Bedankt voor alle ervaringen! Ik heb een hoppediz maat 6 en een girasol maat 4 en inderdaad vind ik de girasol fijner dan de hoppediz. Ik denk dat dan ik ga voor de mooistequote:Op woensdag 30 maart 2016 09:45 schreef Selvaria het volgende:
Ik heb drie doeken met linnen (gehad) en het verschilde echt enorm. Mijn Yaro (een witte, 50% katoen) kreeg ik al helemaal ingedragen en was vrij dun. Mijn Natibaby (ook 50%)kwam als stuk karton binnen maar werd heel snel supersuperzacht. Mijn Vesper (Meadow, 48% linnen) kwam al heel zacht binnen uit de doos en was na 2x dragen al superfluffy en zit verder als een huis (nieuwe favo doek!
)
Yaro 100% katoen zijn fijne doeken! Ik heb alleen geen ervaring met zwaardere kindjes daarin, ik verkocht de mijne voor N. 8 kilo was. Girasol vind ik ook een superfijn merk als je het over katoen hebt en Hoppediz dan weer veel minder.
Wat maten betreft zou ik eerder iets te veel dan iets te weinig doek willen hebben. Ik gebruikijn zesjes ook voor de ruck, veel makkelijker met Tibetaans afknopen en ik hou wel van staarten.
Ik voel me zo stom.. ik zet een draagdoek van mezelf te koop en bedenk me ineens dat hij perfect voor je is wat betreft soort doek.quote:
Aah nou ik vind het toch lief dat je alsnog aan me denkt hoor, thanks! Maarre je hebbem zeker niet in een stereotype meisjeskleurquote:Op woensdag 30 maart 2016 16:27 schreef Moppert het volgende:
[..]
Ik voel me zo stom.. ik zet een draagdoek van mezelf te koop en bedenk me ineens dat hij perfect voor je is wat betreft soort doek.
Hij is heeel dun en luchtig geweven en met 50% linnen![]()
[ afbeelding ]
enige horeca bezoek voor ons is het mama caféquote:Op vrijdag 18 maart 2016 16:01 schreef pinquit het volgende:
Horeca bezoeken met mijn baby![]()
mja wellicht ooit eens proberen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.sorry voor de nekklachten
Schudden voor gebruik
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Meestal helpt het om niet omhoog aan te spannen, maar horizontaal. Maar ik vond de fwcc ook altijd wat trekken in m'm okselquote:Op zaterdag 2 april 2016 17:30 schreef Razztwizzle het volgende:
Mooie doek Sicilia!!
@Gotc - thanks! Ja het zit wel ok, alleen dat spreiden van die rugbanen vind ik lastig, mijn beperkt ruimtelijk inzicht snapt niet waar ik dan moet trekken met welke hand. Ohja en het snijdt een beetje onder m'n oksel. Maar m'n rug vindt dit leuker dan een sloppy knoop!
ben nog steeds voornemens om de opleiding te volgen, wellicht heb ik die tegen die tijd gedaanquote:Op zaterdag 2 april 2016 21:52 schreef Razztwizzle het volgende:
Ja leuk JM en Cassandra!! En Cassandra, misschien kan je mij als C groter is ook eens leren rugdragen?
als je aanspant... trek hem dan opzij ipv omhoog bij het na spannen.quote:Op zaterdag 2 april 2016 17:30 schreef Razztwizzle het volgende:
Mooie doek Sicilia!!
@Gotc - thanks! Ja het zit wel ok, alleen dat spreiden van die rugbanen vind ik lastig, mijn beperkt ruimtelijk inzicht snapt niet waar ik dan moet trekken met welke hand. Ohja en het snijdt een beetje onder m'n oksel. Maar m'n rug vindt dit leuker dan een sloppy knoop!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |