quote:Op zaterdag 20 februari 2016 23:19 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Oh ja, je zit daar natuurlijk bij meerdere grenzen van andere landen. Heel dat wiet moeten ze gewoon lekker legaliseren, gezeik allemaal. Heb nog nooit een stickie-roker ongein zien schoppen. Legaal en klaar met dat gezeik. En ook thuis trouwens, als mensen die plantjes willen laten groeien, laat lekker gaan. Zijn ergere dingen op de wereld dan achter mensen aanzitten die een plantje roken.
Ik zit te wachten op dat primal-spel dat ik heb gekocht.quote:Op zaterdag 20 februari 2016 23:21 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
hallon
vandaag AC Syndicate gekocht, iets van 6 uur gespeeld. is gvd een heilige graal vergeleken met Unity
rtquote:
geen framerate problemen of bugs tegengekomen, assassins zijn sws al 20x beter en je hebt grappling hook alles dus niet meer 2 uur klimmen voor 1 gebouwquote:Op zaterdag 20 februari 2016 23:21 schreef deadprez het volgende:
[..]
Ja echt? Was eigenlijk niet van plan om die te gaan kopen, idd door Unity, dus hou me nog ff op de hoogte pls.
Ja dat lijkt me ook echt een bazenspel.quote:Op zaterdag 20 februari 2016 23:23 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Ik zit te wachten op dat primal-spel dat ik heb gekocht.
Ja, maar goed, Towlie gebruikte ook crack en pijpte mannen op de wc. Niet echt een voorbeeld voor een gemiddelde canabis-roker.quote:
En de moeilijkheidsgraad?quote:Op zaterdag 20 februari 2016 23:23 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
geen framerate problemen of bugs tegengekomen, assassins zijn sws al 20x beter en je hebt grappling hook alles dus niet meer 2 uur klimmen voor 1 gebouw
quote:Op zaterdag 20 februari 2016 23:23 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Ja, maar goed, Towlie gebruikte ook crack en pijpte mannen op de wc. Niet echt een voorbeeld voor een gemiddelde canabis-roker.
die wacht ik nog even af. meestal worden die Ubisoft spellen al vrij snel 2 tientjes goedkoperquote:Op zaterdag 20 februari 2016 23:23 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Ik zit te wachten op dat primal-spel dat ik heb gekocht.
Een zekere cannabis-roker heeft zijn bureau gesloopt.quote:Op zaterdag 20 februari 2016 23:23 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Ja, maar goed, Towlie gebruikte ook crack en pijpte mannen op de wc. Niet echt een voorbeeld voor een gemiddelde canabis-roker.
dingen gaan weleens stukquote:Op zaterdag 20 februari 2016 23:24 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Een zekere cannabis-roker heeft zijn bureau gesloopt.
WEED KILLED THE DESK
gegevenquote:Op zaterdag 20 februari 2016 23:23 schreef Crip het volgende:
stimo geef dan snol heb voor jou gedownload
nog niet heel veel gevochten want meester in stealthquote:
ach ik ben al door twee verschillende bedden gezakt, soitquote:Op zaterdag 20 februari 2016 23:25 schreef deadprez het volgende:
[..]
dingen gaan weleens stuk
snap nog steeds niet wat daar nou zo bijzonder aan is
wat moet je UI voorstellen, joopquote:Op zaterdag 20 februari 2016 23:25 schreef Toto69 het volgende:
[..]
ach ik ben al door twee verschillende bedden gezakt, soit
hm oké, klinkt wel goed. De setting lijkt me sws echt fucking cool.quote:Op zaterdag 20 februari 2016 23:25 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
nog niet heel veel gevochten want meester in stealth
maar als vijand zelfde level is is het best wel makkelijk
quote:Op zaterdag 20 februari 2016 23:26 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
wat moet je UI voorstellen, joop
De vlag van Noord-Ierland, het land van GOT hansquote:Op zaterdag 20 februari 2016 23:26 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
wat moet je UI voorstellen, joop
Daar ben ik nooit zo goed in. Meer van de frontale aanval en laat de wapens maar vuren-tactiek.quote:Op zaterdag 20 februari 2016 23:25 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
nog niet heel veel gevochten want meester in stealth
maar als vijand zelfde level is is het best wel makkelijk
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |