hjm snapt het niet?quote:Op dinsdag 8 maart 2016 13:44 schreef Piles het volgende:
Wat een gast op 3FM, hij vond Reapers gisteren zo gaaf
Dat wordt krap... Volgens mij was het pas 23.15 klaar ofzo.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 13:54 schreef Remy669 het volgende:
Hoe laat was het trouwens afgelopen gisteren? Wij moeten nog de trein van 23.20 halen...
Oh, christusquote:
Vond ik met de 2nd law erger eerlijk gezegd.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 14:01 schreef houdjemond het volgende:
[..]
Oh, christus.
Nja denk dat er sowieso heel veel "nieuw" publiek is aangezien Drones mede dankzij 3FM door je strot heen gedrukt werd.
Dat hadden we ook te danken aan Survival voor de OS ..quote:Op dinsdag 8 maart 2016 14:03 schreef Audreyoot het volgende:
[..]
Vond ik met de 2nd law erger eerlijk gezegd.
Jaquote:Op dinsdag 8 maart 2016 14:04 schreef Loveless85 het volgende:
HO HO HO HO EVEN.
GEEN REAPERS?
WATS MET DEZE?
Ik juist nietquote:Op dinsdag 8 maart 2016 14:05 schreef Piles het volgende:
[..]
Ja![]()
Ik word echt gek als ze hem woenssdag wel spelen en donderdag weer niet
Als ze die niet spelen krijg je lekker Revolt...quote:Op dinsdag 8 maart 2016 14:04 schreef Loveless85 het volgende:
HO HO HO HO EVEN.
GEEN REAPERS?
WATS MET DEZE?
Ja maar, die wil ik nietquote:Op dinsdag 8 maart 2016 14:08 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Als ze die niet spelen krijg je lekker Revolt...
Onbegrijpelijk he. Ik vind de Handler ook het beste van het album. En Citizen Erased noemt hij ook een draak.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 14:09 schreef Audreyoot het volgende:
Overigens vind ik the Handler persoonlijk de beste plaat op het album, waarom zouden ze dat een draak noementhe Globalist waardeer ik ook steeds meer, dat gitaarrifje
maar, maar, maarquote:Op dinsdag 8 maart 2016 14:08 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Als ze die niet spelen krijg je lekker Revolt...
Oh heb ik even gemist dat ze die live gaan spelenquote:Op dinsdag 8 maart 2016 14:12 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Onbegrijpelijk he. Ik vind de Handler ook het beste van het album. En Citizen Erased noemt hij ook een draak.
The Globalist vind ik altijd heel aardig beginnen, dan heeel erg mooi (het stuk waarop het ruimteschip rondvliegt, maar dat maar een legerdrone is) en dan vond ik het eigenlijk heel zeikerig worden. Maar sinds zondag vind ik ineens het hele nummer mooi.
Ja, dat is echt een van de hoogtepunten van het concert!quote:Op dinsdag 8 maart 2016 14:13 schreef Audreyoot het volgende:
[..]
Oh heb ik even gemist dat ze die live gaan spelenNiet verwacht van zo'n lange plaat
Ik kan niet wachten tot morgenquote:Op dinsdag 8 maart 2016 14:14 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Ja, dat is echt een van de hoogtepunten van het concert!
Dit. Mag muuuhuuursieee zelfs 2x. En dan zing ik wel heul hard mee.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 14:14 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
DIE WILLEN WE NIET
Da's pas de draak van het album, dan nog liever Mercy.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |