Maar hun renners die wat kunnen zijn elders actief.quote:Op zaterdag 12 maart 2016 17:29 schreef Mani89 het volgende:
Als WT ploeg maar met 1 man voorin zitten tussen al die krabbelaars. Wat een treurnis.
Ja op zo'n moment mis je toch een Brian Bulgac.quote:Op zaterdag 12 maart 2016 17:31 schreef OProg het volgende:
[..]
Maar hun renners die wat kunnen zijn elders actief.
Enige verdediging die ik kan bedenken.
Die jongen is een wereldster geworden door z'n leiderstrui in de Eneco Tour.twitter:raykerckhoffs twitterde op zaterdag 12-03-2016 om 17:35:59Jesper Asselman, bekend vd leiderstrui in Eneco Tour wint op z'n verjaardag de Ronde v Drenthe! #wielrennen reageer retweet
Nou daar kende ik hem wel van hoor Cavaliers.quote:Op zaterdag 12 maart 2016 17:38 schreef Koffieplanter het volgende:
Die jongen is een wereldster geworden door z'n leiderstrui in de Eneco Tour.twitter:raykerckhoffs twitterde op zaterdag 12-03-2016 om 17:35:59Jesper Asselman, bekend vd leiderstrui in Eneco Tour wint op z'n verjaardag de Ronde v Drenthe! #wielrennen reageer retweet
Dit geloof ik niet.quote:Op zaterdag 12 maart 2016 17:38 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Nou daar kende ik hem wel van hoor Cavaliers.
Nou toevallig volg ik de Eneco Tour wel trouw elk jaar.quote:
twitter:thijszonneveld twitterde op zaterdag 12-03-2016 om 18:26:47Ronde van Drenthe gereden. Gefinisht in het peloton. 54e. reageer retweet
twitter:thijszonneveld twitterde op zaterdag 12-03-2016 om 18:31:52En gefeliciteerd @JesperAsselman. Reed zelf vreemd genoeg ook nog prijs: vanwege de 54e editie was er een tv voor de 54e in de uitslag. reageer retweet
In Drenthe zal het wel om een zwart-wit tv zijnquote:Op zaterdag 12 maart 2016 18:34 schreef wimderon het volgende:
twitter:thijszonneveld twitterde op zaterdag 12-03-2016 om 18:31:52En gefeliciteerd @JesperAsselman. Reed zelf vreemd genoeg ook nog prijs: vanwege de 54e editie was er een tv voor de 54e in de uitslag. reageer retweet
Pot bruine bonen.quote:Op zaterdag 12 maart 2016 18:39 schreef I.R.Baboon het volgende:
Ik hoop dat ze ook doorkomsten hadden waarbij je een ham kon winnen.
bron: nos.nlquote:Extra beveiliging tijdens 100ste Ronde van Vlaanderen
Honderden agenten zullen de Ronde van Vlaanderen beveiligen en supporters zullen her en der hun rugzak niet mee mogen nemen als zij de renners willen aanmoedigen. Uit angst voor terreur wordt de Vlaamse wielerkoers zwaarder beveiligd dan doorgaans gebruikelijk is, melden verschillende Belgische kranten dinsdag.
In minstens acht zogenoemde veiligheidszone's zullen tweehonderd agenten en nog eens driehonderd beveiligers de boel in het gareel houden. Daar zijn tassen en rugzakken dan ook verboden.
Het gaat dan om gebieden zoals de start en finish, maar ook bij cruciale punten zoals de Oude Kwaremont. Normaal gesproken staan zo'n 900.000 fans langs het parcours van de belangrijkste Vlaamse voorjaarsklassieker, die zondag 3 april wordt verreden.
Ik moet bij het laatste deel eigenlijk meteen aan onderstaand duo denkenquote:Op dinsdag 15 maart 2016 22:58 schreef Steven184 het volgende:
Lezenswaardig artikel over/door Oscar Freire.
http://www.cyclingnews.co(...)-cycling-dream-team/
Rabobank wordt een keer of 20 subtiel gebasht. Niet slecht, Oscar.quote:Op dinsdag 15 maart 2016 22:58 schreef Steven184 het volgende:
Lezenswaardig artikel over/door Oscar Freire.
http://www.cyclingnews.co(...)-cycling-dream-team/
Pff Valverde start er geeneensquote:Op woensdag 16 maart 2016 01:51 schreef wimderon het volgende:
Matige startlijst voor Catalonië.
[ afbeelding ]
Sowwwwwwwwwwquote:Op woensdag 16 maart 2016 01:51 schreef wimderon het volgende:
Matige startlijst voor Catalonië.
[ afbeelding ]
Bedankt, ik was het vergeten.quote:Op woensdag 16 maart 2016 02:28 schreef wimderon het volgende:
Vandaag overigens ook de eerste 'Extra Time Koers'
Gasten zijn Tiesj, Karl, Patrick en Sven.
Echt bizar. Die kwam helemaal alleen en was nog 30e bij het ingaan van de laatste kilometer ofzo.quote:Op woensdag 16 maart 2016 16:52 schreef baggerbaas het volgende:
Groenewegen nog 3e vanuit 25e positie of zo
Lotgenotengroepje oprichten met Lobato.quote:Op woensdag 16 maart 2016 16:52 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Als ik Groenewegen was zou ik vandaag nog m'n contract inleveren. Wat een gehandicapte ploeg is dat Lotto Djumbo toch ook.
'Zorg dat je Dylan ziet, dat je bij hem bent'quote:Op woensdag 16 maart 2016 16:49 schreef showtimer het volgende:
https://www.periscope.tv/LottoJumbo_road/1jMKgavZvvOJL
Erg triest ja, als je ploeg helemaal zoekgereden wordt in fucking Nokere Koerse. Groenewegen sleept er nog een ereplaats uit, ondanks zijn ploeg.quote:Op woensdag 16 maart 2016 16:52 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Als ik Groenewegen was zou ik vandaag nog m'n contract inleveren. Wat een gehandicapte ploeg is dat Lotto Djumbo toch ook.
Wagner en Wynants moeten hem hier toch gewoon van voren af kunnen zetten?quote:Op woensdag 16 maart 2016 17:00 schreef Ereinion het volgende:
[..]
Erg triest ja, als je ploeg helemaal zoekgereden wordt in fucking Nokere Koerse. Groenewegen sleept er nog een ereplaats uit, ondanks zijn ploeg.
Wagner en Wynants moesten al de hele tijd op kop rijden omdat de rest van de ploeg er niets van kan.quote:Op woensdag 16 maart 2016 17:01 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Wagner en Wynants moeten hem hier toch gewoon van voren af kunnen zetten?
Tja, het continentale Willems Verandas had in de laatste kilometers nog vijf man over ofzo. Bij Lotto Djumbo was blijkbaar alleen nog Wagner over. Dat is al erg genoeg.quote:Op woensdag 16 maart 2016 17:58 schreef TheArt het volgende:
Het was deels ook wel Dylans eigen fout op enig moment. Wagner zat op 3 km. echt in 3e positie ofzo, maar Groenewegen was zijn wiel kwijtgeraakt en helemaal door het peloton gezakt. Wagner liet zich toen nog afzakken, maar was denk ik verder leeg om hem nogmaals naar voren te rijden.
Maar waar iemand als Wynants was, mag Joost weten.
Ik begrijp dat je de koers niet hebt gezien. Ze hebben vanaf het moment dat de vroege vlucht wegreed de koers gecontroleerd. Lammertink en Bouwman waren al opgerookt door constant op kop van het peloton te rijden, Castelijns en Keizer heb ik heel vaak achter ontsnappingen aan zien springen, Wynants heeft in zijn eentje schijnbaar het gat naar de groep van De Bie toegereden en Wagner was er toen in de finale.quote:Op woensdag 16 maart 2016 18:18 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Tja, het continentale Willems Verandas had in de laatste kilometers nog vijf man over ofzo. Bij Lotto Djumbo was blijkbaar alleen nog Wagner over. Dat is al erg genoeg.
Haha oja, ik heb de koers niet gezien. Da's wel een goeie.quote:Op woensdag 16 maart 2016 19:15 schreef TheArt het volgende:
[..]
Ik begrijp dat je de koers niet hebt gezien. Ze hebben vanaf het moment dat de vroege vlucht wegreed de koers gecontroleerd. Lammertink en Bouwman waren al opgerookt door constant op kop van het peloton te rijden, Castelijns en Keizer heb ik heel vaak achter ontsnappingen aan zien springen, Wynants heeft in zijn eentje schijnbaar het gat naar de groep van De Bie toegereden en Wagner was er toen in de finale.
De vraag is echter of ze al dat werk onderweg wel moesten doen. Nu beschouwde bijna iedereen Groenewegen ook wel als topfavoriet, maar dit was echt veel te veel werk verrichten in mijn ogen. Daar is het misgegaan. De vergelijking met Willems Verandas is dan ook niet echt op zijn plaats.
Je kan mijns inziens wel kritiek leveren op het feit dat ze wéér eens hebben laten zien geen tactisch plan uit te kunnen stippelen. Met dit deels toch wel matige team, met nota bene maar 7 renners, de hele koers willen dragen, is echt zelfmoord.
Lees vooral maar een deel van mijn reactiequote:Op woensdag 16 maart 2016 19:26 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Haha oja, ik heb de koers niet gezien. Da's wel een goeie.
Op een kilometer of 40 van het einde wordt de kopgroep al ingerekend en daarna heeft Lotto Djumbo geen moment controle gehad. Dat is een afgang, maar blijf jij ze gerust verdedigen.
Je probeert het een en ander te nuanceren terwijl ze weer hopeloos hebben gefaald.quote:Op woensdag 16 maart 2016 19:44 schreef TheArt het volgende:
[..]
Lees vooral maar een deel van mijn reactieWel vaker een probleem bij je. Ik verdedig ze namelijk alles behalve.
twitter:GroenewegenD twitterde op woensdag 16-03-2016 om 18:01:36Denk dat wij @LottoJumbo_road ervoor hebben gezorgd dat het een sprint werd. Ik zat niet bij @RobertWagner83 en dat moest wel! Mijn fout. reageer retweet
Deels, maar voor een groot deel hebben ze ook een hele matige ploeg (over alle renners van de ploeg gezien), die op sommige vlakken amper tot niet boven dat van een ProContinentale-ploeg uitkomt, dus zo vreemd is dat 'gefaal' ook niet.quote:Op woensdag 16 maart 2016 19:49 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Je probeert het een en ander te nuanceren terwijl ze weer hopeloos hebben gefaald.
Sinds je iedereen hoort af te branden en zoveel mogen het woord 'falen' moet gebruiken, aangezien dat stoer is. Echt een modewoordje dat falen.quote:Op woensdag 16 maart 2016 20:11 schreef I.R.Baboon het volgende:
Sinds wanneer is nuance een zwakte, mensen!?
Behalve dat andere ploegen met nog mindere renners vaak niet zo hard falen.quote:Op woensdag 16 maart 2016 20:00 schreef TheArt het volgende:
[..]
Deels, maar voor een groot deel hebben ze ook een hele matige ploeg (over alle renners van de ploeg gezien), die op sommige vlakken amper tot niet boven dat van een ProContinentale-ploeg uitkomt, dus zo vreemd is dat 'gefaal' ook niet.
Tsja de Rabobank tijd is verleden tijd.quote:Op woensdag 16 maart 2016 20:00 schreef TheArt het volgende:
[..]
Deels, maar voor een groot deel hebben ze ook een hele matige ploeg (over alle renners van de ploeg gezien), die op sommige vlakken amper tot niet boven dat van een ProContinentale-ploeg uitkomt, dus zo vreemd is dat 'gefaal' ook niet.
Klopt, maar ze hebben volgens mij niet het slechtste budget uit de WT. En het aankoopbeleid van andere ploegen met ongeveer hetzelfde budget blijkt gewoon keer op keer een stuk beter te zijn.quote:Op woensdag 16 maart 2016 20:28 schreef Sjoerd102 het volgende:
[..]
Tsja de Rabobank tijd is verleden tijd.
Rabobank had ook een groter sponsor budget, dat wordt vaak vergeten.
Battaglin wordt een gevalletje Jonathan Hivert ofzo.quote:Op woensdag 16 maart 2016 20:33 schreef TheArt het volgende:
[..]
Battaglin nu ook weer. Ze hadden er volgens mij veel meer van verwacht. Nu moesten ze een Italiaan vanwege Bianchi, maar ik had nog wel een aantal betere kandidaten geweten die einde contract waren. In de scouting gaat gewoon echt een hele hoop mis.
Jammer dat De Don er bij zit. Ik krijg convulsies van dat hoofd.quote:Op woensdag 16 maart 2016 22:00 schreef Koffieplanter het volgende:
[ afbeelding ]
Karl heeft zich helemaal volgestopt met coke vanmiddag.
Zelfreflectie wat betreft ronderenners heeft hij wel.quote:Op woensdag 16 maart 2016 22:21 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Jammer dat De Don er bij zit. Ik krijg convulsies van dat hoofd.
Nee. Zelfs Karl niet haha.quote:Op woensdag 16 maart 2016 22:35 schreef Mani89 het volgende:
Altijd ongemakkelijk met Don Lefevere aan tafel. Niemand durft tegen hem in te gaan.
quote:Op woensdag 16 maart 2016 22:21 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Jammer dat De Don er bij zit. Ik krijg convulsies van dat hoofd.
Doet me denken aan die andere Karl. Karl Doenitz.quote:
Omdat die wel heel groot was en ik geen zin had om hem te verkleinenquote:Op donderdag 17 maart 2016 23:24 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Waarom heb je die foto van Dumoulin weggehaald?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |