SPOILER: F.A.Q.Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Slowchat is toegestaan, maar hou tijdens shows graag wel rekening met de DJ! Praat op deze momenten het liefst over de muziek en de DJ's die aan het draaien zijn voor jouw plezier en vermaak
Let op:
Mocht je mobiel de website van Fok! bezoeken en de laatste post hebben in een Radio49-topic, maak dan geen nieuw deel aan, maar laat dat over aan een andere aanwezige. De OP wordt mobiel namelijk niet gevuld met de standaard OP-tekst.![]()
In de wat de wat meer noord gelegen landen hebben ze standkachel in de auto.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 07:13 schreef just me het volgende:
Zeer zeker
ik heb lekker geslapen en ben weer klaar voor de dag, moet alleen wat eerder naar buiten want de auto is stijf bevroren
Ik heb nog wel zo'n spuitflesje om de ruiten te ontdooien maar dat ligt natuurlijk in de autoquote:Op dinsdag 16 februari 2016 07:17 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
In de wat de wat meer noord gelegen landen hebben ze standkachel in de auto.
Dat wordt creatief wezen dan.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 07:18 schreef just me het volgende:
[..]
Ik heb nog wel zo'n spuitflesje om de ruiten te ontdooien maar dat ligt natuurlijk in de auto
Hoe creatief in je badjas naar buiten en de ruiten inspuitenquote:Op dinsdag 16 februari 2016 07:21 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Dat wordt creatief wezen dan.
Mijn muts wordt helemaal gek van mijn creatieve uitspattingen.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 07:30 schreef just me het volgende:
[..]
Hoe creatief in je badjas naar buiten en de ruiten inspuiten
Jouw muts gaat toch niet bij je weg, na 30 jaar wil ze niets anders meerquote:Op dinsdag 16 februari 2016 07:32 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Mijn muts wordt helemaal gek van mijn creatieve uitspattingen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |