18 maart 2016 16:41 schreef H.FR het volgende:
Wij denken nog helemaal niet aan die pot. Leef je eens in.
quote:Een man die tijdens een darttoernooi in Newcastle Kenneth Vermeer bedreigde is zijn baan kwijt, bevestigt zijn werkgever. Hij werkte bij Reade, een bedrijf dat gespecialiseerd is in revalidatiegeneeskunde en reumatologie. Na het incident in Newcastle werd de werknemer al direct op non-actief gesteld, maar na overleg met de raad van bestuur is besloten hem te ontslaan.
"Inhoudelijk kan ik niets zeggen over de gesprekken, maar er is over en weer gesproken en na goed overleg besloten om uit elkaar te gaan", vertelt een woordvoerder van Reade. Tijdens het darttoernooi kwamen een aantal mensen in beeld die Feyenoord-keeper Kenneth Vermeer met de dood bedreigden. Het Openbaar Ministerie onderzoekt de zaak op dit moment en besluit later of de mannen op de foto vervolgd worden.
Aangifte
Het was voor Vermeer de tweede keer in korte tijd dat hij met de dood bedreigd werd. In februari gebeurde dat ook al tijdens de wedstrijd Ajax-Feyenoord, toen een supporter een opgeknoopte Vermeer ophing in het stadion. Vermeer deed van beide incidenten aangifte.
quote:Feyenoord gaat definitief niet verder met Marlon Slabbekoorn. De 19-jarige jeugdspeler van Feyenoord heeft te horen gekregen dat hij geen contract bij de Rotterdamse club krijgt. De middenvelder annex aanvaller stond jarenlang te boek als hét grote talent van Varkenoord. Vorig seizoen verlengde Feyenoord het eerste contract van Slabbekoorn niet en hij bleef zonder profcontact in de jeugdopleiding spelen.
“We zijn bij Feyenoord op gesprek geweest en Martin van Geel (technisch directeur van Feyenoord, red.) liet weten dat hij niet in aanmerking komt voor een nieuw contract”, zegt José Fortes, zaakwaarnemer van de voetballer, tegenover FR12.nl. “Martin zei wel dat Marlon tijdens het huidige seizoen beter is gaan spelen in vergelijking met vorig seizoen, maar dat Feyenoord niet met hem verder gaat.”
“Aankomende zomer vertrekt Marlon dus bij Feyenoord, ondanks het feit dat hij graag bij de club wil blijven”, vervolgt Fortes over de Feyenoorder, die momenteel kampt met een hamstringblessure. “Op dit moment is het moeilijk te zeggen waar de toekomst van Marlon ligt, je weet nooit hoe het kan lopen.”
Zul je zien dat hij hetzelfde pad als Janssen doorloopt en over 2 jaar staan ze weer met de bek vol tanden.quote:Op vrijdag 18 maart 2016 17:18 schreef H.FR het volgende:
Ooit door sommigen beschouwd als ons grootste talent.
[..]
Jammer, maar hij scheen de laatste tijd behoorlijk stil te staan in zijn ontwikkeling.quote:Op vrijdag 18 maart 2016 17:18 schreef H.FR het volgende:
Ooit door sommigen beschouwd als ons grootste talent.
[..]
Misschien wel. Schijnt dat hij er alleen al een tijd weinig meer van bakt.quote:Op vrijdag 18 maart 2016 17:21 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Zul je zien dat hij hetzelfde pad als Janssen doorloopt en over 2 jaar staan ze weer met de bek vol tanden.
bootcombi'squote:Feyenoord heeft de gemeenteraad vandaag bijgepraat over de ontwikkelingen rond een nieuw stadion. De club heeft het westelijke deel van de Veranda als voorkeurslocatie, zo maakt RTV Rijnmond zojuist bekend. Daarmee kiezen de Rotterdammers voor een plek aan het water.
#niettebetalenquote:
quote:Feyenoord gaat vol voor een Maasstadion. Als het aan club en stadion zélf ligt, komt de toekomstige nagelnieuwe voetbaltempel op de rivieroever, daar waar nu nog bouwmarkt Gamma staat. Zo'n 'icoon aan de rivier' was al lange tijd de vurige wens van de roemruchte club in Rotterdam-Zuid.
De komende maanden wordt de voorkeursvariant verder uitgewerkt en ontworpen. ,,In The Strip wordt De Kuip goeddeels behouden en getransformeerd tot een multifunctioneel supporters-, sport-, leisure en wooncomplex. Feyenoord City wordt zo onderdeel van de stad waar sport, lifestyle en gezondheid centraal staat en voor alle generaties en culturen aantrekkelijk is.''
Is dit kritiek? Want zo werken jeugdopleidingen gewoon. Als iemand aan het eind van het traject niet goed genoeg wordt geacht voor Feyenoord 1 is het gewoon klaar. Al zou ik iets vaker voor verhuur proberen te kiezen, er moeten niet teveel afgewezen parels rondlopen in de Eredivisie. Hardeveld bij Utrecht kan ook een goeie worden.quote:Op vrijdag 18 maart 2016 17:21 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Zul je zien dat hij hetzelfde pad als Janssen doorloopt en over 2 jaar staan ze weer met de bek vol tanden.
Nog niks gehad dan?quote:Op vrijdag 18 maart 2016 17:45 schreef H.FR het volgende:
Voor 18:00 uurze nemen ook wel echt alle tijd zeg.
Belachelijkquote:Op vrijdag 18 maart 2016 17:45 schreef H.FR het volgende:
Voor 18:00 uurze nemen ook wel echt alle tijd zeg.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |