hoeft niet, is geen p2p, maar streamt de video's van openbare servers.quote:Op maandag 21 maart 2016 07:43 schreef byah het volgende:
[..]
Zeg er dan wel bij dat ze dan ook een VPN moeten gebruiken
Streamen uit illegale bron met je eigen IP. Lekker eenvoudig op te sporen dusquote:Op maandag 21 maart 2016 13:41 schreef Manke het volgende:
[..]
hoeft niet, is geen p2p, maar streamt de video's van openbare servers.
Ik was een tijd in de veronderstelling dat Netflix enorm veel had, omdat ze een tijdje deze film hadden:quote:Op zondag 20 maart 2016 10:00 schreef Baas_bas het volgende:
Ik heb best wel 10 euro per maand over voor onbeperkt films en series kijken, dat is geen geld, alleen is het aanbod zo ruk dat je alsnog moet downloaden
streamen = downloaden, dus net zo illegaalquote:Op maandag 21 maart 2016 13:41 schreef Manke het volgende:
[..]
hoeft niet, is geen p2p, maar streamt de video's van openbare servers.
nah, de link is altijd in deze vorm blogspot.com/blablabl/fr56iife21gio8ytdfe22rh.mp4quote:Op maandag 21 maart 2016 15:12 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Streamen uit illegale bron met je eigen IP. Lekker eenvoudig op te sporen dus
waarom zou dat niet eenvoudig op te sporen zijn?quote:Op maandag 21 maart 2016 19:38 schreef Manke het volgende:
[..]
nah, de link is altijd in deze vorm blogspot.com/blablabl/fr56iife21gio8ytdfe22rh.mp4
Of van een filesharing site als het voormalige megaupload.
het bestand wordt gewoon verwijderd als ze het ontdekken, bijvoorbeeld wanneer het te veel verkeer genereert, maar brein oid kan er niks mee.quote:Op maandag 21 maart 2016 20:03 schreef mschol het volgende:
[..]
waarom zou dat niet eenvoudig op te sporen zijn?
Totdat ze een of andere honeypot opzetten inderdaadquote:Op maandag 21 maart 2016 20:13 schreef Manke het volgende:
[..]
het bestand wordt gewoon verwijderd als ze het ontdekken, bijvoorbeeld wanneer het te veel verkeer genereert, maar brein oid kan er niks mee.
volgens mij is blogspot 1 grote honeypotquote:Op maandag 21 maart 2016 20:43 schreef byah het volgende:
[..]
Totdat ze een of andere honeypot opzetten inderdaad
Bestandsnaam opslaan, lijst met IP's opslaan die het geaccessed hebben. En leuk verzamelen.quote:Op maandag 21 maart 2016 20:13 schreef Manke het volgende:
[..]
het bestand wordt gewoon verwijderd als ze het ontdekken, bijvoorbeeld wanneer het te veel verkeer genereert, maar brein oid kan er niks mee.
Ze moeten gewoon eens naar een ander model toegaan. Als nu eens alle commerciële omroepjes buiten de USA en de UK zouden uitsterven (hoe sneller hoe liever, het zijn slecht spamhandelaars die content misbruiken om hun spamtijd te verkopen in plaats van dat ze ons aan de content helpen) en we zouden een aantal diensten zoals Netflix hebben waarbij je een abo kan nemen en dat bij al die diensten alles te vinden is danwel dat je afleveringen los kan downloaden (goede kwaliteit met registratie zodat je ze in de toekomst vaker kan downloaden als je schijf crasht of zo) voor 0,25-0,50 euro.quote:Op maandag 21 maart 2016 22:24 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Bestandsnaam opslaan, lijst met IP's opslaan die het geaccessed hebben. En leuk verzamelen.
Ignorance is bliss.quote:Op maandag 21 maart 2016 20:13 schreef Manke het volgende:
[..]
het bestand wordt gewoon verwijderd als ze het ontdekken, bijvoorbeeld wanneer het te veel verkeer genereert, maar brein oid kan er niks mee.
Nee in die tijd zaten lui nog te kutten met bagger DivX bestanden op cd-r's. Nu kun je 60 goeie rips op een BD zetten. Of gewoon dvd's en bd's een op een kopiëren.quote:Op maandag 21 maart 2016 23:42 schreef GekkePoes het volgende:
Trouwens een harde kopie op een dvdtje kan Brein nooit iets aan doen. Terug naar oldschool begin 2000
DivX inderdaad ,dan had je HD grote pixelsquote:Op maandag 21 maart 2016 23:52 schreef MrSalazar het volgende:
[..]
Nee in die tijd zaten lui nog te kutten met bagger DivX bestanden op cd-r's. Nu kun je 60 goeie rips op een BD zetten. Of gewoon dvd's en bd's een op een kopiëren.
Ik ben ook een voorstander van om te stoppen met die regiolock, maar dan niet als meer dan 90% van het aanbod vervolgens uit Amerikaanse meuk bestaat. Lijkt me juist leuk om ook series en films uit andere landen te zien.quote:Op maandag 21 maart 2016 23:10 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Ze moeten gewoon eens naar een ander model toegaan. Als nu eens alle commerciële omroepjes buiten de USA en de UK zouden uitsterven (hoe sneller hoe liever, het zijn slecht spamhandelaars die content misbruiken om hun spamtijd te verkopen in plaats van dat ze ons aan de content helpen) en we zouden een aantal diensten zoals Netflix hebben waarbij je een abo kan nemen en dat bij al die diensten alles te vinden is danwel dat je afleveringen los kan downloaden (goede kwaliteit met registratie zodat je ze in de toekomst vaker kan downloaden als je schijf crasht of zo) voor 0,25-0,50 euro.
Op termijn mogen natuurlijk alle commerciële omroepen verdwijnen maar voor de USA en de UK heb je een transitie nodig waarbij de producenten andere afzetkanalen gaan gebruiken in bijvoorbeeld Nederland kunnen ze direct verdwijnen zonder dat het pijn doet. Die paar eigen programma's maken die de moeite waard zijn kunnen ze ook op een andere manier aanbieden (op Youtube met sponsoring, Netflix...). In dat geval zouden we van die regiolocking af kunnen geraken bij diensten zoals Netflix.
Het hangt ervan af hoeveel lagen die heeft (1-4 tegenwoordig met maximaal 128 gig per schijf) en of dat je het over afleveringen van series of over films hebt.quote:Op maandag 21 maart 2016 23:52 schreef MrSalazar het volgende:
[..]
Nee in die tijd zaten lui nog te kutten met bagger DivX bestanden op cd-r's. Nu kun je 60 goeie rips op een BD zetten.
Ik ben het met je eens hoor maar mijn punt was hier vooral dat we die regiolocking hebben omdat omroepjes zoals SBS en RTL die zelf niets wat internationaal de moeite waard wordt gevonden produceren (behalve wat shows zoals The Voice) een verdienmodel hebben waarvoor zij uitzendrechten van buitenlandse series en buitenlandse films nodig hebben.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 00:11 schreef Morrigan het volgende:
[..]
Ik ben ook een voorstander van om te stoppen met die regiolock, maar dan niet als meer dan 90% van het aanbod vervolgens uit Amerikaanse meuk bestaat. Lijkt me juist leuk om ook series en films uit andere landen te zien.
quote:Op maandag 21 maart 2016 20:13 schreef Manke het volgende:
[..]
het bestand wordt gewoon verwijderd als ze het ontdekken, bijvoorbeeld wanneer het te veel verkeer genereert, maar brein oid kan er niks mee.
Inderdaad, als ze het echt willen dan pakken ze je zolang je geen VPN gebruikt die niet jouw activiteiten registreert. Wil je gegarandeerd anoniem blijven, gebruik dan zo'n VPN en let er op dat je niet in de valstrik trapt dat je een VPN-dienst huurt die wel registreert wat jij doet en die dit braaf overhandigt aan de autoriteiten wanneer ze erom vragen.quote:
brein wil het ook maar al te graag. We zullen zien of ze hier hun pijlen op gaan richten.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 00:19 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
[..]
Inderdaad, als ze het echt willen dan pakken ze je zolang je geen VPN gebruikt die niet jouw activiteiten registreert. Wil je gegarandeerd anoniem blijven, gebruik dan zo'n VPN en let er op dat je niet in de valstrik trapt dat je een VPN-dienst huurt die wel registreert wat jij doet en die dit braaf overhandigt aan de autoriteiten wanneer ze erom vragen.
Als ze dat doen dan zal het niet lang duren voordat de meeste mensen een geschikte VPN gebruiken, dan gaat het volledig ondergronds terwijl ze nu nog zicht erop hebben. Het lijkt me niet handig.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 00:30 schreef Manke het volgende:
[..]
brein wil het ook maar al te graag. We zullen zien of ze hier hun pijlen op gaan richten.
gelukkig kan elke provider zeggen dat ze niks loggen en het ondertussen wel doenquote:Op dinsdag 22 maart 2016 00:19 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
[..]
Inderdaad, als ze het echt willen dan pakken ze je zolang je geen VPN gebruikt die niet jouw activiteiten registreert. Wil je gegarandeerd anoniem blijven, gebruik dan zo'n VPN en let er op dat je niet in de valstrik trapt dat je een VPN-dienst huurt die wel registreert wat jij doet en die dit braaf overhandigt aan de autoriteiten wanneer ze erom vragen.
Garanties bestaan niet maar wellicht kan het helpen als je goed opzoekt wat de ervaringen van klanten met diverse VPN's zijn, hierbij uiteraard de websites van de VPN zelf etc. mijdend. De vestigingsplaats is uiteraard een belangrijke indicator.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 01:08 schreef mschol het volgende:
[..]
gelukkig kan elke provider zeggen dat ze niks loggen en het ondertussen wel doen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |