abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 22 februari 2016 @ 16:37:59 #101
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_160120968
-O- wat zwaar ;(.
:*.
KuikenGuppy
  maandag 22 februari 2016 @ 16:44:14 #102
67064 Quoi
Mama said be cool
pi_160121168
Och LB, dat is verdrietig. Dubbel gevoel. Maar het klinkt alsof het niet meer zo lang zal duren. Sterkte!

Ik heb er een ontspannen weekendje weg op zitten, maar moet er vandaag tóch weer even van bijkomen. Net maar weer een dutje gedaan. Voel me trouwens zó zwanger: ik ben verstrooid (of noem het dom), mijn darmen doen alles wat we niet hadden afgesproken, mijn borsten vallen er bijna af (en groeien maar door) en mijn buik krijgt nogal vorm O+
pi_160121485
Och LB wat naar, het is ook nogal wat! Misschien kunnen jullie nog Facetimen, of is dat ook te emotioneel? Niet dat dat naar huis gaan kan vervangen natuurlijk.. Hebben ze al enige voorspelling gedaan over wanneer je naar huis mag?

L0t dat klinkt wel spannend toch hoor! Kan allemaal voorwerk zijn natuurlijk maar toch, 't einde is in zicht! O+ Of het begin, eigenlijk.

Quoi, dat klinkt zwanger ja :+ Leuk dat je weekendje ontspannen was!
pi_160121581
L0t, dat klinkt best wel spannend, nu ben ik heel benieuwd of het doorzet :o

LB, agos, je lieve kleine grote meis... Het is ook niet niks zo allemaal... Wel heel fijn dat je moeder er ook voor haar is thuis. Ik duim mee dat je vlug naar huis mag en dat alles dan een plekje kan gaan krijgen :*
pi_160123808
Lot klinkt wel spannend. Het lijkt me sowieso spannend op het einde als je niet weet wanneer het gaat beginnen enzoz

Lb wat sneu voor je meisje. En voor jou. Hopelijk snel naar huis.

Knifty wat rot van de buikgriep. Wat kun je je dan ellendig voelen.
Ik zit nog middenin het huizengedoe. Er is een specialistisch onderzoek in ons huidige huis geweest naar de zwammen en de schade valt mee. De vloer van de slaapkamer moet er helemaal uit en vervangen en ze moeten daar met gif aan de gang. In die periode mogen wij niet hier zijn. De vve betaalt als het goed is alles. Ik wacht nog op de offerte en hun fiat. De kopers hebben nog steeds niet getekend. Ik hoop maar dat ze ons niet aan het lijntje houden en alsnog afhaken, want dan had ik het liever eerder gehoord.
Ondertussen druk op zoek naar nieuw huis maar het is gekkenhuis. Alles word onder je neus verkocht, of er zijn kijkdagen met heel veel andere mensen. En zo lang de kopers van ons huis nog niets getekend hebben kunnen wij ook nog niet erg concreet worden.

Ik ben vandaag goed gekeurd bij de vk. Bloeddruk 125/65. Baarmoeder was ook goed gegroeid voor de termijn en het hartje klonk weer magisch O+

Volgende keer, met 27 weken, bloedprikken ivm rhesus negatief
pi_160127338
Och LB wat sneu voor jullie allemaal zo :{
pi_160127351
LB wat vervelend dat je bloeddruk niet zakt. Het helpt natuurlijk ook niet dat je je meisje zo mist. Hopelijk slaat de medicatie snel aan. Je jongentje maakt wel een hoop goed O+ wat doet hij het al super. hopelijk kan hij snel uit de couveuse en dan samen naar huis

Lot dat klinkt al spannend! Zou het doorzetten?
Zo spannend lijkt me dat, niet weten wanneer het door gaat zetten.

Q lekker dat je even hebt kunnen ontspannen tijdens jullie weekendje weg.
Leuk he zwanger zijn en al die kwaaltjes :D
Ik heb ook enorm last van vergeetachtigheid en kan ook ineens heel slecht auto rijden :')

Arja wat een gedoe met jullie huis. Maar ja het moet gebeuren. Wel balen dat jullie nog geen zekerheid hebben qua kopers. Zit er geen termijn aan waarop ze moeten tekenen ofzo?
Lijkt me heel frustrerend als alles zo snel wordt verkocht. Hopelijk komt alles snel op zn pootjes terecht dan kan je door.
Fijn dat je goed gekeurd bent bij de vk.

Wij hebben net ook weer even mogen baby spieken. Ik ben verliefd *;
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.


[ Bericht 1% gewijzigd door ikke_84 op 22-02-2016 22:46:33 ]
  maandag 22 februari 2016 @ 20:06:10 #108
401485 Molo
Völlig losgelöst
pi_160127430
Zo, dat is een beste piemel _O_

Sterkte voor allen die het moeilijk hebben, heftige verhalen wel zeg!

Hier net eerste hormonen jankbui gehad (mijn man zat te zeiken dat hij het eten niet lekker vond :') )
Nu gelukkig weer over :+
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
  maandag 22 februari 2016 @ 20:11:53 #109
67064 Quoi
Mama said be cool
pi_160127597
Ikke! Geen twijfel over die echo :D
pi_160127634
Wat een mooie echo, die bovenste!
Die onderste is wel heel expliciet :D

Ikke, ik denk dat als deze kopers afhaken we gaan overwegen om de verkoop en verhuizing te staken tot een stuk na de bevalling. Ik denk dat dat wel de nodige rust geeft. Al zijn we ook weer bang dat de gekte op de huizenmarkt blijft en de rente weer zal stijgen.
  maandag 22 februari 2016 @ 20:15:11 #111
52229 Chanty
Ik heersch >:)
pi_160127710
Ohhhh ikke wat een mooie foto die bovenste O+ En onmiskenbaar en jongen ja :D

LB wat klinkt dat naar van je dochter zeg :'( hopelijk mogen Jullie snel naar huis.

Trouwens wilde nog zeggen dat jullie foto's zo lief waren lb en Sicilia O+ En mijn hormonen worden meteen emo bij zoiets :')

Arja vervelend gedoe met dat huis en dat alles onder je neus verdwijnt. Tij is duidelijk gekeerd.

Knifty dat is een flink gewichtsverlies zeg! Er heersen echt een paar hele nare virussen :( en lief dat je het vraagt. Ik heb morgen gesprek met mijn LG over einde proeftijd. Kijken of ik een balletje op durf te gooien dat ik eigenlijk liever 24 uur werk :@ dat staat los van de zwangerschap trouwens. 24 uur had altijd mijn voorkeur maar ik neem natuurlijk zo'n vrouw die niet kan onderhandelen :') alles wat ik eigenlijk wilde heb ik dan ook niet gekregen zo ongeveer tijdens het arbeidsvoorwaardengesprek.
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
pi_160128071
LB :* :* :*
Everything will be fine in the end. If it's not fine, it's not the end
  Manager PR/Moderator maandag 22 februari 2016 @ 20:29:25 #113
269689 crew  Viv
pi_160128192
LB wat fijn dat alle slangetjes al van hem af zijn. Het duurt vast niet lang meer voordat hij naar een wiegje mag, en dan toewerken naar de volgende stap: naar huis, naar jullie gezin van 4! O+
quote:
0s.gif Op maandag 22 februari 2016 20:04 schreef ikke_84 het volgende:
Wij hebben net ook weer even mogen baby spieken. Ik ben verliefd *;
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nohh dat gezichtje, zo duidelijk al! O+
pi_160128370
Ahh wat sneu van je meisje LB, het is ook niet niks allemaal voor haar. Dikke knuffel!
Wat een mooie echo ikke!
Ben benieuwd hoe het bij L0t is? Zet het door?
pi_160128462
Wahaha ikke die benen wijd foto _O- . Ik zie echt nooit het geslacht op echo's maar deze is niet te missen!

Morgen de termijnecho. Ben benieuwd waar we op uit gaan komen! En baby spieken blijft mooi O+
Vandaag heeft een klasgenoot eruit geflapt dat ik zwanger ben. Desbetreffende docent scoopte het in de pauze erna in de docentenkamer en daarna ging het qua felicitaties helemaal los. Zo leuk! Ook die verbaasde reacties van sommigen :D .het wil er bij sommigen echt niet in dat je niet klaar bent als je al gezegend bent met een meisje en een jongen :D

En morgen gelijk maar even mijn hartkloppingen bespreekbaar maken :{ . Deze week 4 gehad terwijl ik niks bijzonders aan het doen was. Ze gaan tot nu toe wel over.. maar vind het wel eng als ik met twee kleintjes alleen thuis ben. Had er bij de andere twee zw.schappen vooral in het laatste trimester last van :{ . Verder nog steeds weinig kwaaltjes gelukkig! Iets vermoeider en er begint langzaam een buikje te komen en mijn borsten groeien ook gezellig mee tot vreugde van mijn man :')
  maandag 22 februari 2016 @ 20:39:10 #116
401485 Molo
Völlig losgelöst
pi_160128539
Hahaha, ja mooi is dat.

Een vriend van me zei laatst 'uhmmm, Molo, ik weet even niet zo goed waar ik moet kijken hoor :@ '
_O-
Daarna toch maar iets ruimere jurkjes aan gaan doen _O-
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
pi_160128734
Hallo dames, ik heb maar half bijgelezen, sorry dat ik niet op iedereen reageer...

Vandaag weer een echo gehad en ik maak me behoorlijk zorgen. Ik ben nu 30 weken en baby B blijft heel erg bij het onderste lijntje. Ze meten nu elke week de doorbloeding van de navelstreng en de hersens. Zo gauw de druk te hoog wordt moet ik ingeleid worden (is teken dat de placenta niet goed meer functioneert). Vandaag was baby B niet heel goed te meten, maar de druk leek wel iets verhoogd te zijn. As donderdag weer gynaecoloog en voor komende vier weken al elke week de echo's ingepland.

Ik hoop zo dat ze nog minstens een maandje binnen mogen blijven... :'(
  maandag 22 februari 2016 @ 20:46:34 #118
401485 Molo
Völlig losgelöst
pi_160128786
Ach, dat maakt het wel heel spannend zeg ;(
Sterkte! Hoop dat ze beide nog eventjes gezellig en gezond bij je blijven zitten :*
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
pi_160128855
Jeetje Madivi dat is niet geruststellend nee. Ik duim voor jullie :*
  maandag 22 februari 2016 @ 20:54:37 #120
52229 Chanty
Ik heersch >:)
pi_160129046
Logisch dat je je zorgen maakt madivi. Hopelijk houden je ukkies het nog even vol daarbinnen :*
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
  Manager PR/Moderator maandag 22 februari 2016 @ 20:59:36 #121
269689 crew  Viv
pi_160129190
Madivi :* goed dat ze het zo nauwkeurig volgen, hopelijk is het inleiden toch niet nodig.
  maandag 22 februari 2016 @ 21:01:22 #122
171422 LadyBlack
paint it black
pi_160129251
Ohhh bah Madivi, wat een stress :'( dat is nog helemaal niet de bedoeling nee bij deze termijn!

Ik duim voor jullie!
pi_160129383
Madivi :*
pi_160129887
Oh jee Madivi, dat zijn geen fijne verrichten.. Hopelijk valt het toch mee de komende echo's en mogen ze nog even lekker in je buik blijven, het is nog wel heel erg vroeg zo.. :*

LB :* dat raakt je ook gewoon recht in je moederhart, je meisje zo overstuur. En dan zit jij nu ook lekker midden in je kraamtraandagen, geen fijne combi. Hoop zo dat jullie snel naar huis mogen!!

Wat een prachtige duidelijke echo ikke! :D O+

Chanty veel succes met het gesprek morgen! Hopelijk valt er een beetje normaal te onderhandelen deze keer.

Hier blijft het wat rommelig, nog niets wat serieus aan voelt ofzo..
  maandag 22 februari 2016 @ 21:28:22 #125
52229 Chanty
Ik heersch >:)
pi_160130268
quote:
1s.gif Op maandag 22 februari 2016 21:18 schreef L0t.. het volgende:
Oh jee Madivi, dat zijn geen fijne verrichten.. Hopelijk valt het toch mee de komende echo's en mogen ze nog even lekker in je buik blijven, het is nog wel heel erg vroeg zo.. :*

LB :* dat raakt je ook gewoon recht in je moederhart, je meisje zo overstuur. En dan zit jij nu ook lekker midden in je kraamtraandagen, geen fijne combi. Hoop zo dat jullie snel naar huis mogen!!

Wat een prachtige duidelijke echo ikke! :D O+

Chanty veel succes met het gesprek morgen! Hopelijk valt er een beetje normaal te onderhandelen deze keer.

Hier blijft het wat rommelig, nog niets wat serieus aan voelt ofzo..
Spannend wel! :D

In principe valt er niks te onderhandelen want heb een contract tot zomer 2017. Maar wie weet dat er wel wat te regelen is. Ik breng t voorzichtig dat ik de balans niet fijn vind voelen, kijken of ze zelf komt met de optie voor minder uren

En Judith stuitert zo hard op de paaseitjes dat ik mijn buik net zag bewegen O+ O+
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
pi_160130306
Lot wat spannend! Ben benieuwd!

Madivi ;( dat is niet wat je wil horen! Ik duim mee!

LB pfff je arme grote meisje.. Wat naar voor jullie! Hopelijk mogen jullie snel naar huis.

Herken het wel ... ook als je 5.5 jaar is is het gruwelijk spannend omdat je eigenlijk net te veel en net te weinig snapt van alles. Hier dus ook een meisje snel overstuur nu. Gelukkig kan ze enorm veel rust vinden in lekker tekenen en kleuren dus dat doen we veel.

En nu even een epistel tikken over het zh bezoek van vandaag hier :D
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
pi_160130340
Tjee madivi, logisch dat je je zorgen maakt! Ik hoop dat ze nog even een paar weekjes bij je mogen blijven zitten. Ik duim voor je!
Spannend voor l0t!
pi_160130660
Ik had vandaag mijn intake in het zh omdat ik nu dus officieel overgedragen ben naar de gyn ivm eerdere ks.

Verliep tikkie anders dan ik in mijn hoofd had :')
Ivm een nette hoofdligging had ik de laatste weken mijn gevoel al helemaal om gedraaid naar een gewone bevalling enz.

Maar nu sta ik dus echt officieel weer voor de keuze geplande ks of toch proberen.
Ivm eerdere ks is het risico voor baby en mij wat hoger ivm het oude litteken. 0.5% kans op een ruptuur. (Klinkt zo niet veel tot je zegt 1 op 200 :X dan vind ik het ineens wel veel).

Beide dus voor en nadelen. Geplande ks geeft rust, iets meer zekerheid en op papier minder risico voor baby. Maar wel langer in t zh, dus langer bij O. weg... duurt langer tot ik op de been ben enz.
Toch proberen geeft 75% kans op een gewone bevalling, sneller naar huis, sneller weer op de been... maar ook 25% kans alsnog een (spoed)ks, verhoogd risico op ruptuur en dan dus verder van huis nog.

Naja |:( Samengevat... Ik had heeeeel graag dat er gewoon voor mij gekozen werd ipv weer voor deze keus te staan.

Neig nu vooral toch naar wel proberen ook omdat ik mij daar al een paar weken op ingesteld heb. Maar wil wel in mijn dossier laten zetten echt laagdrempelig door voor ks en geen inleiding (Dan is het risico nog wat hoger)
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
pi_160131013
Oh madivi wat een zorgen ineens. Ik hoop dat ze nog lekker een maandje blijven zitten. Lukt het om je rust te pakken? Werk je nog?

Chanty wow een bewegende buik, wat leuk!

Lamb wat een dilemma. Krijg je eigenlijk langer kraamzorg bij een ks? Wat vindt jouw man ervan?
  maandag 22 februari 2016 @ 21:51:04 #130
52229 Chanty
Ik heersch >:)
pi_160131191
Lamb ik moet straks denk ik dezelfde keuze maken als deze baby normaal ligt. Ik denk dat ik het wel ga proberen. Vond het herstel echt kut en nu loopt een ook een klein ventje rond. De kans dat het goed gaat is altijd nog groter dan de kans dat het mis gaat.
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
  maandag 22 februari 2016 @ 21:53:16 #131
52229 Chanty
Ik heersch >:)
pi_160131289
quote:
0s.gif Op maandag 22 februari 2016 21:47 schreef Arja het volgende:
Oh madivi wat een zorgen ineens. Ik hoop dat ze nog lekker een maandje blijven zitten. Lukt het om je rust te pakken? Werk je nog?

Chanty wow een bewegende buik, wat leuk!

Lamb wat een dilemma. Krijg je eigenlijk langer kraamzorg bij een ks? Wat vindt jouw man ervan?
Wij kregen twee dagen extra want eerste kindje en de eerste twee dagen lag ik in het zkh en daar leer je niks qua verzorging van de baby. Met een tweede denk ik niet dat ik extra dagen nodig vind. Zo dol was ik niet op onze kraamzorg :')
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
pi_160131447
Ik kreeg ook 2 dagen extra idd.. Ivm ks maar ook ivm bv die niet goed ging nog.

Ik neig idd naar proberen Chanty... maar als het dan niet goed gaat en ik dus nog verder van huis ben door een spoedks/ruptuur ben nog verder van huis. Letterlijk.
Ik was de vorige keer zo blij met mijn zekerheid dat ik het nu best spannend vind om in het diepe te springen.
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
  maandag 22 februari 2016 @ 22:06:04 #133
52229 Chanty
Ik heersch >:)
pi_160131842
quote:
0s.gif Op maandag 22 februari 2016 21:56 schreef Lamb29 het volgende:
Ik kreeg ook 2 dagen extra idd.. Ivm ks maar ook ivm bv die niet goed ging nog.

Ik neig idd naar proberen Chanty... maar als het dan niet goed gaat en ik dus nog verder van huis ben door een spoedks/ruptuur ben nog verder van huis. Letterlijk.
Ik was de vorige keer zo blij met mijn zekerheid dat ik het nu best spannend vind om in het diepe te springen.
Mja snap het wel maar ben zelf geneigd om niet uit te gaan van het doemscenario. Scheelt misschien ook dat als het echt mis gaat en ik lang moet blijven dat Lucas nog weinig besef van tijd heeft.

Voor mij was het de eerste keer ook een sprong in het diepe want ks was niet gepland ook al wist ik dat de kans groot was dat het daar zou eindigen. Ik heb eigenlijk maar 1 reden om voor een ks te kiezen nu: de hoop dat het litteken dan mooier heelt en hopelijk niet meer zo gruwelijk jeukt (want het jeukt na 20 maanden nog steeds als gek) plus dat ik dan zeker weet dat mijn onderkant er ongeschonden uit komt... :@ maar dat vind ik een heel slechte reden als verder niks een gewone bevalling in de weg staat. Als dit kindje ook in stuit ligt dan denk ik dat ik wel meteen kies voor een ks, maar zelfs dat weet ik nog niet zeker.
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
  maandag 22 februari 2016 @ 22:07:00 #134
401485 Molo
Völlig losgelöst
pi_160131889
Ik weet de geschiedenis niet, wat was de reden voor keizersnede bij je zoontje Chanty?
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
pi_160131924
Ik krijg idd nog een groei/liggingsecho om te kijken of meneer niet alsnog gedraaid is. (Denk t niet) maar bij weer een stuit dan sowieso ks hier.
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
  maandag 22 februari 2016 @ 22:14:32 #136
52229 Chanty
Ik heersch >:)
pi_160132149
quote:
1s.gif Op maandag 22 februari 2016 22:07 schreef Molo het volgende:
Ik weet de geschiedenis niet, wat was de reden voor keizersnede bij je zoontje Chanty?
Stuitligging en heb geprobeerd om natuurlijk te bevallen maar bleef steken op 7 cm en toen heeft de gynaecoloog aangegeven dat er teveel lichten op rood stonden. En ik was inmiddels ook kapot na uren weeenstorm en persdrang :')
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
  maandag 22 februari 2016 @ 22:16:08 #137
401485 Molo
Völlig losgelöst
pi_160132201
quote:
1s.gif Op maandag 22 februari 2016 22:14 schreef Chanty het volgende:

[..]

Stuitligging en heb geprobeerd om natuurlijk te bevallen maar bleef steken op 7 cm en toen heeft de gynaecoloog aangegeven dat er teveel lichten op rood stonden. En ik was inmiddels ook kapot na uren weeenstorm en persdrang :')
Ah ok, na, duidelijk verhaal wel ja. Dat lijkt me niet bepaald een pretje :X
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
  maandag 22 februari 2016 @ 22:37:01 #138
52229 Chanty
Ik heersch >:)
pi_160132924
quote:
1s.gif Op maandag 22 februari 2016 22:16 schreef Molo het volgende:

[..]

Ah ok, na, duidelijk verhaal wel ja. Dat lijkt me niet bepaald een pretje :X
Nee :+ al denk ik dat geen enkele bevalling en pretje is :+ al heb ik wel een enorm geromantiseerd beeld volgens mij van vaginaal bevallen
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
  maandag 22 februari 2016 @ 22:38:35 #139
401485 Molo
Völlig losgelöst
pi_160132985
quote:
1s.gif Op maandag 22 februari 2016 22:37 schreef Chanty het volgende:

[..]

Nee :+ al denk ik dat geen enkele bevalling en pretje is :+ al heb ik wel een enorm geromantiseerd beeld volgens mij van vaginaal bevallen
Rekt het niet, dan scheurt het wel ^O^
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
pi_160132995
Lastig al die keuzes, ks of niet.
En lb, wat lastig voor je meisje en voor jou. Kan mij voorstellen dat je haar ontzettend mist, maar al gillend weg laten gaan is ook geen optie, nee. Hopelijk kan het snel anders.

Mèn wat zal ik blij zijn als het volgende week is. Controle bij vk. Ben er weer ontzettend aan toe. Wil het hartje horen (onzeker, onzeker, onzeker) en op gewicht blijven is echt nog een dingetje. Laatste dagen weer afgevallen terwijl ik voor mijn gevoel echt goed gegeten heb...

Maar mijn buik O+ begin je echt te zien nu. Van de week in de paskamer bij de h&m zo duidelijk.. Riep m'n moeder er bij om te kijken naar de buik en die keek zo trots O+. Heb ook eindelijk weer wat nieuwe kleding gekocht. Wat wijdere truitjes en treggings met elastiek als broeken. Als ik niet zwanger was geweest had ik mijzelf uitgelachen. Ik heb een gruwelijke hekel aan broeken met elastiek en zonder knoop.
Geen te kleine of juist flubberende broeken meer *O* ik had echt niks meer wat paste. Rond de benen goed was knoop niet dicht kunnen krijgen en knoop dicht krijgen was rond de benen veel te groot. Krijg je als je 10 kilo in een jaar afvalt :') had de broeken voor deze gelegenheid (de zwangerschap) bewaard, maar het zit echt niet meer.
pi_160138372
Voor Lamb en Chanty een ks-gewone bevalling succesverhaal ;)

Ik heb na vele goede gesprekken met de gyn besloten om vaginaal te proberen maar met laagdrempelige beslissing voor een ks. Dus geen inleiding (daar lag mijn trauma na de eerste keer) of weeenopwekker ofzo :)

We hadden ook een datum al gepland voor een ks, maar Js meldde zichzelf O+

Ze hebben we alleen een waakinfuusje gegeven voor als er iets mis zou gaan met het litteken.
Uiteindelijk is Js er belachelijk snel en makkelijk uitgekomen (met maar een klein beetje schade).

Oh en sindsdien heb ik ook geen last meer van m'n ks litteken Chanty. Ik had tot Js werd geboren altijd pijn. Maar sindsdien niet meer.

En het herstel ging zoveel sneller! Ik hopp nog ooit op een derde en dan ga ik voor hetzelfde plan!
pi_160138826
quote:
0s.gif Op maandag 22 februari 2016 21:47 schreef Arja het volgende:
Oh madivi wat een zorgen ineens. Ik hoop dat ze nog lekker een maandje blijven zitten. Lukt het om je rust te pakken? Werk je nog?

Bedankt voor het medeleven dames, na een nachtje slapen voel ik me gelukkig iets rustiger. Het is goed dat ze het in de gaten houden en de overlevingskansen zijn goed nu. Toch klinkt het geschatte gewicht nu (1000 en 1300 gram) zó klein...

Ik ben al even gestopt met werken gelukkig, maar ga t nu nog rustiger aan doen. Donderdag maar eens vragen of de misselijkheid en overgeven ook nog invloed kunnen hebben. Gelukkig zijn m'n suiker en bloeddruk wel steeds ok.

Om ook nog beetje positief te blijven: volgende week komt m'n duo-wagen en alle babydingen in huis staan nu ook zo goed als klaar! O+
pi_160138874
LB :* Wat ontzettend dubbel dat je nu de beste keus voor je grote maakt, maar dat dat zo stom is voor jou omdat je haar dan vrijwel niet ziet!
Maar wel heel fijn dat het goed gaat met de kleine man en dat er medicatie voor jou is! En hij heeft gewoon al bij jou gedronken O+

Lamb en Chanty, wat een lastige keuzes. Wat is nou het beste voor jou en voor je kind... Heel veel rust voor jullie bij de keuze die je uiteindelijk maakt.

En zorgen bij Madivi, hopelijk blijft het nog een poos goed gaan en kunnen je ukkies lekker in jouw buik verder groeien. Wel fijn dat je zo goed in de gaten wordt gehouden.

Heeft iemand een tip tegen nachtelijk wakker liggen? Ik ben moe, maar vannacht ook gewoon weer van even na drieën tot dik na vieren wakker gelegen :O En dan ga ik liggen nadenken over de naam, hoe we de kamers leuk kunnen maken, wat ik nog voor mijn studie moet doen, dat mijn neus half verstopt zit, dat manlief herrie maakt in zijn slaap, waarom er 's nachts schooleksters (blijkbaar komen die weer terug na hun overwintering elders) en meerkoeten herrie maken. Heueueueul belangrijk allemaal...
R 09-10-2010
M 20-04-2013
  dinsdag 23 februari 2016 @ 09:11:08 #144
67064 Quoi
Mama said be cool
pi_160139040
quote:
0s.gif Op maandag 22 februari 2016 22:38 schreef Nazil het volgende:
Lastig al die keuzes, ks of niet.
En lb, wat lastig voor je meisje en voor jou. Kan mij voorstellen dat je haar ontzettend mist, maar al gillend weg laten gaan is ook geen optie, nee. Hopelijk kan het snel anders.

Mèn wat zal ik blij zijn als het volgende week is. Controle bij vk. Ben er weer ontzettend aan toe. Wil het hartje horen (onzeker, onzeker, onzeker) en op gewicht blijven is echt nog een dingetje. Laatste dagen weer afgevallen terwijl ik voor mijn gevoel echt goed gegeten heb...

Maar mijn buik O+ begin je echt te zien nu. Van de week in de paskamer bij de h&m zo duidelijk.. Riep m'n moeder er bij om te kijken naar de buik en die keek zo trots O+. Heb ook eindelijk weer wat nieuwe kleding gekocht. Wat wijdere truitjes en treggings met elastiek als broeken. Als ik niet zwanger was geweest had ik mijzelf uitgelachen. Ik heb een gruwelijke hekel aan broeken met elastiek en zonder knoop.
Geen te kleine of juist flubberende broeken meer *O* ik had echt niks meer wat paste. Rond de benen goed was knoop niet dicht kunnen krijgen en knoop dicht krijgen was rond de benen veel te groot. Krijg je als je 10 kilo in een jaar afvalt :') had de broeken voor deze gelegenheid (de zwangerschap) bewaard, maar het zit echt niet meer.
Fijn dat je controle er alweer aankomt! Die van mij duurt nog even. Die buik moet je toch echt wel een goed gevoel geven, toch? Shoppen! Ik moet ook aan de shop.

Trouwens, ik zie online overal leuke (hippe :') ) zwangerschapsbroeken (bijv Noppies, Mamalicious), maar vind het nogal een gok om zoiets te bestellen. Uberhaupt een skinny jeans online bestellen en niet-zwanger zijn doe ik al nooit. Misschien moet ik toch eens langs een leuke 'echte' winkel. Iemand een tip? Ik weet dat Noppies in R'dam zit, verder ben ik nog des noobs.

quote:
1s.gif Op dinsdag 23 februari 2016 08:51 schreef Madivi het volgende:

[..]

Bedankt voor het medeleven dames, na een nachtje slapen voel ik me gelukkig iets rustiger. Het is goed dat ze het in de gaten houden en de overlevingskansen zijn goed nu. Toch klinkt het geschatte gewicht nu (1000 en 1300 gram) zó klein...

Ik ben al even gestopt met werken gelukkig, maar ga t nu nog rustiger aan doen. Donderdag maar eens vragen of de misselijkheid en overgeven ook nog invloed kunnen hebben. Gelukkig zijn m'n suiker en bloeddruk wel steeds ok.

Om ook nog beetje positief te blijven: volgende week komt m'n duo-wagen en alle babydingen in huis staan nu ook zo goed als klaar! O+
Mooi! Positief blijven :Y Supergoed dat je kleintjes zo in de gaten worden gehouden. Met nog rustiger aan doen en kalm blijven ga je ze vast en zeker nog wat grammen kado geven.

quote:
0s.gif Op dinsdag 23 februari 2016 08:56 schreef Piekie81 het volgende:
Heeft iemand een tip tegen nachtelijk wakker liggen? Ik ben moe, maar vannacht ook gewoon weer van even na drieën tot dik na vieren wakker gelegen :O En dan ga ik liggen nadenken over de naam, hoe we de kamers leuk kunnen maken, wat ik nog voor mijn studie moet doen, dat mijn neus half verstopt zit, dat manlief herrie maakt in zijn slaap, waarom er 's nachts schooleksters (blijkbaar komen die weer terug na hun overwintering elders) en meerkoeten herrie maken. Heueueueul belangrijk allemaal...
Herkenbaar. Ik heb de eerste maand alleen maar dit soort nachten gehad :{ Te opgewonden over alles. Op een gegeven moment zwakte dat wel af, ook omdat ik op een gegeven moment gewoon M-O-E was en wel moest slapen.
pi_160139155
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 februari 2016 09:11 schreef Quoi het volgende:

Trouwens, ik zie online overal leuke (hippe :') ) zwangerschapsbroeken (bijv Noppies, Mamalicious), maar vind het nogal een gok om zoiets te bestellen. Uberhaupt een skinny jeans online bestellen en niet-zwanger zijn doe ik al nooit. Misschien moet ik toch eens langs een leuke 'echte' winkel. Iemand een tip? Ik weet dat Noppies in R'dam zit, verder ben ik nog des noobs.

Delft toch? Piekaaboe achter de Oude Kerk heeft zwangerschapskleding, en er zit ook een grotere winkel bij de Hoven (niet in het winkelcentrum, aan de weg).
Carpe diem, quam minimum credula postero.
  dinsdag 23 februari 2016 @ 09:27:43 #146
39114 Angst
CorticotropinReleasingHormon
pi_160139282
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 februari 2016 09:11 schreef Quoi het volgende:

[..]

Fijn dat je controle er alweer aankomt! Die van mij duurt nog even. Die buik moet je toch echt wel een goed gevoel geven, toch? Shoppen! Ik moet ook aan de shop.

Trouwens, ik zie online overal leuke (hippe :') ) zwangerschapsbroeken (bijv Noppies, Mamalicious), maar vind het nogal een gok om zoiets te bestellen. Uberhaupt een skinny jeans online bestellen en niet-zwanger zijn doe ik al nooit. Misschien moet ik toch eens langs een leuke 'echte' winkel. Iemand een tip? Ik weet dat Noppies in R'dam zit, verder ben ik nog des noobs.

[..]

Mooi! Positief blijven :Y Supergoed dat je kleintjes zo in de gaten worden gehouden. Met nog rustiger aan doen en kalm blijven ga je ze vast en zeker nog wat grammen kado geven.

[..]

Herkenbaar. Ik heb de eerste maand alleen maar dit soort nachten gehad :{ Te opgewonden over alles. Op een gegeven moment zwakte dat wel af, ook omdat ik op een gegeven moment gewoon M-O-E was en wel moest slapen.
in de prenataal verkopen ze broeken. Ik vind het relatief hip uit zien.

Maar ook ik ben gezwicht naar internet, voor wat t-shirt, want die vond ik erg lelijk bij de prenatal. Verder kon ik nergens een winkel vinden, waar je positiemode kon kopen.
In theorie vind ik iedereen aardig!
<a href="http://img170.exs.cx/img170/7325/img90181an.jpg" rel="nofollow" target="_blank">check mijn schilderij!</a>
Jagermaster alleen als ie bloed en bloedheet is!
  dinsdag 23 februari 2016 @ 09:53:06 #147
67064 Quoi
Mama said be cool
pi_160139787
Sja, die babywinkels die ook nog kleding hebben hangen, ik weet het niet. Ik wil niet dat het ermee doorkan, ik wil gewoon leuke kleding kopen. Maar ik moet eerlijk toegeven: ik ben nog geen winkel binnengestapt ervoor, omdat ik het vaak van die erge winkels vind :X Ik moet daar nog even doorheen, vrees ik. Donderdag een lunchdate met mijn mams in Delft, dus laat ik dat moment maar eens aangrijpen voor een bezoekje aan Piekaaboo (thanks SaskiaR :) ) en misschien ook de H&M (al ben ik daar nog nooit geslaagd voor een broek, want laaaaaaange benen).
pi_160140455
Prenatal heeft goede jeans. Verder draag ik veel shirts en vestjes uit reguliere winkels, vaak nog van voor mijn zwangerschap maar dan was het ooit wat langer en ruimer.

Leuke jurkjes heb ik nog niet kunnen vinden
pi_160140970
In Amsterdam (buitenveldert) zit Ruimschoots zwangerschapsmode. Die hebben echt een ruim aanbod van ondergoed (ook echt tot cup J) tot broeken, jurkjes, shirts. Ook fijn personeel. Als je echt een mooie garderobe wil aanschaffen, kan ik je die winkel zeker aanbevelen. Niet echt om de hoek alleen...
pi_160140996
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 februari 2016 08:56 schreef Piekie81 het volgende:
LB :* Wat ontzettend dubbel dat je nu de beste keus voor je grote maakt, maar dat dat zo stom is voor jou omdat je haar dan vrijwel niet ziet!
Maar wel heel fijn dat het goed gaat met de kleine man en dat er medicatie voor jou is! En hij heeft gewoon al bij jou gedronken O+

Lamb en Chanty, wat een lastige keuzes. Wat is nou het beste voor jou en voor je kind... Heel veel rust voor jullie bij de keuze die je uiteindelijk maakt.

En zorgen bij Madivi, hopelijk blijft het nog een poos goed gaan en kunnen je ukkies lekker in jouw buik verder groeien. Wel fijn dat je zo goed in de gaten wordt gehouden.

Heeft iemand een tip tegen nachtelijk wakker liggen? Ik ben moe, maar vannacht ook gewoon weer van even na drieën tot dik na vieren wakker gelegen :O En dan ga ik liggen nadenken over de naam, hoe we de kamers leuk kunnen maken, wat ik nog voor mijn studie moet doen, dat mijn neus half verstopt zit, dat manlief herrie maakt in zijn slaap, waarom er 's nachts schooleksters (blijkbaar komen die weer terug na hun overwintering elders) en meerkoeten herrie maken. Heueueueul belangrijk allemaal...
Super herkenbaar! Ik lig tegenwoordig ook nachtenlang wakker.. :') Nadenken (in m'n slaap) doe ik altijd al wel, maar dan dus meestal gewoon ín m'n slaap. Dat wakker liggen is maar saai!
Ik ben ook erg met de naam bezig opeens weer, vooral ook omdat het me tof lijkt om eerst de naam te hebben voor ik geboortekaartjes ga tekenen.
Maar mijn lief is heel druk met klussen in ons nieuwe huis en ik ben druk met opvliegend zijn, dus we nemen niet veel tijd om er samen mee bezig te zijn op dit moment.
Verder gaat het me ook een beetje te snel momenteel, het is nu minder dan 3 maanden weg, de UD en ik heb voor mijn gevoel meer tijd nodig, nu al!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')