Dáár gaat het juist over.quote:Op donderdag 17 maart 2016 08:18 schreef StaceySinger het volgende:
laatste nieuws
AMSTERDAM - De gemeente Amsterdam heeft gereageerd op het veelbesproken verbod op korte rokjes in stadsdeelkantoor Nieuw-West.
In een tweet laat de gemeente nu weten dat ambtenaren tot op zekere hoogte zelf mogen bepalen wat ze aantrekken. „Uitgangspunt is netjes kleden, ambtenaren bepalen zelf hoe zij hier invulling aan geven”.
http://www.telegraaf.nl/b(...)ert_op_verbod__.html
Oh, zijn de klagende medewerkers moslim(a)?quote:
Nee, de "manager".quote:Op donderdag 17 maart 2016 08:21 schreef Montagui het volgende:
[..]
Oh, zijn de klagende medewerkers moslim(a)?
?quote:Op donderdag 17 maart 2016 08:18 schreef Leandra het volgende:
Ik zal m straks even koppelen, dat kan mobiel niet.
Het zijn moslims die geklaagd hebben en/of dat wijf is een goedmensje wiens levensdoel het is om moslims zich niet gekrent te laten voelen. We hebben het hier over Amsterdam!!!!!!!! Ooit de meeste vrije, liberale stad van de wereld waar alles mogelijk was.quote:
Tja, het blijft een aanname.quote:Op donderdag 17 maart 2016 08:56 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Het zijn moslims die geklaagd hebben en/of dat wijf is een goedmensje wiens levensdoel het is om moslims zich niet gekrent te laten voelen.
Waarom wordt er dan zo geheimzinnig gedaan over de identiteit van die manager.quote:Op donderdag 17 maart 2016 08:31 schreef Leandra het volgende:
[..]
Jij doet de bewering dat het een moslim zou zijn, niet ik.
Dus staaf je bewering maar.
ok goeie actiequote:Op donderdag 17 maart 2016 08:52 schreef Leandra het volgende:
[..]
Reeksen, aan het vorige deel koppelen.
quote:Op donderdag 17 maart 2016 08:56 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Het zijn moslims die geklaagd hebben en/of dat wijf is een goedmensje wiens levensdoel het is om moslims zich niet gekrent te laten voelen. We hebben het hier over Amsterdam!!!!!!!! Ooit de meeste vrije, liberale stad van de wereld waar alles mogelijk was.
Omdat de gemeente Amsterdam het ook weer niet erg netjes vindt om een manager na een enkel foutje over te leveren aan de grillen van het internet, denk ik.quote:Op donderdag 17 maart 2016 09:18 schreef Elzies het volgende:
[..]
Waarom wordt er dan zo geheimzinnig gedaan over de identiteit van die manager.
wat is jouw bron tokkiequote:Op donderdag 17 maart 2016 08:56 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Het zijn moslims die geklaagd hebben en/of dat wijf is een goedmensje wiens levensdoel het is om moslims zich niet gekrent te laten voelen. We hebben het hier over Amsterdam!!!!!!!! Ooit de meeste vrije, liberale stad van de wereld waar alles mogelijk was.
Omdat er altijd malloten zijn die zo'n figuur om deze reden weer even lekker gaan lopen bedreigen.quote:Op donderdag 17 maart 2016 09:18 schreef Elzies het volgende:
[..]
Waarom wordt er dan zo geheimzinnig gedaan over de identiteit van die manager.
Er zal maar 1 manager zijn op die afdeling toch, dus zo moeilijk is het niet.quote:Op donderdag 17 maart 2016 09:52 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Omdat de gemeente Amsterdam het ook weer niet erg netjes vindt om een manager na een enkel foutje over te leveren aan de grillen van het internet, denk ik.
Het betreft een teamleider, ik verwacht dat er daar wel meerdere van rondlopen in een stadsdeelkantoor. Ik heb verder geen flauw benul welke afdeling het hier betreft.quote:Op donderdag 17 maart 2016 10:26 schreef Ferrari_Tape het volgende:
[..]
Er zal maar 1 manager zijn op die afdeling toch, dus zo moeilijk is het niet.
het is een man die niet van vrouwen houdt, of een verlepte vrouw die jaloers is.quote:Op donderdag 17 maart 2016 10:29 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Het betreft een teamleider, ik verwacht dat er daar wel meerdere van rondlopen in een stadsdeelkantoor. Ik heb verder geen flauw benul welke afdeling het hier betreft.
Of iemand die het gewoon niet gepast vindt om met een rokje zo kort dat je billen er (nagenoeg) onderuit komen naar je werk gaat, maar vooral te laf is om die ene persoon die zo'n slechte kledingsmaak heeft daar op aan te spreken en een mailtje naar de hele afdeling stuurt.quote:Op donderdag 17 maart 2016 10:32 schreef Ferrari_Tape het volgende:
[..]
het is een man die niet van vrouwen houdt, of een verlepte vrouw die jaloers is.
Gezien de tekst van de mail is er blijkbaar eerder discussie over geweest binnen het team, en de invulling van het begrip 'representatief' geldt voor iedereen in dat team.quote:Op donderdag 17 maart 2016 11:40 schreef Leandra het volgende:
[..]
Of iemand die het gewoon niet gepast vindt om met een rokje zo kort dat je billen er (nagenoeg) onderuit komen naar je werk gaat, maar vooral te laf is om die ene persoon die zo'n slechte kledingsmaak heeft daar op aan te spreken en een mailtje naar de hele afdeling stuurt.
Maar dat is het wel geworden, zolang men de motieven van degene die dit voorstel deed onder het spreekwoordelijke tapijt veegt. Bovendien speelde de plek waar het zich afspeelde een rol, namelijk in een ver islamiseerde wijk. Op de dag van vandaag gaan mensen hier vragen en opmerkingen over plaatsen. Of we het hier nu mee eens zijn of niet.quote:Op donderdag 17 maart 2016 11:54 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Gezien de tekst van de mail is er blijkbaar eerder discussie over geweest binnen het team, en de invulling van het begrip 'representatief' geldt voor iedereen in dat team.
Het is gewoon een misser, er werd iets achter gezocht door de usual suspects wat er niet achter zat, en dan moet je de keutel weer intrekken. Maar nee, dan heeft bijvoorbeeld een VVD-raadslid al besloten daarmee te gaan scoren en heeft ze zelf speciaal een rokje aangedaan, dus dan moet en zal er een verwijt gemaakt worden. Sorry hoor, maar het gaat gewoon nergens meer over, een teamleider die een mail stuurt naar een heel team ipv een medewerker persoonlijk aan te spreken is gewoon geen nieuwsitem, punt.
Ik denk dat je niet goed leest, want volgens mij vindt iedereen dit een rare actie van die teamleider.quote:Op donderdag 17 maart 2016 12:20 schreef Elzies het volgende:
[..]
Maar dat is het wel geworden, zolang men de motieven van degene die dit voorstel deed onder het spreekwoordelijke tapijt veegt. Bovendien speelde de plek waar het zich afspeelde een rol, namelijk in een ver islamiseerde wijk. Op de dag van vandaag gaan mensen hier vragen en opmerkingen over plaatsen. Of we het hier nu mee eens zijn of niet.
Laten we bovendien eerlijk zijn. De groep die het nu opneemt tegen islamkritiek zou verontwaardigd reageren wanneer hetzelfde incident had plaatsgevonden in de Biblebelt regio. Wedden?
Zolang het onderliggende motief niet duidelijk is blijft het gissen. Binnen de Biblebelt wordt die reden in alle openheid aangegeven. Ben het daar niet mee eens, maar het is wel duidelijk en goed voor de discussievoering.quote:Op donderdag 17 maart 2016 12:22 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Ik denk dat je niet goed leest, want volgens mij vindt iedereen dit een rare actie van die teamleider.
Klinkt een beetje als 'laten we met zijn allen achterlijk doen, want zo gaat dat nu eenmaal'.quote:Op donderdag 17 maart 2016 12:20 schreef Elzies het volgende:
[..]
Maar dat is het wel geworden, zolang men de motieven van degene die dit voorstel deed onder het spreekwoordelijke tapijt veegt. Bovendien speelde de plek waar het zich afspeelde een rol, namelijk in een ver islamiseerde wijk. Op de dag van vandaag gaan mensen hier vragen en opmerkingen over plaatsen. Of we het hier nu mee eens zijn of niet.
Laten we eerlijk zijn, het gros van het volk wat nu opheft maakt is de eerste om te roepen dat het aan de werkgever is om te bepalen wat representatief is, en anders zoek je maar een andere baan. Dat de norm voor representativiteit anders ligt in de bijbelgordel dan in de grote stad is niet iets waar ik moeite mee heb. Je gaat niet bij de gemeente werken om mensen die een paspoort komen verlengen of zo eens lekker te provoceren, dat doe je maar in je eigen tijd.quote:Laten we bovendien eerlijk zijn. De groep die het nu opneemt tegen islamkritiek zou verontwaardigd reageren wanneer hetzelfde incident had plaatsgevonden in de Biblebelt regio. Wedden?
En als een werkgever hoofddoekjes in de ban doet, sta jij vooraan om te verklaren dat het bedrijf vrij is om kledingregels in te stellen.quote:Op donderdag 17 maart 2016 12:20 schreef Elzies het volgende:
[..]
Maar dat is het wel geworden, zolang men de motieven van degene die dit voorstel deed onder het spreekwoordelijke tapijt veegt. Bovendien speelde de plek waar het zich afspeelde een rol, namelijk in een ver islamiseerde wijk. Op de dag van vandaag gaan mensen hier vragen en opmerkingen over plaatsen. Of we het hier nu mee eens zijn of niet.
Laten we bovendien eerlijk zijn. De groep die het nu opneemt tegen islamkritiek zou verontwaardigd reageren wanneer hetzelfde incident had plaatsgevonden in de Biblebelt regio. Wedden?
Met een hoofddoekje heb ik niet zoveel moeite. Maar ik vind het onterecht dat iemand bij dezelfde werkgever wel een hoofddoek mag dragen op basis van religieuze overtuiging maar dat het dragen van een pet bij de ander wordt verboden.quote:Op donderdag 17 maart 2016 14:41 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
En als een werkgever hoofddoekjes in de ban doet, sta jij vooraan om te verklaren dat het bedrijf vrij is om kledingregels in te stellen.
Wat mij betreft bepaalt de werkgever in alle gevallen.quote:Op donderdag 17 maart 2016 14:51 schreef Elzies het volgende:
[..]
Met een hoofddoekje heb ik niet zoveel moeite. Maar ik vind het onterecht dat iemand bij dezelfde werkgever wel een hoofddoek mag dragen op basis van religieuze overtuiging maar dat het dragen van een pet bij de ander wordt verboden.
"Rokjes mogen niet meer boven de knie en ook knielaarzen mogen niet meer." Vorige week ook al dat studentenblad met twee borsten erop dat verwijderd werd. En dat in Amsterdamquote:Op donderdag 17 maart 2016 09:03 schreef Montagui het volgende:
[..]
Tja, het blijft een aanname.
Wanneer het in dit geval een zodanig kort rokje was dat de billen er onderuit hangen hoef je geen moslim(a) te zijn om daar, in het kader van professionele bedrijfsuitvoering, aanstoot aan te nemen. Gewoon een fatsoensnorm.
Nou was dat een eigen tekst van een teamleider die niet de ballen heeft om degene aan te spreken die haar kledingstijl zou moeten aanpassen, maar je verdraait die tekst ook nog een keer.quote:Op donderdag 17 maart 2016 15:13 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
"Rokjes mogen niet meer boven de knie en ook knielaarzen mogen niet meer." Vorige week ook al dat studentenblad met twee borsten erop dat verwijderd werd. En dat in Amsterdam
kwestie van poteto potato. Boven de knie is boven de knie. Of dat nu 5cm is of 25quote:Op donderdag 17 maart 2016 15:18 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nou was dat een eigen tekst van een teamleider die niet de ballen heeft om degene aan te spreken die haar kledingstijl zou moeten aanpassen, maar je verdraait die tekst ook nog een keer.
De teamleider is al tot de orde geroepen over haar mededeling trouwens, die was: "'Vanaf heden wil ik de afspraak maken dat dames een rok of een jurk dragen die niet korter is dan net boven de knie. Ook knielaarzen vind ik niet gepast aan de balie."
Maar niet boven de knie is wat anders dan net boven de knie.quote:Op donderdag 17 maart 2016 15:27 schreef Dingflofbips het volgende:
[..]
kwestie van poteto potato. Boven de knie is boven de knie. Of dat nu 5cm is of 25
Er stond dat rokjes ruim boven de knie niet meer mochten, dat boven de knie is een overdrijving van de journalist in kwestie.quote:Op donderdag 17 maart 2016 15:13 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
"Rokjes mogen niet meer boven de knie en ook knielaarzen mogen niet meer." Vorige week ook al dat studentenblad met twee borsten erop dat verwijderd werd. En dat in Amsterdam
verhip, ik moet je gelijk gevenquote:Op donderdag 17 maart 2016 15:29 schreef Leandra het volgende:
[..]
Maar niet boven de knie is wat anders dan net boven de knie.
Beetje vreemde titel, aangezien Amsterdam alleen achter het feit staat dat de teamleider een medewerkster confronteerde. De manier waarop hij dat deed of de eisen die hij stelde aan zijn medewerkers worden echter niet onderschreven.quote:Op donderdag 17 maart 2016 16:20 schreef WhateverWhatever het volgende:
A’dam staat achter rokjesbesluit
Voor je het weet kijken mensen weer niet verder dan de kop/cover ...quote:Op donderdag 17 maart 2016 16:35 schreef Ludachrist het volgende:
Beetje vreemde titel, aangezien Amsterdam alleen achter het feit staat dat de teamleider een medewerkster confronteerde. De manier waarop hij dat deed of de eisen die hij stelde aan zijn medewerkers worden echter niet onderschreven.
of die 'dame' was er al op aangesproken en had er nog steeds schijt aanquote:Op donderdag 17 maart 2016 11:40 schreef Leandra het volgende:
[..]
Of iemand die het gewoon niet gepast vindt om met een rokje zo kort dat je billen er (nagenoeg) onderuit komen naar je werk gaat, maar vooral te laf is om die ene persoon die zo'n slechte kledingsmaak heeft daar op aan te spreken en een mailtje naar de hele afdeling stuurt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |