Eigenlijk best erg, hoe meer succes je hebt bij vrouwen hoe arroganter je wordtquote:Op zaterdag 20 februari 2016 01:31 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Als je de BarBazen leeft gewend bent, dan kun je daarmee weg komen
Dat is zeker een waarheid, daarom moet je ook pogen een bescheidenheid na te streven waardoor je de cijfertjes benende de 9 ook gaat waarderen.quote:Op zaterdag 20 februari 2016 01:39 schreef renwan het volgende:
[..]
Eigenlijk best erg, hoe meer succes je hebt bij vrouwen hoe arroganter je wordt
Nu ben ik de laatste maanden totaal succesloos dus die arrogantie komt me nu niet meer van pas
Zeker waarquote:Op zaterdag 20 februari 2016 01:42 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Dat is zeker een waarheid, daarom moet je ook pogen een bescheidenheid na te streven waardoor je de cijfertjes benende de 9 ook gaat waarderen.
Ik zit nog even te hard in de studenten leeft om hiervan te genieten, maar ik gun jouw je rust!quote:Op zaterdag 20 februari 2016 01:44 schreef renwan het volgende:
[..]
Zeker waar
Gelukkig ben ik momenteel even tevreden met het leven zonder vrouwen dus ik hou het even lekker zoals het is
Zoals ik al eerder gepost heb ben ik in de afgelopen 12 jaar misschien anderhalf jaar vrijgezel geweest. Het is nu gewoon even tijd om lekker egoïstisch te zijnquote:Op zaterdag 20 februari 2016 01:46 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Ik zit nog even te hard in de studenten leeft om hiervan te genieten, maar ik gun jouw je rust!
Kun je arrogantie ook onbewust uitstralen ?quote:Op zaterdag 20 februari 2016 01:39 schreef renwan het volgende:
[..]
Eigenlijk best erg, hoe meer succes je hebt bij vrouwen hoe arroganter je wordt
Nu ben ik de laatste maanden totaal succesloos dus die arrogantie komt me nu niet meer van pas
Jazeker, ik schijn een zeer arrogante houding tegenover mijn gasten te hebben! Niet tegenover vrienden en bekenden daarentegenquote:Op zaterdag 20 februari 2016 02:07 schreef Geerd het volgende:
[..]
Kun je arrogantie ook onbewust uitstralen ?
En nu ga ik maffen, wat een kuttiming!quote:
homoquote:Op zaterdag 20 februari 2016 03:45 schreef renwan het volgende:
[..]
En nu ga ik maffen, wat een kuttiming!
HAAS KOE PENIS HANGOOR STIERENKLquote:
Booooooh en ik maar werken aankomende nachtquote:Op zaterdag 20 februari 2016 10:41 schreef haags_kwartiertje het volgende:
JAAAAAAAAA WEEKEND + VAKANTIE
Sterktequote:Op zaterdag 20 februari 2016 12:32 schreef renwan het volgende:
[..]
Booooooh en ik maar werken aankomende nacht
Komt wel goed, moet 8 uur werken dus dat wordt minstens een uur of 5 Netflix aanzettenquote:
Te laat zijn om Feyenoord wederom afgeslacht te zien wordenquote:Op zaterdag 20 februari 2016 12:52 schreef renwan het volgende:
Morgen wel op tijd m'n bed uit, anders ben ik te laat in de Kuip
RODAquote:Op zaterdag 20 februari 2016 13:14 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Te laat zijn om Feyenoord wederom afgeslacht te zien worden
Toen ik dit postte besloot winamp Hand in hand op te zetten, dat is een voorteken van winstquote:
Achja, we zullen zien. Ik zal de jongens vragen of ze een beetje rustig aan willen doen, om nu met 10-0 te verliezen is ook zo sneu voor Feyenoord!quote:Op zaterdag 20 februari 2016 13:15 schreef renwan het volgende:
[..]
Toen ik dit postte besloot winamp Hand in hand op te zetten, dat is een voorteken van winst![]()
We hebben Dick, winst gegarandeerdquote:Op zaterdag 20 februari 2016 13:17 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Achja, we zullen zien. Ik zal de jongens vragen of ze een beetje rustig aan willen doen, om nu met 10-0 te verliezen is ook zo sneu voor Feyenoord!
We hebben jullie al door laten gaan in de beker omdat we jullie zielig vonden, om ook nog punten te gaan weg geven in de competitie wordt een beetje teveel van het goedequote:Op zaterdag 20 februari 2016 13:17 schreef renwan het volgende:
[..]
We hebben Dick, winst gegarandeerd
Kom naar de wedstrijd morgen dan, stoeptegel in je bek!quote:Op zaterdag 20 februari 2016 13:19 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
We hebben jullie al door laten gaan in de beker omdat we jullie zielig vonden, om ook nog punten te gaan weg geven in de competitie wordt een beetje teveel van het goede
Sorry man, we hadden al een overwinnings fittie gepland in het centrum van Rotterdam na de wedstrijdquote:Op zaterdag 20 februari 2016 13:19 schreef renwan het volgende:
[..]
Kom naar de wedstrijd morgen dan, stoeptegel in je bek!
Laat de skihut wel heel jaquote:Op zaterdag 20 februari 2016 13:21 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Sorry man, we hadden al een overwinnings fittie gepland in het centrum van Rotterdam na de wedstrijd
Was de skihut vergetenquote:
En niet met kanker gaan schelden, dat klinkt nogal gay met een Limburgs accentquote:Op zaterdag 20 februari 2016 13:23 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Was de skihut vergeten![]()
Bedankt voor de tip, gaan we in de skihut nog een feestje bouwen na het centrum te hebben afgebroken
2000 belde, ze willen hun scheldwoord terugquote:Op zaterdag 20 februari 2016 13:24 schreef renwan het volgende:
[..]
En niet met kanker gaan schelden, dat klinkt nogal gay met een Limburgs accent
Gewoon keihard op hun bek slaan dit soort mensen, is beter voor de maatschappij!quote:Op zaterdag 20 februari 2016 13:25 schreef renwan het volgende:
In Den Bosch ook man, stond ik ergens in de rij begint zo'n gek wat te kankeren naast me. Na een paar minuten was ik het zo zat dat ik hem maar heb laten horen hoe je dat goed doet, schrok zich de tyfus die gozer
Heb 'm een elleboogje in z'n maag gegeven en ben weggelopenquote:Op zaterdag 20 februari 2016 13:32 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Gewoon keihard op hun bek slaan dit soort mensen, is beter voor de maatschappij!
Beetje matig dit, ik had op z'n minst een bloedbad verwachtquote:Op zaterdag 20 februari 2016 13:33 schreef renwan het volgende:
[..]
Heb 'm een elleboogje in z'n maag gegeven en ben weggelopen
Moet aan m'n VOG denken hequote:Op zaterdag 20 februari 2016 13:34 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Beetje matig dit, ik had op z'n minst een bloedbad verwacht
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |