Met die definitie kan ik leven jaquote:Op dinsdag 16 februari 2016 01:17 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Ik moet de lessen nog maken, denk Milgram, wat Cialdini, wat werk mbt ostracism, statusconsumptie. etc qua sociale effecten.
[..]
Ok fair enough, ik zal het wat specificeren; dat we niet altijd alle beslissingen maken omdat we het willen, dat we vaak niet goed begrijpen waarom we doen wat we doen, en dat we soms falen dingen te doen die we willen doen. Kan je daar mee leven?
Dit is wel een leuke casual read van Cialdini: http://digitalintelligenc(...)niSciAmerican_01.pdfquote:Op dinsdag 16 februari 2016 01:52 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Met die definitie kan ik leven ja
De namen die je noemt zeggen me weinig maar hou me op de hoogte hoe het zich ontwikkelt . Er zit heel wat eigenbelang bij, vandaar
Heb behoefte aan iets nieuwsquote:Op dinsdag 16 februari 2016 01:58 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Dit is wel een leuke casual read van Cialdini: http://digitalintelligenc(...)niSciAmerican_01.pdf
Vooral marketing georienteerd maar de meeste principes gelden ook in andere situaties.
Het Milgram experiment is een klassieker: http://www.simplypsychology.org/milgram.html
Misschien dat je nudges ook interessant vindt: http://www.nytimes.com/2010/05/16/magazine/16Sunstein-t.html?_r=0
Op welke manier eigenbelang als ik zo nieuwsgierig mag zijn?
thanks, ga ik vanavond eens lekker naar luisterenquote:Op dinsdag 16 februari 2016 14:39 schreef DeMolay het volgende:
Moet je de live versie van Stage eens opzetten , mega uitvoering
Sowiezo het beste live album van m
vooral de uitvoering van Station To Station is mega dus gewoon door laten lopen
In the 1976 song 'Station to Station' he mentioned the occult doorways to other plans of reality when he described how to travel down the Cabalistic Tree of Life
from Kether to Malkuth
that is from Godhead to Earth.
http://www.parareligion.ch/bowie.htm
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.You have to stop the Q-tip when there's resistance!
quote:Op dinsdag 16 februari 2016 16:19 schreef schommelstoel het volgende:
Vanavond na het eten ook even muziek luisteren.
Op de ouderwetse nostalgische manier.
Eens Kijken of mijn platenspelerhet nog doet, heeft al een half jaar niks meer gedaan.
Dire Straits
En deze vind ik ook zo prachtig.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Die intro van Money for nothing, en als dan de gitaren en drum begint.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 18:08 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
En deze vind ik ook zo prachtig.
Cool, zijn we toch best gelijk aan elkaar, mijn interesses zijn ooit begonnen met hersen-letsels en criminaliteitquote:Op dinsdag 16 februari 2016 03:23 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Heb behoefte aan iets nieuws
In der loop der jaren heb ik heel wat 'afwijkend gedrag' onder de loep genomen . Van cults, massamoordenaars , serieverkrachters , narcisten/ psychopaten, hurdmentality , Kinsey en zijn omstreden 'wetenschappelijke' onderzoeken en de seksuele revolutie die daarop volgde . En dan vergeet ik een hoop ander zaken te benoemen
Zolang het van het norm afwijkt heeft het mijn interesse , De onderwerpen waar ik naar refereerde daar weet ik al bovengemiddeld veel van af. Dus wanneer er iets tussen zit waar ik weinig tot niets van af weet . Dan vind ik het leuk om me daar verder in te verdiepen
Bedankt voor de leesvoer
Mark Knopfler niet goed genoeg voor je?quote:Op dinsdag 16 februari 2016 21:16 schreef DeMolay het volgende:
nee toch mark knoflook en de emo's
ok
dan deze met onze oma !
prachtig
Oke, dat kan jij vinden, maar om dan ook gelijk de luisteraars de stempel van 'emo' te geven is dan wel weer kortzichtig.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 21:30 schreef DeMolay het volgende:
Kut nasale stem.....en zn gitaarspel is elke keer hetzelfde (ok het tokkelen is mij niet bekend )
private investigation !
Je weet wat achter het nummer Money for Nothing zit?quote:Op dinsdag 16 februari 2016 21:33 schreef DeMolay het volgende:
lol...er zit wat meer achter bowie dan mark knoflook
heb al linken gegeven
Zal dat over Bowie gaan?quote:that little faggot with the earring and the make-up"
quote:Muziek is genezend
Misschien zijn het wel de luisteraars en bewonderaars die het groter maken dan dat het isquote:Op dinsdag 16 februari 2016 21:47 schreef DeMolay het volgende:
lol..nee
Hij wilde eerder Robert plant die aleisters huis aan loch ness heft gekocht een loer draaien
Hij zij ik laat 'm schrikken....tja toen was die hooked aan occult schrijven
Sex an Magic klopt toch hier ofniet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |