Gaat natuurlijk nooit gebeuren , Nederland als kikkerlandje ( provincie van Amerika ) weet dat het moet bukken voor Marokko als het er op aankomt .quote:Op vrijdag 19 februari 2016 23:05 schreef primakov het volgende:
Mooi dat dan het verdrag wordt opgezegd/aangepast mbt uitkeringen.
Je hebt waarschijnlijk de laatste nieuwsberichten niet gelezen omtrent dit onderwerp.quote:Op vrijdag 19 februari 2016 23:06 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Gaat natuurlijk nooit gebeuren , Nederland als kikkerlandje ( provincie van Amerika ) weet dat het moet bukken voor Marokko als het er op aankomt .
Kansloze zaak dus.
Welk "land" is dat?quote:
Leuk dat je een OP zonder bron hebt, maar we weten in elk geval dat die bron uit Marokkaanse hoek komtquote:
Jawel hoor , maar je snapt ook dat de beslissing nog niet definitief is?.quote:Op vrijdag 19 februari 2016 23:07 schreef primakov het volgende:
[..]
Je hebt waarschijnlijk de laatste nieuwsberichten niet gelezen omtrent dit onderwerp.
Idd.quote:Op vrijdag 19 februari 2016 23:08 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Zo noemen de meeste Marokkanen Israel.
quote:
En terecht , maar blijf ontopic aubquote:Op vrijdag 19 februari 2016 23:08 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Zo noemen de meeste Marokkanen Israel.
Sahbi je inzicht in verdragsrecht en politiek is onmetelijk. Wohakullah!quote:Op vrijdag 19 februari 2016 23:09 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Jawel hoor , maar je snapt ook dat de beslissing nog niet definitief is?.
Binnenkort word Asscher of Rutte namelijk gewoon op het matje geroepen bij de koning , eerst zijn hand kussen en daarna die verdrag weer terugdraaien!
Nee, je topic gaat dicht zonder serieuze bron.quote:Op vrijdag 19 februari 2016 23:10 schreef PSVCL het volgende:
[..]
En terecht , maar blijf ontopic aub
Wohakullah?quote:Op vrijdag 19 februari 2016 23:10 schreef primakov het volgende:
[..]
Sahbi je inzicht in verdragsrecht en politiek is onmetelijk. Wohakullah!
Wel tof dat je zelf ontopic blijft.quote:
Ik ben hier geboren.quote:Op vrijdag 19 februari 2016 23:15 schreef topdeck het volgende:
Wat fijn om te horen. Wanneer ga je terug?
Lolquote:Op vrijdag 19 februari 2016 23:21 schreef spijkerbroek het volgende:
Waarschijnlijk is het leven zo goedkoop daar omdat geen kip er wil wonen.
Nope, ook geen behoefte aan.quote:
Nederland het pedo paradijsquote:Op vrijdag 19 februari 2016 23:44 schreef THeeF het volgende:
'Marokkanen in Top 3 Crimineelste volk'
Gefeliciteerd
https://www.facebook.com/TAMAZGHA2965/videos/438526452966039/quote:
quote:Op vrijdag 19 februari 2016 23:50 schreef Szikha2 het volgende:
[..]
https://www.facebook.com/TAMAZGHA2965/videos/438526452966039/
Mon Drapeau, ma Fierté. Tamazgha est mon pays
quote:Op zaterdag 20 februari 2016 00:48 schreef AnneX het volgende:
Toevallig kom ik het topic tegen.
Oktober 2014 hebben wij een rondreis met auto van drie weken gemaakt door schitterend en soms dor Marokko.
Natuurlijk Marrakesh, Atlas, binnenland en langs de kust.
Prachtige gastvrije mensen ontmoet, die graag wilden vertellen over hun streek.
Heeeerlijk gegeten, leuke ontmoetingen.
Ok. Soms wat opdringerig, en ook bezorgd omdat wij zo laat terugkwamen in het riad.
Want wij waren de weg kwijt en door een vuilnisman op zijn ezelskar door donker en verlaten Touradent
- klik klak in de stille nacht - naar huis gebracht.
Marokanen, die excuses aanboden voor het gedrag van jongeren in Nederland, vond ik ook heel bijzonder.
Dank je voor het filmpje.
Heerlijk die jaloezie.quote:Op zaterdag 20 februari 2016 00:42 schreef Arthur_Spooner het volgende:
Waarom is dit nieuws? Het is nog altijd een middeleeuws apenland.
Ben je van plan om weer eens ooit te gaan ?quote:Op zaterdag 20 februari 2016 00:48 schreef AnneX het volgende:
Toevallig kom ik het topic tegen.
Oktober 2014 hebben wij een rondreis met auto van drie weken gemaakt door schitterend en soms dor Marokko.
Natuurlijk Marrakesh, Atlas, binnenland en langs de kust.
Prachtige gastvrije mensen ontmoet, die graag wilden vertellen over hun streek.
Heeeerlijk gegeten, leuke ontmoetingen.
Ok. Soms wat opdringerig, en ook bezorgd omdat wij zo laat terugkwamen in het riad.
Want wij waren de weg kwijt en door een vuilnisman op zijn ezelskar door donker en verlaten Touradent
- klik klak in de stille nacht - naar huis gebracht.
Marokanen, die excuses aanboden voor het gedrag van jongeren in Nederland, vond ik ook heel bijzonder.
Dank je voor het filmpje.
Tetouan , Tanger bijv,... schrijf maar op hahaquote:Op zaterdag 20 februari 2016 01:55 schreef AnneX het volgende:
Het Noorden houden wij dan in gedachten, als het weer eens ervan komt.
Er is zo veel meer te zien in de wereld...![]()
Búiten Marrakesh stond een gloednieuwe wijk in aanbouw.
Men zei, voor de mensen die binnen de medina hutje mutje wonen ( en vies!) .
Alleen wil men daar niet wonen.
Klopt dat verhaal?
Mensen ontmoeten en sommige vragen komen bij pas bij thuiskomst...![]()
Ollands humor , leuk.quote:Op zaterdag 20 februari 2016 02:21 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Mooie roze jurk heeft zijn vrouw.
Ken je feiten perezoso, Noord afrikanen zijn allemaal Berbers (imazighen) , veel zijn verarabiseerd maar dat maakt ze geen arabieren.quote:Op zaterdag 20 februari 2016 02:32 schreef perezoso het volgende:
Nou in Marokko zelf zitten ook smeerlappen hoor, dieven en zeikers 1e klas, verschilt niet veel met hier. Merendeel is wel te pruimen zolang ze maar wat kunnen verdienen.
Maar in de medina zitten prachtige huizen maar natuurlijk ook mindere maar die zullen uiteindelijk toch wel verkocht worden en opgeknapt. Vaak zat door een afgrijselijk deurtje gekropen om in een enorme keet terecht te komen.
[ afbeelding ]
De gemiddelde Amizigh zit er beroerder bij, smerige berber dorpen gezien, jakkie bah.
Ik wel, nog nooit zo'n armoedige teringbende gezien.quote:Op vrijdag 19 februari 2016 23:23 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Lol
Ben je weleens in Marokko geweest?
Natuurlijk voor die moslims onder mekaar wel ja, alle andersgezinden zijn fair game voor berovingen, mishandelingen en verkrachtingen. Veel moslims praten alles goed van elkaar als het slachtoffer geen moslim is. Ik hoop dat allah bestaat want dan zullen de meeste moslims eeuwig branden in de hel.quote:Op zaterdag 20 februari 2016 02:43 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Ken je feiten perezoso, Noord afrikanen zijn allemaal Berbers (imazighen) , veel zijn verarabiseerd maar dat maakt ze geen arabieren.
Die medinas zijn dan ook te vinden in Agadir en omgeving , Marokko is groter dan dat!
Ik weet zeker dat je bijna nergens ter wereld gastvrijer volk zal vinden dan in MAROKKO!
ALLAH ALWATAN AL MALIK!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |