Haha.quote:
Niet.quote:Op vrijdag 4 maart 2016 17:53 schreef YazooW het volgende:
Altijd voorzichtig zijn met die DailyMail artikelen.
Als al die vluchtelingen op een openbare WiFi zitten, hoe kunnen ze dan individueel getraceerd worden?
Ja ik weet het, maar het is om je kapot te lachen, en het is best logisch. Het is algemeen bekend dat je dat beter niet in Duitsland kan doen.quote:Op vrijdag 4 maart 2016 17:53 schreef YazooW het volgende:
Altijd voorzichtig zijn met die DailyMail artikelen.
Als al die vluchtelingen op een openbare WiFi zitten, hoe kunnen ze dan individueel getraceerd worden?
Precies, is toch om je kapot te lachen. Van een kale kip kun je niet plukken.quote:Op vrijdag 4 maart 2016 18:07 schreef Baas_bas het volgende:
Wtf
Gaan ze ook nog boetes krijgen voor alle aanrandingen of zo?
Ze hebben wel hun prioriteiten op orde daar.
Tevens hebben die gasten niet eens geld dus waar moeten ze dit van betalen?
Hoeveel eigen geld mogen die gasten eigenlijk hebben dan? Wordt alles van ze afgepakt als ze eenmaal in Duitsland zijn, lijkt me niet toch?quote:Op vrijdag 4 maart 2016 18:08 schreef Murdera het volgende:
"Vluchtelingen"=\= arm
Los van wat er van waar is en of ze gepakt kunnen worden natuurlijk.
Briljant gewoonquote:Op vrijdag 4 maart 2016 17:51 schreef BoneThugss het volgende:
Vluchtelingen in Duitse opvangkampen lopen het risico een flinke boete te krijgen. De asielzoekers downloaden massaal films om de tijd te verdoen, maar maken zich tegelijkertijd schuldig aan het schenden van het auteursrecht.
Dat meldt The Daily Mail. Een Syrische asielzoeker zou reeds een dwangsom van 900 euro hebben ontvangen voor het plukken van torrents. Ook grote Hollywood studio's zouden zich met de kwestie bemoeien. Advocatenkantoor Waldorf Frommer in Munchen de makers representeren om de confrontatie met de downloadende vluchteling aan te gaan.
"Veel vluchtelingen weten niet dat het downloaden van films met gedeelde bestanden illegaal is en dat kan leiden tot hoge boetes in Duitsland", weet Holger Bleich, editor van computermagazine c't.
Bronnen: http://www.powned.tv/nieu(...)en_boete_voor_d.html
http://www.dailymail.co.u(...)l-twitter_mailonline
Het is een bericht van PowNed en die linkt weer door naar The Daily Mail, vandaar. Ik moest hier toch wel een beetje om lachen. Maar ik vraag me dan gelijk af, hoe gaan die vluchtelingen dat betalen?
vraag me ook af hoe ze achter de identiteit komen van die gastenquote:Op vrijdag 4 maart 2016 18:26 schreef Infection het volgende:
Allemaal op hetzelfde netwerk waarschijnlijk, dus wordt nog moeilijk om te achterhalen wie wat gedownload heeft. En als er boetes opgelegd worden zal de staat die wel moeten betalen.
ich habe es nicht gewusstquote:Op vrijdag 4 maart 2016 18:21 schreef SebbeSwensje het volgende:
Dan doe je toch gewoon een "ich nicht begreip"
Aah, dank.quote:Op vrijdag 4 maart 2016 18:33 schreef freako het volgende:
Hier het artikel waar de Daily Mail zich op baseerde:
http://m.heise.de/ct/ausg(...)-Visier-3122427.html
De beheerder van de gebruikte internetverbinding is dan toch gewoon verantwoordelijk?quote:Op vrijdag 4 maart 2016 18:26 schreef Infection het volgende:
Allemaal op hetzelfde netwerk waarschijnlijk, dus wordt nog moeilijk om te achterhalen wie wat gedownload heeft. En als er boetes opgelegd worden zal de staat die wel moeten betalen.
Als het goed is wel. Maar ik denk dat er op zo'n moment wel rekening gehouden wordt dat er meerdere mensen op zo'n netwerk zitten. Anders zou een hotel bijvoorbeeld ook aangeklaagd kunnen worden voor downloaden, lijkt me sterk.quote:Op vrijdag 4 maart 2016 18:39 schreef BoneThugss het volgende:
[..]
De beheerder van de gebruikte internetverbinding is dan toch gewoon verantwoordelijk?
Mij ook hoor, ben wel benieuwd hoe dit juridisch zit. Daarbij komt nog dat die lui dit helemaal niet kunnen betalen, in Duitsland echter is dit big business en heb je allemaal van die malafide bedrijfjes. Ik ben heel benieuwd.quote:Op vrijdag 4 maart 2016 18:41 schreef Infection het volgende:
[..]
Als het goed is wel. Maar ik denk dat er op zo'n moment wel rekening gehouden wordt dat er meerdere mensen op zo'n netwerk zitten. Anders zou een hotel bijvoorbeeld ook aangeklaagd kunnen worden voor downloaden, lijkt me sterk.
Het zijn geen boetes van de staat. Het zijn schikkingsvoorstellen van (de advocaat van) de rechthebbende van het auteursrecht. Het is puur privaatrechtelijk.quote:Op vrijdag 4 maart 2016 18:19 schreef Elfletterig het volgende:
Die asielzoekers kunnen dergelijke boetes helemaal niet betalen. Ik vind dit een tamelijk bizarre heksenjacht. Bovendien lijkt het me beter dat asielzoekers iets te doen hebben, al is dat maar het kijken naar films. Als ze zich kapot vervelen, zorgt dat voor meer overlast.
Dat geld houden ze gewoon verborgen hoor. Er zitten daar ook genoeg mensensmokkelaars tussen die tienduizenden euros hebben verdiend.quote:Op vrijdag 4 maart 2016 18:15 schreef BoneThugss het volgende:
[..]
Hoeveel eigen geld mogen die gasten eigenlijk hebben dan? Wordt alles van ze afgepakt als ze eenmaal in Duitsland zijn, lijkt me niet toch?
tot 20k hoeven ze niet aan te geven en de rest geven ze toch niet aanquote:Op vrijdag 4 maart 2016 18:15 schreef BoneThugss het volgende:
[..]
Hoeveel eigen geld mogen die gasten eigenlijk hebben dan? Wordt alles van ze afgepakt als ze eenmaal in Duitsland zijn, lijkt me niet toch?
Man man man, echt wat achterlijk weer, dan mogen ze ook lekker voor hun eigen 'opvang' dokken. Tuig dat is het!quote:Op vrijdag 4 maart 2016 19:59 schreef Murdera het volgende:
[..]
tot 20k hoeven ze niet aan te geven en de rest geven ze toch niet aan
Waarom (even los van de immigranten) geen systeem opzetten dat je gewoon de prijs van de film betaald als je hem download. Ik zie dat wel zitten. Eindelijk een systeem waarbij ECHT alle content verkrijgbaar isquote:Op zaterdag 5 maart 2016 06:07 schreef Lunatiek het volgende:
Duitsland is nogal streng en anoniem wifiën is er over het algemeen niet bij. Juist om overtreders van internetwetten te kunnen opsporen.
Als die migranten de boete niet kunnen betalen, leveren ze hun device maar in. En hadden ze maar in Turkije moeten blijven, stelletje criminelen.
Asielzoekers zijn geen schooiers zoals de achterban ven een partij met een geblondeerde leider.quote:Op vrijdag 4 maart 2016 17:53 schreef Arthur_Spooner het volgende:
Drie keer raden wie er voor de kosten opdraait
Dit. En als je wel anoniem van een wifipunt gebruik kunt maken (bv bij de Mac), dan is de verbinding afgesloten voor downloaden en zijn sommige sites niet bereikbaar.quote:Op zaterdag 5 maart 2016 06:07 schreef Lunatiek het volgende:
Duitsland is nogal streng en anoniem wifiën is er over het algemeen niet bij. Juist om overtreders van internetwetten te kunnen opsporen.
Denken dat ze gaan betalenquote:Op zaterdag 5 maart 2016 10:23 schreef Staaf het volgende:
Betalen zullen ze die kk vluchtelingen..
Ik woon zelf ook in Duitsland net over de grens en ben ook al eens hard genaaid met downloaden van een lady gaga ceedeetje.. Was toen ook iets van 300 euro wat ik moest dokken. Wijze les.
😅quote:Op zaterdag 5 maart 2016 07:51 schreef Stokken_en_stenen het volgende:
Tim Kuik krijgt een stijfje van dit nieuws
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |