quote:Op zondag 28 februari 2016 15:23 schreef Ajacied422 het volgende:
Thijs heeft nog niets getweet. Nephooligan.
twitter:thijszonneveld twitterde op zondag 28-02-2016 om 15:24:35Wwwwwwwwaaaaaaaaierrrrrrrrrs #kbk reageer retweet
Daar is ie dantwitter:thijszonneveld twitterde op zondag 28-02-2016 om 15:24:35Wwwwwwwwaaaaaaaaierrrrrrrrrs #kbk reageer retweet
Gezien teletekstpagina 224 gaat NOS alleen een samenvattingje uitzenden tijdens sport van 18.00-19.00quote:Op zondag 28 februari 2016 15:26 schreef Mexicanobakker het volgende:
Zendt de NOS hier IETS van uit? Of gewoon helemaal niet.
quote:Op zondag 28 februari 2016 15:27 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Gezien teletekstpagina 224 gaat NOS alleen een samenvattingje uitzenden tijdens sportjournaal
quote:Op zondag 28 februari 2016 15:27 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]![]()
Dan moet ik effe een streampje van Sporza zoeken
bedanktquote:
Yep...die ging heel soepel over de Kwaremont.quote:Op zondag 28 februari 2016 15:39 schreef Max23 het volgende:
Ik zie Orica voorop het peloton, Ewan nog voorin?
Jepsquote:Op zondag 28 februari 2016 15:39 schreef Max23 het volgende:
Ik zie Orica voorop het peloton, Ewan nog voorin?
Shit nu zit er hier een gat in de muur.quote:Op zondag 28 februari 2016 15:25 schreef wimderon het volgende:
[..]twitter:thijszonneveld twitterde op zondag 28-02-2016 om 15:24:35Wwwwwwwwaaaaaaaaierrrrrrrrrs #kbk reageer retweet
probleem is dat er nu geen klimmetjes meer komenquote:Op zondag 28 februari 2016 15:47 schreef Mexicanobakker het volgende:
gaan we dan niet naar de verplichte sprint?
Er staat een stevige wind en er zijn genoeg ploegen zonder echte sprinter (oa Etixx) die nog wel iets zullen proberen.quote:Op zondag 28 februari 2016 15:47 schreef Mexicanobakker het volgende:
gaan we dan niet naar de verplichte sprint?
Maar komt er nog een stuk weg waar het genoeg open is?quote:Op zondag 28 februari 2016 15:49 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Er staat een stevige wind en er zijn genoeg ploegen zonder echte sprinter (oa Etixx) die nog wel iets zullen proberen.
twitter:KuurneBxlKuurne twitterde op zondag 28-02-2016 om 15:50:37Bloemenmeisjes zijn klaar voor het podium #kbk Nog 45 km.. https://t.co/UHPl6xDmmo reageer retweet
Lelijkquote:Op zondag 28 februari 2016 15:52 schreef Ajacied422 het volgende:
Wat vinden jullie van de Etixx-shirtjes?
Die rechterquote:Op zondag 28 februari 2016 15:52 schreef franklop het volgende:
twitter:KuurneBxlKuurne twitterde op zondag 28-02-2016 om 15:50:37Bloemenmeisjes zijn klaar voor het podium #kbk Nog 45 km.. https://t.co/UHPl6xDmmo reageer retweet
Ik ken geen Colombiaan Moreno om eerlijk te zijn.quote:Op zondag 28 februari 2016 15:51 schreef Koffieplanter het volgende:
''De Colombiaan Moreno blijft leider in Langkawi''
Schaam je heel, heel diep, Wuyts.
Ik snap niet zo goed waarom Etixx elk jaar zoveel moet veranderen aan hun shirt, dit lijkt wel door een kleuter ontworpenquote:Op zondag 28 februari 2016 15:53 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik zal je eerlijk zeggen dat ik dacht dat het een of andere PC-ploeg was.
Miguel Angel Lopez Moreno is de volledige naam. Jij als Spanjaard zou moeten weten dat je de achternaam van je vader én moeder aanneemt, maar dat is hetzelfde als Quintana voortaan Rojas noemen.quote:Op zondag 28 februari 2016 15:53 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik ken geen Colombiaan Moreno om eerlijk te zijn.Maar als de volger van het Colombiaanse wielrennen dit zegt zal Wuyts wel een foutje hebben gemaakt.
oh ja ik wist zijn tweede achternaam nietquote:Op zondag 28 februari 2016 15:54 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Miguel Angel Lopez Moreno is de volledige naam. Jij als Spanjaard zou moeten weten dat je de achternaam van je vader én moeder aanneemt, maar dat is hetzelfde als Quintana voortaan Rojas noemen.
Watquote:Op zondag 28 februari 2016 15:54 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Miguel Angel Lopez Moreno is de volledige naam. Jij als Spanjaard zou moeten weten dat je de achternaam van je vader én moeder aanneemt, maar dat is hetzelfde als Quintana voortaan Rojas noemen.
Ze moeten weer dat oude Mapei-shirt gebruiken.quote:Op zondag 28 februari 2016 15:54 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Ik snap niet zo goed waarom Etixx elk jaar zoveel moet veranderen aan hun shirt, dit lijkt wel door een kleuter ontworpen
Hij wilde wel al voorzichtig Gaviria scharen bij de grote 3, Cav, Greipel en Kittel.quote:Op zondag 28 februari 2016 15:51 schreef Koffieplanter het volgende:
''De Colombiaan Moreno blijft leider in Langkawi''
Schaam je heel, heel diep, Wuyts.
Dat heeft hij dan weer goed gezien, klasse Michel. Hij gaat na het wereldkampioenschap op de baan starten in SanRemo als het goed is, ben benieuwd hoe groot zijn inhoud al is.quote:Op zondag 28 februari 2016 15:56 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Hij wilde wel al voorzichtig Gaviria scharen bij de grote 3, Cav, Greipel en Kittel.
Haha. Dat wordt lachen.quote:Op zondag 28 februari 2016 15:57 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Dat heeft hij dan weer goed gezien, klasse Michel. Hij gaat na het wereldkampioenschap op de baan starten in SanRemo als het goed is, ben benieuwd hoe groot zijn inhoud al is.
Waarom? In dit peloton is er geen sprinter die beter omhoog gaat dan Gaviria. Zelfs Degenkolb niet. Gaviria vliegt de Poggio op.quote:
Gaviria moet de bidonnen rondbrengen.quote:Op zondag 28 februari 2016 15:58 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Waarom? In dit peloton is er geen sprinter die beter omhoog gaat dan Gaviria. Zelfs Degenkolb niet. Gaviria vliegt de Poggio op.
Ik schat Sagan, Rojas en Felline klimmend wel iets beter dan Degenkolb in.quote:Op zondag 28 februari 2016 15:58 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Waarom? In dit peloton is er geen sprinter die beter omhoog gaat dan Gaviria. Zelfs Degenkolb niet. Gaviria vliegt de Poggio op.
+1quote:Op zondag 28 februari 2016 15:55 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Ze moeten weer dat oude Mapei-shirt gebruiken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |