Werden gedwongen door een blanke man. History repeats.quote:Op donderdag 3 maart 2016 08:53 schreef Woelwater het volgende:
[..]
Maar die honden wel, dat zegt wel weer genoeg..
quote:Op donderdag 3 maart 2016 08:53 schreef Dven het volgende:
[..]
Werden gedwongen door een blanke man. History repeats.
Dat zijn Marokkadors. Een aan inteelt onderhevig ras wat in troepen op weerloos wild jaagtquote:Op donderdag 3 maart 2016 08:53 schreef Woelwater het volgende:
[..]
Maar die honden wel, dat zegt wel weer genoeg..
Aangeschoten wild hoort met een klap in de nek "geholpen" te worden en niet als speelgoed voor een hond te dienen.quote:Op donderdag 3 maart 2016 09:15 schreef PeZu het volgende:
och jee, het verzonnen moralistisch besef van sommige steekt weer een s de kop op....
een dier afschieten dat overlast veroorzaakt is zo erg, afschuwelijk ja, over de stal waar 300 koeien in kleine ruimte staan waar het gewas heengaat dat nu groeit omdat de zwaan bij overlast wordt afgeschoten hoor je niemand.... want ja zwanen zijn zo mooi en adelijk, hypocriete verontwaardiging
ja jij snapt het helemaal want zo werkt het als je bezig bent, je schiet een hond rent er naartoe, voordat jij er als jager bent en die gaat dan netjes wachten jaquote:Op donderdag 3 maart 2016 09:21 schreef the-eye het volgende:
[..]
Aangeschoten wild hoort met een klap in de nek "geholpen" te worden en niet als speelgoed voor een hond te dienen.
De hond brengt hem naar je toe waarna je hem een genadeklap geeft. Ik weet niet watvoor voorstelling jij er van hebt maar een hond gaat op commando neer het geschoten wild toe. Gaat een hond uit eigen beweging dan loop je de kans dat hij in schot hagel loopt. Een andere jager let op eventueel wild wat hij kan schieten en heeft geen tijd om honden van andere jagers in de gaten te houden.quote:Op donderdag 3 maart 2016 09:25 schreef PeZu het volgende:
[..]
ja jij snapt het helemaal want zo werkt het als je bezig bent, je schiet een hond rent er naartoe, voordat jij er als jager bent en die gaat dan netjes wachten ja![]()
hoe leuk dnek je dat het er in slachthuizen aan toe gaat, en dan hebben di edieren daar bovenop nog al een opgesloten kutleven gehad.
maar nee we gaan met zijn allen steigeren als we dieren zien die vrij hebben geleefd en dan worden gedood, gelukkig ook helemaal geen stemmingsmakende beelden van 1vandaag, nee hoor dat is zorgvuldig objectief geselecteerd.....
ik weet hoe jagen werkt.quote:Op donderdag 3 maart 2016 09:32 schreef the-eye het volgende:
[..]
De hond brengt hem naar je toe waarna je hem een genadeklap geeft. Ik weet niet watvoor voorstelling jij er van hebt maar een hond gaat op commando neer het geschoten wild toe. Gaat een hond uit eigen beweging dan loop je de kans dat hij in schot hagel loopt. Een andere jager let op eventueel wild wat hij kan schieten en heeft geen tijd om honden van andere jagers in de gaten te houden.
ja inderdaad hoe je fysieke honger krijgt af is hier anders dan in afrika ja, een lege maag hier is totaal anders dan een lege maag elders ter wereld.quote:Op donderdag 3 maart 2016 09:39 schreef tong80 het volgende:
Dit topic
In Afrika hebben ze honger. Hier heb je lekkere trek.
Vanwaar 1 vandaag. Ik heb nog ergere beelden gezien dan dit voorbeeld.quote:Op donderdag 3 maart 2016 09:25 schreef PeZu het volgende:
[..]
ja jij snapt het helemaal want zo werkt het als je bezig bent, je schiet een hond rent er naartoe, voordat jij er als jager bent en die gaat dan netjes wachten ja![]()
hoe leuk dnek je dat het er in slachthuizen aan toe gaat, en dan hebben di edieren daar bovenop nog al een opgesloten kutleven gehad.
maar nee we gaan met zijn allen steigeren als we dieren zien die vrij hebben geleefd en dan worden gedood, gelukkig ook helemaal geen stemmingsmakende beelden van 1vandaag, nee hoor dat is zorgvuldig objectief geselecteerd.....
omdat daar de beelden vandaan komen die je nota bene zelf post nitwitquote:Op donderdag 3 maart 2016 09:48 schreef tong80 het volgende:
[..]
Vanwaar 1 vandaag. Ik heb nog ergere beelden gezien dan dit voorbeeld.
Juf. Ze noemt me nitwit. M'n hart is gebroken. M'n toch al zo kwetsbare zieltje gekrenkt.quote:Op donderdag 3 maart 2016 09:52 schreef PeZu het volgende:
[..]
omdat daar de beelden vandaan komen die je nota bene zelf post nitwit
echt, er is er maar 1 die al je topics verkloot en dat ben jezelf manquote:Op donderdag 3 maart 2016 10:00 schreef tong80 het volgende:
[..]
Juf. Ze noemt me nitwit. M'n hart is gebroken. M'n toch al zo kwetsbare zieltje gekrenkt.
Ha ha ha haquote:
quote:Op donderdag 3 maart 2016 10:02 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ha ha ha ha
Ik weet hoe hoerenlopen werkt. Maar ga toch niet met Patty Brard en Patricia Paaij naar bed.
quote:Op donderdag 3 maart 2016 10:01 schreef PeZu het volgende:
[..]
echt, er is er maar 1 die al je topics verkloot en dat ben jezelf man
Je interpunctie is je naar het hoofd gestegen. Je mag trouwens Herman zeggen.quote:Op donderdag 3 maart 2016 10:01 schreef PeZu het volgende:
[..]
echt, er is er maar 1 die al je topic verkloot en dat ben jezelf man
nou super mooi toch, wat wil een mens nog meerquote:
Geen idee.quote:Op donderdag 3 maart 2016 10:03 schreef PeZu het volgende:
[..]
nou super mooi toch, wat wil een mens nog meer
ja alleen vormt heel nederland zijn mening over alle afgeschoten zwanen helaas op basis van het 1vandaag item en krijg je weer allemaal mensen die vanuit emotie en ander vals sentiment gaan schreeuwen en schelden, op iedereen die niet dezelfde zogenaamd moralistisch verheven mening deelt.quote:Op donderdag 3 maart 2016 10:29 schreef robber57 het volgende:
De verontwaardiging komt vanwege een klein groepje dieren mishandelaars genaamd zwanendrifters, het is 1 familie die dit doet en al herhaaldelijk gefilmd is tijdens het mishandelen van zwanen, we hebben het dan niet over zo'n beest gewoon doodschieten maar vleugels breken, aan de nek zwaaien en tegen een muur doodslaan en meer van dat soort walgelijk gedrag.
Dat er dieren afgeschoten moeten worden is ok, en dat daarbij ook wel eens een aangeschoten dier blijft leven en evt de hond er wat mee speelt ok, maar je ziet duidelijk dat de zwaan nog leeft en die etterbak er niets aan doet om het dier uit zijn lijden te verlossen, sterker nog hij gooit hem doodleuk aan zijn nek over zijn schouder en loopt er mee weg ipv het dier af te maken.
Dat is standaard als de jacht of iets in het nieuws komt.. Ook typisch dat in dat 1vandaag item de link word gelegd tussen dat zwanendriften en het schieten van overtallige zwanen. Is er een verband? Zijn dat dezelfde mensen? Volgens mij niet namelijk.. Wat wel hetzelfde is is dat hysterische blonde mokkel van een dierenarts die over moord staat te schreeuwen, overigensquote:Op donderdag 3 maart 2016 10:50 schreef PeZu het volgende:
[..]
ja alleen vormt heel nederland zijn mening over alle afgeschoten zwanen helaas op basis van het 1vandaag item en krijg je weer allemaal mensen die vanuit emotie en ander vals sentiment gaan schreeuwen en schelden, op iedereen die niet dezelfde zogenaamd moralistisch verheven mening deelt.
ne emaar duit is makkelijk scoren en paniek zaaien, lekker makkelijk, lekker goedkoopquote:Op donderdag 3 maart 2016 12:43 schreef Jeff89 het volgende:
[..]
Dat is standaard als de jacht of iets in het nieuws komt.. Ook typisch dat in dat 1vandaag item de link word gelegd tussen dat zwanendriften en het schieten van overtallige zwanen. Is er een verband? Zijn dat dezelfde mensen? Volgens mij niet namelijk.. Wat wel hetzelfde is is dat hysterische blonde mokkel van een dierenarts die over moord staat te schreeuwen, overigens
quote:Op donderdag 3 maart 2016 13:06 schreef PeZu het volgende:
[..]
ne emaar duit is makkelijk scoren en paniek zaaien, lekker makkelijk, lekker goedkoop
Het zwanenmeer.quote:Op donderdag 3 maart 2016 10:03 schreef PeZu het volgende:
[..]
nou super mooi toch, wat wil een mens nog meer
Daar zit copyrecht op.quote:
goed ontopic weer hoorquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |