Dat kan ik begrijpen hoorquote:Op donderdag 3 maart 2016 09:48 schreef klaprooss het volgende:
Ik kom uit de kraam en het is echt wel meer dan 2 sec je hechtingen checken.
Er zijn dames die bedlegerig zijn die we moeten wassen, helpen bij borstvoeding etc.
1 keer per dag 2 min bukken is niet erg, maar daar blijft het niet bij.
Klossensowieso een hoog bed
ik hou er van
Ik moet elke keer zo lachen om wat jij post, zo vreselijk herkenbaar op dit moment! Zo veel afspraken, veel verschillende werkdagen in verschillende filialen (dat je 3x het appje checkt of je wel naar het goede filiaal heenrijdt) en als het niet op de kalender staat, doe ik het niet. Overal in huis liggen briefjes met dingen die ik nog moet doen. Komt ook door de bruiloft nu, moeten nog een paar dingen voor geregeld worden maar dat vergeet ik gewoonquote:Op donderdag 3 maart 2016 10:25 schreef Quoi het volgende:
Oh, mijn verstrooidheid begint serieuze vormen aan te nemen. Ik ben nu gewoon een afspraak helemaal vergeten. Alle energie is helemaal terug, maar ik moet nu echt scherp blijven met de (afwisselende) dagen momenteel; dan weer een afspraak hier, dan weer daar.
Klossen ja. De poten van ons bed waren op een gegeven moment kapot, waardoor we de boxspring gewoon op de grond hebben gelegd. Het plan is om een nieuw onderstel voor het bed te timmeren en op die manier ook aan de ca 70cm eis te voldoen.
quote:Op donderdag 3 maart 2016 10:37 schreef Nazil het volgende:
[..]
Ik moet elke keer zo lachen om wat jij post, zo vreselijk herkenbaar op dit moment! Zo veel afspraken, veel verschillende werkdagen in verschillende filialen (dat je 3x het appje checkt of je wel naar het goede filiaal heenrijdt) en als het niet op de kalender staat, doe ik het niet. Overal in huis liggen briefjes met dingen die ik nog moet doen. Komt ook door de bruiloft nu, moeten nog een paar dingen voor geregeld worden maar dat vergeet ik gewoonaanstaande net zo hard, trouwens.
Volgens mij is ons bed veeeeel te laag, maar gelukkig zijn klossen nog even een ver-van-mijn-bedshow (whaha).
Sssstquote:
Ja die zes weken zomervakantie van vriend, die hebben wij ook, YES! Dat wordt echt zooooo chill met z'n viertjes!quote:Op donderdag 3 maart 2016 10:25 schreef Miss_Congeniality het volgende:
Ik moet me ook maar eens gaan verdiepen in wensen mbt kraamzorg. Niet roken is wel een goeie.
Verder kan man geen vrij nemen, want hij werkt in het onderwijs. Hij heeft wel een week schoolvakantie gepland staan net na mijn UD dus met een beetje geluk is hij er wel tijdens de kraamweek. Maar dat kan dus ook heel anders uitpakken en dan ben ik steeds overdag alleen. Zie ik wel een beetje tegenop eigenlijk. Maar aan het eind van mijn verlof zijn we 6 weken samen vanwege zijn zomervakantie die toevallig heel goed uitkomt. Daar heb dan wel weer heel veel zin in
Ohh, bruiloft!quote:Op donderdag 3 maart 2016 10:48 schreef Nazil het volgende:
[..]
Sssst![]()
Met alles wat eerst komt voelt het nog ver weg. Eerst die hele bruiloft, pretecho, 20-wekenecho en de rest. Dán pas die klossen ergens.
En de belastingaangifte. Volgens mij gaan we die vreselijk vergeten dit jaar
Hmmmm nattigheid!quote:Op donderdag 3 maart 2016 11:45 schreef elamanilo het volgende:
Ja, hoe is het daar L0t?
Svane, kraamzweetboks![]()
Vind het niet heel leukquote:Op donderdag 3 maart 2016 11:17 schreef Svane het volgende:
Oja Ela! Wat fijn, zo'n boost kan soms echt opeens al de hele wereld veranderen he. Hopelijk lukt het dit vast te houden.![]()
Lot, wat vind je er nu van, nu je bij de coole club der overtijdslopers hoort? Kan je nog een beetje genieten van 1 op 1 met je knappe oudste of valt het wachten toch wel zwaar?
Echt lang kan inderdaad sowieso niet meer! En zo begrijpelijk, je gaat stiekem toch een beetje uit van een soortgelijk verloop als bij kind 1. Dat leek me ook bij LB zo gek, dat je dan rekening houdt met overtijd lopen en dat gebeurt dan niet! Volgens mij zou ik ook echt verbaasd zijn als ik zelf opeens met 38 weken beval. Terwijl dat prima kan natuurlijk.quote:Op donderdag 3 maart 2016 11:51 schreef L0t.. het volgende:
[..]
Vind het niet heel leuk. Heb vrij weinig energie om nog echt leuke dingen te doen met J en voel me daar best schuldig onder. Mn buik doet ook zo'n pijn de hele tijd, voelt alsof mn huid in brand staat ofzo.
Ben ook best bang voor een reuzebaby.
Heel naïef maar ik had er gewoon echt niet op gerekend om overtijd te lopen na vorige keer. Het voelt ook niet alsof het al heel snel gaat gebeuren eigenlijk. Maar goed, écht lang kan het natuurlijk niet meer duren.
Ja, 22 april al. Vorige week vastgezetquote:Op donderdag 3 maart 2016 11:00 schreef onomatopee het volgende:
[..]
Ohh, bruiloft!Klinkt alsof de grote dag al bijna zover is?
Die belastingaangifte, ohja![]()
Svane, oeh, fruithapjes en babymassage! Daar zou ik ook wel voor tekenen
Dat is al snel! Maar wel leukquote:Op donderdag 3 maart 2016 12:48 schreef Nazil het volgende:
[..]
Ja, 22 april al. Vorige week vastgezetgevalletje moet er toch maar eens van komen. We houden het klein met alleen familie die dichtbij staat en wat vrienden, maar toch moet er nog vanalles geregeld worden.
Dat maakt je toch geen loeder!quote:Op donderdag 3 maart 2016 12:05 schreef LadyBlack het volgende:
Wat je zegt Svane. Ik ben best heel nuchter enzo, en Sam doet het goed, maar ik ben nog wel tamelijk wiebelig door de hele gebeurtenis hoor.
Al helpt het ook niet dat dit wéér een kraamtijd is vol wegen, meten, kolven, flesjes en binnenblijven terwijl je eigenlijk best graag naar buiten zou willen.
En dan vind ik mezelf weer een loeder dat ik er zo over denk terwijl ik verdorie 2 prachtige kinderen heb.....
* LB maar weer tissues pakt.....![]()
Ben nu 14 weken, dus dat valt nog mee. Het is alleen zo veel tegelijk allemaal. Je hoofd zit bij baby en energiepijl weer op goede hoogte krijgen na die weken misselijkheid en ziek zijn maar ondertussen moet je wel de trouwzaal bekijken, plek voor receptie regelen, die willen ook weten wat ze de gasten moeten voorschotelen dus ook het eten regelen, etentje met familie daarna regelen, trouwringen uitzoeken, betalen en ophalen, Ondertrouw regelen, kaarten maken, adressen verzamelen, kaarten versturen etcetera.quote:Op donderdag 3 maart 2016 12:56 schreef Miss_Congeniality het volgende:
[..]
Dat is al snel! Maar wel leuk
Succes met het regelen van alles, dat is wel echt een uitdaging in zwangere toestand ja. Maar wel leuk als het eenmaal zover is
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |