Enkel Geert. #makethenetherlandsgreatagainquote:"Als ik premier word, geef ik Nederland terug aan de Nederlanders, en als jullie willen, pakken we er jullie bij"
Geert Wilders. © belga.
"De patriottische lente is begonnen. Tussen Molenbeek en de Torens van Babel (de Europese instellingen, red.) staan wij, de patriotten, met enkel de waarheid als wapen". Dat zei PVV-voorzitter Geert Wilders vanavond op het colloquium van het Vlaams Belang over vrijheid. "Als ik premier word, geef ik Nederland terug aan de Nederlanders, en als jullie willen, pakken we er jullie bij", klonk het tot groot jolijt van de 600 aanwezigen.
Volgens Wilders is er een politieke omwenteling en geweldloze revolutie bezig. Hij verwees naar Donald Trump in de Verenigde Staten en het succes van bevriende partijen in Oostenrijk, Duitsland, Italië en België, waar het Vlaams Belang volgens hem in de lift zit. "Volgende maandag wordt een Europees-Turkse top gehouden waar Michel en Rutte ons zullen uitverkopen aan Erdogan, die niet eens het woord 'vrijheid' kan spellen", klonk het. "Als wij met Tom Van Grieken en Marie Le Pen aan de tafel gezeten hadden, hadden we de grenzen meteen gesloten zodat ons belastinggeld naar onze eigen mensen zou kunnen terugvloeien."
Wilders benadrukte ook het belang van de vrijheid van meningsuiting - de enige vrijheid die hem nog rest, vermits hij reeds 11,5 jaar onder zware bewaking staat. Hij verwees ook naar de rechtszaak die op 18 maart start voor zijn uitspraken over de Marokkanen. "Als ik het over Syriërs had, kreeg ik wellicht de Nobelprijs voor de vrede", zei hij schamper. De rechtszaak is een politiek proces, aldus nog Wilders, die meteen bijgetreden werd door Vlaams Belangvoorzitter Tom Van Grieken, verwijzend naar het proces tegen het Vlaams Blok. "In België heeft men speciale wetten gestemd, de grondwet aangepast en na lang zoeken een rechter gevonden die ons wou veroordelen", blikte hij terug.
"Als Wilders premier wordt, wil ik meteen aansluiten," zegt Van Grieken nog over Wilders' aanbod om Vlaanderen bij Nederland te voegen. "In onze partijstatuten staat overigens dat we zo mogelijk willen samenwerken met Nederland", repliceerde hij op vragen van de pers.
http://www.hln.be/hln/nl/(...)-er-jullie-bij.dhtml
Oh, is dat de definitie van een oligarchie? Want volgens mij betekent een oligarchie dat een kleine, selecte groep van de bevolking alle macht in handen heeft, en dat is exact wat er aan de hand is. Of vind je het (late) Romeinse Republiek ook een goed voorbeeld van democratie?quote:Op maandag 7 maart 2016 12:53 schreef pokkerdepok het volgende:
niet echt een oligarchie... als de heersende elite om de 4 jaar veranderd, heet het democratie.
en democratien reagerenaltijd trager dan autocratieen. maar dat geeft niet. om dat nederland zo klein is, reageert het hier zelfs relatief behoorlijk snel.
bovendien reageert de huidige belgische vorm vaak gewoon helemaal niet, of zelfs de omgekeerde kant op.... veel slechter dan dat kan het niet worden.
leg uit. bij jou in het dorp word er niet gestemd voor onze tweede kamer?quote:Op maandag 7 maart 2016 12:57 schreef D1990 het volgende:
[..]
Oh, is dat de definitie van een oligarchie? Want volgens mij betekent een oligarchie dat een kleine, selecte groep van de bevolking alle macht in handen heeft, en dat is exact wat er aan de hand is. Of vind je het (late) Romeinse Republiek ook een goed voorbeeld van democratie?
Zie het antwoord van kaas, blijkbaar heb jij geen flauw benul wat oligarchie inhoudt. Zou zeggen, ga eerst even op google kijken wat "oligarchie" inhoudt, en kom dan terug.quote:Op maandag 7 maart 2016 13:36 schreef pokkerdepok het volgende:
[..]
leg uit. bij jou in het dorp word er niet gestemd voor onze tweede kamer?
Antwerpen is grauw en grijs en heeft een haven die op sommige plekken een no-go area is, omdat criminelen daar de baas zijn. Met name op de terminals waar schepen uit Zuid Amerika aanmeren. Gek dat iemand die voor dichte grenzen staat een gebied wil annexeren dat zo lek als een mandje is.quote:Op maandag 7 maart 2016 13:50 schreef D1990 het volgende:
Zou ook beter zijn als de hoofdstad verhuisd van Amsterdam, naar Antwerpen. Is zowel een mooi symbolisch gebaar, een nieuw land, een nieuwe begin, met een "nieuwe" hoofdstad. En als een mooi pluspunt, is het ook een mooie stad met veel historie. Dus dat is ook mooi meegenomen.
Ja klopt, wijken worden geregeerd door krijgsheren, schietpartijen zijn aan de orde van de dag. Elke week worden veldslagen met tanks en artillerie uitgevochten. Overdrijven en sensatie komt bij jou niet tekort blijkbaar, alsof er in Den Haag en Amsterdam geen criminaliteit is.quote:Op maandag 7 maart 2016 14:11 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Antwerpen is grauw en grijs en heeft een haven die op sommige plekken een no-go area is, omdat criminelen daar de baas zijn. Met name op de terminals waar schepen uit Zuid Amerika aanmeren. Gek dat iemand die voor dichte grenzen staat een gebied wil annexeren dat zo lek als een mandje is.
Of een down grade.quote:Op maandag 7 maart 2016 14:24 schreef ExTec het volgende:
Mwah, het zou wel een mooie upgrade voor de wegen betekenen.
Ja. Daarom mijn opmerking. Wat gaan we gelijk trekken?quote:Op maandag 7 maart 2016 14:29 schreef ExTec het volgende:
[..]
Maar je hebt wel eens in belgie over de snelweg gereden? Of op wat er voor door moet gaan?
Nou, wij gaan de wegen dan voortaan onderhouden. Belgen hebben bewezen dat niet te kunnen.quote:Op maandag 7 maart 2016 14:30 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Ja. Daarom mijn opmerking. Wat gaan we gelijk trekken?
Nee. Wel fraai zat hij iets roept.quote:Op maandag 7 maart 2016 14:31 schreef ExTec het volgende:
[..]
Nou, wij gaan de wegen dan voortaan onderhouden. Belgen hebben bewezen dat niet te kunnen.
Nee, de insteek was niet dat belgie onze wegen gaat (niet-) onderhouden.
Dat moet men ook doen.quote:Op maandag 7 maart 2016 14:34 schreef ExTec het volgende:
[..]
Maar ik weet dat vlamingen liever vasthouden aan dat gedrocht wat je belgie noemt.
Ik heb het over de haven. Je weet wel, waar al die containers binnenkomen. Als je criminaliteit in een wijk wil vergelijken met grootschalige cocaïnesmokkel (plus wat voor ellende je nog meer in containers kunt vervoeren uiteraard. De mogelijkheden zijn daadwerkelijk eindeloosquote:Op maandag 7 maart 2016 14:21 schreef D1990 het volgende:
[..]
Ja klopt, wijken worden geregeerd door krijgsheren, schietpartijen zijn aan de orde van de dag. Elke week worden veldslagen met tanks en artillerie uitgevochten. Overdrijven en sensatie komt bij jou niet tekort blijkbaar, alsof er in Den Haag en Amsterdam geen criminaliteit is.
dan sluit een oligarchie ook geen werkende democratie uit.quote:Op maandag 7 maart 2016 13:40 schreef Kaas- het volgende:
Dat ergens verkiezingen worden gehouden, sluit natuurlijk op geen enkele wijze een oligarchie uit.
dat is wel het allerslapste antwoord wat je kunt geven... kennelijk kan jij het zelf niet uitleggen.quote:Op maandag 7 maart 2016 13:44 schreef D1990 het volgende:
[..]
Zie het antwoord van kaas, blijkbaar heb jij geen flauw benul wat oligarchie inhoudt. Zou zeggen, ga eerst even op google kijken wat "oligarchie" inhoudt, en kom dan terug.
Is dat echt zo erg dan? Erger dan bv. Rotterdam?quote:
Dat lijkt me niet. Al die belgische polities moeten hun werk doen. Dat realiseren hoeft niet in de cijfers te lopen.quote:Dat upgraden gaat al miljarden kosten.
Dat dan weer wel. Maar wel goed voor de werkgelegenheid.quote:Het wegennet een veelvoud daarvan.
Laat die blonde het maar niet horen hé.quote:Ach gut, blijft er wéér geen geld over voor onze oudjes
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |