http://www.dailymail.co.u(...)l-twitter_mailonlinehttp://norwaytoday.info/n(...)ith-allahs-soldiers/http://www.thelocal.no/20(...)ter-soldiers-of-odinhttps://www.rt.com/news/333767-norway-vigilante-soldiers-allah/Stelling: Dit soort situaties zijn een opmars richting een soort Yugoslavië maar dan in het groot, m.a.w. een burgeroorlog op pan-Europese schaal.
Toevoeging:
Mijn openingsbericht bestond enkel uit een stelling omdat ik anderen, op basis van de weblinks de gelegenheid wilde geven te discussiëren zonder dat een begeleidende tekst van mijn kant de discussie zou kleuren of sturen.
Als gevolg van de nieuwjaarswisseling met o.a. Köln als toneel van grote taharrush-taferelen zijn er in meerdere Europese landen, in meerdere van haar steden patrouillegroepen opgericht. Ik noem ze patrouillegroepen omdat er zover ik weet niet bewust gezocht word naar confrontatie en geweld. Een bekende hierin is Soldiers of Odin, een groep die gestart is in Finland, maar zich heeft uitgebreid over heel Scandinavië. Soldiers of Odin heeft naar alle waarschijnlijkheid banden met neonazigroepen. Wel hebben zij een woordvoerder die opruiende taal gebruikte richting vluchtelingen bedankt voor zijn bewezen diensten.
Groepen als deze zijn volgens haar oprichters bedoeld om opdringerige mannen met een veelal Islamitische achtergrond tot de orde te roepen wanneer zij autochtone landgenoten lastigvalt.
Een reactie hierop is de oprichting van deze groep genaamd Jundullaah (vertaald: Soldaten van Allah). Zij dossen zich uit in kleding met ISIS-symboliek. Zij hebben het volgende bericht verspreid: “In reactie op de ongelovigenfactie Soldaten van Odin die de straat patrouilleren, richten wij moslims nu een groep op om te patrouilleren, we beginnen in Oslo. We zijn hier om het kwade te verbieden en het goede te bekrachtigen.”
In Nederland hebben we het inmiddels weer nagenoeg vergeten Pro Patria gehad. Niet eens een knokploeg, maar een protestgroep. Zij wilde door bepaalde delen van Den Haag lopen. Ook toen ontstond er in die bepaalde Haagse wijken een Muslim Defence League. Persoonlijk zie ik dit als een beginnende trend waarin moslims steeds brutaler worden en meer zullen opeisen, ten koste van andere groepen.
De stelling met daarin burgeroorlog klinkt nu ongetwijfeld ridicuul. Maar wat als we tot 2020 enkele miljoenen moslims erbij krijgen, die vanuit hun eigen land conflict gewend zijn. Mensen van vruchtbare leeftijd of net wat jonger maar over 10 jaar van vruchtbare leeftijd. Vergelijk dit met een steeds ouder wordend Europa, dat niet meer in staat is existentieel gevaar te herkennen.
Nu is het zo dat er in de grote steden van Europa hele wijken zijn waar je moet zoeken naar oorspronkelijke bevolking. Het is een veilige aanname om te verwachten dat dit over 30 jaar door het hele land zal zijn, om over 50 jaar de oorspronkelijke Europeaan tot een minderheid te zien verworden.
Groepen als Soldaten van Odin zijn een tegenreactie. Een die in steeds meer Europese landen aan het opkomen is. Niet iedere Europeaan is bereid zijn land geruisloos en stapsgewijs ten onder te zien gaan. Het is in Zweden al zo erg dat men daar verwacht dat het land binnen 10 jaar ten onder is gegaan.
[ Bericht 30% gewijzigd door OostenrijkseSchilder op 27-02-2016 15:37:49 ]