Hij was vast en zeker zo'n Rogue in de buurt van de Extraction.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 11:18 schreef TARDIS. het volgende:
Hey 2NutZ heb je the Division beta gespeeld?
Ja, man. Zondag ff.... vond het wat tegenvallen maar was natuurlijk ook een beta. Heeft wel flinke potentie.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 11:18 schreef TARDIS. het volgende:
Hey 2NutZ heb je the Division beta gespeeld?
Kan er nog kwaad om worden.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 11:19 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Hij was vast en zeker zo'n Rogue in de buurt van de Extraction.
quote:
Haha, zo gay als Badr Hari dus.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 00:44 schreef deadprez het volgende:
[..]
zoiets zei hij wel een keer, maar daarna weer niet ofzo
boeie ook verder
Niet verwacht manquote:Op dinsdag 23 februari 2016 11:32 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
[..]
Haha, zo gay als Badr Hari dus.
Die voelt natuurlijk nattigheid.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 11:33 schreef TARDIS. het volgende:
Guus is gay, maar wat belangrijker is: waar IS Guus?!
Begin jij nu ook al gevoelens te ontwikkelen?quote:
Ik heb hem al dagen zo niet weken gezien.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 11:36 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Begin jij nu ook al gevoelens te ontwikkelen?
Wanneer is hij voor het laatst online geweest dan?
Te flauw weerquote:
vrijdag 12 februari 2016quote:Op dinsdag 23 februari 2016 11:37 schreef TARDIS. het volgende:
[..]
Ik heb hem al dagen zo niet weken gezien.
Ben geen harteloze klootzak hoor.
Dit was dan wel weer erg oké.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 11:37 schreef hugecooll het volgende:
In KLB SC heb ik er niet veel meer dan een post over gezien. In Geerd SC vond ik het ook wel meevallen. Jouw eerste post daar was gelijk op de man en dan kom je hier klagen dat 'klb sc' je SC verpest, terwijl jij op dat moment vredig lag te slapen (je was iig niet in dat topic aanwezig). Beetje jammer wel.
Anyway, trollen is (doorgaans) niet toegestaan nee. Daarvoor maakt het op zich weinig uit waar die mensen vandaan komen; dat is alleen handig om ze collectief aan te spreken. Ik ga daar natuurlijk niet de KLB SC (drie dagen) voor sluiten, dat leidt er alleen toe dat 'ze' collectief een andere SC (Geerd SC) zoeken, dus dan verplaats je een eventueel probleem.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |