Oorlog riskeren met Mexico? Wtf?quote:Op donderdag 3 maart 2016 20:56 schreef Aardbei16 het volgende:
[..]
Hij kan ze wel dwingen met dat mega leger van ze
Rubio is verstandig en goed voor Amerika.quote:Op donderdag 3 maart 2016 20:56 schreef deadprez het volgende:
[..]
ook hillary denk ik, rubio is enorm conservatief toch?
je bent toch niet srs voor een leugenachtige onder fbi onderzoek gestelde racistische salonlinkse politica?quote:Op donderdag 3 maart 2016 20:53 schreef deadprez het volgende:
[..]
bernie hè en anders hillary maar gewoon
Half jaarquote:
nja het interesseert me gewoon niet heel erg veel allemaal, maak me alleen een beetje zorgen over het feit dat trump misschien president wordtquote:Op donderdag 3 maart 2016 20:58 schreef Ashqelon het volgende:
[..]
je bent toch niet srs voor een leugenachtige onder fbi onderzoek gestelde racistische salonlinkse politica?
Mensen opsluiten zonder proces.quote:Op donderdag 3 maart 2016 20:56 schreef JimmyDean het volgende:
[..]
Daar heeft hij wel gelijk in, maar dat vindt iedereen verder behalve Bernie
Watquote:Op donderdag 3 maart 2016 20:59 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]
jij mag helemaal niet op dat forum
bernie wil gitmo openhouden? joden zijn dus echt niet te vertrouwen.quote:Op donderdag 3 maart 2016 20:56 schreef JimmyDean het volgende:
[..]
Daar heeft hij wel gelijk in, maar dat vindt iedereen verder behalve Bernie
Terroristen en massamoordenaars ja. En daar kan je waardevolle informatie vandaan halen.quote:
Neuh, gewoon dreigen ze binnen te vallen als ze niet luisteren. Je denkt toch niet dat Mexico een land als Amerika gaat tegenspreken?quote:
Bernie is de enige die het wil sluiten. En wat de fuck?quote:Op donderdag 3 maart 2016 21:01 schreef Ashqelon het volgende:
[..]
bernie wil gitmo openhouden? joden zijn dus echt niet te vertrouwen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |