daar was ik t paasweekend nogquote:
Grappigquote:
Afgelopen 1,5 maand waren redelijk intens, ik begin het nu ook wel te merkenquote:Op vrijdag 8 april 2016 21:11 schreef Nico_S. het volgende:
Zo, dat is nogal wat, bij elkaar genomen. Vertel meer.
Ik raad als café de Jan van Gent aan. Want ik ken iemand die daar werktquote:
Dat ga ik binnenkort doen, even z'n bieren gerijpt op whiskyvaten proberen...quote:Op zaterdag 9 april 2016 22:12 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
Over bier en iemand die we kennen gesproken: ik zit hier te genieten van een Russian Imperial Stout van Nem
Da's de basis voor die 'whisky' bieren, daar beginnen we straks ook mee...quote:Op zaterdag 9 april 2016 22:18 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
Ik heb nu de Armada en die is zeer goed te doen
Wel van een en dezelfde persoon?quote:Op zaterdag 9 april 2016 13:44 schreef Etcetera het volgende:
[..]
In maart ook begonnen met NIMA Marketing B, en nog een overlijden en begrafenis meegemaakt.
Wanneer willen jullie open?quote:Op zaterdag 9 april 2016 00:51 schreef lubje25 het volgende:
[..]![]()
Nog ff vanuit ons tijdelijke onderkomen.![]()
Gelukkigquote:
Alleen al voor het Gents Fondue huisjes, de grafitti steeg en de Chef zonder Keuken, Inge Lanckackers, ga ik er heen...quote:Op zondag 10 april 2016 19:56 schreef MaJo het volgende:
Terug uit Gentwat een leuke stad
Prachtige architectuur, lekker eten en het weer hadden we ook mee. We hebben vooral rondgelopen, het enige waar we binnen zijn geweest was de Sint Baafs waar het bekende schilderij "Het Lammer Gods" van Jan van Eyck hangt. Dat was wel tof
![]()
Al met al dus een puik weekend en ik kan de stad zeker aanraden
Ik ben niet van de fondue, sterker nog, ik mag het niet (lactose intolerant), de chef zonder keuken heb ik gemist maar grafitti steeg ben ik wel geweestquote:Op zondag 10 april 2016 20:07 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Alleen al voor het Gents Fondue huisjes, de grafitti steeg en de Chef zonder Keuken, Inge Lanckackers, ga ik er heen...
9 mei is de bedoeling. We liggen goed op schema. Dinsdag beginnen de stratenmakers, de tuin pakken we ook aan.quote:
Oh nice! Dat is al snel zegquote:Op zondag 10 april 2016 22:22 schreef lubje25 het volgende:
[..]
9 mei is de bedoeling. We liggen goed op schema. Dinsdag beginnen de stratenmakers, de tuin pakken we ook aan.
Heerlijk.quote:Op woensdag 13 april 2016 09:56 schreef Etcetera het volgende:
Het mooiste moment in Gent vond ik toen we aan de Leie zaten, midden in het centrum, met een paar biertjes, gewoon drinken en kletsen en genieten van de sfeer
Haha, dat zou mij ook zo kunnen overkomenquote:Op donderdag 14 april 2016 00:12 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Ik was vandaag een half uur te laat op een afspraak omdat ik vergeten was over te stappen...
Nee, ik zat wat te klooien op mijn telefoon. Bij het fluitsignaal ging ik me afvragen of ik niet binnenkort eens moest overstappen.quote:Op donderdag 14 april 2016 01:35 schreef MaJo het volgende:
[..]
Haha, dat zou mij ook zo kunnen overkomenverdiept in een boek?
Hoe bevalt het Utrechtse leven trouwens?
Dat zou leuk zijn!quote:Op maandag 11 april 2016 08:11 schreef Puala het volgende:
[..]
Oh nice! Dat is al snel zeg
Eind mei gaan we bij jullie in de buurt naar een korfbalwedstrijd. Misschien komen we dan wel ff langs![]()
Vergelijkbaarquote:Op donderdag 14 april 2016 22:59 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Nee, ik zat wat te klooien op mijn telefoon. Bij het fluitsignaal ging ik me afvragen of ik niet binnenkort eens moest overstappen.
Jammer dat het niet beviel maar kan het me heel erg goed voorstellen. En tsja, qua vaste lasten had je ook wel heel veel gelukquote:Het antikraakwonen in Utrecht beviel niet goed, dus ik ben inmiddels verhuisd naar het Gooi (vooral omdat daar iets beschikbaar was). Lage huur was prettig, geen internet was vervelend maar was nog wel te overleven maar wat echt de doorslag heeft gegeven is het overdreven oog voor detail van de verhuurders. Ze kwamen gemiddeld elke twee weken controleren of alles wel netjes was, waarbij ze er onder andere over vielen dat ik een aangebroken fles ketchup op tafel had staan (keurig met dop dicht) en dat mijn wasgoed niet allemaal netjes recht hing te drogen op het wasrek. Ondertussen waren er met enige regelmaat insluipers te bespeuren en woonde er een zeer uitgebreide muizenfamilie. Ik ben blij dat ik er weg ben, met als enige echte nadeel dat ik nu veel meer kwijt ben voor vaste lasten
True. Daarvoor zat ik in Leeuwarden, en dat is natuurlijk ook niet al te duur. Een paar honderd euro per maand meer huur moeten betalen is wel nadelig voor je impulsaankopenquote:Op vrijdag 15 april 2016 14:13 schreef MaJo het volgende:
[..]
VergelijkbaarIn ieder geval ergens in verdiept zitten
[..]
Jammer dat het niet beviel maar kan het me heel erg goed voorstellen. En tsja, qua vaste lasten had je ook wel heel veel geluk
Geen probleem meer gelukkig, de wethouder heeft het negatieve advies van de monumentencommissie naast zich neer gelegd.quote:Op zondag 1 mei 2016 11:01 schreef Nico_S. het volgende:
Succes, Lubje. Nog steeds gedoe met de monumentencommissie? Wat is hun probleem?
quote:
nee, nieuwbouwquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |