De kleinere panden naar Kahl dan? Bedoel, die zitten echt niet in verweggistan. Ook gewoon drukke steden.quote:Op woensdag 17 februari 2016 11:58 schreef Bertus_Dineke_Rad het volgende:
[..]
Die gaan echt niet alle panden overnemen. De panden in bijvoorbeeld Emmen en Meppel zijn niks voor Hudson's Bay, veel te klein. Hudson's Bey gaat alleen voor de grote panden.
Hopelijk wel. Ben bang dat wanneer Hudson's Bay de panden overneemt er peperdure warenhuizen in komen, duurder dan V&D.quote:Op woensdag 17 februari 2016 12:00 schreef Zelfscanner het volgende:
Ik zie nog wel iets bijzonder gebeuren... Nu ze officieel ontslagen zijn komt er een overname uit onverwachtse hoek.
Er zullen toch wel rijkere ketens/mensen zijn dan die coolcat man...
Nee, dat lijkt mij ook. Goede kansen op de arbeidsmarkt zal best, maar natuurlijk niet voor 55+ers.quote:Op woensdag 17 februari 2016 11:24 schreef Bertus_Dineke_Rad het volgende:
[..]
Voor de jongeren zal dat wel zo zijn ja, maar geloof maar niet dat er bij winkels veel ouderen worden aangenomen.
Vaak is er voor het eerste jaar nog wel een aantrekkelijke startersregeling. Daarna vallen ze om. Dat zie ik heel veel gebeuren. Kleine winkeltjes (of kapperszaakjes, manicure, etc) die na een jaar weer verdwenen zijn.quote:Op woensdag 17 februari 2016 11:53 schreef Bertus_Dineke_Rad het volgende:
[..]
Ik zie overal wel veel kleine winkels bij komen, maar velen zijn soms binnen een half jaar al dicht. Is een komen en gaan van winkels.
Waarom denken veel winkelketens dat ze zonder ook maar iets te veranderen na een doorstart ineens wél succesvol zijn?quote:Op woensdag 17 februari 2016 11:31 schreef W00fer het volgende:
Idem bij Halfords wat ook doorgestart zou worden maar ook niets meer van is gekomen.
Bestaat na de gedeeltelijke doorstart wel nog steeds.quote:Op woensdag 17 februari 2016 11:31 schreef W00fer het volgende:
[..]
Zaken zijn zaken zei Pief altijd in de Berenboot. Als het voor alle partijen geen winst oplevert waarom zouden ze het dan doen. Nu het negatieve sentiment er is zie ik de onderhandelingen niet verder gaan. Idem bij Halfords wat ook doorgestart zou worden maar ook niets meer van is gekomen.
Ja hebben nog 50 winkels verspreid over heel Nederland.quote:Op woensdag 17 februari 2016 12:31 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Bestaat na de gedeeltelijke doorstart wel nog steeds.
Nog wel.quote:Op woensdag 17 februari 2016 12:35 schreef Bertus_Dineke_Rad het volgende:
[..]
Ja hebben nog 50 winkels verspreid over heel Nederland.
quote:Op woensdag 17 februari 2016 11:51 schreef W00fer het volgende:
ING is enige die nek uitstak zegt Kahn
http://www.rtlnieuws.nl/e(...)die-zijn-nek-uitstak
Als ze de krenten uit de pap halen kan dat nog steeds lonend zijn. Je zit op meestal op een toplocatie en op die locaties scoorde V&D zelf ook nog goed genoeg om winst te maken. Een nieuwe formule moet daar zeker kunnen scoren. Aanloop heb je altijd.quote:Op woensdag 17 februari 2016 11:55 schreef W00fer het volgende:
[..]
[..]
Wat ik mij afvraag, waarom zou het Hudson's Bay wél lukken in een krimpende markt en V&D niet, en volgens sommigen hier Kahn ook niet. Als de formules van Hudson's Bay ook niet florisant eruit zien (ik ken het niet) dan is het een kwestie van tijd voordat dat ook omvalt, zeker met 60 vestigingen.
Als ze er een zelfde formule van maken als Galeria Kaufhof zullen ze snel weer verdwijnen. V&D was al vrij duur maar vergeleken met Galeria Kaufhof spotgoedkoop. Denk niet dat er veel mensen zitten te wachten op een nieuwe peperdure warenhuis.quote:Op woensdag 17 februari 2016 14:17 schreef Ericr het volgende:
[..]
Als ze de krenten uit de pap halen kan dat nog steeds lonend zijn. Je zit op meestal op een toplocatie en op die locaties scoorde V&D zelf ook nog goed genoeg om winst te maken. Een nieuwe formule moet daar zeker kunnen scoren. Aanloop heb je altijd.
De winstmarges op die dure artikelen zijn wel veel hoger. Je hoeft er veel minder van te verkopen.quote:Op woensdag 17 februari 2016 14:22 schreef Bertus_Dineke_Rad het volgende:
[..]
Als ze er een zelfde formule van maken als Galeria Kaufhof zullen ze snel weer verdwijnen. V&D was al vrij duur maar vergeleken met Galeria Kaufhof spotgoedkoop. Denk niet dat er veel mensen zitten te wachten op een nieuwe peperdure warenhuis.
Dat zal wel maar denk dat er niet veel mensen zitten te wachten op een grote zaak erbij waar alleen de elite wat aan heeft.quote:Op woensdag 17 februari 2016 14:24 schreef Nia het volgende:
[..]
De winstmarges op die dure artikelen zijn wel veel hoger. Je hoeft er veel minder van te verkopen.
Aan de andere kant stikt het al van de actions, flying tigers, wibra's, xenos etc.quote:Op woensdag 17 februari 2016 14:28 schreef Bertus_Dineke_Rad het volgende:
[..]
Dat zal wel maar denk dat er niet veel mensen zitten te wachten op een grote zaak erbij waar alleen de elite wat aan heeft.
Er zullen ook heus wel goedkopere merken verkocht gaan worden. Als ik tegenwoordig zie hoe tienermeisjes met een echte dure Michael Kors tas naar school gaan en dure parfums en telefoons kopen, dan zie ik wel ruimte voor een warenhuis in het duurdere segment.quote:Op woensdag 17 februari 2016 14:28 schreef Bertus_Dineke_Rad het volgende:
[..]
Dat zal wel maar denk dat er niet veel mensen zitten te wachten op een grote zaak erbij waar alleen de elite wat aan heeft.
.’quote:Wat betreft Sittard en Heerlen, de overige twee panden van Van de Mortel, is de toekomst zeer somber. ‘Hudson’s heeft rondgelopen in Heerlen, maar daar blijft het waarschijnlijk ook bij. Dat ga ik dus verkavelen. En Sittard, ook dat wordt heel moeilijk
Het is natuurlijk niet alleen de ervaring maar ook de daadwerkelijke producten die de Bijenkorf heeft. Veel designerkleding(merken) die de Bijenkort verkoopt zijn gewoon niet ergens anders in Utrecht verkrijgbaar. Natuurlijk heeft het goedkopere Bijenkort-segment wel eigen winkels in de stad (Tommy Hilfiger, Michael Kors, McGregor, Benetton) maar de meeste gewoon niet.quote:Op woensdag 17 februari 2016 14:56 schreef speknek het volgende:
Duur segment in de grote steden is het enige type warenhuis dat bestaansrecht heeft. De Bijenkorf overleeft wel en de V&D niet, omdat de Bijenkorf een (chice) ervaring kan leveren. Alles daaronder wordt weggevreten door het internet en de Actions. Of modehuizen als Zara en H&M.
En jij denkt niet aan geld? Om te verlangen dat een failliete toko jou nog cadeautjes gaat geven?quote:Op woensdag 17 februari 2016 15:07 schreef Onnoman het volgende:
31 december was het failliet verklaard..
je had de trouwe klant tot vandaag een doosje chocolaatjes mee kunnen geven wanneer ze iets van kleding zouden kopen.
Maar deze ordinaire geldwolven denken maar aan 1 ding.. en dat is geld..
net als dat terroristen maar aan 1 ding kunnen denken
Dus nog meer schulden maken om jou blij te maken? klantenbinding is sowieso niet echt meer nodig he.quote:Op woensdag 17 februari 2016 15:07 schreef Onnoman het volgende:
31 december was het failliet verklaard..
je had de trouwe klant tot vandaag een doosje chocolaatjes mee kunnen geven wanneer ze iets van kleding zouden kopen.
Maar deze ordinaire geldwolven denken maar aan 1 ding.. en dat is geld..
net als dat terroristen maar aan 1 ding kunnen denken
jij snapt het nietquote:Op woensdag 17 februari 2016 15:08 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
En jij denkt niet aan geld? Om te verlangen dat een failliete toko jou nog cadeautjes gaat geven?
Nou de dames lopen er tegenwoordig toch wel ietsje anders bijquote:Op woensdag 17 februari 2016 15:18 schreef Nia het volgende:
Die laatste foto zou ook heel goed vorige week kunnen zijn genomen. La Place is dus niet bijster veel veranderd sinds de jaren 80.
Geen queenie hakjes meer maar All stars. Geen ruime vallende broeken meer maar jeggings. Permanentjes zijn uit den boze. Het moet lang en sluik zijn.quote:Op woensdag 17 februari 2016 15:26 schreef Pnothy72 het volgende:
[..]
Nou de dames lopen er tegenwoordig toch wel ietsje anders bij
Van de Bijenkorf blijven ook niet veel filialen over, er gaan er sowieso nog 3 dicht, filiaal Groningen deze maand en later nog 2 filialen. Wie weet wat daarna nog zal volgen.quote:Op woensdag 17 februari 2016 14:56 schreef speknek het volgende:
Duur segment in de grote steden is het enige type warenhuis dat bestaansrecht heeft. De Bijenkorf overleeft wel en de V&D niet, omdat de Bijenkorf een (chice) ervaring kan leveren. Alles daaronder wordt weggevreten door het internet en de Actions. Of modehuizen als Zara en H&M.
Klopt, maar is nog meer laagsegment een oplossing?quote:Op woensdag 17 februari 2016 15:48 schreef Bertus_Dineke_Rad het volgende:
[..]
Van de Bijenkorf blijven ook niet veel filialen over, er gaan er sowieso nog 3 dicht, filiaal Groningen deze maand en later nog 2 filialen. Wie weet wat daarna nog zal volgen.
Ik denk van wel, of het opsplitsen in dure en goedkope afdelingen zodat er voor ieder iets is.quote:Op woensdag 17 februari 2016 15:55 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Klopt, maar is nog meer laagsegment een oplossing?
Vanaf 35 euro vind ik al niet goedkoop meer.quote:Op woensdag 17 februari 2016 16:01 schreef Nia het volgende:
Waar ligt de grens tussen 'goedkoop' en 'duur'? Vanaf welk bedrag is bijvoorbeeld een broek duur?
Een oplossing is m.i. om meerwaarde te bieden boven een webshop. Op prijs/kwaliteit en assortiment kun je tegenwoordig niet meer winnen. Een fysieke winkel begint dus met een achterstand die moet worden gecompenseerd met zaken als gemak, service en beleving. Oren en ogen worden online beter bediend, dus moeten de winkels inzetten op de rest. Proeven, voelen, ruiken.quote:Op woensdag 17 februari 2016 15:55 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Klopt, maar is nog meer laagsegment een oplossing?
Ook helemaal aan het buitenste randje.quote:Op woensdag 17 februari 2016 10:48 schreef Bertus_Dineke_Rad het volgende:
[..]
Mediamarkt Emmen zit wel in het centrum.
Ja maar wel dicht tegen het overdekte stuk, maar centrum Emmen is ook vrij klein.quote:Op woensdag 17 februari 2016 16:11 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Ook helemaal aan het buitenste randje.
Dat valt ook wel mee. Overdekte gedeelte zit voorin (of achterin, hoe wil je het zien) van het centrum. Media Markt aan de andere kant. Vaak genoeg mensen daarheen moeten wijzen.quote:Op woensdag 17 februari 2016 16:12 schreef Bertus_Dineke_Rad het volgende:
Ja maar wel dicht tegen het overdekte stuk
Daar koop je zelfs in een outlet geen broek voor.quote:Op woensdag 17 februari 2016 16:03 schreef Bertus_Dineke_Rad het volgende:
[..]
Vanaf 35 euro vind ik al niet goedkoop meer.
Ik vind het vrij klein, maar zal wel te maken hebben met dat ik in het verleden in Haarlem en Amsterdam heb gewoond, woon nog maar een paar jaar in het noorden en dan zijn de meeste centra van de steden/dorpen al klein voor mij.quote:Op woensdag 17 februari 2016 16:13 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Dat valt ook wel mee. Overdekte gedeelte zit voorin (of achterin, hoe wil je het zien) van het centrum. Media Markt aan de andere kant. Vaak genoeg mensen daarheen moeten wijzen.
Ik koop mijn kleding nooit bij een outlet maar meestal bij C&A en daar is zat te vinden onder de 35 euro.quote:Op woensdag 17 februari 2016 16:15 schreef k_man het volgende:
[..]
Daar koop je zelfs in een outlet geen broek voor.
Het lijkt hier nog geen La Place te heten, waarschijnlijk was dit Smulplein de directe voorloper ervan. De stijl lijkt wel sterk op hoe La Place er in de 90's en vroege 00's uit zag (de laatste jaren oogde het al wel anders).quote:Op woensdag 17 februari 2016 15:18 schreef Nia het volgende:
Die laatste foto zou ook heel goed vorige week kunnen zijn genomen. La Place is dus niet bijster veel veranderd sinds de jaren 80.
Wist niet eens dat je broeken kon kopen onder de 35 euroquote:Op woensdag 17 februari 2016 16:03 schreef Bertus_Dineke_Rad het volgende:
[..]
Vanaf 35 euro vind ik al niet goedkoop meer.
Daar postte ik eerder ook al over, maar je ziet/krijgt geen 'beleving' bij een Action of een Xenos; of expertise bij een andere dozenschuiver (in welk specialisme dan ook). Daarvoor moet je toch echt naar wat specialistischere zaken toen waar mensen staan met vakkennis en die de tijd nemen om e.e.a. uit te leggen over de producten die ze verkopen. Ik krijg bij veel ketens het gevoel dat het personeel er alleen maar staat omdat het te moelijk is om zelfscan-kassa's te implementeren.quote:Op woensdag 17 februari 2016 16:09 schreef Pnothy72 het volgende:
[..]
Een oplossing is m.i. om meerwaarde te bieden boven een webshop. Op prijs/kwaliteit en assortiment kun je tegenwoordig niet meer winnen. Een fysieke winkel begint dus met een achterstand die moet worden gecompenseerd met zaken als gemak, service en beleving. Oren en ogen worden online beter bediend, dus moeten de winkels inzetten op de rest. Proeven, voelen, ruiken.
Volgens mij kan dat in principe in elk segment, maar waarschijnlijk heb je wel in de hogere segmenten meer marge en daarmee ook meer mogelijkheden om een interessant fysiek winkelconcept neer te zetten.
Er zijn vele winkels waar ze vanaf 20 euro prima broeken hebben, soms zelfs nog wel goedkoper.quote:Op woensdag 17 februari 2016 16:32 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Wist niet eens dat je broeken kon kopen onder de 35 euro
[..]
Daar postte ik eerder ook al over, maar je ziet/krijgt geen 'beleving' bij een Action of een Xenos; of expertise bij een andere dozenschuiver (in welk specialisme dan ook). Daarvoor moet je toch echt naar wat specialistischere zaken toen waar mensen staan met vakkennis en die de tijd nemen om e.e.a. uit te leggen over de producten die ze verkopen. Ik krijg bij veel ketens het gevoel dat het personeel er alleen maar staat omdat het te moelijk is om zelfscan-kassa's te implementeren.
o dat zal best, ik koop misschien 1 nieuwe broek iedere 2 jaar... daar heb ik dan best een euro of 60/70 voor over.quote:Op woensdag 17 februari 2016 16:34 schreef Bertus_Dineke_Rad het volgende:
[..]
Er zijn vele winkels waar ze vanaf 20 euro prima broeken hebben, soms zelfs nog wel goedkoper.
Het is ook zo'n jeukwoord.quote:Op woensdag 17 februari 2016 16:35 schreef Tijn het volgende:
Wie zijn toch die mensen die een 'beleving' willen als ze naar een fucking winkel gaan?
Ik vind dat lekker hoor, dat al m'n zintuigen aan het werk gaan als ik door zo'n Bijenkorf loop (of, tot voor kort, de 'betere' V&D's zoals Leiden en Den Bosch).quote:Op woensdag 17 februari 2016 16:35 schreef Tijn het volgende:
Wie zijn toch die mensen die een 'beleving' willen als ze naar een fucking winkel gaan?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |