Ik geloof dat ze in deze zaak 110 000 nodig hadden.quote:Op vrijdag 29 april 2016 00:29 schreef SOG het volgende:
Waarom worden er geen uitspraken gedaan over de hoogte van de kosten? Is dat nou zo erg om dat te openbaren?
Ik vind het vrij normaal dat een verzekering niet uitkeert als het om vrij grote bedragen gaat en het gaat over een persoon die waarschijnlijk vrijwillig is vertrokken ook al is ze niet honderd geweest.
Vind het ook opmerkelijk dat je iemand met psychische problemen naar een of ander ontwikkelingsland laat afreizen..
Als extreem voorbeeld.. Stel je gaat als vrouw en twintiger naar Nigeria en je wordt gepakt door boko haram. Moet de Hema dan ook een zoektocht gaan financieren
Sws schimmig dat de kosten niet openbaar zijn.... Faalpatholoog wordt zeker voor een paar ruggen ingehuurd...
Die hebben met sonar een paar keer de bodem van die rivier gescand.quote:Op vrijdag 29 april 2016 00:28 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Ben ik nu gek of is dit serieus heel veel geld voor een zoektocht.
Die van Danae Moons kostte meer dan een ton.
Las in dit topic net een minimum van 1,5 ton... (Pagina 2 of 3)quote:Op vrijdag 29 april 2016 00:31 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Ik geloof dat ze in deze zaak 110 000 nodig hadden.
Stichtingen moeten hun uitgavepatroon toch openbaar maken?
Is op te vragen via de KVK.
Snap best dat het een duur grapje is, maar dat zoek je vooraf toch uit?
Zeker de van Passels die zich overal mee bemoeien, maar nabestaanden geen reet verder helpen
Was vorige week bij break free, haar zus zei daar dat ze dat gedaan hadden en niets hadden gevonden van de boot. Water daar was op sommige punten 30 meter diep.quote:Op vrijdag 29 april 2016 00:34 schreef Physsic het volgende:
[..]
Die hebben met sonar een paar keer de bodem van die rivier gescand.
Ik zou echt geen inschatting kunnen maken van hoeveel geld zoiets kost.
Ja, blijkbaar zijn dit soort zoektochten/expedities erg duur.quote:Op vrijdag 29 april 2016 00:37 schreef SOG het volgende:
[..]
Las in dit topic net een minimum van 1,5 ton... (Pagina 2 of 3)
Ai das wel pittig...
Misschien is dat inderdaad ook wel de reden dat ze niet garant willenstaan. Zelfmoord of ongevallen door eigen schuld worden niet vergoed. Misschien wil Hema niet het risico lopen dat een hele zak geld geven, terwijl na onderzoek blijkt dat ze bewijs hebben dat er wel sprake is van zelfmoord of eigen schuld.quote:Op vrijdag 29 april 2016 00:29 schreef SOG het volgende:
Waarom worden er geen uitspraken gedaan over de hoogte van de kosten? Is dat nou zo erg om dat te openbaren?
Ik vind het vrij normaal dat een verzekering niet uitkeert als het om vrij grote bedragen gaat en het gaat over een persoon die waarschijnlijk vrijwillig is vertrokken ook al is ze niet honderd geweest.
Vind het ook opmerkelijk dat je iemand met psychische problemen naar een of ander ontwikkelingsland laat afreizen..
Als extreem voorbeeld.. Stel je gaat als vrouw en twintiger naar Nigeria en je wordt gepakt door boko haram. Moet de Hema dan ook een zoektocht gaan financieren
Sws schimmig dat de kosten niet openbaar zijn.... Faalpatholoog wordt zeker voor een paar ruggen ingehuurd...
Een juridische strijd heeft nu geen zin. Daar hebben we de tijd niet voor.quote:Op vrijdag 29 april 2016 00:52 schreef Physsic het volgende:
[..]
Misschien is dat inderdaad ook wel de reden dat ze niet garant willenstaan. Zelfmoord of ongevallen door eigen schuld worden niet vergoed. Misschien wil Hema niet het risico lopen dat een hele zak geld geven, terwijl na onderzoek blijkt dat ze bewijs hebben dat er wel sprake is van zelfmoord of eigen schuld.
Dan kan de Hema fluiten naar het geld.
Wat is de meerwaarde van de van Passels in dit soort zaken?quote:Op vrijdag 29 april 2016 01:00 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
Een juridische strijd heeft nu geen zin. Daar hebben we de tijd niet voor.
Dat wordt een procedure van zeker 1,5 jaar’, legt Nikki van Passel, woordvoerder van de familie, uit.
http://www.hartvannederla(...)a-koetsier-gestaakt/
Je kunt je beter afvragen wat hun belang in de zaak is.quote:Op vrijdag 29 april 2016 09:01 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Wat is de meerwaarde van de van Passels in dit soort zaken?
In welke zaak hebben zij daadwerkelijk resultaat geboekt?
Misschien hebben ze dan nog wel een leuk baantje voor sommige mensen van hierquote:Op vrijdag 29 april 2016 00:33 schreef StaceySinger het volgende:
Nikki van Passel en Frank de Goot willen er een soort handeltje van maken
----
De zoektocht wordt gefinancierd met geld dat de familie Koetsier ophaalde met hun stichting Vind Sophia. Van Passel en Van de Goot zijn voornemens een soortgelijke stichting voort te zetten nadat de verdwijning van Koetsier is opgelost, zodat andere achterblijvers hulp kunnen krijgen. Het kan een expertisecentrum voor buitenlandse vermissingen worden.
,,Als dit van de grond zou komen, zeg ik de rest van mijn vakgebied vaarwel’’, zegt forensisch patholoog Frank van de Goot.
http://www.nrc.nl/nieuws/(...)utm_campaign=Paywall
Maar wat ik begreep is met name de apparatuur, verzekeren en het op locatie brengen van deze spullen erg duur.quote:Op vrijdag 29 april 2016 09:08 schreef Leandra het volgende:
[..]
Je kunt je beter afvragen wat hun belang in de zaak is.
En waarom zo'n onderzoek zo duur moet zijn als het van bepaalde partijen min of meer "vrijwilligerswerk" is dat ze daar claimen te doen.
Moeten ze daadwerkelijk eens met resultaat komen, op hun reis naar Alto Romero was het een verkapte werkvakantie. Jeroen van Passel maakte er foto's voor zijn eigen bedrijf.quote:Op vrijdag 29 april 2016 09:13 schreef Burdie het volgende:
[..]
Misschien hebben ze dan nog wel een leuk baantje voor sommige mensen van hier.
sonar huur je voor 2000 euro per maandquote:Op vrijdag 29 april 2016 09:17 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Maar wat ik begreep is met name de apparatuur, verzekeren en het op locatie brengen van deze spullen erg duur.
De reddingshonden brigade werkt met eigen donaties om zoektochten te financieren. Das best makkelijk omdat mensen van hun giften aan Stichtingen 75% terug kunnen vragen aan de belastingdienst.
De ouders hebben nu ook een stichting Vind Sophia, komt dus grotendeels uit de gezamenlijke pot, zullen we maar zeggen. Als je je een beetje verdiept in hoe dit werkt, is het krom. Zeker omdat een stichting functioneert naar eigen inzicht en uitgaven.
want je kunt niet vermist raken in de Noordzee? Er gebeuren ongelukken, dat hoort nou eenmaal bij het leven.quote:Op vrijdag 29 april 2016 00:40 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Al zijn de uitzendingen van John van den heuvel en Break Free wel erg interessant.
Is dat tegenwoordig het risico van verre reizen?
Opgeblazen worden in Brussel, neergeschoten worden in Parijs, meegesleurd worden door een auto. Ik kom niet meer buitenquote:Op vrijdag 29 april 2016 00:51 schreef SOG het volgende:
Ja vind die uitzendingen ook interssant..
Tjah ver... Nieuw zeeland, Australië lijkt me dikke prima... Afrika zuid-Amerika enzo... Lijkt me dat je daar wel meer een bepaald risico loopt. Gemiddelde levensverwachting in Uganda is 58 ofzo, die lopen gewoon jaren achter.
Indonesië etc.. Als je daar bv met een halve gram wiet wordt gepakt (is dom uiteraard) mag je lekker een paar jaar brommen..
Van laarhoven die in Thailand wegrot voor "witwassen"
Venezuela met die moordsteden
Die Nederlander die al een hele tijd ontvoerd is in de Filipijnen
Pfff mij nie gezien in zulke oorden.
Ik zou zeggen kijk een keertje naar dat programma van john voordat je reageert.quote:Op vrijdag 29 april 2016 11:48 schreef donald_dick het volgende:
[..]
want je kunt niet vermist raken in de Noordzee? Er gebeuren ongelukken, dat hoort nou eenmaal bij het leven.
Uiteraard. Maar de kans iets naars mee te maken is gewoon vele malen groter in ontwikkelingslanden dan in westerse landen. Ik geloof dat ik laatst nog een wereldkaart zag in de plaatselijke krant hier in Brabant met cijfers van vermissingen of moorden in het buitenland. Verreweg de meesten waren in zuid Amerika meen ik. Dat vind ik niet gek als je de moordcijfers van die landen ernaast legt.quote:Op vrijdag 29 april 2016 11:50 schreef donald_dick het volgende:
[..]
Opgeblazen worden in Brussel, neergeschoten worden in Parijs, meegesleurd worden door een auto. Ik kom niet meer buiten
D'r is nog een ander team, Simpar.quote:Op vrijdag 29 april 2016 12:38 schreef SOG het volgende:
[..]
Uiteraard. Maar de kans iets naars mee te maken is gewoon vele malen groter in ontwikkelingslanden dan in westerse landen. Ik geloof dat ik laatst nog een wereldkaart zag in de plaatselijke krant hier in Brabant met cijfers van vermissingen of moorden in het buitenland. Verreweg de meesten waren in zuid Amerika meen ik. Dat vind ik niet gek als je de moordcijfers van die landen ernaast legt.
Pas nog een echtpaar in Costa Rica vermoord. Niet snel daarna een echtpaar beroofd die daar een of andere plantage waren begonnen met crowdfunding. Die hebben meteen hun biezen gepakt en zijn teruggekomen.
Wat ik wil zeggen is dat er tegenwoordig best makkelijk gedacht wordt over het reizen in ontwikkelingslanden. Het rechtssysteem van die landen is meestal gewoon verrot en een leven is weinig waard. Kijk naar die aflevering van vermoord in het buitenland over Brazilië. Die nabestaanden komen daar na maanden terug met de media en de volgende dag is het onderzoek ineens weer geopendof bv weer Indonesië: als je daar met een vlag van papua staat te zwaaien mag je lekker een jaartje brommen... Daar wil je dan toch niet heen naar zo'n land.
Wat het team betreft.. Tja is toch een kwestie van vraag en aanbod. Is voor de nabestaanden waarschijnlijk ook de enige optie. Toch ben ik van mening dat als ze aan crowdfunding willen doen voor dat onderzoek dat ze dan best volledige transparantie mogen geven over de kosten.
Nog niet echt veel krokodillen en nijlpaarden gespot..quote:Op dinsdag 3 mei 2016 22:14 schreef A_Fortiori het volgende:
Foto's op de site:
http://www.findsophia.org(...)eldoener-in-oeganda/
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |