Je kunt natuurlijk altijd eerst met die mensen zelf praten en je verhaal uitleggen. Gewoon uitleggen dat je last van ze hebt. Vragen of ze wel vloerisolatie hebben. Vragen of ze rekening met je kunnen houden. Als dat niet helpt of als ze zich onwelwillend opstellen, kun je altijd nog naar de VVE stappen.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 20:06 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Ja klopt, de bovenburen zitten in de zelfde VVE. Je raad dus niet aan om zelf met ze te gaan praten?
Ben jij daar nu ook mee gestopt?quote:Op dinsdag 23 februari 2016 20:11 schreef Elfletterig het volgende:
maar we wijzen mensen erop dat ze niet met naaldhakken door hun huis moeten lopen op bepaalde tijdstippen.
Ik doe dat al meer dan 39 jaar niet meer. Strikt genomen heb ik trouwens ook geen onderburen die last van mij kunnen hebben.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 20:12 schreef Specularium het volgende:
[..]
Ben jij daar nu ook mee gestopt?
Ja ik word ook wakker van ze. Ik vind het alleen erg lastig om ze nu nog aan te spreken terwijl ze al 3 jaar ofzo daar wonen. Heb ik niet goed aangepakt. Denk ze aanspreken is beter. Als ik eerst naar de VVE ga heb ik een beetje het idee dat het nogal achterbaks overkomt.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 20:11 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Je kunt natuurlijk altijd eerst met die mensen zelf praten en je verhaal uitleggen. Gewoon uitleggen dat je last van ze hebt. Vragen of ze wel vloerisolatie hebben. Vragen of ze rekening met je kunnen houden. Als dat niet helpt of als ze zich onwelwillend opstellen, kun je altijd nog naar de VVE stappen.
Hier in het gebouw mag je strikt genomen niet eens een parketvloer hebben. Veel mensen hebben dat wel; sommigen met vloerisolatie, anderen niet. Wat hier voorkomt, is dat benedenburen wakker worden van een bovenbuurvrouw die op naaldhakken door het huis loopt. Daar ageren we dan tegen. We gaan niet meteen vloerisolatie eisen, maar we wijzen mensen erop dat ze niet met naaldhakken door hun huis moeten lopen op bepaalde tijdstippen.
Ik ben binnen onze VVE niet degene die dit soort zaken oplost / binnenkrijgt. Ik denk dat mensen vaak eerst wel rechtstreeks contact opnemen, maar als dat geen effect heeft komen ze uiteindelijk bij de VVE. Mensen staan natuurlijk in hun recht als ze direct naar de VVE stappen.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 20:14 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Ja ik word ook wakker van ze. Ik vind het alleen erg lastig om ze nu nog aan te spreken terwijl ze al 3 ofzo daar wonen. Heb ik niet goed aangepakt. Denk ze aanspreken is beter. Als ik eerst naar de VVE ga heb ik een beetje het idee dat het nogal achterbaks overkomt.
Doen mensen dat bij jou, dat ze eerst bij jou komen ipv naar de buren zelf?
Misschien deze keer aanbellen zonder dat je een mes in je handen hebt?quote:Op dinsdag 23 februari 2016 20:14 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Ja ik word ook wakker van ze. Ik vind het alleen erg lastig om ze nu nog aan te spreken terwijl ze al 3 jaar ofzo daar wonen. Heb ik niet goed aangepakt. Denk ze aanspreken is beter. Als ik eerst naar de VVE ga heb ik een beetje het idee dat het nogal achterbaks overkomt.
Doen mensen dat bij jou, dat ze eerst bij jou komen ipv naar de buren zelf?
Ja lijkt mij beter. Zou het andersom ook niet tof vinden als ze het mij niet zouden vragen.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 20:17 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ik ben binnen onze VVE niet degene die dit soort zaken oplost / binnenkrijgt. Ik denk dat mensen vaak eerst wel rechtstreeks contact opnemen, maar als dat geen effect heeft komen ze uiteindelijk bij de VVE. Mensen staan natuurlijk in hun recht als ze direct naar de VVE stappen.
Als je naar je bovenburen gaat, kun je natuurlijk aangeven dat je al heel lang last van de situatie hebt en dat je nu toch contact met ze opneemt omdat je er gewoon te veel last van hebt.
Ssst.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 20:18 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Misschien deze keer aanbellen zonder dat je een mes in je handen hebt?
Ja precies. Ik zal er weer eens achteraan gaan. Wij betalen 110 euro per maand nog ookquote:Op dinsdag 23 februari 2016 16:58 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ik heb onder meer ook in een muziekcafé gewerkt.
Wat die VVE betreft: er is weinig betrokkenheid, dus als je behoort tot de minderheid die op vergaderingen verschijnt, dan gaan ze je al gauw aankijken voor een bestuursfunctie. We doen het goed en we zijn kerngezond. We hebben de maandelijkse bijdrage al een paar jaar op rij niet hoeven te verhogen.
[..]
Dat zou ik niet accepteren. Je betaalt maandelijks een bijdrage; dan mag je verwachten dat zulke defecten binnen een redelijke termijn worden gerepareerd.
Heb je zelf je PC onder handen genomenquote:Op dinsdag 23 februari 2016 21:35 schreef Yasmin23 het volgende:
Nadat ik mijn pc heb schoon gemaakt is die nog geen enkele keer uitgevallen
Nee, dat is normaal.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 21:40 schreef Yasmin23 het volgende:
Hij wordt max 76 graden. Is dat nog te warm?
Welk spelletje?quote:Op dinsdag 23 februari 2016 21:42 schreef Fokker89 het volgende:
Ik heb een nieuw spelletje maar hij werkt nietCrasht telkens.
Misschien is mijn PC ook wel te warm.
Las speeltjequote:Op dinsdag 23 februari 2016 21:42 schreef Fokker89 het volgende:
Ik heb een nieuw spelletje maar hij werkt nietCrasht telkens.
Misschien is mijn PC ook wel te warm.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |