Houd me op de hoogte.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 20:42 schreef Cavaliers het volgende:
Schelvecchio bij Benfica-Zenit. Feest.
Nauwelijks.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 21:51 schreef Frozen-assassin het volgende:
Iemand die Benfica-Zenit kijkt, kans op goals beide teams?
wat is Gent zwak vandaag zeg ... een schim van de ploeg die Lyon en Zenit klopte ...quote:Op woensdag 17 februari 2016 20:02 schreef franske19 het volgende:
Gent vs Wolfsburg![]()
Die nieuwe loting methode heeft wel effect gehad. Kleinere ploegen hebben meer kans om door te stoten naar de achtste finales.
Het loopt al een paar weken niet echt heb ik het idee. En die 2 dreunen van Brugge zullen ook wel doorwerken.quote:Op woensdag 17 februari 2016 22:07 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
wat is Gent zwak vandaag zeg ... een schim van de ploeg die Lyon en Zenit klopte ...
Toch vreemd ... na de 0-3 lijkt de stress opeens weg en beginnen ze sterk te spelen en maken ze nog 2-3quote:Op woensdag 17 februari 2016 22:18 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Het loopt al een paar weken niet echt heb ik het idee. En die 2 dreunen van Brugge zullen ook wel doorwerken.
quote:Op woensdag 17 februari 2016 22:07 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
wat is Gent zwak vandaag zeg ... een schim van de ploeg die Lyon en Zenit klopte ...
Toch nog 2 goals.quote:Op woensdag 17 februari 2016 22:18 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Het loopt al een paar weken niet echt heb ik het idee. En die 2 dreunen van Brugge zullen ook wel doorwerken.
Morgen dus, 20:45. Topshow in wording.quote:Robben waarschuwt Juventus: 'Robbery leeft nog'
Arjen Robben kan niet wachten om de flanken weer onveilig te maken met Bayern München-kameraad Franck Ribéry. Juventus moet in de achtste finale van de Champions League het slachtoffer worden van de dadendrang van de buitenspelers.
De vedettes hadden wellicht op een mooier affiche gehoopt, maar het was SV Darmstadt 98 dat figureerde bij de hereniging van Robben en Ribéry. In het thuisduel met de promovendus (3-1 overwinning) stonden de twee voor het eerst sinds elf maanden weer gelijktijdig binnen de lijnen. 'We hadden het daar vooraf nog over, hoe lang het geleden was dat we samenspeelden. Als we het goed hebben, was dat zo'n elf maanden geleden tegen Shakhtar Donetsk', aldus Robben tegen Bild. Robben en Ribéry hadden het overigens goed. Met het tweetal binnen de lijnen werd op 11 maart niets heel gelaten van Shakhtar: 7-0.
Het gebrek aan wedstrijdritme van de twee blessuregevoelige spelers is niet fataal voor de in het verleden zo succesvolle samenwerking van het duo, verzekert Robben. 'Robbery leeft nog. Het belangrijkste is dat we allebei fit blijven. De rest komt vanzelf, we hebben lang samengespeeld. Franck heeft nog wat ritme nodig, maar zaterdag deed hij het super. Ik merk ook dat ik beter en sterker word. Ik mis alleen nog wat goals.'
Robben legt zelf de vinger op de zere plek. De Nederlander scoorde deze jaargang nog niet en wacht zo sinds 7 november op een goal in een officieel duel. Het is slechts een kwestie van tijd voor het weer doelpunten gaat regenen, denkt Robben. 'Het is gekkenwerk. Ik speel goed, voel me lekker, maar de bal gaat er maar niet in. Maar ik ben er zeker van dat als ik eenmaal scoor, dat meer goals snel zullen volgen. Gelukkig vangen Thomas Müller en Robert Lewandowski het gebrek aan doelpunten van mij perfect op.'
Met name laatstgenoemde heeft de smaak in 2016 alweer snel te pakken. Na vijf competitieduels deze jaargang staat de teller bij Lewandowski al op zeven goals. Van wie de Pool dinsdagavond op bezoek in Turijn steun krijgt, is nog de vraag. Robben wil zijn vingers niet branden aan het maken van een opstelling. 'Daar beslist de coach over. Ik kijk in ieder geval uit naar het samenspelen met Franck.'
Dat valt wel mee denk ik. Juve parkeert de bus, dus echt genot wordt het niet waarschijnlijkquote:Op maandag 22 februari 2016 18:20 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Morgen dus, 20:45. Topshow in wording.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |